Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
DonieBrasco
Posts: 20112
Joined: 31/08/2016 16:09

#51476 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by DonieBrasco »

MOSALJOZE wrote:
DonieBrasco wrote:Referendumom je sebe duplo ojacao a iz Srbije ima ogromnu podrsku Vucica - tj. u Beogradu je glavna kuhinja, tek sad ce biti problema sa njime.

Vidjet cemo kako ce ici ovo sa tuzilastvom, ako tu posustaju on ce da unisit BiH, vec je rekao u 2018. referendum za odcjepljenje.
Vučić je javno pozvao da se referendum ne održi,sad šta je iza zavjese....
Srbiju zanima RS,ali ne toliko da zbog njih ugrozi svoj put ka EU.
To su sve dvolicne osobe sto se puta pokazalo, upravu si da oni nece mnogo rizikovati radi EU, a izgleda da su jedinstveni po pitanju NATO.

Mada i ne smiju puno da se kofrce jer ce ih Hrvatska blokirati na putu EU, a također kad bi oni nesto vojskom pokusali to bi im bilo samubistvo.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#51477 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by MOSALJOZE »

Volim ja tebe,al sebi sam najpreči...
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#51478 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by quarterback »

DonieBrasco wrote:Referendumom je sebe duplo ojacao a iz Srbije ima ogromnu podrsku Vucica - tj. u Beogradu je glavna kuhinja, tek sad ce biti problema sa njime.

Vidjet cemo kako ce ici ovo sa tuzilastvom, ako tu posustaju on ce da unisit BiH, vec je rekao u 2018. referendum za odcjepljenje.
sad ga mu povuci za q, izbori pokazali da je legitimni predstavnik u rsu ...
jebiga
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#51479 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

Jeli on bio danas u tuzilastvu?
User avatar
red evil
Posts: 2386
Joined: 30/07/2012 14:08

#51480 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by red evil »

mO k3 wrote:Jeli on bio danas u tuzilastvu?
Guardian neće doći u tkz. Tužilaštvo BiH. :oops:
User avatar
GAU8
Posts: 9145
Joined: 05/01/2011 09:18

#51481 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by GAU8 »

DonieBrasco wrote:Referendumom je sebe duplo ojacao a iz Srbije ima ogromnu podrsku Vucica - tj. u Beogradu je glavna kuhinja, tek sad ce biti problema sa njime.

Vidjet cemo kako ce ici ovo sa tuzilastvom, ako tu posustaju on ce da unisit BiH, vec je rekao u 2018. referendum za odcjepljenje.
Najveci krivac je MZ i ona slina Inzko, jer ne radi svoj posao.
U prošlosti su za mnogo manje stvari frcale bonske ovlasti.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#51482 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by spreca »

:lol: :lol: :lol:

User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#51483 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by jao_situacije »

bosnić je končano priznao poraz
guardian je u epskom boju porazio probosanskog izdajnika
:mrgreen:
L u c i f e r
Posts: 12480
Joined: 30/11/2013 14:50

#51484 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by L u c i f e r »

bio je i hitler legitimni predstavnik
a ni radovan nije pokro izbore ako ćemo pravo
doće maca na vratanca
samo je pitanje vakta
User avatar
GAU8
Posts: 9145
Joined: 05/01/2011 09:18

#51485 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by GAU8 »

L u c i f e r wrote:bio je i hitler legitimni predstavnik
a ni radovan nije pokro izbore ako ćemo pravo
doće maca na vratanca
samo je pitanje vakta
Realno, SVE je pitanje vremena. Ali to je vrlo jalov argument.
Kakva korist sto je radovan na kraju zaplatio, kad su svi zlocini pocinjeni u njegovo ime prije toga???
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#51486 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

Nakon što je pometen na izborima,izdajnik Bosnić i njegova pudlica Tadić dobili su posao na intervenciju Bakira I.Bosnić i Tadić će kuhati
kafe i posluživati peksimete,šerbe i baklave u sjedištu SDA. :mrgreen:

Odluka šumske vlade da ne dopušta više prodaju deterdženata iz federalne đamaHirije,sasvim je logična.Do sada je prijavljeno na desetine
slučajeva gdje se po otvaranju 3de deterđenta za suđe,iz plastične boce prvo čuje krik "Allahu ekber",nakon čega se pomenuti deterdžent
rasprši u svim pravcima.Dževad je okupio ekipu eminentnih stručnjaka iz odjela za hemijski terorizam i trenutno se vrše masovna testiranja
na antiterorističkom institutu u Nevesinju.

