Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51501 Re: Liverpool FC
I ja sam za da nikog ne dovodimo ovu zimu. Bolje sačekati neku svjetsku klasu na ljeto.
- sve_ovo_ja
- Posts: 2155
- Joined: 13/07/2016 11:10
#51502 Re: Liverpool FC
Za Alabu ništa čudno za platu jer nema odštete Bayernu tako da ide veća plata, mada ne vidim gdje bi ga koristili u trenutnoj ekipi. Moze stopera krpiti i sredinu, na beku gdje mu je primarna nema šta tražiti.
3-4 sezone da mu daš po 10m, ne plaća se odsteta znači ca. 40-ak milki i provizije za agenta i sl.
Da dovedes nekog ala Keita platis Leipzigu 50m + plata 6-7m godišnje, duple pare nego Alaba.
3-4 sezone da mu daš po 10m, ne plaća se odsteta znači ca. 40-ak milki i provizije za agenta i sl.
Da dovedes nekog ala Keita platis Leipzigu 50m + plata 6-7m godišnje, duple pare nego Alaba.
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#51503 Re: Liverpool FC
Prica Amidja pije vode ako ce na ljeto biti neka babaroga. Ako ce se opet krpiti rupe nekakvim polovnjacima i njih 5 dovesti - onda je shit u najavi.
Govorka se eto za Mbappea, ali cisto sumnjam. Trebalo bi za Sancha opet vidjeti, jer mislim da mu je cijena dramaticno pala, ove sezone je potonuo i kao kompletan BvB, a ne vjerujem da je zaboravio igrat lopte.
To ne moze vise biti 120-140 miliona ilil koliko vec, vec s ovom formom maksimalno 70-80.
Trojac se naprijed mora rebuildati definitivno, sve cesce nekako gledamo da su u tankoj formi, jal sva trojica jal pojedinac neki.
Vjerujem da je tu prilicno i do zasicenja, vise nego do nedostatka klase. Nisu mozda toliko trofeja poosvajali, pa da kazes prezasitili se tim, nego jednostavno vremenski su tu prilicno dugo.
Eto Jota je prvi neki kotacic, mada iskreno koliko god u dobroj formi prije povrede bio, i dalje mislim da nije kadar da on bude vodeca karika nekog novog trojca. Mbappe npr. bi vec mogao to biti, ali €€€...
Govorka se eto za Mbappea, ali cisto sumnjam. Trebalo bi za Sancha opet vidjeti, jer mislim da mu je cijena dramaticno pala, ove sezone je potonuo i kao kompletan BvB, a ne vjerujem da je zaboravio igrat lopte.
To ne moze vise biti 120-140 miliona ilil koliko vec, vec s ovom formom maksimalno 70-80.
Trojac se naprijed mora rebuildati definitivno, sve cesce nekako gledamo da su u tankoj formi, jal sva trojica jal pojedinac neki.
Vjerujem da je tu prilicno i do zasicenja, vise nego do nedostatka klase. Nisu mozda toliko trofeja poosvajali, pa da kazes prezasitili se tim, nego jednostavno vremenski su tu prilicno dugo.
Eto Jota je prvi neki kotacic, mada iskreno koliko god u dobroj formi prije povrede bio, i dalje mislim da nije kadar da on bude vodeca karika nekog novog trojca. Mbappe npr. bi vec mogao to biti, ali €€€...
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51504 Re: Liverpool FC
Mbappe ce imati istu duzinu ugovora ko Sancho. Bolje dati za Mbappea 130 nego za Sancha 80 realno.
Ja sam ubjedjen da ce jedno veliko ime doci vjerovatno umjesto Salaha.
Ja sam ubjedjen da ce jedno veliko ime doci vjerovatno umjesto Salaha.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51505 Re: Liverpool FC
Haman ćemo proćiAston Villa will play their U23s tomorrow and any other academy players.
Mark Delaney, the U23 manager, will coach the team. [@JPercyTelegraph]
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51506 Re: Liverpool FC
Cekaj da Jurgen izvede U14. Pa mislim da bi oplakao na socne psovke BHFa 
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#51507 Re: Liverpool FC
Dobro je dok su psovke, sreca ne vidite me po kuci, lupao bih sve najradje...

- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51508 Re: Liverpool FC
Having been conservative with regards to this department in the past, Liverpool will probably have to sign two good centre-backs this summer.
Melissa Reddy
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51510 Re: Liverpool FC
Klopp confirmed that Trent Alexander-Arnold had covid in pre-season and at times has affected his performances.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51511 Re: Liverpool FC
Rumored LFC line-up v Aston Villa:
Kelleher, Neco, Rhys, Van Den Berg, Milner, Jones, Thiago, Ox, Shaqiri, Minamino, Origi.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#51512 Re: Liverpool FC
Što reče neko, treba prva ekipa. Samo zbog onog prošlogodišnjeg iživljavanja nad Liverpoolovom djecom.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51515 Re: Liverpool FC
Joj kad se neko povrijedi bit ce ludilo na temi života mi 
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#51516 Re: Liverpool FC
Dobra ekipa. 7:0, makar. 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51517 Re: Liverpool FC
Dobar je sastav, odmor niti je potreban niti zaslužen, a forma se negdje mora tražiti.
Jedino bi možda zbog ovih okolnosti Fabinha odmorio, no dobro. Kontam ako Rhys i Nat skupa ne bi mogli odraditi utakmicu makar protiv ekipe čije igrače su roditelji morali ma utakmicu dovoditi...
Jedino bi možda zbog ovih okolnosti Fabinha odmorio, no dobro. Kontam ako Rhys i Nat skupa ne bi mogli odraditi utakmicu makar protiv ekipe čije igrače su roditelji morali ma utakmicu dovoditi...
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#51518 Re: Liverpool FC
Sad ces vidjeti kad zijanimo od ove djece 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51519 Re: Liverpool FC
Koji je ovo put da Plavšić komentariše

Šta se desilo liku u zadnjih par godina, depresija totalna
Šta se desilo liku u zadnjih par godina, depresija totalna
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#51520 Re: Liverpool FC
Navija za Arsenal, shvatam u potpunosti 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#51522 Re: Liverpool FC
Na SK ih ima dovoljno da mogu komotno srpsku podruznicu AFTV otvoriti 
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51523 Re: Liverpool FC
Igramo dosadno cak i protiv ove djecurlije
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51524 Re: Liverpool FC
NištaAmiĐa_Idriz wrote: ↑08/01/2021 20:32 Kontam ako Rhys i Nat skupa ne bi mogli odraditi utakmicu makar protiv ekipe čije igrače su roditelji morali ma utakmicu dovoditi...![]()
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51525 Re: Liverpool FC
Salah je stvarno idiot ponekad.
