Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10270
Joined: 12/10/2014 01:12

#51726 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by skupljac_zeljeza »

glockov kolac wrote:Ko je ovaj celavi agroseksualac?
Danijel Simić. Opsjednut saobraćajnim znacima.

User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#51727 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

Lug wrote:
Acid25 wrote:Je li to neko spomenuo stručnjake i eksperte?
Image

*Fun Fact: Na guglu možeš naći odgovore na mnoga pitanja ali ne možeš na pitanje zašto Dževad nosi cvike u zatvorenom prostoru. :lol:

nadrogiran ..pa da se ne vidi na okicama :D

Čuj nadrogiran? :-) Dževad nosi specijalne ANTI-NATO sunčane naočale dizajnirane i proizvedene u Institutu za specijalnu optiku u Glamoču.
Naime,NATO koristi nekoliko specijalnih satelita koji iz zemljine orbite ciljaju infrazelenim zracima sve one koji nisu na strani imperijalista,
terorista i ostalog bjelosvjetskog ološa.Učinak je razarajući,pogođeni subjekat počinje da bulazni o projektima na nivou tzv BiH,zajedničkim
institucijama koje podrazumjevaju prenos nadležnosti,zaboravi na 324 543 kampa za obuku terorista u tzv BiH(od čega preko 20 000 samo u
Sarajavu,leglu džihadista :mrgreen: ) i slične budalaštine.I samom Guardianu se dešavalo da daje neke nebulozne izjave,pa se smatralo da je
nadrogiran od strane stranih obavještajaca ali se ispostavilo da je riječ o učinku ovih NATO satelita.Sada Guardian nosi ANTI-NATO sočiva
i imperijalisti samo mogu da crknu od muke. 8-)


Nego ko je ovaja budalaš koji se predstavlja za ruskog ambasadora u Hrvatskoj? :-)
RUSKI AMBASADOR U HRVATSKOJ: „Nećemo podržati Dodikove akcije koje vode destabilizaciji situacije“

„Rusija se tvrdo pridržava ugovora iz Daytona. Sva tri naroda koja sastavljaju BiH moraju imati ista prava. Rusija nikada neće dozvoliti rušenje Dejtonskog sporazuma", izjavio je ruski ambasador u Zagrebu Anvar Azimov.
Za Hrvatsku je BiH najbliži susjed i partner i napravit ćemo sve što je s naše strane moguće da konsolidiramo BiH. Što se tiče Dodika, imamo posebne odnose, imamo široke trgovinske odnose. Naš predsjednik dobro ga poznaje, međutim, nikad nećemo podržavati akcije predsjednika Republike Srpske koji će voditi rušenju balansa i destabilizaciji situacije. Ljudi koji su se bavili Daytonom neće to dozvoliti“, kazao je ruski ambasador u Zagrebu.
Nek se jebu i ovi Rusi!Fukara jedna!Guardian im stalno polaže savjetima kako da pronađu modalitete i ublaže ekonomsku krizu,a oni ovako.. :oops:
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4622
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#51728 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bh.tornjak »

prljavi Hare wrote:
Lug wrote:
Acid25 wrote:Je li to neko spomenuo stručnjake i eksperte?
Image

*Fun Fact: Na guglu možeš naći odgovore na mnoga pitanja ali ne možeš na pitanje zašto Dževad nosi cvike u zatvorenom prostoru. :lol:

nadrogiran ..pa da se ne vidi na okicama :D

Čuj nadrogiran? :-) Dževad nosi specijalne ANTI-NATO sunčane naočale dizajnirane i proizvedene u Institutu za specijalnu optiku u Glamoču.
Naime,NATO koristi nekoliko specijalnih satelita koji iz zemljine orbite ciljaju infrazelenim zracima sve one koji nisu na strani imperijalista,
terorista i ostalog bjelosvjetskog ološa.Učinak je razarajući,pogođeni subjekat počinje da bulazni o projektima na nivou tzv BiH,zajedničkim
institucijama koje podrazumjevaju prenos nadležnosti,zaboravi na 324 543 kampa za obuku terorista u tzv BiH(od čega preko 20 000 samo u
Sarajavu,leglu džihadista :mrgreen: ) i slične budalaštine.I samom Guardianu se dešavalo da daje neke nebulozne izjave,pa se smatralo da je
nadrogiran od strane stranih obavještajaca ali se ispostavilo da je riječ o učinku ovih NATO satelita.Sada Guardian nosi ANTI-NATO sočiva
i imperijalisti samo mogu da crknu od muke. 8-)


Nego ko je ovaja budalaš koji se predstavlja za ruskog ambasadora u Hrvatskoj? :-)
RUSKI AMBASADOR U HRVATSKOJ: „Nećemo podržati Dodikove akcije koje vode destabilizaciji situacije“

