
Milorad Dodik ALL ABOUT
- Danguba
- Posts: 15933
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#51677 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
A sto ovaj Dragan laaaaze...

DRAGAN BURSAĆ: Ne može Dodik slagati koliko narod može povjerovati
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/409 ... ovati.html
- Danguba
- Posts: 15933
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#51678 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Poslije aerodroma, kosmodroma, staze za formulu 1...sada na red dolaze ekonomske zone Hong Kong, Makao, Tajvan...samo sto ce se ovdje drugacije zvati Hong Foca, Mao Rudo, Vi še min(Visegrad)...
"RS spremna da razvije specijalizovane ekonomske zone po uzoru na Kinu"
Više detalja na: http://www.nezavisne.com/novosti/bih/RS ... inu/398738
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#51679 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Ode Vaskovic, sarme probo nije....jedan izdajnik manje 
- GeeTnT
- Posts: 5738
- Joined: 06/01/2015 10:15
- Location: ...u krompiru
#51680 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
...mislim da su ga provozali u gepeku i da mu je dijagnosticirana amnezija....jao sad kad ga se dijapora docepa pa kad se budu slikali kako vaskovicu daju cokoladicu...Tomahawk11 wrote:Ode Vaskovic, sarme probo nije....jedan izdajnik manje
- prljavi Hare
- Posts: 10559
- Joined: 28/02/2011 09:14
- Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi
#51681 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Tomahawk11 wrote:Ode Vaskovic, sarme probo nije....jedan izdajnik manje
Vasković je pobjegao jer su mu ostaci AID-a dojavili da mu se sprema hapšenje i suđenje za izdaju,veleizdaju,ultraizdaju i megaizdaju!
Trenutno se krije u Avganistanu,tačnije boravi u pećinama planine Tora-Bora,pod zaštitom Bakirovih prijatelja Talibana.
Guardian obećao vratiti sve otete nadležnosti od šumske!
I pare neka vrate Guardiane!I pare!!!!
- GeeTnT
- Posts: 5738
- Joined: 06/01/2015 10:15
- Location: ...u krompiru
#51682 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
....mislio sam da ce izdrzati, ali se jasno vidio njegov izraz lica onomad na kafi sa precjednikom....dobio je prijetnju 100%.
Ps.. Ne bih izjednacavao situacije, ali sjecam se snimka u kojem Vaskovic intervjuise lika iz Srebrenice....desila se ista stvar, samo sto je sada Vaskovic bio u kozi onog iz Srebrenice, ali svakako ne bih mu pozelio sudbinu onog kojeg je sam itervjuisao....
Ps.. Ne bih izjednacavao situacije, ali sjecam se snimka u kojem Vaskovic intervjuise lika iz Srebrenice....desila se ista stvar, samo sto je sada Vaskovic bio u kozi onog iz Srebrenice, ali svakako ne bih mu pozelio sudbinu onog kojeg je sam itervjuisao....
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#51683 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
U Palati Republike Srpske u Banjoj Luci počeo je sastanak delegacija Saveza nezavisnih socijaldemokrata i Komunističke partije Narodne Republike Kine.
Uspostavljanjem zvanične saradnje Komunistička partija Kine i SNSD obavezali su se da jačaju razmjenu i iskustava u upravljanju državom.
za 10tak godina čemo ćitati naslove "Kako je Kina pokrala samu sebe"
- mayab
- Posts: 30852
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#51684 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Nit' su u Komunističkoj partiji Kine komunisti , nit' u SNSD-u neki socijaldemokratiJoseMujica wrote:U Palati Republike Srpske u Banjoj Luci počeo je sastanak delegacija Saveza nezavisnih socijaldemokrata i Komunističke partije Narodne Republike Kine.
Uspostavljanjem zvanične saradnje Komunistička partija Kine i SNSD obavezali su se da jačaju razmjenu i iskustava u upravljanju državom.
za 10tak godina čemo ćitati naslove "Kako je Kina pokrala samu sebe"
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#51685 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
mayab wrote:Nit' su u Komunističkoj partiji Kine komunisti , nit' u SNSD-u neki socijaldemokrati![]()
-
Alfaromeo
- Posts: 302
- Joined: 18/08/2005 10:48
#51686 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Sta bi sa Tuzilastvom i Sipom
Pojeo vuk...

Pojeo vuk...
- Danguba
- Posts: 15933
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#51687 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Odavno nije bio preko Drine. 
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#51688 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
pise vaskovic vise od tome, cini mi se da je spomenuo 2 mjeseca ili tako nestoDanguba wrote:Odavno nije bio preko Drine.
