Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#51501 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Alfons Kauders »

Point. wrote:Stani, je li se vi zajebavate kad kazete da je Dzevdo Galijasevic bivsi oficir Armije RBiH?
Ne.

3. korpus, OG Bosna... cini mi se 318ta brigada... :D
User avatar
Point.
Posts: 33511
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#51502 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Point. »

Alfons Kauders wrote:
Point. wrote:Stani, je li se vi zajebavate kad kazete da je Dzevdo Galijasevic bivsi oficir Armije RBiH?
Ne.

3. korpus, OG Bosna... cini mi se 318ta brigada... :D

Pa sta bi covjeku?
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4622
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#51503 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bh.tornjak »

Point. wrote:
Alfons Kauders wrote:
Point. wrote:Stani, je li se vi zajebavate kad kazete da je Dzevdo Galijasevic bivsi oficir Armije RBiH?
Ne.

3. korpus, OG Bosna... cini mi se 318ta brigada... :D

Pa sta bi covjeku?
naso pradjedovu ikonu na tavanu...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#51504 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by insomnia78 »

[emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]
User avatar
Point.
Posts: 33511
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#51505 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Point. »

Kud nije poginulo govno od srpskog metka pleme mu jebem.
Frankyee
Posts: 1515
Joined: 02/04/2006 21:49
Location: Krajina u srcu

#51506 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Frankyee »

Nesto se to sve stisalo u vezi istrage Tuzilastva.

Da li je to samo bilo ljuljanje pred izbore ?
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#51507 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by quarterback »

bh.tornjak wrote: naso pradjedovu ikonu na tavanu...
:lol: :thumbup:
User avatar
Danguba
Posts: 15931
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#51508 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

Frankyee wrote:Nesto se to sve stisalo u vezi istrage Tuzilastva.

Da li je to samo bilo ljuljanje pred izbore ?
Lopta je kod preCednika.

Dobio je damsku ponudu ili ustavne reforme ili Tuzilastvo objavljuje sabrana djela MD. :izet:

Teska odluka mogu reci.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#51509 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by daddy-kool »

Danguba wrote: Dobio je damsku ponudu ili ustavne reforme ili Tuzilastvo objavljuje sabrana djela MD.
Na osnovu čega ovo veliš?
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#51510 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

Viču da se s Miletovim sabranim djelima ne mogu mjeriti ni Kočić ni Ćopić...Sine, ima toga, ihaj, da se izučava...Kontam da je kako izglavit kakih para iz IPA fondova pa otvorit Dodik-grad neđe, svakakvih sadržaja bi bilo, grad bi imao i kino, mesnicu, svega...
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#51511 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

Da sam ja Vukota Govedarica, a nakon što je Dodik rekao, "Govedarica je naš čovjek", kako bih ja to koristio, na svakom ćošku bih ponavljao da je Dodik potvrdio da sam njegov čovjek (a Dodik ne laže, jel) a onda opleo... :mrgreen:

Srpska demokratska stranka
od početka i nastanka
Srpska demokratska stranka
pravo zgodna, mlada snajka...
User avatar
Danguba
Posts: 15931
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#51512 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

daddy-kool wrote:
Danguba wrote: Dobio je damsku ponudu ili ustavne reforme ili Tuzilastvo objavljuje sabrana djela MD.
Na osnovu čega ovo veliš?
Fino gospodja rekla:
Na pitanje da prokomentira izjavu ambasadorice SAD u BiH Maureen Cormack da će se sastati sa njim kada bude spreman i odluči da bude partner u saradnji i vrlo važnim projektima za budućnost BiH, Dodik je naveo da nikada nije bio protiv razgovora i da je uvijek za dijalog.

http://slobodna-bosna.ba/vijest/38935/d ... sad_a.html
Jasno da jasnije ne moze biti. Zato sada imamo tajm aut dok se Milorad Laktaski svetomucenik ne odluci ''hoce li sa MZ jacati drzavu ili pak SIPA da mu dodje na vrata''.
User avatar
mayab
Posts: 30852
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#51513 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mayab »

NA ČEMU JE OVAJ ČOVJEK: Dodik deset puta uveličao rast BDP-a Republike Srpske!