Danas samo deterdžent,sutra pola hemija,pola benzin.E preračunao si se ti Bakire,nisu šumnjaci budale! :mrgreen:

Image
Ovaj u zelenom pakovanju je najopasniji! :izet:
User avatar
Matzan
Posts: 7049
Joined: 16/01/2015 13:25

#51487 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Matzan »

Guardian vrši posljednje pripreme za dolazak u Tužilaštvo BiH u Sarajevu

Image
User avatar
mayab
Posts: 30850
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#51488 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mayab »

prljavi Hare wrote:Nakon što je pometen na izborima,izdajnik Bosnić i njegova pudlica Tadić dobili su posao na intervenciju Bakira I.Bosnić i Tadić će kuhati
kafe i posluživati peksimete,šerbe i baklave u sjedištu SDA. :mrgreen:

Odluka šumske vlade da ne dopušta više prodaju deterdženata iz federalne đamaHirije,sasvim je logična.Do sada je prijavljeno na desetine
slučajeva gdje se po otvaranju 3de deterđenta za suđe,iz plastične boce prvo čuje krik "Allahu ekber",nakon čega se pomenuti deterdžent
rasprši u svim pravcima.Dževad je okupio ekipu eminentnih stručnjaka iz odjela za hemijski terorizam i trenutno se vrše masovna testiranja
na antiterorističkom institutu u Nevesinju.

Danas samo deterdžent,sutra pola hemija,pola benzin.E preračunao si se ti Bakire,nisu šumnjaci budale! :mrgreen:

Image
Ovaj u zelenom pakovanju je najopasniji! :izet:
Ja juče maksuzije otiš'o u Bingo u Lukavici i kupio 3De dterdžent za suđe , ima ih još par komada :izet: :izet: :izet:
howdy
Posts: 3606
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#51489 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by howdy »

prljavi Hare wrote:Nakon što je pometen na izborima,izdajnik Bosnić i njegova pudlica Tadić dobili su posao na intervenciju Bakira I.Bosnić i Tadić će kuhati
kafe i posluživati peksimete,šerbe i baklave u sjedištu SDA. :mrgreen:

Odluka šumske vlade da ne dopušta više prodaju deterdženata iz federalne đamaHirije,sasvim je logična.Do sada je prijavljeno na desetine
slučajeva gdje se po otvaranju 3de deterđenta za suđe,iz plastične boce prvo čuje krik "Allahu ekber",nakon čega se pomenuti deterdžent
rasprši u svim pravcima.Dževad je okupio ekipu eminentnih stručnjaka iz odjela za hemijski terorizam i trenutno se vrše masovna testiranja
na antiterorističkom institutu u Nevesinju.

Danas samo deterdžent,sutra pola hemija,pola benzin.E preračunao si se ti Bakire,nisu šumnjaci budale! :mrgreen:

Image
Ovaj u zelenom pakovanju je najopasniji! :izet:
:D
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Danguba
Posts: 15928
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#51490 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

mayab wrote:
prljavi Hare wrote:Nakon što je pometen na izborima,izdajnik Bosnić i njegova pudlica Tadić dobili su posao na intervenciju Bakira I.Bosnić i Tadić će kuhati
kafe i posluživati peksimete,šerbe i baklave u sjedištu SDA. :mrgreen:

Odluka šumske vlade da ne dopušta više prodaju deterdženata iz federalne đamaHirije,sasvim je logična.Do sada je prijavljeno na desetine
slučajeva gdje se po otvaranju 3de deterđenta za suđe,iz plastične boce prvo čuje krik "Allahu ekber",nakon čega se pomenuti deterdžent
rasprši u svim pravcima.Dževad je okupio ekipu eminentnih stručnjaka iz odjela za hemijski terorizam i trenutno se vrše masovna testiranja
na antiterorističkom institutu u Nevesinju.

