Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#51576 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

Povodom političkih izjava i pritisaka iz Republike Hrvatske na BiH zbog hapšenja pripadnika HVO-a iz Orašja, Milorad Dodik - koji se trenutno nalazi u posjeti Kini - dao je kraći komentar za medije:

- 其他名稱有汉文、中文、华文、唐文(書寫)、唐話、中國話 語言 等[註,是属汉藏语系的分析语,具有声调 汉语的文字系统...汉字是一种意音语言,表意的同時也具...定的表音功能, 漢語包含書面語以及口語兩部分,古代書面汉语称为文言文,现代书面汉语一般指使用現代標準漢語語法、詞彙的中文通行文体 又称白话文 目前全球有六分之.

Na kraju se osvrnuo i na jučerašnji sastanak predstavnika više političkih stranaka u Predsjedništvu BiH i insistiranje SDS na plavom dizelu, šaljivo dodajući:

- 人口使用漢語作為母, 漢語口語主要分為官話、粵語、吳語、湘語、贛語、客家語、閩語等七種!! :lol:

što je sve prisutne nasmijalo do suza.
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#51577 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by quarterback »

:lol: :thumbup:
User avatar
Danguba
Posts: 15933
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#51578 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

arzuhal wrote:Povodom političkih izjava i pritisaka iz Republike Hrvatske na BiH zbog hapšenja pripadnika HVO-a iz Orašja, Milorad Dodik - koji se trenutno nalazi u posjeti Kini - dao je kraći komentar za medije:

- 其他名稱有汉文、中文、华文、唐文(書寫)、唐話、中國話 語言 等[註,是属汉藏语系的分析语,具有声调 汉语的文字系统...汉字是一种意音语言,表意的同時也具...定的表音功能, 漢語包含書面語以及口語兩部分,古代書面汉语称为文言文,现代书面汉语一般指使用現代標準漢語語法、詞彙的中文通行文体 又称白话文 目前全球有六分之.

Na kraju se osvrnuo i na jučerašnji sastanak predstavnika više političkih stranaka u Predsjedništvu BiH i insistiranje SDS na plavom dizelu, šaljivo dodajući:

- 人口使用漢語作為母, 漢語口語主要分為官話、粵語、吳語、湘語、贛語、客家語、閩語等七種!! :lol:

što je sve prisutne nasmijalo do suza.
Kuku nam se, izgubismo preCednika i vodju. :(
User avatar
pici
Posts: 46398
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#51579 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by pici »

Nakon SDA i SNSD uspostavio saradnju sa Komunističkom partijom Kine

Image
Image

treju kinezi po prdCenikovoj pozadini da prave fotelje :mrgreen:
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#51580 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by JoseMujica »

SNSD i Komunistička partija (KP) Kine su preuzeli obavezu jačanja razmjene i iskustava u upravljanju države, a visoka delegacija KP Kine će već za nekoliko dana uzvratiti posjetu.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Guardian i Precednik, večiti vodža, izdati ne zna, osim pod kiriju :D
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#51581 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by jao_situacije »

JoseMujica wrote:
SNSD i Komunistička partija (KP) Kine su preuzeli obavezu jačanja razmjene i iskustava u upravljanju države, a visoka delegacija KP Kine će već za nekoliko dana uzvratiti posjetu.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Guardian i Precednik, večiti vodža, izdati ne zna, osim pod kiriju :D
slobodarske stranke
idući mjesec ide u sjevernu koreju
Mohamad Sissoko
Posts: 2421
Joined: 27/10/2009 22:48

#51582 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Mohamad Sissoko »

Saradnja ljevice :mrgreen:
User avatar
sinuhe
Posts: 12592
Joined: 03/06/2011 11:33

#51583 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by sinuhe »

Kada je doslo do te podjele da Dodik obilazi Rusiju i Kinu a Bakir islamske zemlje? Ima li Covic gdje otici?
User avatar
Danguba
Posts: 15933
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#51584 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

Kako se stvari poslozise k'o u Premijer lizi... :D

Zvizdić na Samitu u Rigi sa premijerom Kine

:D
glockov kolac
Posts: 1454
Joined: 30/04/2011 15:53

#51585 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by glockov kolac »

sinuhe wrote:Kada je doslo do te podjele da Dodik obilazi Rusiju i Kinu a Bakir islamske zemlje? Ima li Covic gdje otici?
Ima, u Banja Luku
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#51586 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KB9 »

