Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#51351 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »


Ništa nije propalo već je uloženo u borbu protiv terorističkih ćelija koje planiraju i već sada izvode terorističke napade na institucije šumske,
a masovniji napadi se tek mogu očekivati. :oops:

"Nisam terorista, borim se za svoja prava"

Banjalučanin Željko Blagojević (53), koji je juče jajima gađao zgradu Vlade Republike Srpske u gradu na Vrbasu, poručio je da će, ukoliko
ne dobije ono na šta ima pravo, jaja baciti i na Palatu predsednika Republike Srpske.

Vijesti Republika Srpska Utorak, 13.09.2016. | 12:36

- Ne kajem se zbog jučerašnjeg događaja, jer je to bio jedini način da skrenem pažnju na svoj slučaj. Rekao sam im juče
da dolazim i danas,te da ću otići da gađam i Palatu predsednika, a u četvrtak i Sud.
:lol: Međutim, idem prvo kod ministra Antona
Kasipovića u nadi da ćemo konačno rešiti moj problem – rekao je Blagojević za „EuroBlic“.

Ovaj nezadovoljni Banjalučanin dodaje da su ga uvredile kvalifikacije nadležnih da je terorista, te poručio da trebaju da naprave razliku između terorizma i onih koji očajnički traže svoje demokratsko pravo.



Blagojević je danas ponovo krenuo da „isteruje pravdu“ ali ga je preduhitrio ministar pravde Anton Kasipović, pozvavši ga na sastanak.

Blagojević živi sam, od 28 KM invalidnine. Na demonstrativno bacanje jaja na zgradu Vlade Republike Srpske odlučio se nakon više od dve godine
i niza pokušaja da mirnim putem dobije pravnu pomoć, kako bi išao na sud oko zemljišta, koje su mu, kako kaže, otele njegove tri sestre.

- Ne tražim novac, niti hranu, samo želim da mi sastave tužbu kako bih mogao izaći na sud. Ja sam im pre više od dve godine predao kućnu listu, uverenje o invalidnini i ček da imam primanja od samo 28 KM. Tim sam ispunu svoju obavezu. Čak sam dobio pismo od ministra Kasipovića,
odneo ga u Centra za besplatnu pomoć, ali tamo su me opet odbili – ispričao je Blagojević.

Iz Centra za pružanje basplatne pravne pomoći rekli su da oni sastavljaju tužbe za građane, ali u zavisnosti od toga o kakvom se slučaju radi.
Čuj "nisam terorista"?! :-) Pa koji je to terorista sam od sebe priznao da je terorista? :mrgreen:
Još prijeti da će gađati Guardijansku palatu? :? Sama priroda oružja kojim se izvode napadi manje je bitna.Danas kokošija jaja,sutra pačija,
za mjesec dana nojeva...pa sve tako do nekih jaja obogaćenih izotopima urana i plutonija. :mrgreen:

U istragu promptno uključiti Dževada i utvrditi kojoj terorističkoj organizaciji pripada ovaj Blagojević?ISIL,Nusra,Al-Kaida...?Od koga prima
naređenja?Bakira?Bosnića?Mektića?....

Jasno je da ovaj Blagojević ne pripada vilenjačkom narodu šumske već je ko zna od kada infiltriran i predstavlja klasičnog teroristu "spavača". :D


Dosadašnji tok istrage utvrdio je da je na svakom jajetu koje je Blagojević upotrijebio bilo na arapskom jeziku napisano "Allahu Akbar". 8-)
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#51352 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

Sta jede govna ovaj blahojevic , odakle mu pare za jaja ? ha?
I ono 28 km mu je previse.... nisu ga odgojili u kuci da se sa hranom ne igra , stoka
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#51353 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

BOSNIĆEVE POTURICE PODMIĆUJU KEŠOM PENZIONERE IZDAJNIKE U DOBOJU! :mrgreen:

Скандалозно: Добојски СДС новцем града купује гласове пензионера (ВИДЕО)
Изборни инжењеринг у Добоју.

Image
Pored koverte sa parama za podmićivanje je i joint od afganistanskog hašiša,gratis poklon Bakira I. :mrgreen:

Наша телевизија посједује снимак који доказује куповину гласова и подмићивање бирача од СДС-а.
На скупу на коме је присуствовао добојски градоначелник Обрен Петровић, за 1 000 пензионера уручено је по 50 марака.
Подјела новца је обављена уз страначка обиљежја чиме се утиче на бираче уочи предстојећих избора.