„Rusija se tvrdo pridržava ugovora iz Daytona. Sva tri naroda koja sastavljaju BiH moraju imati ista prava. Rusija nikada neće dozvoliti rušenje Dejtonskog sporazuma", izjavio je ruski ambasador u Zagrebu Anvar Azimov.
Za Hrvatsku je BiH najbliži susjed i partner i napravit ćemo sve što je s naše strane moguće da konsolidiramo BiH. Što se tiče Dodika, imamo posebne odnose, imamo široke trgovinske odnose. Naš predsjednik dobro ga poznaje, međutim, nikad nećemo podržavati akcije predsjednika Republike Srpske koji će voditi rušenju balansa i destabilizaciji situacije. Ljudi koji su se bavili Daytonom neće to dozvoliti“, kazao je ruski ambasador u Zagrebu.
Nek se jebu i ovi Rusi!Fukara jedna!Guardian im stalno polaže savjetima kako da pronađu modalitete i ublaže ekonomsku krizu,a oni ovako.. :oops:
zar opet ruski noz u ledja kao hiljadu devetstotina i neke....

ups...ono bijahu Bugari....Bugari napadaju s ledja....Rusi samo gu*ze :D
User avatar
Acid25
Posts: 1891
Joined: 04/04/2013 01:48

#51729 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Acid25 »

Image
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#51730 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by malakh »

kada dodik počne pričati o tome kako međunarodna zajednica i amerikanci favoriziraju bošnjake, neka se prisjeti 95. godine i operacije sana 95. i koga ameri spriječiše da uđe u banjaluku. istu onu banjaluku u kojoj se sada on, kao velikosrpsi vožd usidrio...

nisam nacionalista, ali kada pogledam šta on i njegov rtrs pričaju i kakve nebulloze iznose, onda sve više počinjem mrziti one koji glasaju za dodika...
Lug
Posts: 3156
Joined: 09/02/2009 15:27

#51731 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Lug »

spreca wrote:
Lug wrote:Zasto uopste diskutovati sa Velikosrbima? Pa citav Svjet zna sta se desavalo, napravljeni su toliki filmovi, napisane tolike knjige, tolike sudske odluke.. i mi posaljemo naseg dr. prof. da diskutuje sa nekim Galijasevicima i onim drugim cobanima o historiji i ratu u BiH.. fakat ne kontam cemu to :roll: Samo sebi nanosimo stetu. Nema se tu sta sa ovakvima bolidima diskutovati .
Profesore, ne dozvolite sebi vise ovaj blam, bez obzira koliko ih argumentovano pobio u diskusiji, njima, velikosrbima to ne znaci opet nista. Ovakvim diskusijama samo sebi nanosimo stetu.
i mene cudi da je pristao na ovu debatu sa ovim debilima koji pojma nemaju o cemu pricaju......a sto mi se gadi onaj Kramarko.....ono je cisti primjer Ustase .
kreten zesci i meni je najvise isao na qurac, a svi ko navijeni isto beljezgaju, u stvari nista ne kazu .. zali boze vremena sto utrosih na njih, ovo smo saznali jos devedesetih.. ko fol da se dogovorimo :-) :lol:
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#51732 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KB9 »

naočale dizajnirane i proizvedene u Institutu za specijalnu optiku u Glamoču

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#51733 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

prljavi Hare wrote:Dževad nosi specijalne ANTI-NATO sunčane naočale dizajnirane i proizvedene u Institutu za specijalnu optiku u Glamoču.
Image

Jb se :lol: :lol: :mrgreen:
User avatar
ILVIIR
Posts: 1347
Joined: 23/01/2014 21:13

#51734 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by ILVIIR »

KB9 wrote:naočale dizajnirane i proizvedene u Institutu za specijalnu optiku u Glamoču

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
proizvedene u federaciji bosne i hercegovine? :shock: :?
User avatar
Acid25
Posts: 1891
Joined: 04/04/2013 01:48

#51735 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Acid25 »

