i sam sam se duboko zabrinuo...biske wrote:dajte ba ljudi! deset do tri je u moskvi, a preCjedniku ni traga ni glasa.
: Referendum(i) u RS-u
Postby bh.tornjak » 22/09/2016 13:39
aksam dodje a jos nikakvog habera iz majcice dje bi Mile trebo da kahvenise s Putkom...
il`kahvenise...il nedje ispred neke cenife ceka da se Putku pripisa pa da se neformalno sretnu....i popricaju o ekonomskim i drgim globalnim temama...