"nas i kineza milijarda i po" 8)
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#51587 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by BHCluster »

Lista v3.0
  • Propala Bobar banka
  • Propala Banka Srpske
  • Dug vladinog sektora u RS dostigao je evropski maksimum i on iznosi 60 posto BDP-a (2015)
  • Dug rafinerije u Brodu prešao pola milijarde KM
  • Srbijanske firme masovno sele predstavništva iz RS u FBiH
  • Sudski izvršioci plijene imovinu Željeznica RS
  • Sud blokirao sredstva „Krajina osiguranja“
  • Ne­ka­daš­nji gi­gan­ti „In­cel“, „Ča­ja­vec“, „Fru­kto­na“, „Mlje­ka­ra“ za­poš­lja­va­li hi­lja­de ra­dni­ka, a da­nas su ili u ste­ča­ju ili u nji­ma ra­di tek po­ko­ja de­se­ti­na ra­dni­ka
  • Blokirani računi domovima zdravlja
  • Akumulirani gubitak Rafinerije ulja Modriča 55 miliona KM
  • Olimpijski centar „Jahorina“ u minusu 16,8 miliona KM
  • Fond PIO prošlu godinu završio sa „minusom“ od 55 mil. KM; Akumulirani deficit 118 milion maraka
  • Trebinjski “Trendteks” obespravljuje radnice – plate manje od minimalca
  • Uredbom Vlade Republike Srpske od prvog januara ove godine prestalo je sa radom Javno preduzeće "Aerodrom Trebinje", a Privredni sud u Banjaluci donio je Odluku o brisanju trebinjskog aerodroma iz Registra privrednih subjekata. Nikad izgrađen!
  • “Andrićgrad“ d.o.o. Višegrad je u finansijskim izvještajima za 2015. iskazalo neto gubitak obračunskog perioda od 680.300 KM.
  • Republika Spska austrijskoj komapniji „Vamed“ mora isplatiti 4,38 miliona KM kamata zbog kašnjenja u plaćanju obaveza prema toj firmi u vrijeme dok je gradila bolnicu u Bijeljini
  • Zaduživanje Vlade održava Banjalučku berzu u životu
  • Republika Srpska zadužena preko 5,5 milijardi KM
  • Prijedor ArcelorMittal poslao svih 840 radnika na čekanje
  • Arbitraža između Rudnika i termoelektrane Ugljevik i slovenskog Elektrogospodarstva Maribor, kojim Slovenija traži odštetu od 1,5 mlrd. eura zbog ulaganja u izgradnju termoelektrane u doba Jugoslavije.
  • Preduzeće HES Vrbas tuži Vladu "Republike Srpske" za 46 miliona KM
  • "FARMLAND" DEFINITIVNO PROPAO: Od 1.200 preostalo samo 178 grla
  • Republika Srpska duplo zaduženija od Federacije BiH
  • Željeznice RS: Bez posla ostaje 300 željezničara
  • ALARMANTNO STANJE U PIO RS: Više penzionera nego radnika, deficit 400 miliona KM!
Pa onda ide...
  • Sud i Tužilaštvo BiH formirano
  • Državna granična služba BiH formirana
  • Jedinstvene automobilske tablice
  • Jedinstvene putne isprave
  • Oružane snage BiH formirane zapravo ukidanje tzv "Vojske RS-a"
  • Konvertibilna marka postala jedino sredstvo plaćanja
  • Izgubio Distrikt Brčko
  • Formirana prva policijske agencija na državnom nivou SIPA
  • Himna tzv "RS-a" ukinuta
  • Grb tzv "RS-a" ukinut
  • Svi nazivi opština koje su imale prefiks "srpski“ ukinuti
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#51588 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

Danguba wrote:Kako se stvari poslozise k'o u Premijer lizi... :D

Zvizdić na Samitu u Rigi sa premijerom Kine

:D
ma sta je to. pazi, sa kim se preCednik sastaje:
Dodik je ranije danas u Pekingu sa direktorom prodaje kompanije "Huavej" za Balkan potpisao Sporazum o strateškom partnerstvu Republike Srpske i ove kompanije.


halllo baaaa, sa direktorom prodaje telefona za balkan. jesil ti svjestan ko je to. kakav zvizdic kakvi bakraci.