Posvećeno svima koji prate lik i djelo precednika! 16.10.2020

Šta je majstor bez alata?
Šta je precednik bez države?
Šta je država bez para? Kakve su to pare ako ih sam ne štampaš? Tuđe pare!
Barem je na ovo pitanje bilo jednostavno odgovoriti.
Odmah nakon "mirnog razlaza"¹ u decembru 2019. godine, Dodik je krenuo u akciju ekonomskog oporavka bivšeg RS-a.
Uveden je i novi naziv za RS - Kraljevstvo Dodikovo (KD).
Nakon savjetovanja sa domaćim stručnjacima i ekspertima, odlučio je za početak odštampati deset milijardi DM (Dodikovih maraka).
Ovim se potezom precednik napokon oslobodio masonsko/muslimanskih novčanica koje je do sada morao da koristi.
Ko će to precedniku zabraniti da štampa vlastiti novac?
Novčanice su štampane u apoenima od 500, 100, 50, 20, 10 i 1 DM.
Image
Na prvoj slici se nalazi ponos precednikov. Novčanica od 500 DM. Tu se nalazi adekvatna simbolika Gardiana. Neka vam bude jasno da vas dragi precednik uvijek štiti i čuva! Na ovoj novčanici, kao i na ostalim, se nalaze latinske izreke. Baklje simboliziraju kako je precednik izveo svoje podanike iz tame u svjetlost. Zlato predstavlja blagostanje koje je nakon toga nastupilo. U gornjem desnom uglu se nalazi tata Putin kao simbol zaštite, garant ustavnog i teritorijalnog poretka KD-a. Tata Putin se nalazi na svim novčanicama.
Najvažniji natpis na novčanici se nalazi u sredini, u gornjem dijelu. U DODIKA VERUJEMO! Da se zna, za sva vremena ko vedri i oblači u ovom kraljevstvu! Ovaj natpis se nalazi na svim novčanicama.
Također na lijevoj strani se nalazi pečat KD-a, serijski broj i sigurnosne pruge. Ove tri stvari se ponavljaju na svim ostalim novčanicama i primarna uloga im je zaštita od krivotvorenja. A ti stisni pa napravi lažne pare!
Na poleđini se nalazi slika anđela čuvara, grb KD-a (desno), njegove granice (lijevo) i natpis U DODIKA VERUJEMO.
Tu se nalazi i latinska izreka "Oblata arripe", koja se ponavlja i na ostalim novčanicama.
Anđeo čuvar se zove Dodivh² (izgovara se bez h). On je precednikov osobni, spiritualni zaštitnik.
Image
Puna veličina - Preporučeno pregledati u punoj veličini!

Image
Puna veličina
Image
Na ovoj slici se nalazi novčanica od 100 DM. Veoma slična novčanici od 500 DM. Između ostalog na prednjoj strani se nalazi sova, kao simbol precednikove mudrosti. Dva mikrofona koji simboliziraju precednika kao sposobnog govornika i dobrog pjevača. Zlatnici predstavljaju bogatstvo koje vas očekuje ako se podredite precedniku.
Na poleđini, pored standardih motiva, se nalaze mač i štit koji također simboliziraju precednika kao zaštitinika.
Image
Puna veličina

Image
Puna veličina
Image
Ovdje vidimo novčanicu od 50 DM. Glavna ličnost na njoj je Željka C. Svoje mjesto na novčanici zaslužila je stalnom podrškom precedniku, i kad mu je bilo najteže. Iza Željke se nalazi precednik. Ovo simbolizira činjenicu da precednik sve nadgleda i da se od njega ništa ne može sakriti. Važno je napomenuti da se precednik nalazi na svim novčanicama.
Na novčanici se nalaze dva kukuruza koja simboliziraju plodnost i prosperitet precednika i njegove zemlje. Tu se nalazi i hrana, koja nam ukazuje to da onaj ko se pordedi precedniku nikada neće biti gladan. Ova novčanica posjeduje dodatne zaštitne pruge u donjem desnom uglu.
Na poleđini, u centru se nalazi Hermesov štap koji simbolizira dug život i dobro zdravlje koje je omogućio precednik.
Image
Puna veličina

Image
Puna veličina
Image
Ovo je novčanica od 20 DM. Svoje zasluženo mjesto na njoj je našao Emir K. zbog neumornog promovisanja kraljevstva u svijetu, te zbog zasluga u očuvanju i stvaranju kulture na ovim prostorima. Iza Emira se nalazi Radovan K. što nas navodi na zaključak da se precednik ponosi historijom svojih predaka.
Na desnoj strani se nalaze gusle kao simbol kulture i slobode.
Sa ovim je guslama drevni srpski junak Miloriskus prikladnom pjesmom zaveo Kleopatru. Tako je stekao pravo Srba na područje tadašnjeg Egipta. Pjesma glasi: "Mala ti ćeš moja biti, Egipat ću Srbima ostaviti".³
U sredini se nalaze dva mača koje su koristili srpski junaci u borbi protiv hidre. Novčanica ima jedinstvene zaštitne pruge.
Na poleđini vidimo ilustraciju zadovoljnog precednikovog podanika. Sretno udara u gusle dok kuša frišku krúšku. Sretan jer mu je precednik ispunio želje i oslobodio ga od neprijatelja.
Image
Puna veličina

Image
Puna veličina
Image
Na novčanici od 10 DM centralna figura je Dževad G. Ovo je zaslužio svojom borbom protiv Bošnjaka terorista, te zalaganjem za mir i sigurnost naroda u kraljevstvu. Bitno je napomenuti da je Dževad jedini živi primjerak autohtonog domaćeg eksperta.
Iza Dževada vidimo arsenal ruskog naoružanja koje je tata Putin stavio na raspolaganje precedniku. Također, to označava spremnost Rusije da brani precednika od bilo koga.
Pored tenka na lijevoj strani se nalazi mač. To nije bilo kakav mač. On je star preko deset hiljada godina. Sa njim je srpski junak Miloradije sasjekao čuvara Atlantide, dvoglavo čudovište po imenu Bakirije. Miloradije se krunisao kao kralj Atlantide, te ju je preimenovao u Srpska Atlantida, polažući tako pravo Srba na Atlantidu.³
Na poleđini se nalaze Dževine cvike kroz koje on vidi kako će kraljevstvo napredovati i kako stanovnike kraljevstva očekuje svijetla budućnost. Iznad se nalazi "crna knjiga" kao simbol da se sa precednikom ne smije zajebavati jer precednik sve piše i bilježi.
Ispred se nalazi Drevni svitak i Drevno pero. Na tom je komadu papira srpski junak Miloradin zapisao kako su Srbi nebeski narod, i kako imaju pravo da vladaju Blakanom. Svitak je star 5000 godina.³
Image
Puna veličina

