Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Na području grada Banjaluke i okoline od 14. do 18. novembra planirana je pokazna vježba američkih vojnih snaga odgovora na kriznu situaciju, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske.
Cilj vježbe je, kako se navodi, da se domaćim policijskim i vojnim strukturama prikažu procedure postupanja specijalnih snaga vojske SAD u oblasti planiranja misije, kontrole vježbe, širenja informacija i taktičkog izvršenja kao odgovora na moguću kriznu situaciju.
Dio vježbe biće održan u samom centru grada, a sama vježba biće izvedena u različitim vremenskim periodima tokom tih pet dana, te je moguće i veće prisustvo američkih vojnika i njihove opreme na ovom području, preciziraju u MUP-u.
Vježba se organizuje u saradnji sa Ministarstvom unutrašnjih poslova Republike Srpske.
tramp nije ni sjeo u bjelu kucicu a specijalci u banjaluci.
pa kad bakir napadne bl trump ce poslat specijalce da je brane
Bakir kakav je, da mu dođu Ameri s prijedlogom da se izbrišu entiteti i napravi građanska država, rekao bi neka nemojte, dobro je meni i ovako.
Do sada je bar 3-4 puta vraćao Dodika iz mrtvih.
pa zato jer jeste tako, ovo svima u vlasti odgovara. opozicije nema, jedina (mala) opasnost su mu ove junoše iz vlastitih redova...naravno ne iz idealističnih razloga nego jer pucaju na više nego što su dobili.
isto ovo sa crnom knjigom je i bakir suštinski govorio u svojoj kampanji sa onim brojevima telefona...samo malo uvijenije i kulturnije ali poruka je potpuno ista - SDA načelnik može nazvati mene, federalnog, kantonalnog premijera, a drugi ne može...
Srna 13.11.2016 09:27 27
Dijeljenje BANJALUKA - Na području grada Banjaluke i okoline od 14. do 18. novembra planirana je pokazna vježba američkih vojnih snaga odgovora na kriznu situaciju, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske. Cilj vježbe je, kako se navodi, da se domaćim policijskim i vojnim strukturama prikažu procedure postupanja specijalnih snaga vojske SAD u oblasti planiranja misije, kontrole vježbe, širenja informacija i taktičkog izvršenja kao odgovora na moguću kriznu situaciju. Dio vježbe biće održan u samom centru grada, a sama vježba biće izvedena u različitim vremenskim periodima tokom tih pet dana, te je moguće i veće prisustvo američkih vojnika i njihove opreme na ovom području, preciziraju u MUP-u. Vježba se organizuje u saradnji sa Ministarstvom unutrašnjih poslova Republike Srpske.
ma hajde istrpite pet dana svakako je sad srBin na Ćelu Hamerike
ovim je definitivno potvrdjena opravdanost uvodjenja 'crne knjige' jer se ovom izdajnistvu mora stati u kraj...
Dragi kolega,bojim se da ta "Crna knjiga" može eventualno pokriti dvije mjesne zajednice u šumskoj obzirom koliko se izdajnika nakotilo.
Predlažem osnivanje "Crne biblioteke" na prostoru ne manjem od 500 m2,u suprotnom ostadoše na hiljade izdajnika nezabilježeno tamo
gdje treba.
Postoje i prvi nacrti takve biblioteke ali pošteni dio naroda tek će biti detaljnije informisan o tome.
Osvjezen i rasterecen covjek se vratio iz Kine. Sada ,kad je vlast osigurana, ce gurati monetarnu politiku sto i nije lose samo da ne otvara tvornice vode u Rudu i Kalinoviku. http://www.klix.ba/vijesti/bih/dodik-ka ... /161115044
Last edited by sinuhe on 15/11/2016 17:34, edited 1 time in total.
Dodik se osvrnuo i na činjenicu da BiH ne upravlja Centralnom bankom BiH, što je jedan od ključnih ekonomskih problema u zemlji. Prema njegovom mišljenju, Centralnom bankom BiH upravljaju stranci kojima nije u interesu prosperitet BiH, već prosperitet vlastitih zemalja i banaka.
"Nemoguće je da u ovim ekonomskim okolnostima dominantnu ulogu imaju i dalje stranci. Bez obzira na to što njih formalno nema nijednoga, znamo na koji način se vlada", rekao je Dodik.
Dodik je podsjetio da Centralna banka BiH ima milijardu KM više od obaveznih rezervi, pri čemu stranci ne dozvoljavaju da se štampa novac.
K'o medo oko kosnice.
Raspodijelili ste po 50 miliona iz Elektrodistribucije pa sta ste uradili sa tim?
Dodik se osvrnuo i na činjenicu da BiH ne upravlja Centralnom bankom BiH, što je jedan od ključnih ekonomskih problema u zemlji. Prema njegovom mišljenju, Centralnom bankom BiH upravljaju stranci kojima nije u interesu prosperitet BiH, već prosperitet vlastitih zemalja i banaka.
"Nemoguće je da u ovim ekonomskim okolnostima dominantnu ulogu imaju i dalje stranci. Bez obzira na to što njih formalno nema nijednoga, znamo na koji način se vlada", rekao je Dodik.
Dodik je podsjetio da Centralna banka BiH ima milijardu KM više od obaveznih rezervi, pri čemu stranci ne dozvoljavaju da se štampa novac.
K'o medo oko kosnice.
Raspodijelili ste po 50 miliona iz Elektrodistribucije pa sta ste uradili sa tim?
Imao sam partijski sastanak i za partijske potrebe govorio veoma jasno da mi nećemo učestvovati i pomagati gde opozicija ima većinu, da SNSD neće dati svoje glasove da oni prave svoju vlast. Mi smo rekli da ostajemo opozicija i u tim opštinama, nećemo pomagati da se konstituišu opštine – izjavio je Dodik.
Imao sam partijski sastanak i za partijske potrebe govorio veoma jasno da mi nećemo učestvovati i pomagati gde opozicija ima većinu, da SNSD neće dati svoje glasove da oni prave svoju vlast. Mi smo rekli da ostajemo opozicija i u tim opštinama, nećemo pomagati da se konstituišu opštine – izjavio je Dodik.
A Mićić juce poslije cijelog cirkusa SzPa otisao pravo u SNSD da prica s njihovim liderima...
Ove godine, Dodik je iskoristio dva kviska da ostane na vlasti - referendum i Ivanica.
Sljedeci put Mićić bi mogao uzeti ulogu Ivanica, a referendum o nezaviznosti bi bio drugi kvisko.
Kako bilo, dobro smo - kako sada stvari stoje, Dodik ce bez problema uzeti 2018...