jos pajz ovo.
Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik razgovarao je danas u Pekingu sa predstavnicima "Čajna roud end bridž korporejšn" o mogućnostima izgradnje dionice auto-puta od granice sa Srbijom, preko Bijeljine do Brčkog. Dodik je rekao da bi ova dionica bila duga 36 kilometara.
na onako zahtjevan teren u posavini i semberiji autoput mogu da grade samo dviuje firme na svijetu. jedna je iz kine a druga iz njmacke. i naravno da se je precednik odlucio za ove pouzdanije. nema kod kineza cile-mile. dignes kredit novac zadrzis 2 sekunde i onda legne na konto ove kineske firme. oni dodju sa radnicima i masinama sve sa svojim lopatama i naprave ti autoput. i ti vracas kredit. tako je neko napravio sebi elektranu u stanarima.

samo sto je on imao nekoliko milijardi maraka uglja kao zalog za kredit, a sta ce preCednik zaloziti za autoput? jedino da posudi malo uglja iz rudnika stanari.

:D
User avatar
Danguba
Posts: 15933
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#51589 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

Naravno, naravno...braca Kinezi su poznati po gradnji auto puteva...

http://www.gradnja.rs/kamion-propao-kro ... tu-u-kini/

Image
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#51590 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

Danguba wrote:Naravno, naravno...braca Kinezi su poznati po gradnji auto puteva...

http://www.gradnja.rs/kamion-propao-kro ... tu-u-kini/

Image
pa sta bi ti kolega. vidis kako je nezgodan teren za graditi put. skoro kao i u semberiji.
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#51591 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

Nakon objavljivanja vijesti da su se u Kini počele pojavljivati ogromne rupe koje gutaju gradske ulice nakon prolaska Milorada Dodika tim putem, iz ureda Predjednika Srpske stigao je oštar demanti da to nije tačno te da se rupe otvaraju u Japanu i da to nema nikakve veze s g-dinom Miloradom Dodikom, javlja Dezinformer.

Image
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#51592 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

http://www.hayat.ba/vijest.php?id=49927

Kontraobavjestajna sluzba strikes again!!! 8-) :mrgreen:

Imal ko da preprica, ja ne mogu od smijeha :lol: :lol: :lol:
User avatar
red evil
Posts: 2386
Joined: 30/07/2012 14:08

#51593 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by red evil »

Hoće nam u Bošnjaka najveći promjeniti PreCjednika. :(
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#51594 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Dodik: BiH sa Izetbegovićem nema nikakvu budućnost :izet:

Image

http://www.fokus.ba/vijesti/bih/dodik-b ... st/523626/


Nego, sta nam je ovo sa PreCjednikom? Ko da je s kokoskama ili gdje, ne daj Boze, u stali spavao :mrgreen:
Izasuo se po lici, na usni izbacilo....da nije kakva nerotkinja, gluho bilo, zarazila PreCjednika?!! :oops: 8-) :mrgreen:
User avatar
zunazu
Posts: 1429
Joined: 02/11/2014 11:20

#51595 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by zunazu »

Čedomir Jovanović o Ivici Dačiću i entitetu RS, novembar 2016.

User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#51596 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KB9 »

sta kaze, propo IM je rs? :-)

zanimljiv skroz ovaj ceda na kojeg nas smotani narod svrsava, cuj njihov rs :kiss:
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#51597 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by GeeTnT »

KB9 wrote:sta kaze, propo IM je rs? :-)

zanimljiv skroz ovaj ceda na kojeg nas smotani narod svrsava, cuj njihov rs :kiss:
Sta je pogresno rekao?
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#51598 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KB9 »

GeeTnT wrote:
KB9 wrote:sta kaze, propo IM je rs? :-)

zanimljiv skroz ovaj ceda na kojeg nas smotani narod svrsava, cuj njihov rs :kiss:
Sta je pogresno rekao?
ne poznajes cinjenicu koja kaze da je RS u sklopu drzave BiH?
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#51599 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by GeeTnT »

KB9 wrote:
GeeTnT wrote:
KB9 wrote:sta kaze, propo IM je rs? :-)

zanimljiv skroz ovaj ceda na kojeg nas smotani narod svrsava, cuj njihov rs :kiss:
Sta je pogresno rekao?
ne poznajes cinjenicu koja kaze da je RS u sklopu drzave BiH?
Ne...ne poznajem RS, osim ako ne mislis na genocidni entitet...onda da, i kao takav naravno da pripada BiH...
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#51600 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KB9 »

nek si ti meni ziv i zdrav
Locked