Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51676 Re: Liverpool FC
Pa te smo bodove već izgubili, zato ih moramo vraćati kroz derbije.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#51677 Re: Liverpool FC
Iskreno, ja bih Matipa i slicne, bez obzira na njihove kvalitete drzao na klupi do potpunog ozdravljenja, a priliku davao mladim stoperima. Jednostavno, nemoguce je da momci skupe iskustvo i samopozdanje kada dobijaju priliku samo i iskljucivo kada su ovi u banani. A ovi su banani 70% vremena.
Ni TAA ne bi postao to sto jeste, da mu nije pruzena prilika i da nije guran i forsiran.
I ova situacija sa stoperima, apsolutno ide na dusu Kloppu i gazdama, kada su sebi dopustili da ostanu na jednom stoperu, te 2 poluzdrava stopera, koja su i u prethodnim sezonama nedostajala u dosta tekmi.
I jos tvrdoglavost da nece kupiti nikoga, implicira da su zadovoljni sa stanjem koje je sada. Ne kontam ni pricu o financijama.
U zadnje 3 sezone 2 puta igras finale LP, jedno i osvojis. Osvojis nakon toga superkupove, pa i PL, potpises novi ugovor sa Nike, i nemas para. Lice mi na ove nase politicare, para nema, more bit bidne.
Ni TAA ne bi postao to sto jeste, da mu nije pruzena prilika i da nije guran i forsiran.
I ova situacija sa stoperima, apsolutno ide na dusu Kloppu i gazdama, kada su sebi dopustili da ostanu na jednom stoperu, te 2 poluzdrava stopera, koja su i u prethodnim sezonama nedostajala u dosta tekmi.
I jos tvrdoglavost da nece kupiti nikoga, implicira da su zadovoljni sa stanjem koje je sada. Ne kontam ni pricu o financijama.
U zadnje 3 sezone 2 puta igras finale LP, jedno i osvojis. Osvojis nakon toga superkupove, pa i PL, potpises novi ugovor sa Nike, i nemas para. Lice mi na ove nase politicare, para nema, more bit bidne.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51679 Re: Liverpool FC
Joel Matip has not been seen in videos of the team leaving the hotel.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51680 Re: Liverpool FC
Frustrirajuce je imati Matipa u ekipi fkt. Nista onda, Hendo na stopera sto znaci da ce nam igra itekako trpiti.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51683 Re: Liverpool FC
Volio bih da je na klupi jer je bolji dosta kada uđe, ovako nam nema ko ući.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#51684 Re: Liverpool FC
Hendo na stoperu? Boze daj da izdobri ovo.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#51685 Re: Liverpool FC
Uh; neka Shaqa; mada, dva veznjaka na stoperu... nije dobro izgledalo zandji put kad su igrali zajedno.
Bilo kakava pobjeda bila bi odlična. Makar 1:0 sa sumnjivim penalom u 93.
Bilo kakava pobjeda bila bi odlična. Makar 1:0 sa sumnjivim penalom u 93.
-
convict
- Posts: 3516
- Joined: 10/02/2008 01:20
#51686 Re: Liverpool FC
stvarno je klupa kriza, nema nikoga da unese neku prevagu ako zatreba, milner mozda...
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51687 Re: Liverpool FC
Henderson na stoperu znaci nedostatak energije i slabiji presing, te cemo biti slabiji odmah za 30 %. Dao Bog, ali teško da mi ovo uzmemo. Ajmo hrabro pa sta bude
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#51689 Re: Liverpool FC
Meh. United će glatko zabiti bar dva gola iz kontri. Ne možeš igrati ozbiljno s dva veznjaka u srcu odbrane. Napad + Shaq moraju odraditi junački posao u razbijanju njihovih kontri i što manje glupo gubiti lopte.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#51690 Re: Liverpool FC
Jedina sansa nam je silovanje Robe i Sadia na Bissaku. A pretpostavljam da ce oni ici na suprotnu stranhu, silovanje TAA i Hendersona.
Neka bolji pobijedi. I da se zove Liverpool
Neka bolji pobijedi. I da se zove Liverpool
-
Peryton_
- Posts: 1241
- Joined: 04/11/2011 21:23
- Location: Tuzla
#51691 Re: Liverpool FC
Henderson ce biti silovan, covjek nema kretnje stopera.Jadna majka
Ide se na gol vise.
Ide se na gol vise.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51692 Re: Liverpool FC
United nas samo treba napasti danas da nas uzme i igrati na gol više, nadam se da ce se povuci.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51693 Re: Liverpool FC
Spominjao je Klopp na pressu "back to basis", očigledno misleći na one periode kad se igralo ultra napadački, pa ko koga.
Ne vidim način kako ćemo se u odbrani provući. Napad mora biti na vrhuncu zadatka, zato je tu i Shaqiri. Ne znam, nemam pojma šta da očekujem. Hajmo hrabro pa šta bude.
Ne vidim način kako ćemo se u odbrani provući. Napad mora biti na vrhuncu zadatka, zato je tu i Shaqiri. Ne znam, nemam pojma šta da očekujem. Hajmo hrabro pa šta bude.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51694 Re: Liverpool FC
ako izgubimo, a City uzme padamo na 5 mjesto
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#51695 Re: Liverpool FC
I treba se odigrati hrabro i za gol vise. Bod, ma kako dobro zvucao, nama nista ne znaci u ovom trenutku.
Posebno se treba cuvati padavicara Brune i Pogbe da ne izvuku kakav penal ili crveni karton.
Nadam se da ce i Salah malo pomoci veceras, ipak je Shaw sklon greskama i grubljim startovima.
Posebno se treba cuvati padavicara Brune i Pogbe da ne izvuku kakav penal ili crveni karton.
Nadam se da ce i Salah malo pomoci veceras, ipak je Shaw sklon greskama i grubljim startovima.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51696 Re: Liverpool FC
Svakako je vrijeme da nešto Salah odigra. Katastrofalan je u zadnje vrijeme. Nije ni Sadio ništa efektniji ali bar učestvuje u igri, tu je.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51697 Re: Liverpool FC
jel Shaqiri ikad odigro dobru utakmicu koju je poceo ?
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#51698 Re: Liverpool FC
Meni je start Sacira totalna enigma.
Jones i Milner su puno bolji u defanzivi.
Iskreno, ja sam ocekivao sredinu Gini Hendo Milner veceras, sa jednim od omladinaca na stoperu.
Jones i Milner su puno bolji u defanzivi.
Iskreno, ja sam ocekivao sredinu Gini Hendo Milner veceras, sa jednim od omladinaca na stoperu.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51699 Re: Liverpool FC
Tekmu imate na SK4K
Cisto da ne slusate srpske komentatore koji su ocaj
Cisto da ne slusate srpske komentatore koji su ocaj
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#51700 Re: Liverpool FC
kakav lineup jbt...
Mozda se danas ponovo po hiljaditi put pokaze zasto je klopp placen milionima, dok ja drkam kod kuce...
Mozda se danas ponovo po hiljaditi put pokaze zasto je klopp placen milionima, dok ja drkam kod kuce...