Danas samo deterdžent,sutra pola hemija,pola benzin.E preračunao si se ti Bakire,nisu šumnjaci budale! :mrgreen:

Image
Ovaj u zelenom pakovanju je najopasniji! :izet:
Ja juče maksuzije otiš'o u Bingo u Lukavici i kupio 3De dterdžent za suđe , ima ih još par komada :izet: :izet: :izet:
Sto ne kazes da si zelene zaobilazio. Sve si kupovao samo da njima ostanu zeleni.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#51491 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

Novi stravični slučajevi u šumskoj poslije koorištenja deterdženata za veš uvezenih iz federalne đamaHirije!!! :?

Bračni par iz Lopara(imena žrtava poznata Dževadu :mrgreen: )najnormalnije je napunio veš mašinu,odabrao program na 30°C i načinio
fatalnu grešku!!!Koristili su ARIX deterdžent i Softly omekšivač,proizvode poznate fundamentalističke industrije deterdženata iz Tuzle!
Kada je mašina završila program i kada su krenuli da prostru veš na sušenje,imali su šta da vide! :shock:

Image :lol: :lol: :lol:

Nakon prvobitnog šoka,ukućani su se smirili i obavijestili Dževada G. o užasnom događaju.Sve je dokumentovano i istraga je u toku.

Ovo nije izolovan slučaj,pogledajte šta su djeca pronašla u kinder-jajima koja su uvozile firme iz federalne đamaHirije! :sad:

Image

Ako ovo nije razlog za novi referendum,onda ja ne znam šta je? :mrgreen:
User avatar
Danguba
Posts: 15928
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#51492 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

:lol: :lol:
howdy
Posts: 3606
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#51493 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by howdy »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#51494 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

DŽEVAD RASKRINKAO VAGINOUSTOG IZDAJNIKA!!! 8-)

Dodikov analitičar Dževad Galijašević Vučića nazvao izdajnikom?! :lol: :lol: :lol:

Ekspert za terorizam i jedan od Dodikovih plaćenika Dževad Galijašević je nedavno napao Vladu Srbije da je kukavički podvila rep, izabrala
američku i muslimansku stranu i da je javnost u Srbiji naprasno zašutila i referendumom u Republici Srpskoj se sporadično i neutralno bavila samo u informativnim emisijama i kratkim vjestima.

Vijesti Republika Srpska

Četvrtak, 13.10.2016. | 11:07

Galijašević je otišao i korak dalje, pa je tako nazvao politiku vlade Srbije „podaničkom prema zapadnim interesima, koja nojevski zabija glavu u pijesak očekujući da i cijeli narod postupi na isti način, širi obmanu da će pritisak, opasnost i prijetnja prestati sami po sebi".

Ali kad narodna glava izviri iz pijeska, kako će Vučić, po Galijaševiću, objasniti pohvale koje je dobijao sukcesivno iz Vašingtona zbog izdaje Republike Srpske, i to od takvih zločinaca kao što su Bil Klinton i Samanta Pauer, te iz Sarajeva, od Incka i Izetbegovića.

Galijašević je s uvredama na račun srpske vlade i njenog premijera Vučića nastavio, ustvrdivši da je Vučić postavio „Srbiju na optuženičku klupu Klintonove fondacije i američke javnosti – njegujući priču o sebi kao „političaru mira i reformi".

Šta se iza brda valja nije poznato, ali optužbe na račun srpske vlade i premijera Aleksandra Vučića iz pera Dodikovog plaćenika nisu sigurno slučajne.

Ovaj ratni oficir takozvane Armije BiH je dobro plaćeni analitičar koji ima zadatak da propagira i hvali politiku konflikta koju u BiH i RS vodi Milorad Dodik.

