ma sta je to. pazi, sa kim se preCednik sastaje:
Dodik je ranije danas u Pekingu sa direktorom prodaje kompanije "Huavej" za Balkan potpisao Sporazum o strateškom partnerstvu Republike Srpske i ove kompanije.
halllo baaaa, sa direktorom prodaje telefona za balkan. jesil ti svjestan ko je to. kakav zvizdic kakvi bakraci.
jos pajz ovo.
Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik razgovarao je danas u Pekingu sa predstavnicima "Čajna roud end bridž korporejšn" o mogućnostima izgradnje dionice auto-puta od granice sa Srbijom, preko Bijeljine do Brčkog. Dodik je rekao da bi ova dionica bila duga 36 kilometara.
na onako zahtjevan teren u posavini i semberiji autoput mogu da grade samo dviuje firme na svijetu. jedna je iz kine a druga iz njmacke. i naravno da se je precednik odlucio za ove pouzdanije. nema kod kineza cile-mile. dignes kredit novac zadrzis 2 sekunde i onda legne na konto ove kineske firme. oni dodju sa radnicima i masinama sve sa svojim lopatama i naprave ti autoput. i ti vracas kredit. tako je neko napravio sebi elektranu u stanarima.
samo sto je on imao nekoliko milijardi maraka uglja kao zalog za kredit, a sta ce preCednik zaloziti za autoput? jedino da posudi malo uglja iz rudnika stanari.
