Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
pici
Posts: 46401
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#51601 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by pici »

zunazu wrote:Čedomir Jovanović o Ivici Dačiću i entitetu RS, novembar 2016.


eeee moj čedomire, neče iz gujce u glavu nikad
User avatar
pici
Posts: 46401
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#51602 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by pici »

"Što se tiče Bakira Izetbegovića, on me već odavno zabavlja", rekao je Dodik.

ma odavno ste prešHaltali se u cirkuzante
Ci-Nick
Posts: 6887
Joined: 15/03/2015 17:38

#51603 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Ci-Nick »

Dodiku nema propasti sve dok ga Bakir ne ostavi na miru,.. umjesto što ga napada bolje bi bilo da svaki dan priča kako je dobar, kooperativan, da se s njim lako dogovoriti, da je počeo raditi u interesu BiH. E tako bi mu možda mogao nauditi.
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#51604 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prog321 »

Bakir je nebitan u Dodikovoj prici.
Kad nema Baketa ima Inzko, ima EU representative Wigemark. Ima Maureen Cormack, itd.
Neko se uvijek nadje jer nije problem neko.
Zna se ko je problem.
Ci-Nick
Posts: 6887
Joined: 15/03/2015 17:38

#51605 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Ci-Nick »

Jest nebitan je,.. barkanjem u 9. januar mu je donio 10 do 20 % glasova koje bez referenduma ne bi dobio.
Mirza007
Posts: 2753
Joined: 02/04/2014 23:26

#51606 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Mirza007 »

Ci-Nick wrote:Jest nebitan je,.. barkanjem u 9. januar mu je donio 10 do 20 % glasova koje bez referenduma ne bi dobio.
Sto se mene tice ja bih njemu da da bude precednik PC bez roka trajanja.
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#51607 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prog321 »

9 januar smeta nesrbima u pc.
I ja jednim dijelom živim u tom entitetu. Uvijek mi je smetalo da svi moramo slaviti taj glupi datum.
Bake je tu (opet) nebitan.
User avatar
mayab
Posts: 30852
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#51608 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mayab »



30:25 :izet:
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#51609 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

Onaj pomahnitali islamista Bakir Izetbegović nešto prijeti Guardianu,bijesan zbog debakla na izborima i činjenice da terorističke snage koje
on podržava doživljavaju slom u Siriji! :mrgreen:

Dok se ovaj raspomamljeni fundamentalista bavi prijetnjama,mi možemo samo sumirati rezultate Guardianove veličanstvene posjete
Narodnoj Republici Kini. :izet:

Može se slobodno reći da će uskoro doći do neviđenog tornada investicionih mega-ciklusa,Guardian je sve dogovorio sa najeminentnijim
kineskim kompanijama a Guardijanska stranka se zbratimila sa kineskom KP. :-D

Pa krenimo redom:

Kompletirani svi dogori sa

1."Roud,bridž end reilroud internešnl Čajna korporejšn"-普通话 认识您,我很高兴 对不起

2."Dung Dong-Voter,elektrik end majning internešnl".你叫什么名字 多少钱 认识您,我很高兴

3."Jing Sung Oil end načurl ges diveloping kompani" 我是克罗地亚人 请问, 地铁 在哪儿

4."Čajna majning,eksplorejšn end faking eround internešnl" 谢谢 认识您,我很高兴 多少钱

5."Ping Pong informejšn end henging eraund korporejšn" 你叫什么名字 你好吗

6."Sao Jung-Vi ken kopi evriting end jor mama olso asosijejšn. 出租车 饭店 医院 我是克罗地亚人

7."Sen San-Stil,ajron end čiling aut kompani" 我很高兴 对不 起 认识您,我 你好


Specijalni ugovor je skopljen sa Asocijacijom kineskih nerotkinja("Čajna infertiliti asosijejšn"-你叫什么名字 认识您,我很),ugovor vijedan
miljarde dolara a trećina ugovora je već realizovana tokom Guardianove posjete bratskoj NRK.O ovome će javnost tek biti obavještena,
za sada recimo da će se roditi par stotina hiljada malih Kineza puno većih gabarita nego je to uobičajeno. :mrgreen:


Crkni Bakire! :mrgreen:


Image


Image


Image


Guardian je oduševljenim domaćinima otpjevao "Ne može nam niko ništa" i "Ne dolazi u moj san",na kineskom jeziku! :-D
User avatar
mayab
Posts: 30852
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#51610 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mayab »

Guardian je oduševljenim domaćinima otpjevao "Ne može nam niko ništa" i "Ne dolazi u moj san",na kineskom jeziku! :-D
Ili , što bi rekli "沒有人能裝東西" i "進不來我的夢想" ! :izet:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#51611 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Hafis »

Ili u prijevodu na novoiliđanski: أَبْجَدِيَّة عَرَبِيَّة أَبْجَدِيَّة عَرَبِيَّة أَبْجَدِي :)
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#51612 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by GeeTnT »