Dodik izjavio da je RS udvostručila BDP u osam godina no istina nije ni izbliza tako ružičasta. Dapače!
Republika Srpska je u posljednjih osam godina udvostručila svoj BDP i ove godine očekujemo rast od tri odsto, ali da bismo imali realni rast proizvodnje mora da postoji podrška banaka privatnom sektoru, izjavio je danas predsjednik RS-a Milorad Dodik, na 16. Ekonomskom samitu Srbije.



Sudionici Ekonomskog samita sumnjičavo su vrtili glavom jer takav ekonomski procvat kojim se pohvalio Dodik nije registriran ni u jednoj državi Evrope, pa i cijelog svijeta. Najprosperitetnije ekonomije Evrope porasle su u proteklih desetak godina maksimalno 30 posto, pa ako je vjerovati Dodiku, to onda znači da se RS u protekloj deceniji razvijala tri puta brže od najbrže rastućih ekonomija Evrope!?



No, istina je daleko od Dodikovih fantazmagorija i može se lako provjeriti i doznati na web stranici Zavoda za statistiku RS-a.



Tamo piše slijedeće: 2008. godine, BDP Republike Srpske iznosio je blizu 8,5 milijardi KM a osam godina kasnije, dakle koncem 2015. godine, iznosio je 9,2 milijarde KM, što će reći da je porastao za manje od 10 posto!



Da bi RS udvostručila BDP, pri ovom tempu rasta, potrebno je ravno 90 godina, a ne osam, koliko je ustvrdio od grandomanije oboljeli Milorad Dodik.
SB
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#51514 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prog321 »

:lol: :lol:

Šta ka'e, duplo veći BDP?
Sigurno mu je Vivaldi računao brojeve.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#51515 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by daddy-kool »

Danguba wrote:
daddy-kool wrote:
Danguba wrote: Dobio je damsku ponudu ili ustavne reforme ili Tuzilastvo objavljuje sabrana djela MD.
Na osnovu čega ovo veliš?
Fino gospodja rekla:
Na pitanje da prokomentira izjavu ambasadorice SAD u BiH Maureen Cormack da će se sastati sa njim kada bude spreman i odluči da bude partner u saradnji i vrlo važnim projektima za budućnost BiH, Dodik je naveo da nikada nije bio protiv razgovora i da je uvijek za dijalog.

http://slobodna-bosna.ba/vijest/38935/d ... sad_a.html
Jasno da jasnije ne moze biti. Zato sada imamo tajm aut dok se Milorad Laktaski svetomucenik ne odluci ''hoce li sa MZ jacati drzavu ili pak SIPA da mu dodje na vrata''.
Vidjećemo, nisam uvjeren ...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#51516 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Naravno da se ne moze mjeriti razvoj ekonomije pojedinih evropskih zemalja sa RS :mrgreen:
PreCjednik je davno upozoravao da je Evropska unija na rubu propasti i da ih jedino odrzava nemilosrdno stampanje eura :oops: 8)
Naravno, ljubomorni mediji iz Pederacije ce uciniti sve (uz pomoc domacih izdajnika, dakako :oops: ) da bace ljagu na najsvjetliju tacku na planeti u ovom momentu :mrgreen: :mrgreen:
U prilog tome ide i skoro 100% pobjeda na proteklim izborima 8-) :mrgreen: stvoreni su svi preduslovi za 200% rast BDP-a :lol: :lol: :mrgreen: u narednom periodu.
Istina, PreCjednik je u onom CD rekao da njihova obecanja nisu nesto :mrgreen: te da ce uglavnom raditi na stabilizaciji opstina u kojima su odnijeli pobjedu (naravno kad su izdajnici sve poarcili :oops: ).
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#51517 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

