Ne.Point. wrote:Stani, je li se vi zajebavate kad kazete da je Dzevdo Galijasevic bivsi oficir Armije RBiH?
3. korpus, OG Bosna... cini mi se 318ta brigada...
Ne.Point. wrote:Stani, je li se vi zajebavate kad kazete da je Dzevdo Galijasevic bivsi oficir Armije RBiH?
Alfons Kauders wrote:Ne.Point. wrote:Stani, je li se vi zajebavate kad kazete da je Dzevdo Galijasevic bivsi oficir Armije RBiH?
3. korpus, OG Bosna... cini mi se 318ta brigada...
naso pradjedovu ikonu na tavanu...Point. wrote:Alfons Kauders wrote:Ne.Point. wrote:Stani, je li se vi zajebavate kad kazete da je Dzevdo Galijasevic bivsi oficir Armije RBiH?
3. korpus, OG Bosna... cini mi se 318ta brigada...
Pa sta bi covjeku?
bh.tornjak wrote: naso pradjedovu ikonu na tavanu...
Lopta je kod preCednika.Frankyee wrote:Nesto se to sve stisalo u vezi istrage Tuzilastva.
Da li je to samo bilo ljuljanje pred izbore ?
Na osnovu čega ovo veliš?Danguba wrote: Dobio je damsku ponudu ili ustavne reforme ili Tuzilastvo objavljuje sabrana djela MD.
Fino gospodja rekla:daddy-kool wrote:Na osnovu čega ovo veliš?Danguba wrote: Dobio je damsku ponudu ili ustavne reforme ili Tuzilastvo objavljuje sabrana djela MD.
Jasno da jasnije ne moze biti. Zato sada imamo tajm aut dok se Milorad Laktaski svetomucenik ne odluci ''hoce li sa MZ jacati drzavu ili pak SIPA da mu dodje na vrata''.Na pitanje da prokomentira izjavu ambasadorice SAD u BiH Maureen Cormack da će se sastati sa njim kada bude spreman i odluči da bude partner u saradnji i vrlo važnim projektima za budućnost BiH, Dodik je naveo da nikada nije bio protiv razgovora i da je uvijek za dijalog.
http://slobodna-bosna.ba/vijest/38935/d ... sad_a.html
SBNA ČEMU JE OVAJ ČOVJEK: Dodik deset puta uveličao rast BDP-a Republike Srpske!
Dodik izjavio da je RS udvostručila BDP u osam godina no istina nije ni izbliza tako ružičasta. Dapače!
Republika Srpska je u posljednjih osam godina udvostručila svoj BDP i ove godine očekujemo rast od tri odsto, ali da bismo imali realni rast proizvodnje mora da postoji podrška banaka privatnom sektoru, izjavio je danas predsjednik RS-a Milorad Dodik, na 16. Ekonomskom samitu Srbije.
Sudionici Ekonomskog samita sumnjičavo su vrtili glavom jer takav ekonomski procvat kojim se pohvalio Dodik nije registriran ni u jednoj državi Evrope, pa i cijelog svijeta. Najprosperitetnije ekonomije Evrope porasle su u proteklih desetak godina maksimalno 30 posto, pa ako je vjerovati Dodiku, to onda znači da se RS u protekloj deceniji razvijala tri puta brže od najbrže rastućih ekonomija Evrope!?
No, istina je daleko od Dodikovih fantazmagorija i može se lako provjeriti i doznati na web stranici Zavoda za statistiku RS-a.
Tamo piše slijedeće: 2008. godine, BDP Republike Srpske iznosio je blizu 8,5 milijardi KM a osam godina kasnije, dakle koncem 2015. godine, iznosio je 9,2 milijarde KM, što će reći da je porastao za manje od 10 posto!
Da bi RS udvostručila BDP, pri ovom tempu rasta, potrebno je ravno 90 godina, a ne osam, koliko je ustvrdio od grandomanije oboljeli Milorad Dodik.
Vidjećemo, nisam uvjeren ...Danguba wrote:Fino gospodja rekla:daddy-kool wrote:Na osnovu čega ovo veliš?Danguba wrote: Dobio je damsku ponudu ili ustavne reforme ili Tuzilastvo objavljuje sabrana djela MD.
Jasno da jasnije ne moze biti. Zato sada imamo tajm aut dok se Milorad Laktaski svetomucenik ne odluci ''hoce li sa MZ jacati drzavu ili pak SIPA da mu dodje na vrata''.Na pitanje da prokomentira izjavu ambasadorice SAD u BiH Maureen Cormack da će se sastati sa njim kada bude spreman i odluči da bude partner u saradnji i vrlo važnim projektima za budućnost BiH, Dodik je naveo da nikada nije bio protiv razgovora i da je uvijek za dijalog.
http://slobodna-bosna.ba/vijest/38935/d ... sad_a.html
co'ek 'ladno rece da su tradicionalna razmisljanja srbije rat i destabilizacija regiona na ustrb kojih danas vodi politiku. sto je naravno svakom ko iole poznaje politicka dogadjanja u zadnjih 150 godina kristalno jasno. ali da ce to neko ovako otvoreno reci stvarno nisam ocekivao."Srbija je na uštrb svojih tradicionalnih razmišljanja i malih dobiti odlučna da se posveti izgradnji mira i stabilnosti u regionu. Od Srbije zavisi regionalna stabilnost u najvećem obimu i upravo ta orijentacija Srbije najbolja je za dugoročna ulaganja na ovom prostoru", rekao je Dodik.
boli micka splovilo. na ovakvim podanicima mu zavidi i ovaj:Dodik je dodao da se realna proizvodnja iz Evropske unije premešta u RS i Srbiju i da je to šansa koju taj entitet treba da iskoristi.

znaci preCednik je odbio ponudu koja se ne odbija.Mektić koji boravi u višednevnoj posjeti Sjedinjenim Američkim Državama rekao je za BN televiziju da je dobio obećanje da će SAD pružiti svu pravnu pomoć Bosni i Hercegovini da bi uspjela u borbi protiv kriminala i korupcije, te da u BiH stiže tim eksperata koji će pomoći u rješavanju ovog problema.
“Od glavne tužiteljke sam dobio obećanje da će nam pružiti stručnu i svaku vrstu druge pomoći da bi otpočeli sa borbom protiv korupcije”, istakao je Mektić u telefonskom razgovoru za BN televiziju i dodao:
“Ja se nadam da će vrlo brzo, tačnije za nekoliko dana, doći jedan broj eksperata u BiH koji će i tužiocima i policijskim agencijama pomoći u borbi protiv korupcije.”
Ko su "mi" ko su "oni" ne kontamAlfons Kauders wrote:Dobar Mile dobar... Moramo se potruditi da uzme izbore 2022...
(Za ove naredne smo se vec pobrinuli, samo da prodje ova frka oko referenduma - cim stranci prestanu obracati paznju padaju optuznice)
Srbima moramo jasno staviti do znanja da cemo braniti Dodika i odrzavati ga na vlasti sto je duze moguce... Samo da se Srbija ne povuce - inace ce i 2018 postati upitna, kamoli 2022. Nadajmo se da ce Vucic odraditi ono sto se od njega ocekuje u Moskvi.