Image
Puna veličina
Image
Ovo je novčanica od 1 DM. Zaštitno lice ove novčanice je Dušanka M. Njen doprinos u destabilizaciji i rušenju BiH nije ostao neprimjećen od strane precednika. Ovdje opet vidimo motive hrane, malo skromnije, ali bitno je da stomak nije prazan. Precednik na sve pazi, nema da stomak bude prazan! Broj 1 se nalazi iza slova D, jer je to prvo slovo precednikovog prezimena (Samo 1 je Dodik).
Novčanica ima jedinstvene zaštitne pruge.
Na poleđini se nalazi slavna harmonika Rasputin. Sa njom je, neimenovani i samouki, srpski mužičar zasvirao precedniku pored uha i u tom trenutku je on pomislio: "Ima da se odcepimo, *ebeš mu mater".⁴
Image
Puna veličina

Image
Puna veličina
Image
Na novčanicama se također nalazi piramida sa okom. To je simbol koji nas podsjeća na graditelje najstarijih piramida, koji su bili Srbi. Njih je u tom epskom poduhvatu predvodio srpski junak Miloses Dodikamon. Piramide se nalaze u Visokom.³
Sve novčanice se nalaze u vlasništvu Dodikove narodne banke - DNB.
Novčanice su puštene u promet uz precednikov blagoslov dana 9. 1. 2020. godine.
Image
¹ Mirni razlaz - termin kojim su precednikovi podanici opisivali skup radnji/slijed događaja, pomoću kojih RS/KD može steći
samostalnost bez puno muke. Prvi put se spominje u zapisima "Legenda o Gardianu".
Termin su popularizirali lokalni hipiji i precednikovi eksperti. Poznat i pod nazivima "Najbolji način" i "Ne talasaj".
² Prikazan u ženskom liku, međutim njegovu pravu formu poznaje samo precednik/ nije pojmljiva običnom čovjeku.
³ Iz knjige "Zaboravljena historija precednikovih podanika"
⁴ Iz knjige "Životopis dragog precednika"

Ako želite ovo pokazati drugima ili želite sačuvati ovaj bitan komad historije u svoju biblioteku koristite ovaj link
User avatar
mayab
Posts: 30853
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#51736 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mayab »

Image

Član Predsjedništva SDS i šefica Kluba ove stranke u Predstavničkom vijeću Parlamentarne skupštine BiH Aleksandra Pandurević istakla je da su predsjednik RS Milorad Dodik i Vlada RS međunarodnoj zajednici obećali da će referendum o Danu RS biti samo anketa, te da će provesti odluku Ustavnog suda BiH.

To se, sve su prilike, ispostavilo tačnim, budući da rezultati referenduma nisu objavljeni u formi izvještaja u Službenom glasniku RS.

Podsjećamo, kako je navedeno u članu 5 Odluke o konstatovanju rezultata republičkog referenduma, "rezultati referenduma će biti objavljeni u formi izvještaja u Službenom glasniku RS najkasnije u roku od 30 dana od konstatovanja rezultata referenduma."


Rezultati referenduma su ovom odlukom konstatovani 11. oktobra 2016. godine, ali oni u formi izvještaja nisu objavljeni u Službenom glasniku RS u zadatom roku.

"Referendum i jeste bio anketa, što je uostalom i Vlada RS u svojim pojašnjenjima Delegaciji EU u BiH, OHR-u, te međunarodnoj zajednici uporno tvrdila, tačnije da oni provode samo anketu, a da će provesti odluku Ustavnog suda BiH. Dodik je imao plan da se poigra referendumom pred lokalne izbore, a u predizborne svrhe. Njegova referendumska priča bila je priča za lokalne izbore. S druge strane, međunarodnoj zajednici je obećao da referendum o Danu RS neće biti pravi referendum i da neće objaviti rezultate, odnosno da će referendum biti kao što je i rekao - jedna anketa", kazala je Pandurević.

Da RS ne može objaviti izvještaj o rezultatima održanog referenduma potvrdio je i predsjedavajući Republičke komisije za održavanje referenduma Siniša Karan, kazavši da je Klub Bošnjaka pokrenuo pitanje zaštite vitalnog nacionalog interesa.

Mandat Komisije, koje treba da dostavi rezultate referenduma Službenom glasniku RS, istekao je i zaključen je, tako da i kada bi se to namjeravalo, rezultate referenduma nema ko da objavi.

