Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#51626 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by p206 »

howdy wrote:
155_mm wrote:sta je ovo ljudi? :shock:
Američka vojna vježba u centru Banjaluke

Na području grada Banjaluke i okoline od 14. do 18. novembra planirana je pokazna vježba američkih vojnih snaga odgovora na kriznu situaciju, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske.


Cilj vježbe je, kako se navodi, da se domaćim policijskim i vojnim strukturama prikažu procedure postupanja specijalnih snaga vojske SAD u oblasti planiranja misije, kontrole vježbe, širenja informacija i taktičkog izvršenja kao odgovora na moguću kriznu situaciju.


Dio vježbe biće održan u samom centru grada, a sama vježba biće izvedena u različitim vremenskim periodima tokom tih pet dana, te je moguće i veće prisustvo američkih vojnika i njihove opreme na ovom području, preciziraju u MUP-u.

Vježba se organizuje u saradnji sa Ministarstvom unutrašnjih poslova Republike Srpske.
tramp nije ni sjeo u bjelu kucicu a specijalci u banjaluci.
pa kad bakir napadne bl trump ce poslat specijalce da je brane
Bakir kakav je, da mu dođu Ameri s prijedlogom da se izbrišu entiteti i napravi građanska država, rekao bi neka nemojte, dobro je meni i ovako.
Do sada je bar 3-4 puta vraćao Dodika iz mrtvih.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#51627 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by JThomas »

pa zato jer jeste tako, ovo svima u vlasti odgovara. opozicije nema, jedina (mala) opasnost su mu ove junoše iz vlastitih redova...naravno ne iz idealističnih razloga nego jer pucaju na više nego što su dobili.

isto ovo sa crnom knjigom je i bakir suštinski govorio u svojoj kampanji sa onim brojevima telefona...samo malo uvijenije i kulturnije ali poruka je potpuno ista - SDA načelnik može nazvati mene, federalnog, kantonalnog premijera, a drugi ne može...
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#51628 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prog321 »

'De ba.
Nije to isto/. :-)
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#51629 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by JThomas »

ma nije. ovamo drugi načelnik neće imati podršku od viših nivoa vlasti, a ovamo bi imao, ali avaj, nema broj da nazove koga treba...
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#51630 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prog321 »

Presaberi se.
Ovo sto glupko von Bakinci radi je drugacije. Otvoreno zigovanje ljudi koji ne odgovaraju SNSD. :-)
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#51631 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by JThomas »

jedan je rekao kao sirovina, drugi diplomatski, ali poruka je ista - ne očekujte ništa sa viših nivoa vlasti.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#51632 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by hizo ramidovic »

kad pomislis da je savez za izdaju sa bosnicem na celu dostigao vrhunac, javi se novi i jos veci:

http://www.klix.ba/vijesti/bih/savez-za ... /161114062

ovim je definitivno potvrdjena opravdanost uvodjenja 'crne knjige' jer se ovom izdajnistvu mora stati u kraj...
muzicar_iz_parka
Posts: 3949
Joined: 02/06/2012 18:59

#51633 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by muzicar_iz_parka »

Jos je dobro, vidjecete vi belaja kada mlade politicke nade preuzmu vlast od politickih mentora, koji su sada aktuelni poput Bakira i Mileta.
User avatar
pici
Posts: 46401
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#51634 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by pici »

http://www.nezavisne.com/novosti/banjal ... ine/397492
Image
Američka vojna vježba na području Banjaluke i okoline Američka vojna vježba na području Banjaluke i okoline

Srna 13.11.2016 09:27 27
Dijeljenje BANJALUKA - Na području grada Banjaluke i okoline od 14. do 18. novembra planirana je pokazna vježba američkih vojnih snaga odgovora na kriznu situaciju, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske. Cilj vježbe je, kako se navodi, da se domaćim policijskim i vojnim strukturama prikažu procedure postupanja specijalnih snaga vojske SAD u oblasti planiranja misije, kontrole vježbe, širenja informacija i taktičkog izvršenja kao odgovora na moguću kriznu situaciju. Dio vježbe biće održan u samom centru grada, a sama vježba biće izvedena u različitim vremenskim periodima tokom tih pet dana, te je moguće i veće prisustvo američkih vojnika i njihove opreme na ovom području, preciziraju u MUP-u. Vježba se organizuje u saradnji sa Ministarstvom unutrašnjih poslova Republike Srpske.
ma hajde istrpite pet dana svakako je sad srBin na Ćelu Hamerike :mrgreen:
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#51635 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KB9 »



iza milorada dodika stoji izrael :izet:
User avatar
Danguba
Posts: 15933
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#51636 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

KB9 wrote:
iza milorada dodika stoji izrael :izet:
Kakav hIzrael?
Obecao im rudnik pa nikako da ga namakne. Dva puta pokusava i dva puta izdajnik Pavic ne da.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#51637 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

hizo ramidovic wrote:kad pomislis da je savez za izdaju sa bosnicem na celu dostigao vrhunac, javi se novi i jos veci:

http://www.klix.ba/vijesti/bih/savez-za ... /161114062

ovim je definitivno potvrdjena opravdanost uvodjenja 'crne knjige' jer se ovom izdajnistvu mora stati u kraj...
Dragi kolega,bojim se da ta "Crna knjiga" može eventualno pokriti dvije mjesne zajednice u šumskoj obzirom koliko se izdajnika nakotilo. :mrgreen:
Predlažem osnivanje "Crne biblioteke" na prostoru ne manjem od 500 m2,u suprotnom ostadoše na hiljade izdajnika nezabilježeno tamo
gdje treba.