- TDK-90
- Posts: 1211
- Joined: 26/02/2012 12:15
#51689 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
"BiH da ispravi nepravde prema Srpskoj ili BiH neće biti"
Dejtonski mirovni sporazum godinama je raspakivan nasiljem visokih predstavnika u BiH, poručio je predsednik Srpske Milorad Dodik.
Izvor: Tanjug ponedeljak, 21.11.2016. | 20:54
"U BiH se mora vratiti praksa da se sve odluke donose uz saglasnost oba entiteta, kako piše u Ustavu. Jedino tako ćemo se približiti onome što Dejton izvorno i jeste", smatra Dodik.
Na 21. godišnjicu potpisivanja Dejtonskog mirovnog sporazuma, Dodik je poručio da je potrebno da se stvori jedinstvo političkih snaga u Srpskoj, prenosi RTRS.
Da bi se sprečilo preglasavanje i dalje menjanje sporazuma, potrebno je, kaže, srpsko jedinstvo.
"Pozivam sve partije iz Srpske da se raščiste sve nepravde iz prošlosti i u narednoj godini da se okupimo i definišemo politike koje će staviti na dnevni red u BiH upravo nepravde nanesene Srpskoj. BiH će morati da reaguje ili je neće biti", izjavio je Dodik.
RTRS navodi da je odnos prema sklapanju mira u BiH različit u dva entiteta. Navodi se da je u Republici Srpskoj dan potpisivanja Dejtonskog sporazuma neradni dan, a da se u Federaciji proglašenje mira u BiH ne obeležava.
Dejtonski mirovni sporazum godinama je raspakivan nasiljem visokih predstavnika u BiH, poručio je predsednik Srpske Milorad Dodik.
Izvor: Tanjug ponedeljak, 21.11.2016. | 20:54
"U BiH se mora vratiti praksa da se sve odluke donose uz saglasnost oba entiteta, kako piše u Ustavu. Jedino tako ćemo se približiti onome što Dejton izvorno i jeste", smatra Dodik.
Na 21. godišnjicu potpisivanja Dejtonskog mirovnog sporazuma, Dodik je poručio da je potrebno da se stvori jedinstvo političkih snaga u Srpskoj, prenosi RTRS.
Da bi se sprečilo preglasavanje i dalje menjanje sporazuma, potrebno je, kaže, srpsko jedinstvo.
"Pozivam sve partije iz Srpske da se raščiste sve nepravde iz prošlosti i u narednoj godini da se okupimo i definišemo politike koje će staviti na dnevni red u BiH upravo nepravde nanesene Srpskoj. BiH će morati da reaguje ili je neće biti", izjavio je Dodik.
RTRS navodi da je odnos prema sklapanju mira u BiH različit u dva entiteta. Navodi se da je u Republici Srpskoj dan potpisivanja Dejtonskog sporazuma neradni dan, a da se u Federaciji proglašenje mira u BiH ne obeležava.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#51690 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Jasno je zasto ovi iz Pederacije ne obelezavaju dan D.
Doduse, Pederacija ko Pederacija bi i mogla, ipak bi se oni svom postojanju trebali zahvaliti, te i proslaviti kako dolikuje danu D
Problem je u tzv. BiH, i oni nemaju sta da slave
Uglavnom, PreCjednik je porucio:

Doduse, Pederacija ko Pederacija bi i mogla, ipak bi se oni svom postojanju trebali zahvaliti, te i proslaviti kako dolikuje danu D
Problem je u tzv. BiH, i oni nemaju sta da slave
Uglavnom, PreCjednik je porucio:
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#51691 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
republika je zrtva minulog rata!
- moa
- Posts: 3700
- Joined: 19/09/2007 13:08
- Location: nestala lokacija
#51692 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
nije vise interesantan lik. Sad me samo zanima sta je sa odlukom ustavnog suda o zabrani odrzavanja refernduma. niko nista ?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#51693 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Ekonomski stručnjaci: Dodikov prijedlog o dodatnoj emisiji novca doveo bi do kraha monetarnog sistema
Mozda tzv. BiH..RS sigurno ne bi!
Ekonomskih struCnjaka i g.vana....gdje su oni skole ucili
Mozda tzv. BiH..RS sigurno ne bi!
Ekonomskih struCnjaka i g.vana....gdje su oni skole ucili
-
statixx
- Posts: 9839
- Joined: 15/12/2011 14:40
- Location: Sarajevo
#51694 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Sve je manje izvora financiranja, Baju hvata panika, k'o da gledam trazice uskoro da se ide sa emisijom drzavnih obveznica na medjunarodnom trzistu. Tu ne vrijedi prica o prenosu nadleznosti. 
