Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51376 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ne valja ovo ništa. Izgledaju ko da prvi put skupa igraju na terenu.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51377 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Teško je reći ko je gori, Liverpool ili Mariner.
User avatar
moon_walker_90
Posts: 2904
Joined: 21/12/2012 18:16
Location: Ćućurak

#51378 Re: Liverpool FC

Post by moon_walker_90 »

Oj patnje ove,sta je ovo...
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#51379 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Ne daju nam bekovima dahnut eto sta je. A veza ne moze kreirati dovoljno. Ocekivati je Hendu u veznom u drugom
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51380 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

I ova trojica naprijed se svojski trude i to malo lopti upropastiti što dobiju.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51381 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

:lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 65436
Joined: 16/07/2012 16:00

#51382 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Kataklizme jebote sta je ovo...
sretno svima sa sljedecih 45-50 minuta patnje, ja odoh sa mojim najboljim drugom provesti vrijeme i potrazit kakve migrante da me napadnu.
taman mi treba neko
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#51383 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Očajno poluvrijeme. Ox nije nizašta; i da ga nema na terenu, da Liverpool igra s 10 igrača, isto bi bilo.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#51384 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Dobar vam Thiago bas. :thumbup:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28537
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#51385 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Nije ovo ni blizu sampionske ni igre ni ekipe. Previse polovnjaka se trpi.

I kad se dodje u zadnju trecinu, isto sto Amidja kaaze da su se prvi put sreli na terenu, k'o da su automatizme pogubili i kretnje, veze nemaju kome pas, sta ce sa loptom, Salahu je daju, mozes je bacit odmah, zabije se klasicno u covjeka itd...

I sta je vise sa gvinejskom ublehom kosti jebo svoje raspale??? Frajer odigra utakmicu protiv Palacea, narednu fol fitnes problemi ha hu i onda ge 16 mjeseci nema. Kakava futa od igraca, fuj.

Ne znas sta je gore, gledati prvu ekipu sa stoperima Fabinho/Henderson, Ox u prvoj ili pogledati ka klupi i vidjeti da imas karine na istoj i da nemas koga uvesti...
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#51386 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Trentu bi netko trebao priopciti da se igra utakmica i da je on na terenu, da je trening bio ujutro. Ali na stranu on, pogrijesi momak, a sta reci za Oxa. Beskorisna masa na terenu.
Kloppe opet si pogrijesio, a i platit ces izgleda.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51387 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Usudio bih se reći da samo WBA igra gori fudbal trenutno. 0 šuteva u okvir.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#51388 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Stvarno je Ox postao beskoristan igrac, sta je ovo jbt.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51389 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ako Achterberg izađe iz svlačionice bez semafora za izmjene gasi sve.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#51390 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

A ne znam Amidza na ovu formaciju, koga moze i izvesti? Mislis da ce priznat vlastitu gresku sto je Hendu stavio na stopera? Idiot.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28537
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#51391 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

S Oxom sto Amidja rece isto kao sa 10 da igras, nula frajer, automatski ne moze ni Alcantara doci do izrazaja jer imas igraca manje u vezi, mada i Thiago je za qrac odigrao realno. Osim oni karakteristicnih dijagonala, nista nije napravio, stavise ukopao je ostatak tima par puta, ali i takav korisniji od one cupave prevare.
Daj Rhysa, pomjeri Hendersona naprijed i mijenjaj nekog od trojice naprijed.

Maneu samar opali za onaj sut u pizdu materinu koji je otisao.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#51392 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Borba za 4 mjesto ako ovdje kiksamo
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#51393 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Zadovoljni su sa predstavom u prvom. Nema potrebe nista mijenjati.
:thumbup:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51394 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Pomjerio je Hendu bez uvođenja stopera, Fabinho sam nazad. Thiago Motta na aparatima.
no_sekirli wrote: 04/01/2021 22:03 A ne znam Amidza na ovu formaciju, koga moze i izvesti? Mislis da ce priznat vlastitu gresku sto je Hendu stavio na stopera? Idiot.
Pa ne znam, koliko god Oxa volio on ničim nije zaslužio izaći iz svlačionice sad.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#51395 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Kako ovo nije penal!!?!?!
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28537
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#51396 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Pa penal majku vam jebem u picku!
User avatar
moon_walker_90
Posts: 2904
Joined: 21/12/2012 18:16
Location: Ćućurak

#51397 Re: Liverpool FC

Post by moon_walker_90 »

:lol:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#51398 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Mozel objasnjenje kako ovo nije penal?
User avatar
Edin H.
Posts: 53627
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#51399 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

AmiĐa_Idriz wrote: 04/01/2021 22:09 Pomjerio je Hendu bez uvođenja stopera, Fabinho sam nazad. Thiago Motta na aparatima.
no_sekirli wrote: 04/01/2021 22:03 A ne znam Amidza na ovu formaciju, koga moze i izvesti? Mislis da ce priznat vlastitu gresku sto je Hendu stavio na stopera? Idiot.
Pa ne znam, koliko god Oxa volio on ničim nije zaslužio izaći iz svlačionice sad.

Al' rekao je come on kad su titulu osvojili. :wink:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51400 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

AmiĐa_Idriz wrote: 04/01/2021 21:38 Teško je reći ko je gori, Liverpool ili Mariner.
Ipak ovaj kreten, mi smo ko nešto i počeli igrati.
Post Reply