Postoje i prvi nacrti takve biblioteke ali pošteni dio naroda tek će biti detaljnije informisan o tome. :mrgreen:
Image
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#51638 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KB9 »

Danguba wrote:
KB9 wrote:
iza milorada dodika stoji izrael :izet:
Kakav hIzrael?
Obecao im rudnik pa nikako da ga namakne. Dva puta pokusava i dva puta izdajnik Pavic ne da.
najbolje informisan srbin kaze izrael, treba mu vjerovat :izet:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#51639 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by spreca »

KB9 wrote:
Danguba wrote:
KB9 wrote:
iza milorada dodika stoji izrael :izet:
Kakav hIzrael?
Obecao im rudnik pa nikako da ga namakne. Dva puta pokusava i dva puta izdajnik Pavic ne da.
najbolje informisan srbin kaze izrael, treba mu vjerovat :izet:
Dvorska luda Lucic :lol:
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#51640 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KB9 »

jedu mu iz ruke kolko im prica ono sto zele cut :lol:
User avatar
sinuhe
Posts: 12592
Joined: 03/06/2011 11:33

#51641 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by sinuhe »

Osvjezen i rasterecen covjek se vratio iz Kine. Sada ,kad je vlast osigurana, ce gurati monetarnu politiku sto i nije lose samo da ne otvara tvornice vode u Rudu i Kalinoviku.
http://www.klix.ba/vijesti/bih/dodik-ka ... /161115044
Last edited by sinuhe on 15/11/2016 17:34, edited 1 time in total.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#51642 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Alfons Kauders »

Mićić haman odjebo SzP

Bijeljina ce biti nasa, izdajnici na haparatima :thumbup:
User avatar
Danguba
Posts: 15933
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#51643 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

Dodik se osvrnuo i na činjenicu da BiH ne upravlja Centralnom bankom BiH, što je jedan od ključnih ekonomskih problema u zemlji. Prema njegovom mišljenju, Centralnom bankom BiH upravljaju stranci kojima nije u interesu prosperitet BiH, već prosperitet vlastitih zemalja i banaka.

"Nemoguće je da u ovim ekonomskim okolnostima dominantnu ulogu imaju i dalje stranci. Bez obzira na to što njih formalno nema nijednoga, znamo na koji način se vlada", rekao je Dodik.

Dodik je podsjetio da Centralna banka BiH ima milijardu KM više od obaveznih rezervi, pri čemu stranci ne dozvoljavaju da se štampa novac.
K'o medo oko kosnice. :-)

Raspodijelili ste po 50 miliona iz Elektrodistribucije pa sta ste uradili sa tim?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#51644 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Ih tebe, sta je 50 miliona....milijarda, hejjjj :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#51645 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Alfons Kauders »

Danguba wrote:
Dodik se osvrnuo i na činjenicu da BiH ne upravlja Centralnom bankom BiH, što je jedan od ključnih ekonomskih problema u zemlji. Prema njegovom mišljenju, Centralnom bankom BiH upravljaju stranci kojima nije u interesu prosperitet BiH, već prosperitet vlastitih zemalja i banaka.

"Nemoguće je da u ovim ekonomskim okolnostima dominantnu ulogu imaju i dalje stranci. Bez obzira na to što njih formalno nema nijednoga, znamo na koji način se vlada", rekao je Dodik.

Dodik je podsjetio da Centralna banka BiH ima milijardu KM više od obaveznih rezervi, pri čemu stranci ne dozvoljavaju da se štampa novac.
K'o medo oko kosnice. :-)

Raspodijelili ste po 50 miliona iz Elektrodistribucije pa sta ste uradili sa tim?
Sto kokuz zamisli, to ni lokomotiva nemre povuc :D

Gladne oci, sta ces.

http://www.rtvbn.com/3841004/srpska-u-l ... ju-od-fbih
User avatar
Danguba
Posts: 15933
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#51646 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

Alfons Kauders wrote:Mićić haman odjebo SzP

Bijeljina ce biti nasa, izdajnici na haparatima :thumbup:
Ovo juce izjavi preCednik
Imao sam partijski sastanak i za partijske potrebe govorio veoma jasno da mi nećemo učestvovati i pomagati gde opozicija ima većinu, da SNSD neće dati svoje glasove da oni prave svoju vlast. Mi smo rekli da ostajemo opozicija i u tim opštinama, nećemo pomagati da se konstituišu opštine – izjavio je Dodik.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#51647 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Alfons Kauders »

Danguba wrote:
Alfons Kauders wrote:Mićić haman odjebo SzP

Bijeljina ce biti nasa, izdajnici na haparatima :thumbup:
Ovo juce izjavi preCednik
Imao sam partijski sastanak i za partijske potrebe govorio veoma jasno da mi nećemo učestvovati i pomagati gde opozicija ima većinu, da SNSD neće dati svoje glasove da oni prave svoju vlast. Mi smo rekli da ostajemo opozicija i u tim opštinama, nećemo pomagati da se konstituišu opštine – izjavio je Dodik.
A Mićić juce poslije cijelog cirkusa SzPa otisao pravo u SNSD da prica s njihovim liderima... :D

Ove godine, Dodik je iskoristio dva kviska da ostane na vlasti - referendum i Ivanica.
Sljedeci put Mićić bi mogao uzeti ulogu Ivanica, a referendum o nezaviznosti bi bio drugi kvisko.

Kako bilo, dobro smo - kako sada stvari stoje, Dodik ce bez problema uzeti 2018... :thumbup:
User avatar
Danguba
Posts: 15933
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#51648 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

User avatar
Acid25
Posts: 1891
Joined: 04/04/2013 01:48

#51649 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Acid25 »

Šta je ovo gore? Ko se usuđuje?!
Image
Šprdate se sa precednikom!! A? Grizete ruku koja vas hrani!
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#51650 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KB9 »

peticija da crna knjiga bude u nekoj drugoj boji!
Locked