Петровић је најавио новчану помоћ за још 1 000 пензионера, иако је ријеч о новцу грађана и пореских обвезника.
Подсјетимо, добојски градоначелник је прије неколико дана у предизборној кампањи злоупотријебио и дјецу , која су за изграђена
игралишта управо њему захваљивала.
Dobojske poturice na čelu sa Omerom Perkovićem(Obren Petrović se zvao prije poturčenja :mrgreen: ) dijele novac izdajničkim penzionerima
šakom i kapom u svrhu izbornog inžinjeringa i nezakonitog osvajanja vlasti na lokalnim izborima.A kada osvoje vlast,onda ponovo mogu
neometano da rade na priključenju Doboja Turskoj,kao što već čine nekoliko zadnjih godina.Uz novac,izdajničkim penzionerima služen je
kadaif,baklava,boza i šerbe.
Novac za ovu mračnu rabotu na ruke Perkoviću isplatio je Bakir Izetbegović,a na svakoj novčanici od 50 KM vrlo sitnim rukopisom može se
uočiti natpis na arapskom jeziku "Allahu Akbar". :mrgreen:
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4622
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#51354 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bh.tornjak »

precednik je danas u Solunu bio i polozio venac palim vilenjacima...koji su se udarili nogom u gujicu tokom prvog sv. rata...i ostavivsi gorske vile ...stare vilenjake i ostalu viljenjacku nejac i nabrali preko albanije da stignu na dvogodisnje ljetovanje o trosku njakih bezveznjaka iz engleske i francuske koji im uplatise "all inclusive" na grckoj rivijeri.
User avatar
Tiger 033
Posts: 8736
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#51355 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tiger 033 »

PreCednik u Moskvi

Image
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#51356 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prog321 »

@Tiger,

Hahahahah
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#51357 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by quarterback »

Tiger 033 wrote:PreCednik u Moskvi

Image
hahahhaha
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#51358 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by BHCluster »

Uz Dodika:
  • Sud i Tužilaštvo BiH formirano
  • Državna granična služba BiH formirana
  • Jedinstvene automobilske tablice
  • Jedinstvene putne isprave
  • Oružane snage BiH formirane zapravo ukidanje tzv "Vojske RS-a"
  • Konvertibilna marka postala jedino sredstvo plaćanja
  • Izgubio Distrikt Brčko
  • Formirana prva policijske agencija na državnom nivou SIPA
  • Himna tzv "RS-a" ukinuta
  • Grb tzv "RS-a" ukinut
  • Svi nazivi opština koje su imale prefiks "srpski“ ukinuti.
..najveći Bosanac i Hercegovac u modernoj historiji!
:thumbup: :bih:
User avatar
Danguba
Posts: 15923
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#51359 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

"Petrič je mešetar i lajavac protiv Srba"

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je Srni da je "bivši visoki predstavnik međunarodne zajednice u BiH Volgfang Petrič danas uglavnom poznat po tome što je bivši i što je odavno preuzeo ulogu plaćenog internacionalnog mešetara koji permanentno plasira gluposti". :lol: :lol:



Subota, 17.09.2016. | 21:52

"Da išta zna o politici, Petrič danas ne bi bio bivši i ne bi se prodavao za hrpu novčanica", :lol: :lol: istakao je predsjednik Srpske odgovarajući na pitanje Srne da prokomentariše Petričevu izjavu da njegova posjeta zvaničnoj Moskvi, samo tri dana uoči održavanja referenduma o Danu Reublike Srpske, neće promijeniti činjenicu da "Dodik više nije partner za dijalog" i naglasio "ulogu Beograda i Zagreba, koju će konstruktivno 'odigrati' srpski premijer Aleksandra Vučića i Andrej Plenković, koji će, gotovo je izvijesno, biti novi premijer Hrvatske".

"Prema našim izvorima iz 'Dnevnog avaza', :-) :-) za koji je dao intervju, Petrič je spreman da za nekoliko stotina maraka napadne koga god hoćete, a već par godina dežurni je lajavac protiv Srba i Republike Srpske kad god to plati političko Sarajevo" :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: , istakao je Dodik.

