Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#5151 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

ne kontam šta očekujete ljudi....službeno adidas starta 1.6 a mi unovim dresovima igramo 3.6....SP počinje 12.6

i vi bi sad da se maksuz skupe dizajneri i za mjesec osmisle i našiju sto hiljada dresova....s ovim počinjemo i dres je pristojan

za EP kvalifikacije vjerovatno možemo očekivati nove dresove malo prilagođene potrebama prosječnog Prošnjaka s motivima roštilja i klipače na prednjoj strani dresa i golfa 2 dizela ispod munara i zvonika na leđnoj strani dresa
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#5152 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

Tako je to kad se ugovor potpisuje par mjeseci prije SP-a. Nije se ni moglo drugacije ni sa nase ni sa njihove strane. Osim dizajna, ovdje je bitna i finansijska podloga koju je dao Adidas. Sve da je dres sama vreca kao i Legeina (a nije) na vagi ce prevagnuti onaj finansijski aspekt. Ja bih da konacno jednom vidim nase igrace da su im dresov po mjeri, a ne da istu velicinu nose i Pjanic i Dzeko, a dizajn manje vise.
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#5153 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by OldMayor »

JoseMujica wrote:ne kontam šta očekujete ljudi....službeno adidas starta 1.6 a mi unovim dresovima igramo 3.6....SP počinje 12.6

i vi bi sad da se maksuz skupe dizajneri i za mjesec osmisle i našiju sto hiljada dresova....s ovim počinjemo i dres je pristojan

za EP kvalifikacije vjerovatno možemo očekivati nove dresove malo prilagođene potrebama prosječnog Prošnjaka s motivima roštilja i klipače na prednjoj strani dresa i golfa 2 dizela ispod munara i zvonika na leđnoj strani dresa
Kakve veze ima kad sluzbeno starta? Potpisan je ugovor i oni vec sada mogu poceti raditi na dizajnu.

Sad je mart. April - Maj. Za dva jebena mjeseca ljudi sastave svemirski brod.

Ako u dva mjeseca adidas nije sposoban osmisliti dizajn - ne novi dres - nego samo vanjski dizajn dresa - boje + šare, onda jbg kakva je to svjetska kompanija.

Ali, naravno da mogu. Niko ne trazi da oni osmisle novu tehnologiju ili sta ja znam. Nego samo da nacrtaju novi dres. Jbt koliko to moze biti tesko za giganta poput Adidasa? :roll:

Nemojte da nam bude ok sta god ponude. Meni licno ovaj bijeli ne odudara puno od Legea dresa.
Sitijevac2011
Posts: 249
Joined: 12/01/2011 13:03

#5154 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Sitijevac2011 »

OldMayor wrote:
JoseMujica wrote:ne kontam šta očekujete ljudi....službeno adidas starta 1.6 a mi unovim dresovima igramo 3.6....SP počinje 12.6

i vi bi sad da se maksuz skupe dizajneri i za mjesec osmisle i našiju sto hiljada dresova....s ovim počinjemo i dres je pristojan

za EP kvalifikacije vjerovatno možemo očekivati nove dresove malo prilagođene potrebama prosječnog Prošnjaka s motivima roštilja i klipače na prednjoj strani dresa i golfa 2 dizela ispod munara i zvonika na leđnoj strani dresa
Kakve veze ima kad sluzbeno starta? Potpisan je ugovor i oni vec sada mogu poceti raditi na dizajnu.

Sad je mart. April - Maj. Za dva jebena mjeseca ljudi sastave svemirski brod.

Ako u dva mjeseca adidas nije sposoban osmisliti dizajn - ne novi dres - nego samo vanjski dizajn dresa - boje + šare, onda jbg kakva je to svjetska kompanija.

Ali, naravno da mogu. Niko ne trazi da oni osmisle novu tehnologiju ili sta ja znam. Nego samo da nacrtaju novi dres. Jbt koliko to moze biti tesko za giganta poput Adidasa? :roll:

Nemojte da nam bude ok sta god ponude. Meni licno ovaj bijeli ne odudara puno od Legea dresa.
A zašto bi ?
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#5155 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by OldMayor »

Sitijevac2011 wrote:
OldMayor wrote:
JoseMujica wrote:ne kontam šta očekujete ljudi....službeno adidas starta 1.6 a mi unovim dresovima igramo 3.6....SP počinje 12.6

i vi bi sad da se maksuz skupe dizajneri i za mjesec osmisle i našiju sto hiljada dresova....s ovim počinjemo i dres je pristojan

za EP kvalifikacije vjerovatno možemo očekivati nove dresove malo prilagođene potrebama prosječnog Prošnjaka s motivima roštilja i klipače na prednjoj strani dresa i golfa 2 dizela ispod munara i zvonika na leđnoj strani dresa
Kakve veze ima kad sluzbeno starta? Potpisan je ugovor i oni vec sada mogu poceti raditi na dizajnu.

Sad je mart. April - Maj. Za dva jebena mjeseca ljudi sastave svemirski brod.

Ako u dva mjeseca adidas nije sposoban osmisliti dizajn - ne novi dres - nego samo vanjski dizajn dresa - boje + šare, onda jbg kakva je to svjetska kompanija.