Da li nas očekuju neke nove epizode odnosa Banjaluke i zvaničnog Beograda ostaje da se vidi, ali po svemu sudeći nije srpski premijer prije dva dana rekao slučajno da ne želi da komentariše odnose u Republici Srpskoj i BiH.

Vučić zbog nečega više nije, kako nedavno napisa Galijašević, a što plaća vlast u Banjaluci, hrabri političar, nego kukavički zaštićeni svjedok protiv svoje države i svog naroda, tajni realizator i promotor ideje „šiptarskog Kosova" i „muslimanske Bosne", politički pigmej koji po ćoškovima zgrade na Ist Riveru lovi predstavnike iz drugih zemalja sa kojima će ga neko uslikati, da može i dalje održavati sliku „naporne i požrtvovane borbe za bolju Srbiju".

Tako Vučića u pomenutom tekstu optužiše da je zaboravio na Rusiju, njenu snagu značaj i moral, a Dodika svrsta u hrabre lidere koji se ne plaše ispoljiti svoj stav i preuzeti odgovornost za slobodu svog naroda, iako nije jasno od koga smo bili porobljeni.

"Zato je Dodik veliki lider srpskog naroda i svih porobljenih naroda na Balkanu." :lol: :lol: :lol:

"Da je Aleksandar Vučić slučajno Srbin, sam bi se postidio zbog pohvala koje dobija od dokazanih neprijatelja srpskog naroda i činjenice da je tako jadno postupio prema posljednjoj srpskoj državi, posljednjoj slobodnoj enklavi s druge strane granice na Drini. Da je slučajno Srbin, Vučić nikada ne bi priznao postojanje takve granice", napisao je Galijašević.

Ovako teške riječi koje su u javnosti prošle nezapaženo nisu prvi put rečene iz usta Dodikovih saradnika i tzv. analitičara, koje je jednom prilikom neko nazvao „Dodikovim narikačama".

Po njima su svi izdajnici ako nisu na liniji Milorada Dodika, pa je bilo i za očekivati da se među takvim nađe i srpski premijer Aleksandar Vučić.

Orginalni tekst Dževada Galijaševića

Dževad je samo jedno fulio,Guardian je lider svih porobljenih naroda na svijetu! :thumbup: :kiss:


Dok Guardian tešku bitku bije,ovaj izdajnik Vučić prodaje svete srpske telekome,jezera i rudnike na Kosovu!Pa dokle više? :sad:

Ode Vinča!!!....ovaj Trepča...! :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#51495 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Ne jebu ovi iz Srbije eksperta ni pod razno....e pa nece to tako moci! :mrgreen:
User avatar
mayab
Posts: 30850
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#51496 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mayab »

DODIK NIJE DOBIO NOVI POZIV ZA SASLUŠANJE: "Neću u Sarajevo ni u blindiranom autu!"

Iz Tužilaštva BiH navode da Milorad Dodik nije tražio blindirano vozilo, helikopter, a ni garanciju da neće biti uhapšen kao uvjet za davanje iskaza u prostorijama Tužilaštva BiH u vezi s provođenjem referenduma u RS-u.
Milorad Dodik nije dobio novi poziv za saslušanje u Tužilaštvu BiH”, potvrdio je Goran Bubić, advokat predsjednika Republike Srpske.

Bubić je naveo da nema nikakvog poziva, o kojem su pisali pojedini mediji.
Dodik je u izjavi za ATV ponovio da nema namjeru da ide na saslušanje u Sarajevo. Naveo je da ostaje pri svom stavu, te da nikakve spekulacije o tome ne želi da komentariše.
Dodik je ponovio i da je poziv na saslušanje politički proces.
Iz Tužilaštva BiH navode da Milorad Dodik nije tražio blindirano vozilo, helikopter, a ni garanciju da neće biti uhapšen kao uvjet za davanje iskaza u prostorijama Tužilaštva BiH u vezi s provođenjem referenduma u RS-u.
Negirali su i da je dogovoreno da predsjednik RS-a helikopterom sleti u Istočno Sarajevo odakle bi trebao blindiranim vozilom biti prevezen u njihove prostorije, zbog straha da bi navodno mogao biti izložen snajperskoj vatri.
Iz Tužilaštva BiH nisu željeli komentariasti da li je Dodiku upućen novi poziv na saslušanje i kada bi eventualno trebao biti saslušan.
Podsjećamo, Miloradu Dodiku upućen je poziv krajem septembra za saslušanje u svojstvu osumnjičenog u predmetu u vezi s referendumom u tom entitetu.