"Srbija je na uštrb svojih tradicionalnih razmišljanja i malih dobiti odlučna da se posveti izgradnji mira i stabilnosti u regionu. Od Srbije zavisi regionalna stabilnost u najvećem obimu i upravo ta orijentacija Srbije najbolja je za dugoročna ulaganja na ovom prostoru", rekao je Dodik.
co'ek 'ladno rece da su tradicionalna razmisljanja srbije rat i destabilizacija regiona na ustrb kojih danas vodi politiku. sto je naravno svakom ko iole poznaje politicka dogadjanja u zadnjih 150 godina kristalno jasno. ali da ce to neko ovako otvoreno reci stvarno nisam ocekivao.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#51518 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

Dodik je dodao da se realna proizvodnja iz Evropske unije premešta u RS i Srbiju i da je to šansa koju taj entitet treba da iskoristi.
boli micka splovilo. na ovakvim podanicima mu zavidi i ovaj:

Image
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#51519 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KB9 »

sta vi znate kako je precednik dobio te brojke, valjda on zna o cemu prica! :izet:
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#51520 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

Mektić koji boravi u višednevnoj posjeti Sjedinjenim Američkim Državama rekao je za BN televiziju da je dobio obećanje da će SAD pružiti svu pravnu pomoć Bosni i Hercegovini da bi uspjela u borbi protiv kriminala i korupcije, te da u BiH stiže tim eksperata koji će pomoći u rješavanju ovog problema.

“Od glavne tužiteljke sam dobio obećanje da će nam pružiti stručnu i svaku vrstu druge pomoći da bi otpočeli sa borbom protiv korupcije”, istakao je Mektić u telefonskom razgovoru za BN televiziju i dodao:

“Ja se nadam da će vrlo brzo, tačnije za nekoliko dana, doći jedan broj eksperata u BiH koji će i tužiocima i policijskim agencijama pomoći u borbi protiv korupcije.”
znaci preCednik je odbio ponudu koja se ne odbija.
(h)alal mu vera! vidi se ko je castan i posten srpski vozd.
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#51521 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

Malo naroda na svijetu ima vođu kao što je Dodik, a poslije njega - ma šta da mu se desi - će doći neki drugi dodik čime je društvena sreća, zadovoljstvo i napredak cijelog naroda zagarantovana, to je trajna kategorija: Dodik dokad može, a zadovoljstvo - vječno!
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#51522 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Alfons Kauders »

Dobar Mile dobar... Moramo se potruditi da uzme izbore 2022...

(Za ove naredne smo se vec pobrinuli, samo da prodje ova frka oko referenduma - cim stranci prestanu obracati paznju padaju optuznice)

Srbima moramo jasno staviti do znanja da cemo braniti Dodika i odrzavati ga na vlasti sto je duze moguce... Samo da se Srbija ne povuce - inace ce i 2018 postati upitna, kamoli 2022. Nadajmo se da ce Vucic odraditi ono sto se od njega ocekuje u Moskvi.
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#51523 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

Nadam se samo da neće Šešelj uzeti predsjedničke izbore u Srbiji, to bi me najviše dotuklo...
User avatar
GAU8
Posts: 9145
Joined: 05/01/2011 09:18

#51524 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by GAU8 »

Alfons Kauders wrote:Dobar Mile dobar... Moramo se potruditi da uzme izbore 2022...

(Za ove naredne smo se vec pobrinuli, samo da prodje ova frka oko referenduma - cim stranci prestanu obracati paznju padaju optuznice)

Srbima moramo jasno staviti do znanja da cemo braniti Dodika i odrzavati ga na vlasti sto je duze moguce... Samo da se Srbija ne povuce - inace ce i 2018 postati upitna, kamoli 2022. Nadajmo se da ce Vucic odraditi ono sto se od njega ocekuje u Moskvi.
Ko su "mi" ko su "oni" ne kontam :roll:
Alfaromeo
Posts: 302
Joined: 18/08/2005 10:48

#51525 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Alfaromeo »

Bas tako
Ko smo mi ko su oni!?!!

Kad nam je potrebno i pricamo o zajednickoj drzavi onda
mi.
Za sve ostalo oni.
Ne moze ba ljudi tako.
Kako nam odgovara trenutno.
Pola drzave je pod njegovom kontrolom
mi moramo htjeli ili ne naci rjesenja s Dodikom
Alternative?!
Nema je
Locked