Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
Acid25
Posts: 1891
Joined: 04/04/2013 01:48

#51676 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Acid25 »

:D
Image
User avatar
Danguba
Posts: 15933
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#51677 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

A sto ovaj Dragan laaaaze...
DRAGAN BURSAĆ: Ne može Dodik slagati koliko narod može povjerovati

Image

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/409 ... ovati.html
:(
User avatar
Danguba
Posts: 15933
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#51678 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

Poslije aerodroma, kosmodroma, staze za formulu 1...sada na red dolaze ekonomske zone Hong Kong, Makao, Tajvan...samo sto ce se ovdje drugacije zvati Hong Foca, Mao Rudo, Vi še min(Visegrad)...
"RS spremna da razvije specijalizovane ekonomske zone po uzoru na Kinu"

Više detalja na: http://www.nezavisne.com/novosti/bih/RS ... inu/398738
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#51679 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Ode Vaskovic, sarme probo nije....jedan izdajnik manje :thumbup:
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#51680 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by GeeTnT »

Tomahawk11 wrote:Ode Vaskovic, sarme probo nije....jedan izdajnik manje :thumbup:
...mislim da su ga provozali u gepeku i da mu je dijagnosticirana amnezija....jao sad kad ga se dijapora docepa pa kad se budu slikali kako vaskovicu daju cokoladicu...
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#51681 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

Tomahawk11 wrote:Ode Vaskovic, sarme probo nije....jedan izdajnik manje :thumbup:

Vasković je pobjegao jer su mu ostaci AID-a dojavili da mu se sprema hapšenje i suđenje za izdaju,veleizdaju,ultraizdaju i megaizdaju! :izet:
Trenutno se krije u Avganistanu,tačnije boravi u pećinama planine Tora-Bora,pod zaštitom Bakirovih prijatelja Talibana. :mrgreen:


Guardian obećao vratiti sve otete nadležnosti od šumske! :thumbup:

I pare neka vrate Guardiane!I pare!!!! :mrgreen:
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#51682 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by GeeTnT »

....mislio sam da ce izdrzati, ali se jasno vidio njegov izraz lica onomad na kafi sa precjednikom....dobio je prijetnju 100%.

Ps.. Ne bih izjednacavao situacije, ali sjecam se snimka u kojem Vaskovic intervjuise lika iz Srebrenice....desila se ista stvar, samo sto je sada Vaskovic bio u kozi onog iz Srebrenice, ali svakako ne bih mu pozelio sudbinu onog kojeg je sam itervjuisao....
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#51683 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by JoseMujica »

U Palati Republike Srpske u Banjoj Luci počeo je sastanak delegacija Saveza nezavisnih socijaldemokrata i Komunističke partije Narodne Republike Kine.

Uspostavljanjem zvanične saradnje Komunistička partija Kine i SNSD obavezali su se da jačaju razmjenu i iskustava u upravljanju državom.

za 10tak godina čemo ćitati naslove "Kako je Kina pokrala samu sebe"
User avatar
mayab
Posts: 30852
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#51684 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mayab »

JoseMujica wrote:
U Palati Republike Srpske u Banjoj Luci počeo je sastanak delegacija Saveza nezavisnih socijaldemokrata i Komunističke partije Narodne Republike Kine.

Uspostavljanjem zvanične saradnje Komunistička partija Kine i SNSD obavezali su se da jačaju razmjenu i iskustava u upravljanju državom.

za 10tak godina čemo ćitati naslove "Kako je Kina pokrala samu sebe"
Nit' su u Komunističkoj partiji Kine komunisti , nit' u SNSD-u neki socijaldemokrati :D :run:
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#51685 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by quarterback »

mayab wrote:Nit' su u Komunističkoj partiji Kine komunisti , nit' u SNSD-u neki socijaldemokrati :D :run:
:lol: :thumbup:
Alfaromeo
Posts: 302
Joined: 18/08/2005 10:48

#51686 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Alfaromeo »

Sta bi sa Tuzilastvom i Sipom
Pojeo vuk...
:run:
User avatar
Danguba
Posts: 15933
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#51687 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

Odavno nije bio preko Drine. :shock:
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#51688 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by quarterback »

Danguba wrote:Odavno nije bio preko Drine. :shock:
pise vaskovic vise od tome, cini mi se da je spomenuo 2 mjeseca ili tako nesto
User avatar
TDK-90
Posts: 1211
Joined: 26/02/2012 12:15

#51689 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by TDK-90 »

"BiH da ispravi nepravde prema Srpskoj ili BiH neće biti"

Dejtonski mirovni sporazum godinama je raspakivan nasiljem visokih predstavnika u BiH, poručio je predsednik Srpske Milorad Dodik.
Izvor: Tanjug ponedeljak, 21.11.2016. | 20:54


"U BiH se mora vratiti praksa da se sve odluke donose uz saglasnost oba entiteta, kako piše u Ustavu. Jedino tako ćemo se približiti onome što Dejton izvorno i jeste", smatra Dodik.

Na 21. godišnjicu potpisivanja Dejtonskog mirovnog sporazuma, Dodik je poručio da je potrebno da se stvori jedinstvo političkih snaga u Srpskoj, prenosi RTRS.

Da bi se sprečilo preglasavanje i dalje menjanje sporazuma, potrebno je, kaže, srpsko jedinstvo.