"Kada ne objavite rezultate referenduma, onda ne reaguje ni OHR, jer nema šta da stavi van snage. Takođe, nema ni reakcija međunarodne zajednice. Kada ne objavite rezultate referenduma, onda ste uradili ono što ste obećali međunarodnoj zajednici, a to je anketa", naglasila je Pandurević.

Ona konstatuje da se predsjednik RS samo poigravao sa građanima i javnošću u predizborne svrhe.

"Referendum je bio žvaka, koja je trebalo da im donese izborne poene, a provedena je anketa, kao što je obećano međunarodnoj zajednici. Nadam se da su građani RS iz ovoga naučili jednu stvar - istina je ono što Milorad Dodik govori međunarodnoj zajednici, a ne ono što govori javnosti u RS", poručila je Pandurević.
Nakon svega ovoga, međunarodna zajednica, dodala je, može zadovoljno da trlja ruke, jer je Milorad Dodik pokazao da ih se ipak plaši.

S druge strane, građani RS mogu da "izvrnu prazne džepove jer su skupo platili još jednu prevaru Milorada Dodika".

"Dodik nema nikakvu odgovornost. Pokretanje istrage protiv njega u slučaju provođenja referenduma bio je posljednji pokušaj Gorana Salihovića da se spasi i ostane na toj poziciji, čime je pomogao Dodiku na njegovom nacionalnom imidžu i referendumskoj priči. Dodika u formalno-pravnom smislu nema nigdje, jednako su odgovorni svi predsjednici političkih stranaka, a Dodik je čak pokazao da je bio kooperativniji od svih drugih lidera. Njegove krivične odgovornosti tu nema, niti je može biti", navela je Pandurević.
Šta, bre priča ova žena ?????
:lol: :lol: :lol:
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#51737 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KB9 »

Acid25 wrote:Posvećeno svima koji prate lik i djelo precednika! 16.10.2020

Šta je majstor bez alata?
Šta je precednik bez države?
Šta je država bez para? Kakve su to pare ako ih sam ne štampaš? Tuđe pare!
Barem je na ovo pitanje bilo jednostavno odgovoriti.
Odmah nakon "mirnog razlaza"¹ u decembru 2019. godine, Dodik je krenuo u akciju ekonomskog oporavka bivšeg RS-a.
Uveden je i novi naziv za RS - Kraljevstvo Dodikovo (KD).
Nakon savjetovanja sa domaćim stručnjacima i ekspertima, odlučio je za početak odštampati deset milijardi DM (Dodikovih maraka).
Ovim se potezom precednik napokon oslobodio masonsko/muslimanskih novčanica koje je do sada morao da koristi.
Ko će to precedniku zabraniti da štampa vlastiti novac?
Novčanice su štampane u apoenima od 500, 100, 50, 20, 10 i 1 DM.
Image
Na prvoj slici se nalazi ponos precednikov. Novčanica od 500 DM. Tu se nalazi adekvatna simbolika Gardiana. Neka vam bude jasno da vas dragi precednik uvijek štiti i čuva! Na ovoj novčanici, kao i na ostalim, se nalaze latinske izreke. Baklje simboliziraju kako je precednik izveo svoje podanike iz tame u svjetlost. Zlato predstavlja blagostanje koje je nakon toga nastupilo. U gornjem desnom uglu se nalazi tata Putin kao simbol zaštite, garant ustavnog i teritorijalnog poretka KD-a. Tata Putin se nalazi na svim novčanicama.
Najvažniji natpis na novčanici se nalazi u sredini, u gornjem dijelu. U DODIKA VERUJEMO! Da se zna, za sva vremena ko vedri i oblači u ovom kraljevstvu! Ovaj natpis se nalazi na svim novčanicama.
Također na lijevoj strani se nalazi pečat KD-a, serijski broj i sigurnosne pruge. Ove tri stvari se ponavljaju na svim ostalim novčanicama i primarna uloga im je zaštita od krivotvorenja. A ti stisni pa napravi lažne pare!
Na poleđini se nalazi slika anđela čuvara, grb KD-a (desno), njegove granice (lijevo) i natpis U DODIKA VERUJEMO.
Tu se nalazi i latinska izreka "Oblata arripe", koja se ponavlja i na ostalim novčanicama.
Anđeo čuvar se zove Dodivh² (izgovara se bez h). On je precednikov osobni, spiritualni zaštitnik.
Image
Puna veličina - Preporučeno pregledati u punoj veličini!

