Barça-Madrid (Los Clásicos)

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#5151 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Obuca9 »

Jebo mater, niste ovoliko mrzili Pepea, kad nas je dva put haman sam izbacio iz baraža, koliko ga mrzite što je Messija nagazio po prstima.

Ohanite malo, pravite se veći Katalonci od ljudi iz Katalonije.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10195
Joined: 31/03/2007 00:07

#5152 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Bosanski_kralj »

Obuca9 wrote:Jebo mater, niste ovoliko mrzili Pepea, kad nas je dva put haman sam izbacio iz baraža, koliko ga mrzite što je Messija nagazio po prstima.

Ohanite malo, pravite se veći Katalonci od ljudi iz Katalonije.
Protiv nas u 4 utakmice nije imao ni jednog grubljeg starta. :shock: Samo zamisli šta bi se o njemu pričalo i mislilo da je nešto onakvo učinio Džeki.
User avatar
van Basten
Posts: 7965
Joined: 21/09/2006 02:59

#5153 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by van Basten »

ne znam čemu tolika halabuka, čovjek je fino objasnio da nije namjerno to uradio. U poštenje jednog sportiste ne treba sumnjati, ha ja :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#5154 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Velkoski »

van Basten wrote:ne znam čemu tolika halabuka, čovjek je fino objasnio da nije namjerno to uradio. U poštenje jednog sportiste ne treba sumnjati, ha ja :D
Napokon jedan normalan post na ovoj temi !!!!!
User avatar
citadela
Posts: 739
Joined: 29/11/2011 01:56

#5155 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by citadela »

Izgleda neki ovdje vise pate za nagazenim Messijevim prstima od njega Messija samog :-)
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#5156 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by 5 0 5 »

Obuca9 wrote:Jebo mater, niste ovoliko mrzili Pepea, kad nas je dva put haman sam izbacio iz baraža, koliko ga mrzite što je Messija nagazio po prstima.

Ohanite malo, pravite se veći Katalonci od ljudi iz Katalonije.
jel' to zbog onog clanka u telegrafu? to sam stavio jer se tice clasica. ne zbog toga sto mrzim pepea. (a nikad ga vala nisam ni volio bez obzira na barcelonu).
postavio sam ja i linkove za neke analize prosle utakmice, prije par stranica, ali niko nije komentirao. ali tako je to uvijek na forumu. to si valjda naucio do sad. radije se prica oko nekih stvari tipa faul, karton, sudija nego pricati o tome kako je zapravo utakmica dobijena i izgubljena. meni su obje teme zanimljive. ali vise bih volio cuti i o postavljanju igre i o taktici... a ovdje ima i nekih od kojih se moze nesto pametno cuti.

edit. i usput, na onaj link od telegrafa je samo dva puta kliknuto. od kojih sam jedan ja :lol:
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#5157 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Obuca9 »

Ma nisam mislio na clanak, nego uopsteno na tu atmosferu, evo vec dva dana se ne prestaje pisati "Pepe zivotinja", "Pepe kreten", "Pepe cigan", do zla ko da je njih nagazio po prstima, a ne Messija.
User avatar
Richard Wagner
Posts: 1138
Joined: 30/04/2011 11:18

#5158 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Richard Wagner »

iako se nisam rodio na porodilištu pored nou kampa, imam pravo da navijam za barsu, pa makar nikad ne gledao uživo neku barsinu tekmu. tu nema ništa čudno
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#5159 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Gandalf »

Pepe je jednostavno konjina i ja takvog igrača ne mogu simpatisati bez obzira za koji on klub igrao - iz istog razloga vazda mi je odvratan bio i Van Bomel, jer je pogani prljavac, koji je na terenu samo čekao priliku za neko "požrtvovano" uklizavanje gdje redovno nesretni protivnik oplače Van Bomelovu "požrtvovanost".
Svejedno je za koji tim igraju ta dva "majstora", uvijek će mi odvratni biti zbog mesarstva koje sprovode na terenu.

A općenito govoreći, Smourinho u svakoj ekipi koju trenira nastoji nametnuti taj preagresivni fizički "šmek" gdje cilj opravdava sredstvo, a od agresivnijih igrača uvijek napravi psihotike tipa Pepe - Jose Makijaveli u svakoj ekipi koju trenira ima nekog "bisera" ala Pepe ili Materazzi čija agresivnost dostigne vrhunac kada ih trenira Smou - nije to slučajno, već njegov stil konstantnog pravljenja skandala, vječita igra živaca i žučnih rasprava i prije i poslije derbi utakmica. Gdje god je Smou, tu mora biti neki Pepe, skandal, frka, safunjara i sl.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#5160 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by 5 0 5 »

User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#5161 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by ultima_palabra »

Obuca9 wrote:Jebo mater, niste ovoliko mrzili Pepea, kad nas je dva put haman sam izbacio iz baraža, koliko ga mrzite što je Messija nagazio po prstima.