Ali, naravno da mogu. Niko ne trazi da oni osmisle novu tehnologiju ili sta ja znam. Nego samo da nacrtaju novi dres. Jbt koliko to moze biti tesko za giganta poput Adidasa? :roll:

Nemojte da nam bude ok sta god ponude. Meni licno ovaj bijeli ne odudara puno od Legea dresa.
A zašto bi ?
A zasto ne bi? Zasto bi mi dobijali nekakve stock dresove, generalne?

Mislim mi ovdje naglabamo, a svi znamo da ovo nisu ti dresovi. Klixu moze dijete od 15 godina poslati slike i reci evo to su dresovi i oni ce to postaviti.

Taman ce adidas uslikat dresove ko da su na siranu i evo, to su vam dresovi, ajd voz sad.

Al nebitno, ja bih volio da imamo kolko tolko orginalne dresove. Pa nek su zute linije, zute su nema ih niko. Ne zelim dres koji izgleda kao da je dres za nekakav lokalni turnir.
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8609
Joined: 11/02/2009 15:21

#5156 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Ajatolah_ »

Adidas je uvijek imao visok kvalitet dresova a estetika tako-tako. Meni su oni i tipični po jednostavnim, jednobojnim dresovima, pa jedan Chelsea ili Bayern nemaju nikakav poseban dizajn. Ne bi bilo drugačije ni da se s njima potpisalo godinu dana ranije.
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#5157 Dres reprezentacije BiH

Post by Jazzy.ba »

OldMayor wrote: A zasto ne bi? Zasto bi mi dobijali nekakve stock dresove, generalne?

Mislim mi ovdje naglabamo, a svi znamo da ovo nisu ti dresovi. Klixu moze dijete od 15 godina poslati slike i reci evo to su dresovi i oni ce to postaviti.

Taman ce adidas uslikat dresove ko da su na siranu i evo, to su vam dresovi, ajd voz sad.

Al nebitno, ja bih volio da imamo kolko tolko orginalne dresove. Pa nek su zute linije, zute su nema ih niko. Ne zelim dres koji izgleda kao da je dres za nekakav lokalni turnir.
One slike nije klix uslikao vec su objavljene u clanku na nfsbih pa su povucene, a linkovi slika po forumima i dalje pokazuju njihov server, tako da nema sumnje da su ono dresovi.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#5158 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Dr. Kuca »

Nije los dres, ne znam sto neki misle da smo mi neko i nesta da ce nama posebno praviti za prvo svjetsko?
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#5159 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kemal Malovčić »

U argentine najbolji dresovi.

Mi nismo japan pa da nam tim od devet hiljada stručnjaka crta dres. Mi smo lihtenštajn.

Fin dres. Vidjećete vi moćine kad ga Kolašinac obuče.
User avatar
Reglan
Posts: 5012
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#5160 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Reglan »

argyle wrote:model Condivo 14


Image
Moze li neko staviti Seinu glavu umjesto ovog plavusana.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#5161 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Romanista 101% »

mozete pricati sta hocete ali cinjenica da su oni ovaj dres sklepali za 2 minuta i otisli na pice tako ustedjeli vremena novca i zivaca da nam naprave nesto ozbiljno, dok za neke repke uloze po 2 mjeseca nas su odradili za 2 minuta a raja zadovoljna ma samo nek je adidas vazna je marka a ne kvalitet (dizajn)
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#5162 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kemal Malovčić »

Mada nema šanse da je ovo naš dres providan jebote, obučeš ga i vidi se ispod jna tetovaža.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#5163 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by karanana »

ne znam koliko kosta da se dizajnira i proizvede posebno dizajnirani dres, ali za potencijalno trziste od 2 miliona ljudi, vjerovatno nema racunice da ide nesto tipa japana ili njemacke ili spanije.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#5164 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by mali_milojica »

arshavin wrote:
argyle wrote:model Condivo 14


Image
Moze li neko staviti Seinu glavu umjesto ovog plavusana.
SEI je dobro stajala i Legea vreca,ali evo otprilike ovako :D
Image
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#5165 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Dodjite na cimburijadu vidim da vam je dosadno :D
User avatar
majstor10
Posts: 196
Joined: 18/11/2013 02:21

#5166 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by majstor10 »

voleo bi ovako nesto

Image
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#5167 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

Ma Sei svaki dres dobro stoji lako je za njega
Sta cemo sa Pjanketom? :D


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#5168 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Cuj sta je sa Pjanketom .. Sta je sa Misketom :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#5169 Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

Mada stoji mu adidas nema govora
Image


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
elmirčo
Posts: 1264
Joined: 27/02/2011 13:15
Location: kamčatka

#5170 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by elmirčo »

vidi mu nožice :mrgreen:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#5171 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

Dobro ovo je starija slika


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
elmirčo
Posts: 1264
Joined: 27/02/2011 13:15
Location: kamčatka

#5172 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by elmirčo »

ma znam :D ovaj lion ima tako dobar dres svake godine, al ga u*eru s ovim reklamama, isto rukometni kakav :-)
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#5173 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

A jbg pare, pare, pare


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
sprej
Posts: 334
Joined: 05/03/2013 17:42

#5174 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by sprej »

Svi o dresovima, a niko o šuškavcu za Papeta :oops:
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#5175 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

sprej wrote:Svi o dresovima, a niko o šuškavcu za Papeta :oops:
Šta če mu šuškavac u Brazilu,da prokuha u njemu :D
Post Reply