On je rekao da je "Petrič danas čovjek koga niko ništa ne pita i ne uzima za ozbiljno pa je stoga potpuno smiješno i blesavo da daje komentare na referendum u Republici Srpskoj, koji je naše ustavno pravo, i da on određuje ko je partner za dijalog.

Dodik je istakao da je još smješnije da komentariše njegovu zvaničnu posjetu Moskvi i susret sa predsjednikom Ruske Federacije Vladimirom Putinom.

"Ovaj biši promašeni političar, a danas plaćeni mešetar i njegovi nalogodavci :lol: :lol: , moraju da znaju da će sudbinu Republike Srpske rješavati njen narod i niko drugi i da naše bratsko prijateljstvo sa Srbijom i Rusijom ne može pokvariti niko a najmanje zlonamjerne opaske bečkog konjušara :lol: :lol: čiji je boravak i službovanje u BiH ostavilo mrak i unazadilo ovu sredinu koja ni dan danas ne može da se oporavi od njegovih glupih poteza", :lol: :lol: rekao je Dodik.

Dodik je naveo da pritisnut niskom mrzilačkom strašću, nakon što je po završetku mandata odbijen da neke njemu bliske firme dobiju posao u Republici Srpskoj, :lol: :lol: "Petrič se danas za jeftine pare pretvorio u sarajevskog udvoricu i drekavca :lol: :lol: koga niko ne sluša i koji uglavnom služi za podsmijeh".

Izvor: Srna
Braco draga, imali kakva vakcina da se ovaj pelcuje na vrijeme. Pocece ujedati. :D
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#51360 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Juliuscezar »

Sta mislite sad atmosefere kod Dodika, dobro mozda je zaspao pod djelovanjem nekih tableta ali barem nakon objave odluke suda
User avatar
Infologicar
Posts: 171
Joined: 04/09/2016 12:30

#51361 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Infologicar »

Od donošenja odluke, samo se jedna pjesam vrti manjih bh entitetom:

User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#51362 Re: RE: Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Maharadza »

BHCluster wrote:Uz Dodika:
  • Sud i Tužilaštvo BiH formirano
  • Državna granična služba BiH formirana
  • Jedinstvene automobilske tablice
  • Jedinstvene putne isprave
  • Oružane snage BiH formirane zapravo ukidanje tzv "Vojske RS-a"
  • Konvertibilna marka postala jedino sredstvo plaćanja
  • Izgubio Distrikt Brčko
  • Formirana prva policijske agencija na državnom nivou SIPA
  • Himna tzv "RS-a" ukinuta
  • Grb tzv "RS-a" ukinut
  • Svi nazivi opština koje su imale prefiks "srpski“ ukinuti.
..najveći Bosanac i Hercegovac u modernoj historiji!
[emoji106] :bih:
PrecJednik je veći Bošnjak i patriJota od baketa trezoraša i komplet sda!
kowalski1
Posts: 328
Joined: 09/04/2012 00:05

#51363 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by kowalski1 »

Izgleda neko ozbiljno sranje u New Yorku jutros. Mi im izgleda nećemo biti u fokusu.

Dodiku ko poručeno :-)
User avatar
Infologicar
Posts: 171
Joined: 04/09/2016 12:30

#51364 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Infologicar »

Eto, svi Amerikanci će odmah za Ameriku, neće ostati na pozicijama gdje se sada nalaze, k'o da ih ima samo stotinu koji se bave jednim pitanjem. Raspoređeno je sve to po cijelom svijetu.

Amerika je metnula duboku ćunu u miletin anus, da vidimo kako će ovaj reagirati. Referendum = suicid za njega.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#51365 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by animus »

Kako je samo glup ovaj referendum i bezveze trosenje novca kad svi znaju da ce 99 posto glasati kako dodo kaze. Rezultat referenduma ce biti da u sumskoj stanuju ovce koje i ne treba nista pitati jer drugi su tu da razmisljaju.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#51366 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

kowalski1 wrote:Izgleda neko ozbiljno sranje u New Yorku jutros. Mi im izgleda nećemo biti u fokusu.