Image
Puna veličina
Image
Na ovoj slici se nalazi novčanica od 100 DM. Veoma slična novčanici od 500 DM. Između ostalog na prednjoj strani se nalazi sova, kao simbol precednikove mudrosti. Dva mikrofona koji simboliziraju precednika kao sposobnog govornika i dobrog pjevača. Zlatnici predstavljaju bogatstvo koje vas očekuje ako se podredite precedniku.
Na poleđini, pored standardih motiva, se nalaze mač i štit koji također simboliziraju precednika kao zaštitinika.
Image
Puna veličina

Image
Puna veličina
Image
Ovdje vidimo novčanicu od 50 DM. Glavna ličnost na njoj je Željka C. Svoje mjesto na novčanici zaslužila je stalnom podrškom precedniku, i kad mu je bilo najteže. Iza Željke se nalazi precednik. Ovo simbolizira činjenicu da precednik sve nadgleda i da se od njega ništa ne može sakriti. Važno je napomenuti da se precednik nalazi na svim novčanicama.
Na novčanici se nalaze dva kukuruza koja simboliziraju plodnost i prosperitet precednika i njegove zemlje. Tu se nalazi i hrana, koja nam ukazuje to da onaj ko se pordedi precedniku nikada neće biti gladan. Ova novčanica posjeduje dodatne zaštitne pruge u donjem desnom uglu.
Na poleđini, u centru se nalazi Hermesov štap koji simbolizira dug život i dobro zdravlje koje je omogućio precednik.
Image
Puna veličina

Image
Puna veličina
Image
Ovo je novčanica od 20 DM. Svoje zasluženo mjesto na njoj je našao Emir K. zbog neumornog promovisanja kraljevstva u svijetu, te zbog zasluga u očuvanju i stvaranju kulture na ovim prostorima. Iza Emira se nalazi Radovan K. što nas navodi na zaključak da se precednik ponosi historijom svojih predaka.
Na desnoj strani se nalaze gusle kao simbol kulture i slobode.
Sa ovim je guslama drevni srpski junak Miloriskus prikladnom pjesmom zaveo Kleopatru. Tako je stekao pravo Srba na područje tadašnjeg Egipta. Pjesma glasi: "Mala ti ćeš moja biti, Egipat ću Srbima ostaviti".³
U sredini se nalaze dva mača koje su koristili srpski junaci u borbi protiv hidre. Novčanica ima jedinstvene zaštitne pruge.
Na poleđini vidimo ilustraciju zadovoljnog precednikovog podanika. Sretno udara u gusle dok kuša frišku krúšku. Sretan jer mu je precednik ispunio želje i oslobodio ga od neprijatelja.
Image
Puna veličina

Image
Puna veličina
Image
Na novčanici od 10 DM centralna figura je Dževad G. Ovo je zaslužio svojom borbom protiv Bošnjaka terorista, te zalaganjem za mir i sigurnost naroda u kraljevstvu. Bitno je napomenuti da je Dževad jedini živi primjerak autohtonog domaćeg eksperta.
Iza Dževada vidimo arsenal ruskog naoružanja koje je tata Putin stavio na raspolaganje precedniku. Također, to označava spremnost Rusije da brani precednika od bilo koga.
Pored tenka na lijevoj strani se nalazi mač. To nije bilo kakav mač. On je star preko deset hiljada godina. Sa njim je srpski junak Miloradije sasjekao čuvara Atlantide, dvoglavo čudovište po imenu Bakirije. Miloradije se krunisao kao kralj Atlantide, te ju je preimenovao u Srpska Atlantida, polažući tako pravo Srba na Atlantidu.³
Na poleđini se nalaze Dževine cvike kroz koje on vidi kako će kraljevstvo napredovati i kako stanovnike kraljevstva očekuje svijetla budućnost. Iznad se nalazi "crna knjiga" kao simbol da se sa precednikom ne smije zajebavati jer precednik sve piše i bilježi.
Ispred se nalazi Drevni svitak i Drevno pero. Na tom je komadu papira srpski junak Miloradin zapisao kako su Srbi nebeski narod, i kako imaju pravo da vladaju Blakanom. Svitak je star 5000 godina.³
Image
Puna veličina

Image
Puna veličina
Image
Ovo je novčanica od 1 DM. Zaštitno lice ove novčanice je Dušanka M. Njen doprinos u destabilizaciji i rušenju BiH nije ostao neprimjećen od strane precednika. Ovdje opet vidimo motive hrane, malo skromnije, ali bitno je da stomak nije prazan. Precednik na sve pazi, nema da stomak bude prazan! Broj 1 se nalazi iza slova D, jer je to prvo slovo precednikovog prezimena (Samo 1 je Dodik).
Novčanica ima jedinstvene zaštitne pruge.
Na poleđini se nalazi slavna harmonika Rasputin. Sa njom je, neimenovani i samouki, srpski mužičar zasvirao precedniku pored uha i u tom trenutku je on pomislio: "Ima da se odcepimo, *ebeš mu mater".⁴
Image
Puna veličina