Dodik je ponovo poručio da ne planira doći u Sarajevo i dati izjavu u prostorijama Tužilaštva BiH, ali će svakako saradnicima Tužilaštva BiH dati izjavu bilo gdje na području RS-a.
:izet:
:izet:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#51497 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

E cuj snajperskoj vatri....nisam znao da je ratno stanje u toku :mrgreen:
To su sigurno neke Dzevadove insajderske :lol: :lol: :oops:

A da nije dobio novi poziv....to vjerujem.

Jos jedna PreCjednikova pobjeda nad tzv. US.
PreCjednik zauvjek, tzv. US dok mora :oops:
User avatar
Danguba
Posts: 15928
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#51498 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

mayab wrote:
DODIK NIJE DOBIO NOVI POZIV ZA SASLUŠANJE: "Neću u Sarajevo ni u blindiranom autu!"

Iz Tužilaštva BiH navode da Milorad Dodik nije tražio blindirano vozilo, helikopter, a ni garanciju da neće biti uhapšen kao uvjet za davanje iskaza u prostorijama Tužilaštva BiH u vezi s provođenjem referenduma u RS-u.
Milorad Dodik nije dobio novi poziv za saslušanje u Tužilaštvu BiH”, potvrdio je Goran Bubić, advokat predsjednika Republike Srpske.

Bubić je naveo da nema nikakvog poziva, o kojem su pisali pojedini mediji.
Dodik je u izjavi za ATV ponovio da nema namjeru da ide na saslušanje u Sarajevo. Naveo je da ostaje pri svom stavu, te da nikakve spekulacije o tome ne želi da komentariše.
Dodik je ponovio i da je poziv na saslušanje politički proces.
Iz Tužilaštva BiH navode da Milorad Dodik nije tražio blindirano vozilo, helikopter, a ni garanciju da neće biti uhapšen kao uvjet za davanje iskaza u prostorijama Tužilaštva BiH u vezi s provođenjem referenduma u RS-u.
Negirali su i da je dogovoreno da predsjednik RS-a helikopterom sleti u Istočno Sarajevo odakle bi trebao blindiranim vozilom biti prevezen u njihove prostorije, zbog straha da bi navodno mogao biti izložen snajperskoj vatri.
Iz Tužilaštva BiH nisu željeli komentariasti da li je Dodiku upućen novi poziv na saslušanje i kada bi eventualno trebao biti saslušan.
Podsjećamo, Miloradu Dodiku upućen je poziv krajem septembra za saslušanje u svojstvu osumnjičenog u predmetu u vezi s referendumom u tom entitetu.

Dodik je ponovo poručio da ne planira doći u Sarajevo i dati izjavu u prostorijama Tužilaštva BiH, ali će svakako saradnicima Tužilaštva BiH dati izjavu bilo gdje na području RS-a.
:izet:
:izet:
:lol: :lol:

Sta im nece pasti na pamet. :-) Valja dramu od toga napraviti.

Damu su u skripu. Dobio je dzenlim, pardon, damsku ponudu Ili saradnja na Ustavnim promjenama ili pa pa preCednice. :izet:
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#51499 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by sahara1428 »



:-) :-) :-) :-)
User avatar
Point.
Posts: 33507
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#51500 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Point. »

Stani, je li se vi zajebavate kad kazete da je Dzevdo Galijasevic bivsi oficir Armije RBiH?
Locked