statixx wrote:http://www.capital.ba/u-bankama-srpske- ... edstava-i/
Ništa nije propalo već je uloženo u borbu protiv terorističkih ćelija koje planiraju i već sada izvode terorističke napade na institucije šumske,
a masovniji napadi se tek mogu očekivati.
Čuj "nisam terorista"?!
"Nisam terorista, borim se za svoja prava"
Banjalučanin Željko Blagojević (53), koji je juče jajima gađao zgradu Vlade Republike Srpske u gradu na Vrbasu, poručio je da će, ukoliko
ne dobije ono na šta ima pravo, jaja baciti i na Palatu predsednika Republike Srpske.
Vijesti Republika Srpska Utorak, 13.09.2016. | 12:36
- Ne kajem se zbog jučerašnjeg događaja, jer je to bio jedini način da skrenem pažnju na svoj slučaj. Rekao sam im juče
da dolazim i danas,te da ću otići da gađam i Palatu predsednika, a u četvrtak i Sud.Međutim, idem prvo kod ministra Antona
Kasipovića u nadi da ćemo konačno rešiti moj problem – rekao je Blagojević za „EuroBlic“.
Ovaj nezadovoljni Banjalučanin dodaje da su ga uvredile kvalifikacije nadležnih da je terorista, te poručio da trebaju da naprave razliku između terorizma i onih koji očajnički traže svoje demokratsko pravo.
Blagojević je danas ponovo krenuo da „isteruje pravdu“ ali ga je preduhitrio ministar pravde Anton Kasipović, pozvavši ga na sastanak.
Blagojević živi sam, od 28 KM invalidnine. Na demonstrativno bacanje jaja na zgradu Vlade Republike Srpske odlučio se nakon više od dve godine
i niza pokušaja da mirnim putem dobije pravnu pomoć, kako bi išao na sud oko zemljišta, koje su mu, kako kaže, otele njegove tri sestre.
- Ne tražim novac, niti hranu, samo želim da mi sastave tužbu kako bih mogao izaći na sud. Ja sam im pre više od dve godine predao kućnu listu, uverenje o invalidnini i ček da imam primanja od samo 28 KM. Tim sam ispunu svoju obavezu. Čak sam dobio pismo od ministra Kasipovića,
odneo ga u Centra za besplatnu pomoć, ali tamo su me opet odbili – ispričao je Blagojević.
Iz Centra za pružanje basplatne pravne pomoći rekli su da oni sastavljaju tužbe za građane, ali u zavisnosti od toga o kakvom se slučaju radi.
Još prijeti da će gađati Guardijansku palatu?
za mjesec dana nojeva...pa sve tako do nekih jaja obogaćenih izotopima urana i plutonija.
U istragu promptno uključiti Dževada i utvrditi kojoj terorističkoj organizaciji pripada ovaj Blagojević?ISIL,Nusra,Al-Kaida...?Od koga prima
naređenja?Bakira?Bosnića?Mektića?....
Jasno je da ovaj Blagojević ne pripada vilenjačkom narodu šumske već je ko zna od kada infiltriran i predstavlja klasičnog teroristu "spavača".
Dosadašnji tok istrage utvrdio je da je na svakom jajetu koje je Blagojević upotrijebio bilo na arapskom jeziku napisano "Allahu Akbar".









