Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51651 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Joel Matip came through Saturday's training session without alarm. [@RealKevinPalmer]
:bih:
User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#51652 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Jel' ono danas neki praznik :)
User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#51653 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

zomri wrote: 17/01/2021 09:43
no_sekirli wrote: 16/01/2021 22:22 Inace se ne upustam u raspravu s tobom, ali evo samo jedan primjer kako cesto volis pisati apsolutne nebuloze.

Pogledaj npr.statistike Maddisona i Hendersona ovu sezonu, pa mozes i proslu, a i malo dalje.

Gledam te mjesecima kako lupas po forumu, te Chelsea je najbolji-izgube 2, odmah su ti prognoze da City samo ima konstantu, Jedinstvo se malo podigne, odmah nema nitko sanse osim njih po tebi. I onda kad ubodes, ide samohvala kako si ti to sve predvidio. I corava kokos nekad ubode zrno.
ma on ti je onaj lik kad sa rajom gledaš utakmicu i sudija dosudi penal on uvijek, ali baš uvijek kaže "e gledaj sad kad promaši" :lol: i naravno kad igrač zabije svi zaborave šta je pajac rekao, ali zato kad igrač promaši ne možeš ostati živ od ovoga :lol: :lol:
A sta da ti kazem, sve se vidi.

Samo sam izvukao par "izjava" :lol:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#51654 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

no_sekirli wrote: 17/01/2021 10:17
zomri wrote: 17/01/2021 09:43
no_sekirli wrote: 16/01/2021 22:22 Inace se ne upustam u raspravu s tobom, ali evo samo jedan primjer kako cesto volis pisati apsolutne nebuloze.

Pogledaj npr.statistike Maddisona i Hendersona ovu sezonu, pa mozes i proslu, a i malo dalje.

Gledam te mjesecima kako lupas po forumu, te Chelsea je najbolji-izgube 2, odmah su ti prognoze da City samo ima konstantu, Jedinstvo se malo podigne, odmah nema nitko sanse osim njih po tebi. I onda kad ubodes, ide samohvala kako si ti to sve predvidio. I corava kokos nekad ubode zrno.
ma on ti je onaj lik kad sa rajom gledaš utakmicu i sudija dosudi penal on uvijek, ali baš uvijek kaže "e gledaj sad kad promaši" :lol: i naravno kad igrač zabije svi zaborave šta je pajac rekao, ali zato kad igrač promaši ne možeš ostati živ od ovoga :lol: :lol:
A sta da ti kazem, sve se vidi.

Samo sam izvukao par "izjava" :lol:
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
ma lažni navijač, hoće da nas ogadi po forumu. šteta pa su mnogi nasjeli
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#51655 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Barem nisam lik koji izdaje drugove :izet:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51656 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



Pozdrav svima :mrgreen:
User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#51657 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

A gdje se njih 2 trefise :thumbup:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#51658 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

dobra slika GOATa i...Lovrena :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#51659 Re: Liverpool FC

Post by skafiskafsnjak »

GOAT ? :D
U Liverpoolu mozda
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#51660 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Najbolji stoper današnjice, možda na svoj dan individualno najkompletniji stoper ikad, ali bome treba još nanizati godina i uspijeha da bude uopće u razgovoru za najboljeg svih vremena.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#51661 Re: Liverpool FC

Post by skafiskafsnjak »

vaučer wrote: 17/01/2021 13:21 Najbolji stoper današnjice, možda na svoj dan individualno najkompletniji stoper ikad, ali bome treba još nanizati godina i uspijeha da bude uopće u razgovoru za najboljeg svih vremena.
Pa zato i kazem.
Danasnjice sigurno jeste, ali of all time ne jos...
Sto svakako ne znaci da nece biti :thumbup:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#51662 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

ma zezam se na račun lovrena, samoprozvanog GOATa. to je running gag u lfc zajednici. eto kad već moram crtati :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51663 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Atmosferu pred derbi ćemo zagrijati dodjelom nagrade igrača mjeseca po izboru ovog malog ali srčanog kolektiva za zadnji mjesec 2020. godine...