Hafis wrote:Ili u prijevodu na novoiliđanski: أَبْجَدِيَّة عَرَبِيَّة أَبْجَدِيَّة عَرَبِيَّة أَبْجَدِي :)
Uci Hafise....trebace ti. Poceli su ti mjerkat mahalu ljudi cudnog imena...i tamnog tena.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#51613 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by spreca »

O doktor Anto ...centriral se sta :mrgreen:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#51614 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by spreca »

GeeTnT wrote:
Hafis wrote:Ili u prijevodu na novoiliđanski: أَبْجَدِيَّة عَرَبِيَّة أَبْجَدِيَّة عَرَبِيَّة أَبْجَدِي :)
Uci Hafise....trebace ti. Poceli su ti mjerkat mahalu ljudi cudnog imena...i tamnog tena.
nece mu biti tesko da se prilagodi....Kalifornija je sucana :lol:
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#51615 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by megaman4 »

mayab wrote:

30:25 :izet:
a što ga Rojs isprska...
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#51616 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Hafis »

GeeTnT wrote:
Hafis wrote:Ili u prijevodu na novoiliđanski: أَبْجَدِيَّة عَرَبِيَّة أَبْجَدِيَّة عَرَبِيَّة أَبْجَدِي :)
Uci Hafise....trebace ti. Poceli su ti mjerkat mahalu ljudi cudnog imena...i tamnog tena.
A teško. Ima dvije godine mjerkaju pa niti jedan jedini da nam dođe u komšiluk.
Ne može nas zapasti od vas gore, sve ste ih habatili.
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#51617 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

“SNSD će u narednim mjesecima uspustaviti svoju “Crnu knjigu” u koju će biti upisani svi oni koji su bilo kada na bilo koji način SNSD-u napravili štetu, a pogotovo oni koji su bili u SNSD-u, dobili mandat na ime SNSD-a i onda se priklonili drugim političkim organizacijama”, kazao je Dodik i pojasnio:

“To će značiti da ćemo preko naših organa i naših ljudi u institucijama vlasti voditi borbu protiv tih imena. To moramo da uradimo!”
ne znam koliko je republikosrbima pametno pustati preCednika da ide u kinu. naucit ce on tamo svasta.
User avatar
Danguba
Posts: 15933
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#51618 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

155_mm wrote:
“SNSD će u narednim mjesecima uspustaviti svoju “Crnu knjigu” u koju će biti upisani svi oni koji su bilo kada na bilo koji način SNSD-u napravili štetu, a pogotovo oni koji su bili u SNSD-u, dobili mandat na ime SNSD-a i onda se priklonili drugim političkim organizacijama”, kazao je Dodik i pojasnio:

“To će značiti da ćemo preko naših organa i naših ljudi u institucijama vlasti voditi borbu protiv tih imena. To moramo da uradimo!”
ne znam koliko je republikosrbima pametno pustati preCednika da ide u kinu. naucit ce on tamo svasta.
Ovo meni izgleda kao neka prijetnja za buduca vremena. Kao da nesto naslucuje.
stari grad Visegrad
Posts: 2215
Joined: 23/03/2009 18:35

#51619 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by stari grad Visegrad »

155_mm wrote:
“SNSD će u narednim mjesecima uspustaviti svoju “Crnu knjigu” u koju će biti upisani svi oni koji su bilo kada na bilo koji način SNSD-u napravili štetu, a pogotovo oni koji su bili u SNSD-u, dobili mandat na ime SNSD-a i onda se priklonili drugim političkim organizacijama”, kazao je Dodik i pojasnio:

“To će značiti da ćemo preko naših organa i naših ljudi u institucijama vlasti voditi borbu protiv tih imena. To moramo da uradimo!”
ne znam koliko je republikosrbima pametno pustati preCednika da ide u kinu. naucit ce on tamo svasta.
Ovo meni izglda kao cista diktatura.
Zar svi moraju misliti i raditi kao Dodik (?). Tu nema slobode ni misljenja ni djela. Jos samo da svi nose plava odjela cijeli dan kao nekad u Kini. Nisu svi ljudi isti. Upravo razlicitosti i razne ideje cije jedno drustvo bogatim i naprednim, a ne jednoumlje.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#51620 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

A šta fali da se uspostavi ta "Crna knjiga" i šta tu ima nedemokratski? :-) Ima li svaki avion crnu kutiju?Ima!A knjiga je puno manja od
te kutiješine i opet niko ne kaže da crna kutija nije potrebna. :mrgreen:
Potrebno je uspostaviti jednu evidenciju gdje će biti ubilježeni svi izdajnici i sluge Bakira Izetbegovića.Zna se dobro ko su oni,ali šta to
znači ako se to nigdje ne napiše.Pametan piše,budala pamti! :mrgreen:

Image

Tu će tačno biti zabilježeno ko je sve puzao oko Bakirovog mindera,koliko je ko pojeo tufahija,baklava,kadaifa i ispio boza i šerbeta.
Očiti primjer je onaj Govedarica Tip-500!Zamjenio Bosnića na čelu izdajničkog SDS-a,ali politiku ne mijenja.Draže mu pojesti tri ćevapa
u Sarajevu nego kilu prasetine u Lukavici.