Ohanite malo, pravite se veći Katalonci od ljudi iz Katalonije.
I ona gluma je bila niđe veze... dosad su makar mogli tvrditi da samo Barcelonini igrači simuliraju :-D

A to oko ovih izljeva mržnje je bilo očekivano.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#5162 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by 5 0 5 »

Image :sad:
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#5163 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by ascari »

dobaaar :lol:
Image
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#5164 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by strong69 »

Obuca9 wrote:Ma nisam mislio na clanak, nego uopsteno na tu atmosferu, evo vec dva dana se ne prestaje pisati "Pepe zivotinja", "Pepe kreten", "Pepe cigan", do zla ko da je njih nagazio po prstima, a ne Messija.
E fakat, nemojte vise pisati, za sta vi mislite da forum sluzi? Obuca9, pripremas se za SOPU?
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#5165 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by 5 0 5 »

ko o cemu...

Karim Benzema (Real Madrid): "It's possible to comeback against Barça. They're a strong team but we have the idea to win and qualify"

Mourinho (on Busquets): "I didn't see you last season doubting a player who made racist remarks and said he didn't. Everyone believed it was true, even Uefa."



User avatar
Zmijuga loma
Posts: 1810
Joined: 16/11/2009 01:57
Location: 36' Kodro, 89' Kodro

#5166 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Zmijuga loma »

Image

:lol:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#5167 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by skenderija04 »

Mozda i nije za ove teme, bice da je materijal za temu o Realu ali kako ja nisam simpatizer Reala smatram da je Klasiko idealno mjesto za danasnju naslovnu stranu Marke. Pod naslovom" U Lice" Marca donosi razgovor izmedju Mourinha Ramosa i Casillasa :
Mou: (Obraca se Ramosu pred kompletnom ekipom pomocnim trenerima i oruzarima) " Ubili ste me pred novinarima"
Ramos:" Ne Mister, Vi ste procitali samo ono sto pise u stampi a niste culi sve ono sto smo izjavili"
Mou: " Jasno....Kako ste vi Spanci prvaci svijeta i imate prijatelje novinare koji vas brane.......Kao golmana!(Obraca se Casillasu koji trenira sa golmanima udaljen nekih 30 metara)
Casillas:(vice sa mjesta gdje se nalazi): " Mister, ovdje se stvari govore u lice "
Mou: " Sergio, Gdje si bio kod prvog gola?"
Ramos: " Pokrivao sam Piquea"
Mou:" Morao si cuvati Puyola"
Ramos:" Da, ali kako su pravili blok sa Piqueom odlucili smo promijeniti (igrace koje cuvamo)
Mou: " Sta , sad si poceo da glumis trenera?
Ramos:"Ne,ali u zavisnosti od situacije na terenu ponekad se moraju promijeniti igraci koje cuvamo, ali kako vi nikada niste bili fudbaler,ne znate da se ponekad desavaju takve situacije."

Image
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#5168 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by ascari »

Meni ovo vise lici na 'podgrijavanje' Marce, ali se mora priznati da im je ovaj dio genijalan: "ali kako vi nikada niste bili fudbaler,ne znate da se ponekad desavaju takve situacije" :-D
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#5169 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Entropio »

:lol:

Je l' ovo istina?
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#5170 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by ascari »

:lol: :lol: :lol:
Image
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#5171 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Gandalf »

:D ovo je dobro :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#5172 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Charuga »

Nisam gledao utakmicu ali sudeci po ovom kratkom pregledu http://www.youtube.com/watch?v=srslKMT1 ... r_embedded Barsa je bas dominirala. Za skoro 13 minuta videa prikazase samo jednu sansu Reala, pored gola, a sve ostalo su bili napadi Barse.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10195
Joined: 31/03/2007 00:07

#5173 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Bosanski_kralj »

Igra li Pepe u uzvratu? :D
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#5174 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by 5 0 5 »

mala je sansa.
User avatar
luckylaka
Posts: 26218
Joined: 15/01/2010 06:28

#5175 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by luckylaka »

Bosanski_kralj wrote:Igra li Pepe u uzvratu? :D
Ne igra Pepe vec su najavili da ce sutra na treningu ozlijediti misic :D
Locked