🥁 🥁

IGRAČ MJESECA DECEMBRA

ROBERTO FIRMINO

Image
1. Roberto Firmino - 56b

----------------
2. Curtis Jones - 29b
3. Jordan Henderson - 27b

----------------

Lista najboljih igrača mjeseca:

- Septembar - Sadio Mané - 54b
- Oktobar - Joe Gomez - 27b
- Novembar - Diogo Jota - 46b
- Decembar - Roberto Firmino - 56b

Spoiler
Show
Image
:D
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#51664 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

:izet: :izet: :izet:
Ako me sjecanje sluzi decembar i januar su generalno njegovi mjeseci. Najbolji kad je najbitnije i kad se lomi sezona.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#51665 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

vaučer wrote: 17/01/2021 13:21 Najbolji stoper današnjice, možda na svoj dan individualno najkompletniji stoper ikad, ali bome treba još nanizati godina i uspijeha da bude uopće u razgovoru za najboljeg svih vremena.
Najbolji stoper svih vremena vec sad bez sumnje.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51666 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#51667 Re: Liverpool FC

Post by skafiskafsnjak »

Zna pepat' Bgm.... Sta mislis , moze li do 100? :D
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#51668 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Gerro wrote: 17/01/2021 13:43
Najbolji stoper svih vremena vec sad bez sumnje.
A ono, John Terry je ostavio dublji trag nego Van Dijk. Biti najbolji i najveći nije isto.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#51669 Re: Liverpool FC

Post by skafiskafsnjak »

Da se govori o "of all times" valjda treba proci dobar dio vremena... A nije dovoljno bit najbolji 2 -3 sezone da se kaze of all times.

Polaaahko
User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#51670 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Ja sam dugogodisnji navijac Liverpoola, ali danas, ili mozda cak i na pocetku sezone reci da je Virgil najbolji svih vremena, ili cak i najbolji u tom trenutku ozljede je stvarno van pameti. Ali da je odlican, i tada medju najboljima, sigurno jeste.

No, da se vratimo na danas.

Ovaj derbi za nas znaci vise nego 3, ili 6 bodova, ova utakmica bi trebala biti prekretnica za sezonu.
Sve osim pobjede, udaljava nas i psihicki i fizicki od utrke za titulu, i sve osim pobjede bi bilo tesko razocarenje i za igrace i navijace.

Nadam se da ce igraci veceras biti puno agresivniji u konkretniji u napadu, jer oni to mogu i znaju.
Do pobjede, YNWA :)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51671 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ne smije se večeras kiksati, jednostavno.
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#51672 Re: Liverpool FC

Post by Plunkett »

Sve osim pobjede je danas tragedija.
Ali mislim da bi ovo lako mogao biti meč koji će odrediti dalji tok sezone.
3:1 :izet:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#51673 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Bojim se da je Matip ključ jer ako nije onda moraš birati od dva zla manje: hendu na stopera gdje gubiš u veznom redu kilometre, ili philipsa/rhysa na stoperu pa moraš raditi kompromise sa zadnjom linijom bilo pokrivanjem bilo pomjeranjem unazad. U oba slučaja si donji.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51674 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Kako stvari stoje, Joel je položio ulazna dva treninga. Mada sa njim nisi na čisto bar dok 10 minuta utakmice ne prođe.
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#51675 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

AmiĐa_Idriz wrote: 17/01/2021 14:14 Ne smije se večeras kiksati, jednostavno.
Naprotiv.
Ne treba gubiti glavu za izgubljene bodove u derbi utakmicama. Tu se rijetko gubi sezona. Must win su utakmice protiv Albiona kući i slično - ti izgubljeni bodovi su najveći uteg oko vrata.
Post Reply