"Pozivam sve partije iz Srpske da se raščiste sve nepravde iz prošlosti i u narednoj godini da se okupimo i definišemo politike koje će staviti na dnevni red u BiH upravo nepravde nanesene Srpskoj. BiH će morati da reaguje ili je neće biti", izjavio je Dodik.

RTRS navodi da je odnos prema sklapanju mira u BiH različit u dva entiteta. Navodi se da je u Republici Srpskoj dan potpisivanja Dejtonskog sporazuma neradni dan, a da se u Federaciji proglašenje mira u BiH ne obeležava.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#51690 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Jasno je zasto ovi iz Pederacije ne obelezavaju dan D.
Doduse, Pederacija ko Pederacija bi i mogla, ipak bi se oni svom postojanju trebali zahvaliti, te i proslaviti kako dolikuje danu D :mrgreen:
Problem je u tzv. BiH, i oni nemaju sta da slave :oops:
Uglavnom, PreCjednik je porucio:



:mrgreen:
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#51691 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KB9 »

republika je zrtva minulog rata!
User avatar
moa
Posts: 3700
Joined: 19/09/2007 13:08
Location: nestala lokacija

#51692 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by moa »

nije vise interesantan lik. Sad me samo zanima sta je sa odlukom ustavnog suda o zabrani odrzavanja refernduma. niko nista ?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#51693 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Ekonomski stručnjaci: Dodikov prijedlog o dodatnoj emisiji novca doveo bi do kraha monetarnog sistema

Mozda tzv. BiH..RS sigurno ne bi! :oops: :mrgreen:
Ekonomskih struCnjaka i g.vana....gdje su oni skole ucili :-)
statixx
Posts: 9839
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#51694 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by statixx »

Sve je manje izvora financiranja, Baju hvata panika, k'o da gledam trazice uskoro da se ide sa emisijom drzavnih obveznica na medjunarodnom trzistu. Tu ne vrijedi prica o prenosu nadleznosti. :D
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#51696 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by channel10 »

Apelacija je odbačena kao nedopuštena, zato što je preuranjena, jer je podnesena prije donošenja odluke nadležnog suda o izjavljenom pravnom lijeku. Naime, apelantica (Republika Srpska) je 27. septembra ove godine izjavila reviziju Sudu BiH protiv drugostepene presude.

Znaci prvo to sacekati, pa tek onda moze ici apelacija. Totalno su se pogubili.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#51697 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by JoseMujica »

Hvala našem Guardianu na vakim hapelacijama i duboko se ispirćavam u ime gradžana Zapadnog Teherana što nije pozvan na svećanu šetnju precednićkim trotoarom koji simbolićno treba da spoji zapadni i iStočni Teheran
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18758
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#51698 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by problemnatravunu »

channel10 wrote:Apelacija je odbačena kao nedopuštena, zato što je preuranjena, jer je podnesena prije donošenja odluke nadležnog suda o izjavljenom pravnom lijeku. Naime, apelantica (Republika Srpska) je 27. septembra ove godine izjavila reviziju Sudu BiH protiv drugostepene presude.

Znaci prvo to sacekati, pa tek onda moze ici apelacija. Totalno su se pogubili.
Panika
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#51699 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by JoseMujica »

problemnatravunu wrote:
channel10 wrote:Apelacija je odbačena kao nedopuštena, zato što je preuranjena, jer je podnesena prije donošenja odluke nadležnog suda o izjavljenom pravnom lijeku. Naime, apelantica (Republika Srpska) je 27. septembra ove godine izjavila reviziju Sudu BiH protiv drugostepene presude.

Znaci prvo to sacekati, pa tek onda moze ici apelacija. Totalno su se pogubili.
Panika

kaka panika :? vego šta ćobančiči znaju o pravnoj državi bola :?: to je naviklo lupat šakom o sto i tako bidne kako precednik reće....dok ih neko pomnoži sa nulom onda kmeće ko mksumće kad ga skineš sa sise
User avatar
mayab
Posts: 30852
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#51700 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mayab »

'ajd sad malo ti , Željko , ja sam se malo previše iskompromitovao onim prošlim - reče Mile ....:


Predsjednica Vlade Republike Srpske Željka Cvijanović podržala je danas ideju boračkih organizacija u RS-u vezi sa pokretanjem pitanja održavanja referenduma o knjiženju vojnih lokacija u Srpskoj na Ministarstvo odbrane BiH.

Cvijanovićeva je rekla da je riječ o otimanju imovine Republike Srpske i da je to priča koja neće biti zaustavljena na jednom primjeru.

Ona je naglasila da je važno šta građani Republike Srpske misle o tome da Ministarstvo odbrane ili neko na nivou BiH postane vlasnik ili mu se dodijeli neko zemljište.

“Nisam sigurna da građani Republike Srpske žele da bilo šta od imovine Republike Srpske pređe na bilo koju instituciju, uključujući i Ministarstvo odbrane, ma kako nam objašnjavali da je to važno zbog reformi i aktiviranja MAP-a”, rekla je Cvijanovićeva novinarima u Banjaluci.

Ona je ponovila da građani imaju pravo da se izjasne na referendumu kada je riječ o bilo kojem važnom pitanju, posebno uključujući ono što bi značilo oduzimanje nekih njihovih prava i kada je riječ o ulasku u NATO.

:lol: :lol: :lol:
Locked