Image
Puna veličina
Image
Na novčanicama se također nalazi piramida sa okom. To je simbol koji nas podsjeća na graditelje najstarijih piramida, koji su bili Srbi. Njih je u tom epskom poduhvatu predvodio srpski junak Miloses Dodikamon. Piramide se nalaze u Visokom.³
Sve novčanice se nalaze u vlasništvu Dodikove narodne banke - DNB.
Novčanice su puštene u promet uz precednikov blagoslov dana 9. 1. 2020. godine.
Image
¹ Mirni razlaz - termin kojim su precednikovi podanici opisivali skup radnji/slijed događaja, pomoću kojih RS/KD može steći
samostalnost bez puno muke. Prvi put se spominje u zapisima "Legenda o Gardianu".
Termin su popularizirali lokalni hipiji i precednikovi eksperti. Poznat i pod nazivima "Najbolji način" i "Ne talasaj".
² Prikazan u ženskom liku, međutim njegovu pravu formu poznaje samo precednik/ nije pojmljiva običnom čovjeku.
³ Iz knjige "Zaboravljena historija precednikovih podanika"
⁴ Iz knjige "Životopis dragog precednika"

Ako želite ovo pokazati drugima ili želite sačuvati ovaj bitan komad historije u svoju biblioteku koristite ovaj link
popravi mi dan na sabahu odma :lol:
Haman
Posts: 922
Joined: 03/04/2014 18:27

#51738 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Haman »


ŠOKIRANI: Historičari otkrili ŠOKANTNU ISTINU: MILORAD Dodik je porijeklom musliman, njegova pra pranena je bila Suada


Image

Grupa od 8 uglednih Bosanskih historičara i doktora nauka više od 4 mjeseca je istraživala porijeklo predsjednika RS Milorada Dodika i došla do nevjerovatnog otkrića. Naime Miloradova pra pranena se zvala Suada, a bila je udata za Vukoslava od kojeg i potiče loza Dodika. Nena Suada jeste prihvatila pravoslavlje ali je u toku svog života upražnjavala i sve muslimanske običaje.

Njegova pra pranena Suada je stanovala na području Zenice a njena loza datira od Sandžačkih muslimanskih porodica Haljimi i Xhami. Dodik ima običaj da druge prekrštava i naziva Srbima iako i sam nije srbin nego u sebi ima muslimanske krvi.
Ova informacija je ekspresno dostavljena našem mediju od strane glasnogovornika grupe historičara prof.dr S.K koji je objelodanio kompletno DNK istraživanje i korijene koje vuče Milorad Dodik.Pitanje se postavlja šta će javnost u Entitetu RS da poduzme nakon ovog otkrića i da li Dodik krije svoje porijeklo od javnosti u želji da bude veliki srbin.
Njegov pra pradjed Vukoslav je živio na području između Laktaša i Banjaluke tako da se njegova pra pranena nakon udaje iz Zenice i preselila na to područje i izrodila 3 djece. Dodik ništa nema zajedničko sa Ruskom nacijom koju toliko voli i naziva ih braćom, a dubljim istraživanjem Sandžačkih korijena njegove pra pranene može se dokazati da Milorad u sebi ima Tursko – Albanske krvi.

http://balkanbreakingnews.com/2016/12/0 ... ila-suada/
howdy
Posts: 3606
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#51739 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by howdy »

Haman wrote:
ŠOKIRANI: Historičari otkrili ŠOKANTNU ISTINU: MILORAD Dodik je porijeklom musliman, njegova pra pranena je bila Suada


Image

Grupa od 8 uglednih Bosanskih historičara i doktora nauka više od 4 mjeseca je istraživala porijeklo predsjednika RS Milorada Dodika i došla do nevjerovatnog otkrića. Naime Miloradova pra pranena se zvala Suada, a bila je udata za Vukoslava od kojeg i potiče loza Dodika. Nena Suada jeste prihvatila pravoslavlje ali je u toku svog života upražnjavala i sve muslimanske običaje.

Njegova pra pranena Suada je stanovala na području Zenice a njena loza datira od Sandžačkih muslimanskih porodica Haljimi i Xhami. Dodik ima običaj da druge prekrštava i naziva Srbima iako i sam nije srbin nego u sebi ima muslimanske krvi.
Ova informacija je ekspresno dostavljena našem mediju od strane glasnogovornika grupe historičara prof.dr S.K koji je objelodanio kompletno DNK istraživanje i korijene koje vuče Milorad Dodik.Pitanje se postavlja šta će javnost u Entitetu RS da poduzme nakon ovog otkrića i da li Dodik krije svoje porijeklo od javnosti u želji da bude veliki srbin.
Njegov pra pradjed Vukoslav je živio na području između Laktaša i Banjaluke tako da se njegova pra pranena nakon udaje iz Zenice i preselila na to područje i izrodila 3 djece. Dodik ništa nema zajedničko sa Ruskom nacijom koju toliko voli i naziva ih braćom, a dubljim istraživanjem Sandžačkih korijena njegove pra pranene može se dokazati da Milorad u sebi ima Tursko – Albanske krvi.

http://balkanbreakingnews.com/2016/12/0 ... ila-suada/
Milorade balijo :lol: :evil: :mrgreen:
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#51740 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by GeeTnT »

Emir alijas Nemanja ce ga se odreci....
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#51741 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by dobojlija81 »