Izdajnici,svi idete u Guardianovu "Crnu knjigu"! :izet:
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#51621 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

sta je ovo ljudi? :shock:
Američka vojna vježba u centru Banjaluke

Na području grada Banjaluke i okoline od 14. do 18. novembra planirana je pokazna vježba američkih vojnih snaga odgovora na kriznu situaciju, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske.


Cilj vježbe je, kako se navodi, da se domaćim policijskim i vojnim strukturama prikažu procedure postupanja specijalnih snaga vojske SAD u oblasti planiranja misije, kontrole vježbe, širenja informacija i taktičkog izvršenja kao odgovora na moguću kriznu situaciju.


Dio vježbe biće održan u samom centru grada, a sama vježba biće izvedena u različitim vremenskim periodima tokom tih pet dana, te je moguće i veće prisustvo američkih vojnika i njihove opreme na ovom području, preciziraju u MUP-u.

Vježba se organizuje u saradnji sa Ministarstvom unutrašnjih poslova Republike Srpske.
tramp nije ni sjeo u bjelu kucicu a specijalci u banjaluci.
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4622
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#51622 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bh.tornjak »

prljavi Hare wrote:A šta fali da se uspostavi ta "Crna knjiga" i šta tu ima nedemokratski? :-) Ima li svaki avion crnu kutiju?Ima!A knjiga je puno manja od
te kutiješine i opet niko ne kaže da crna kutija nije potrebna. :mrgreen:
Potrebno je uspostaviti jednu evidenciju gdje će biti ubilježeni svi izdajnici i sluge Bakira Izetbegovića.Zna se dobro ko su oni,ali šta to
znači ako se to nigdje ne napiše.Pametan piše,budala pamti! :mrgreen:

Image

Tu će tačno biti zabilježeno ko je sve puzao oko Bakirovog mindera,koliko je ko pojeo tufahija,baklava,kadaifa i ispio boza i šerbeta.
Očiti primjer je onaj Govedarica Tip-500!Zamjenio Bosnića na čelu izdajničkog SDS-a,ali politiku ne mijenja.Draže mu pojesti tri ćevapa
u Sarajevu nego kilu prasetine u Lukavici.

Izdajnici,svi idete u Guardianovu "Crnu knjigu"! :izet:
upravo tako...."Black Book" je nesto sto se mora imati...za dolazeca pokolenja koja treba da znaju ko su najveci izdajnici srpstva...svetog save....cirila i metodija....svetog arhandjela...i ostalih velikana.

Black Book se mora naci u svakoj casnoj sumskoj kuci.....i treba da se svakodnevno cita jutrom i veceri...ko oce nas
howdy
Posts: 3606
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#51623 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by howdy »

155_mm wrote:sta je ovo ljudi? :shock:
Američka vojna vježba u centru Banjaluke

Na području grada Banjaluke i okoline od 14. do 18. novembra planirana je pokazna vježba američkih vojnih snaga odgovora na kriznu situaciju, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske.


Cilj vježbe je, kako se navodi, da se domaćim policijskim i vojnim strukturama prikažu procedure postupanja specijalnih snaga vojske SAD u oblasti planiranja misije, kontrole vježbe, širenja informacija i taktičkog izvršenja kao odgovora na moguću kriznu situaciju.


Dio vježbe biće održan u samom centru grada, a sama vježba biće izvedena u različitim vremenskim periodima tokom tih pet dana, te je moguće i veće prisustvo američkih vojnika i njihove opreme na ovom području, preciziraju u MUP-u.

Vježba se organizuje u saradnji sa Ministarstvom unutrašnjih poslova Republike Srpske.
tramp nije ni sjeo u bjelu kucicu a specijalci u banjaluci.
pa kad bakir napadne bl trump ce poslat specijalce da je brane
User avatar
zunazu
Posts: 1429
Joined: 02/11/2014 11:20

#51624 Milorad Dodik je Hrvat?

Post by zunazu »

Hrvatski general Ljubo Ćesić Rojs tvrdi da je Milorad Dodik Hrvat iz bosanskohercegovačkog sela Studena vrila.

User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#51625 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

Nakon snažnog ekonomskog, ali i političkog zaokreta Kine prema Republici Srpskoj, Kremlj na nogama, Putin doživio stres: http://www.index.hr/vijesti/clanak/sto- ... 31680.aspx
Locked