Dodiku ko poručeno :-)
:lol: :lol: :lol:

Kakav centaršut Guardijanu za volej pod prečku! :mrgreen:

Post mjeseca! :thumbup:

Vrijeme je da svi damo punu podršku našem Guardianu u ovim momentima kada bije presudnu bitku protiv mračnih sila sa svih strana! :kiss:
Narod mora znati da tzv Ustavni Sud tzv BiH nije nikakav sud,već kako reče potpreCednik vilenjačkog parlamenta Nenad Stevandić riječ je
o kombinaciji šerijatskog prava i aparthejda" nad vilenjacima. :lol: :lol: :lol:


Image
Članovi tzv Ustavnog Suda nakon jučerašnjeg preglasavanja! :mrgreen:


Evo spisak institucija i pojedinaca koji mogu da se JEBU:

Bakir Izetbegevović
Šerijatski Ustavni Sud
Američka ambasada i ostale ambasade
Oba austrijska konjušara,Incko i Petrič,koji za Bakirovih 300 KM plasiraju laži i špekulacije
Ona Mogerini,Junker i čitava tzv EU
Islamski NATO pakt :mrgreen:

Ima njih još ali ovo su oni sa primarnog spiska.

Malo nek' se jebu Srbija i Dragan Čović,jedino Rusija neka se ne jebe. :-D


Red bi bio da i instutcija referenduma dobije svog zaštitnika,pa predlažem da to budu ili Sveti Kmečoje ili Sveti Ferendije! :mrgreen:

Našeg Guardiana neka sreća i dobro zdravlje prati,još sto referenduma nam organizovao u veselju!

Evo jedna za one sa prvog spiska! :mrgreen:
User avatar
čaika
Posts: 826
Joined: 05/04/2012 11:56
Location: Bakinci, downtown

#51367 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by čaika »

Nek se jebu i Šefik Džaferović, oba Halida i Ajvaz-dedo!
User avatar
argyle
Posts: 1911
Joined: 17/10/2010 09:56
Location: Džamahirija Bosna

#51368 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by argyle »

prljavi Hare wrote: Evo jedna za one sa prvog spiska! :mrgreen:
Miro Semberac, to je onaj sto pjeva "Sve dzamije u oblake lete"

Image
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#51369 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Heller »

Pošto mi je mati od Doboja jel ja mogu izać na referendum :mrgreen:
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#51370 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

Heller wrote:Pošto mi je mati od Doboja jel ja mogu izać na referendum :mrgreen:

Još pitaš? :-) Svi pošteni ljudi bez obzira na naciju,rasu i vjerska uvjerenja treba da izađu na referendum! :mrgreen:

Додик за РТРС: Сви на референдум 25.септембра!
Image



Image
Позивам све наше грађане да изађу на референдум 25. септембра. Референдум ће бити афирмација наших демократских права да
одлучујемо о својим правима и да у том погледу не треба да одустанемо. Нема одустајања од референдума. Прво 25. септембра
одлучујемо о томе, а Народна скупштина ће након референдума дефинисати свој однос и према референдуму и према одлуци Уставног
суда БиХ", рекао је предсједник Српске Милорад Додик за РТРС.
Biće neizvjestan rezultat referenduma do zadnjeg glasa! :lol: :lol: :lol:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#51371 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by MOSALJOZE »

User avatar
biske
Posts: 1925
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#51372 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by biske »

Izdrži Mile, care! Pet dana te dijeli od istorije. :D
Geografiju si već prekuco. I nek se jebe onaj Danguba, zajedno s Brčkim. :oops:
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#51373 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Maharadza »

Oplodi Dayton preCjedniče, 'ebem im ameriku i MZ vječito "zabrinutu"! :twisted:
User avatar
čaika
Posts: 826
Joined: 05/04/2012 11:56
Location: Bakinci, downtown

#51374 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by čaika »

Image
LJUBAZNO SE PREPORUČUJEM DA VAS VEČERAS OPLODIM U SKLADU SA USTAVOM, AKO GLASATE NA REFERENDUMU OBEĆAVAM DA ĆU VAM NAPRAVITI TROJKE: GUARDIAN LOBIRA ZA REFERENDUM U MEĐUNARODNIM KRUGOVIMA OKO TREBINJA
User avatar
Danguba
Posts: 15923
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#51375 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

biske wrote:Izdrži Mile, care! Pet dana te dijeli od istorije. :D
Geografiju si već prekuco. I nek se jebe onaj Danguba, zajedno s Brčkim. :oops:
Image

Image
Last edited by Danguba on 20/09/2016 10:52, edited 1 time in total.
Locked