Tomahawk11 wrote:
prljavi Hare wrote:Dževad nosi specijalne ANTI-NATO sunčane naočale dizajnirane i proizvedene u Institutu za specijalnu optiku u Glamoču.
Image

Jb se :lol: :lol: :mrgreen:
vidi gole žene kroz njih :lol: :lol:

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=58C6A0A4
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=58F3B045
User avatar
Acid25
Posts: 1891
Joined: 04/04/2013 01:48

#51742 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Acid25 »

KB9 wrote:popravi mi dan na sabahu odma :lol:
:kravata:
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18761
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#51743 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by problemnatravunu »

howdy wrote:
Haman wrote:
ŠOKIRANI: Historičari otkrili ŠOKANTNU ISTINU: MILORAD Dodik je porijeklom musliman, njegova pra pranena je bila Suada


Image

Grupa od 8 uglednih Bosanskih historičara i doktora nauka više od 4 mjeseca je istraživala porijeklo predsjednika RS Milorada Dodika i došla do nevjerovatnog otkrića. Naime Miloradova pra pranena se zvala Suada, a bila je udata za Vukoslava od kojeg i potiče loza Dodika. Nena Suada jeste prihvatila pravoslavlje ali je u toku svog života upražnjavala i sve muslimanske običaje.

Njegova pra pranena Suada je stanovala na području Zenice a njena loza datira od Sandžačkih muslimanskih porodica Haljimi i Xhami. Dodik ima običaj da druge prekrštava i naziva Srbima iako i sam nije srbin nego u sebi ima muslimanske krvi.
Ova informacija je ekspresno dostavljena našem mediju od strane glasnogovornika grupe historičara prof.dr S.K koji je objelodanio kompletno DNK istraživanje i korijene koje vuče Milorad Dodik.Pitanje se postavlja šta će javnost u Entitetu RS da poduzme nakon ovog otkrića i da li Dodik krije svoje porijeklo od javnosti u želji da bude veliki srbin.
Njegov pra pradjed Vukoslav je živio na području između Laktaša i Banjaluke tako da se njegova pra pranena nakon udaje iz Zenice i preselila na to područje i izrodila 3 djece. Dodik ništa nema zajedničko sa Ruskom nacijom koju toliko voli i naziva ih braćom, a dubljim istraživanjem Sandžačkih korijena njegove pra pranene može se dokazati da Milorad u sebi ima Tursko – Albanske krvi.

http://balkanbreakingnews.com/2016/12/0 ... ila-suada/
Milorade balijo :lol: :evil: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:

00:48

User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#51744 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by GeeTnT »

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik pozvao je Srbe u Austriji da na predsjedničkim izborima u toj zemlji, podrže kandidata Norberta Hofera, koji se otvoreno zalaže za obnovu srednjoevropskog carstva pod vođstvom Austrije.
Volio bih da ga srbi iz AT poslusaju i da (s)krenu desno putem oCepljenjem iz EU..
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4622
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#51745 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bh.tornjak »

ova je sve lijepo objasnila... :D

[yt] http://youtu.be/Q8hnPWbKFPc [/yt]
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#51746 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by GeeTnT »

bh.tornjak wrote:ova je sve lijepo objasnila... :D

[yt] http://youtu.be/Q8hnPWbKFPc [/yt]
...izlomljeni njemackociganskoseljacki jezik, ali sa srpskim pogledom na juce-danas-sutra...
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4622
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#51747 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bh.tornjak »

GeeTnT wrote:
bh.tornjak wrote:ova je sve lijepo objasnila... :D

[yt] http://youtu.be/Q8hnPWbKFPc [/yt]
...izlomljeni njemackociganskoseljacki jezik, ali sa srpskim pogledom na juce-danas-sutra...
i onda dobijes gramaticki genocid nad jezikom...masovno bombardovanje padezima,vremenima....i nemilosrdnim pokusajima izgovaranja tj. imitiranja dijalekta....
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18761
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#51748 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by problemnatravunu »

bh.tornjak wrote:
GeeTnT wrote:
bh.tornjak wrote:ova je sve lijepo objasnila... :D

[yt] http://youtu.be/Q8hnPWbKFPc [/yt]
...izlomljeni njemackociganskoseljacki jezik, ali sa srpskim pogledom na juce-danas-sutra...
i onda dobijes gramaticki genocid nad jezikom...masovno bombardovanje padezima,vremenima....i nemilosrdnim pokusajima izgovaranja tj. imitiranja dijalekta....
Ovo je naucen jezik "po sluhu", nema ona pojma,šta ,kako i zašto, nego po sluhu, napamet!
A sama rece da je tu od sedamdesetih godina! Žalosno!
User avatar
Acid25
Posts: 1891
Joined: 04/04/2013 01:48

#51749 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Acid25 »

Precednik je bio veoma ljubomoran kada je vidio da Bakir ima međeda Fahru.
Nije to mogao da trpi pa je i on sebi našao međeda Govedaricu. :lol:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#51750 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by seln »

Dzaba preporuka od Precednika, pobijedio van der Bellen!!!!!!
Locked