Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51676 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Pa te smo bodove već izgubili, zato ih moramo vraćati kroz derbije.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#51677 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Iskreno, ja bih Matipa i slicne, bez obzira na njihove kvalitete drzao na klupi do potpunog ozdravljenja, a priliku davao mladim stoperima. Jednostavno, nemoguce je da momci skupe iskustvo i samopozdanje kada dobijaju priliku samo i iskljucivo kada su ovi u banani. A ovi su banani 70% vremena.
Ni TAA ne bi postao to sto jeste, da mu nije pruzena prilika i da nije guran i forsiran.
I ova situacija sa stoperima, apsolutno ide na dusu Kloppu i gazdama, kada su sebi dopustili da ostanu na jednom stoperu, te 2 poluzdrava stopera, koja su i u prethodnim sezonama nedostajala u dosta tekmi.
I jos tvrdoglavost da nece kupiti nikoga, implicira da su zadovoljni sa stanjem koje je sada. Ne kontam ni pricu o financijama.
U zadnje 3 sezone 2 puta igras finale LP, jedno i osvojis. Osvojis nakon toga superkupove, pa i PL, potpises novi ugovor sa Nike, i nemas para. Lice mi na ove nase politicare, para nema, more bit bidne.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51678 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51679 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Joel Matip has not been seen in videos of the team leaving the hotel.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#51680 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Frustrirajuce je imati Matipa u ekipi fkt. Nista onda, Hendo na stopera sto znaci da ce nam igra itekako trpiti.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51681 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Shaqiri počinje.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51682 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#51683 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Volio bih da je na klupi jer je bolji dosta kada uđe, ovako nam nema ko ući.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#51684 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Hendo na stoperu? Boze daj da izdobri ovo.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#51685 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Uh; neka Shaqa; mada, dva veznjaka na stoperu... nije dobro izgledalo zandji put kad su igrali zajedno.

Bilo kakava pobjeda bila bi odlična. Makar 1:0 sa sumnjivim penalom u 93. :D
convict
Posts: 3516
Joined: 10/02/2008 01:20

#51686 Re: Liverpool FC

Post by convict »

stvarno je klupa kriza, nema nikoga da unese neku prevagu ako zatreba, milner mozda...
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#51687 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Henderson na stoperu znaci nedostatak energije i slabiji presing, te cemo biti slabiji odmah za 30 %. Dao Bog, ali teško da mi ovo uzmemo. Ajmo hrabro pa sta bude
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#51688 Re: Liverpool FC

Post by Plunkett »

Shaqiri :lol:
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#51689 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Meh. United će glatko zabiti bar dva gola iz kontri. Ne možeš igrati ozbiljno s dva veznjaka u srcu odbrane. Napad + Shaq moraju odraditi junački posao u razbijanju njihovih kontri i što manje glupo gubiti lopte.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#51690 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Jedina sansa nam je silovanje Robe i Sadia na Bissaku. A pretpostavljam da ce oni ici na suprotnu stranhu, silovanje TAA i Hendersona.
Neka bolji pobijedi. I da se zove Liverpool :zjev:
Peryton_
Posts: 1241
Joined: 04/11/2011 21:23
Location: Tuzla

#51691 Re: Liverpool FC

Post by Peryton_ »

Henderson ce biti silovan, covjek nema kretnje stopera.Jadna majka
Ide se na gol vise.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#51692 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

United nas samo treba napasti danas da nas uzme i igrati na gol više, nadam se da ce se povuci.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51693 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Spominjao je Klopp na pressu "back to basis", očigledno misleći na one periode kad se igralo ultra napadački, pa ko koga.

Ne vidim način kako ćemo se u odbrani provući. Napad mora biti na vrhuncu zadatka, zato je tu i Shaqiri. Ne znam, nemam pojma šta da očekujem. Hajmo hrabro pa šta bude.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#51694 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

ako izgubimo, a City uzme padamo na 5 mjesto
User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#51695 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

I treba se odigrati hrabro i za gol vise. Bod, ma kako dobro zvucao, nama nista ne znaci u ovom trenutku.
Posebno se treba cuvati padavicara Brune i Pogbe da ne izvuku kakav penal ili crveni karton.
Nadam se da ce i Salah malo pomoci veceras, ipak je Shaw sklon greskama i grubljim startovima.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51696 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Svakako je vrijeme da nešto Salah odigra. Katastrofalan je u zadnje vrijeme. Nije ni Sadio ništa efektniji ali bar učestvuje u igri, tu je.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#51697 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

jel Shaqiri ikad odigro dobru utakmicu koju je poceo ?
User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#51698 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Meni je start Sacira totalna enigma.
Jones i Milner su puno bolji u defanzivi.
Iskreno, ja sam ocekivao sredinu Gini Hendo Milner veceras, sa jednim od omladinaca na stoperu.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#51699 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Tekmu imate na SK4K

Cisto da ne slusate srpske komentatore koji su ocaj
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#51700 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

kakav lineup jbt...

Mozda se danas ponovo po hiljaditi put pokaze zasto je klopp placen milionima, dok ja drkam kod kuce...
Post Reply