Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#51702 Re: Liverpool FC
Opet mrtvi plavšić a antena mi trenutno ne fata hrvate 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51703 Re: Liverpool FC
Uh, tek me sad nervoza uhvati 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51706 Re: Liverpool FC
Opet more glupih odluka naprijed.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#51707 Re: Liverpool FC
Dva puta Firmino upropasti šansu.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51708 Re: Liverpool FC
Firmino je uzasan
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#51710 Re: Liverpool FC
Virgil bi do sad go dao da je imao sanse Firminja
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#51711 Re: Liverpool FC
Dao bi i Gomez.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51713 Re: Liverpool FC
Shaqiri sve ti glupo yebem idiote
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51714 Re: Liverpool FC
Sve dobro osim završnice.
- drug_profi
- Posts: 65411
- Joined: 16/07/2012 16:00
#51715 Re: Liverpool FC
Standardno komplikovanje u sesnaestercu.
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#51716 Re: Liverpool FC
Što je i razlog da su već skoro profućkali naslov.
Nisu zabili gol već 5-6 poluvremena u nizu.
- BHF_Manijak
- Posts: 28525
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#51717 Re: Liverpool FC
Dobro prvo poluvrijeme pozadi, United k'o da je 12. na tabeli, a ne prvi.
Naprijed uzasne odluke i komplikovanja. Rekao bih nije da nismo navikli.
Thiago "prvom do sebe" Alcantara 3-4 uzasna pasa i prodate lopte kada je bilo top rjesenje da se naprijed probije.
Shaqiri dobar prvih 10-tak minuta, ostatak poluvremena nista.
Firmino rekao bih u standardnoj formi ove sezone. Mrtvu sanszu zapuca u de Geu.
Par puta su mogli fino opalit sa distance, medjutim ode lopta u PM, posebno Shaqiri.
Uzasno bezidejni naprijed, sto je konstanta ove sezone nazalost.
I da, zaboravih napomenuti, Salah i ono njegovo kad obori glavu i zabije se medju 6 igraca i pokusava glavom kroz zid proci. Strasno iritantno.
Naprijed uzasne odluke i komplikovanja. Rekao bih nije da nismo navikli.
Thiago "prvom do sebe" Alcantara 3-4 uzasna pasa i prodate lopte kada je bilo top rjesenje da se naprijed probije.
Shaqiri dobar prvih 10-tak minuta, ostatak poluvremena nista.
Firmino rekao bih u standardnoj formi ove sezone. Mrtvu sanszu zapuca u de Geu.
Par puta su mogli fino opalit sa distance, medjutim ode lopta u PM, posebno Shaqiri.
Uzasno bezidejni naprijed, sto je konstanta ove sezone nazalost.
I da, zaboravih napomenuti, Salah i ono njegovo kad obori glavu i zabije se medju 6 igraca i pokusava glavom kroz zid proci. Strasno iritantno.
Last edited by BHF_Manijak on 17/01/2021 18:21, edited 1 time in total.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51718 Re: Liverpool FC
Da imamo napadaca vodili bi 2-0
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#51719 Re: Liverpool FC
Dobra igra, samo fali ta završnica, malo više muda u zadnjoj trećini.
Firminho, Robertson i Shaqiri...
Firminho, Robertson i Shaqiri...
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#51720 Re: Liverpool FC
ma bolje i zabijanje glavom nego i oni centaršutevi na kepece u napadu.
problem je što njima sve što treba je jedna kontrica da prođe i halali huso materi. jako nezgodno je ovo...
problem je što njima sve što treba je jedna kontrica da prođe i halali huso materi. jako nezgodno je ovo...
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#51721 Re: Liverpool FC
Tuga s juga. Nazalost, jako tesko cemo izvuci 3 boda veceras. Previse je igraca koji zaboli ona stvar.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#51722 Re: Liverpool FC
Thiago je dobar; gura loptu naprijed, kreira igru ekipe. Firmino glavni krivac, ono dvostruko ignorisanje Robboa je kriminalno.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51723 Re: Liverpool FC
Najbezobrazniji igrac u zadnje 2 godine je Firmino. Cak je postao i jako sebican.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#51724 Re: Liverpool FC
realno jest trebao dodati ali svi znamo da robbo nije taj, završile bi obje na tribinama ko da gledamKing_Kenny wrote: ↑17/01/2021 18:24 Thiago je dobar; gura loptu naprijed, kreira igru ekipe. Firmino glavni krivac, ono dvostruko ignorisanje Robboa je kriminalno.
- BHF_Manijak
- Posts: 28525
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#51725 Re: Liverpool FC
K'o onu prvu akciju sto je trebao probit i de geu i mrezu i tribine i sve, on je pored gola mlako opali.zomri wrote: ↑17/01/2021 18:25realno jest trebao dodati ali svi znamo da robbo nije taj, završile bi obje na tribinama ko da gledamKing_Kenny wrote: ↑17/01/2021 18:24 Thiago je dobar; gura loptu naprijed, kreira igru ekipe. Firmino glavni krivac, ono dvostruko ignorisanje Robboa je kriminalno.