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#51696 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Apelacija je odbačena kao nedopuštena, zato što je preuranjena, jer je podnesena prije donošenja odluke nadležnog suda o izjavljenom pravnom lijeku. Naime, apelantica (Republika Srpska) je 27. septembra ove godine izjavila reviziju Sudu BiH protiv drugostepene presude.
Znaci prvo to sacekati, pa tek onda moze ici apelacija. Totalno su se pogubili.
Znaci prvo to sacekati, pa tek onda moze ici apelacija. Totalno su se pogubili.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#51697 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Hvala našem Guardianu na vakim hapelacijama i duboko se ispirćavam u ime gradžana Zapadnog Teherana što nije pozvan na svećanu šetnju precednićkim trotoarom koji simbolićno treba da spoji zapadni i iStočni Teheran
- problemnatravunu
- Posts: 18758
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
#51698 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Panikachannel10 wrote:Apelacija je odbačena kao nedopuštena, zato što je preuranjena, jer je podnesena prije donošenja odluke nadležnog suda o izjavljenom pravnom lijeku. Naime, apelantica (Republika Srpska) je 27. septembra ove godine izjavila reviziju Sudu BiH protiv drugostepene presude.
Znaci prvo to sacekati, pa tek onda moze ici apelacija. Totalno su se pogubili.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#51699 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
problemnatravunu wrote:Panikachannel10 wrote:Apelacija je odbačena kao nedopuštena, zato što je preuranjena, jer je podnesena prije donošenja odluke nadležnog suda o izjavljenom pravnom lijeku. Naime, apelantica (Republika Srpska) je 27. septembra ove godine izjavila reviziju Sudu BiH protiv drugostepene presude.
Znaci prvo to sacekati, pa tek onda moze ici apelacija. Totalno su se pogubili.
kaka panika
- mayab
- Posts: 30852
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#51700 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
'ajd sad malo ti , Željko , ja sam se malo previše iskompromitovao onim prošlim - reče Mile ....:
Predsjednica Vlade Republike Srpske Željka Cvijanović podržala je danas ideju boračkih organizacija u RS-u vezi sa pokretanjem pitanja održavanja referenduma o knjiženju vojnih lokacija u Srpskoj na Ministarstvo odbrane BiH.
Cvijanovićeva je rekla da je riječ o otimanju imovine Republike Srpske i da je to priča koja neće biti zaustavljena na jednom primjeru.
Ona je naglasila da je važno šta građani Republike Srpske misle o tome da Ministarstvo odbrane ili neko na nivou BiH postane vlasnik ili mu se dodijeli neko zemljište.
“Nisam sigurna da građani Republike Srpske žele da bilo šta od imovine Republike Srpske pređe na bilo koju instituciju, uključujući i Ministarstvo odbrane, ma kako nam objašnjavali da je to važno zbog reformi i aktiviranja MAP-a”, rekla je Cvijanovićeva novinarima u Banjaluci.
Ona je ponovila da građani imaju pravo da se izjasne na referendumu kada je riječ o bilo kojem važnom pitanju, posebno uključujući ono što bi značilo oduzimanje nekih njihovih prava i kada je riječ o ulasku u NATO.

Predsjednica Vlade Republike Srpske Željka Cvijanović podržala je danas ideju boračkih organizacija u RS-u vezi sa pokretanjem pitanja održavanja referenduma o knjiženju vojnih lokacija u Srpskoj na Ministarstvo odbrane BiH.
Cvijanovićeva je rekla da je riječ o otimanju imovine Republike Srpske i da je to priča koja neće biti zaustavljena na jednom primjeru.
Ona je naglasila da je važno šta građani Republike Srpske misle o tome da Ministarstvo odbrane ili neko na nivou BiH postane vlasnik ili mu se dodijeli neko zemljište.
“Nisam sigurna da građani Republike Srpske žele da bilo šta od imovine Republike Srpske pređe na bilo koju instituciju, uključujući i Ministarstvo odbrane, ma kako nam objašnjavali da je to važno zbog reformi i aktiviranja MAP-a”, rekla je Cvijanovićeva novinarima u Banjaluci.
Ona je ponovila da građani imaju pravo da se izjasne na referendumu kada je riječ o bilo kojem važnom pitanju, posebno uključujući ono što bi značilo oduzimanje nekih njihovih prava i kada je riječ o ulasku u NATO.


