referendum će biti i tačka.
nek se jebe i ta srbija.
biske wrote:izdaja!!!
referendum će biti i tačka.
nek se jebe i ta srbija.

prljavi Hare wrote:Guardian je maestralno kalendarski rasporedio ove referendume,evo i zašto.Pošto se oni iz tzv CIK-a(Cjepidlake Iz Kandahara)
prave budale i ne daju šumskoj spiskove birača koji bi bili korišteni na refendumu,šumska ih je tužila tzv Sudu BiH.Tu se vidi genijalnost plana,
jer da je Guardian prvo organizovao referendum o tzv Sudu BiH,sad ne bi imao gdje tužiti tzv CIK jer tog tzv Suda BiH više ne bilo....![]()
Izgleda ovo malo komplikovano ali u suštini nije.E jedino su sad sporne odluke i presude tog tzv Suda BiH jer i mala djeca u šumskoj znaju da
je riječ o neustavnoj instituciji,nametnutom voljom međunarodnih spletkaroša i špekulanata.Zato bi najbolje bilo brže-bolje organizovati
još jedan refendum o postojanju tzv CIK-a,recimo za 20. septembar.Fino ga ukinuti i samo pokupiti te biračke spiskove a sve demokratskom
voljom naroda..vatromet demokratije!![]()
Srbija nek se jebe,ionako je riječ o razblaženim i nikakvim Srbima.Jedini Guardian može povesti narod u borbu za slobodu!
Saka jadaproblemnatravunu wrote:biske wrote:izdaja!!!
referendum će biti i tačka.
nek se jebe i ta srbija.
Andjeomm 02.09.2016 08:04 ODGOVORI
Zna Dodik odlicno kuda vodi ovu.Dosada je to pokazao dosta puta i ne treba da se sekiras Bosicu .Valjda si dosada shvatio da predsednik RS nije naivan. Ako ne znas ja cu ti reci a cudime da se to pitas kada je gospodin predsednik najavio u prosloj kampanji i obecao referendum o odcjepljenju 2018 godine. I prije dva dana je to ponovio jasno i glasno za razliku od vas koji nemate hrabrosti da to kazete ili se bojite da to cujete.Osjeca se strah kod vas Bosicu to je ocigledno.Znamo da se to nesvidja vama i vasim mentorima u Sarajevu.Dodik je i nekidan pozvao Srbe Hrvate i Bosnjake da sjednu i sami se dogovore sta nevalja u ovoj drzavi tzv. BIH.Samo vi i to ne cujete. Znaci bez bjelosvjetskih hostaplera Incki Esdauna i druge bagre koja hoda ovom drzavom nakaradnom. Da se vidi sta je to sto smeta Srbima sta Hrvatima Sta Bosnjacima i da se dogovori i krene naprijed .Ali ocigledno ni to neodgovara.Zasto onda vi nedadnete Bosicu neki predlog ako mislite svojom glavom .Ocigledno je da ovakva zemlja vodi sama sebe u haos A ovi komentari sto likuju i raduju se kao nestace ovo nestace ono nece gospodo nista nestati Bosna je iz dva dojela i tako je stao rat prema tome ako jedna strana necuje drugu najbolje je da se razidjemo.Kada Juga nije opstala a znamo zasto ni Bosna ovakva nema sansu i to je realnost.Bio je pokusaj zajednickoga zivota ali je ocigledno sa to vise ne ide.Svi na REFERENDUM ZA 9 JANUAR
imam muzičku za kolegu mm-adaddy-kool wrote:http://www.rtvbn.com/3831360/bosic-zna- ... odi-srpsku
Malo gledam one izdajničke portale da vidim koje su naloge dobili iz Tuzle i Budimpešte, kada u komentrima:
Andjeomm 02.09.2016 08:04 ODGOVORI
Zna Dodik odlicno kuda vodi ovu.Dosada je to pokazao dosta puta i ne treba da se sekiras Bosicu .Valjda si dosada shvatio da predsednik RS nije naivan. Ako ne znas ja cu ti reci a cudime da se to pitas kada je gospodin predsednik najavio u prosloj kampanji i obecao referendum o odcjepljenju 2018 godine. I prije dva dana je to ponovio jasno i glasno za razliku od vas koji nemate hrabrosti da to kazete ili se bojite da to cujete.Osjeca se strah kod vas Bosicu to je ocigledno.Znamo da se to nesvidja vama i vasim mentorima u Sarajevu.Dodik je i nekidan pozvao Srbe Hrvate i Bosnjake da sjednu i sami se dogovore sta nevalja u ovoj drzavi tzv. BIH.Samo vi i to ne cujete. Znaci bez bjelosvjetskih hostaplera Incki Esdauna i druge bagre koja hoda ovom drzavom nakaradnom. Da se vidi sta je to sto smeta Srbima sta Hrvatima Sta Bosnjacima i da se dogovori i krene naprijed .Ali ocigledno ni to neodgovara.Zasto onda vi nedadnete Bosicu neki predlog ako mislite svojom glavom .Ocigledno je da ovakva zemlja vodi sama sebe u haos A ovi komentari sto likuju i raduju se kao nestace ovo nestace ono nece gospodo nista nestati Bosna je iz dva dojela i tako je stao rat prema tome ako jedna strana necuje drugu najbolje je da se razidjemo.Kada Juga nije opstala a znamo zasto ni Bosna ovakva nema sansu i to je realnost.Bio je pokusaj zajednickoga zivota ali je ocigledno sa to vise ne ide.Svi na REFERENDUM ZA 9 JANUAR![]()
![]()
Koji je od kolega ovo pisao, neka se javi na pp zbog uručivanja semične nagrade "Istina za Guardiana" koja se dodjeljuje jubilarni 178. put.
Njega bi mogao osobno guardian pozvati da mu radi pi-ar, samo da ga prevrne na ispravnu stranu sile....Kombat wrote:![]()
![]()
![]()
ne mogu sebi doci...CIK - cjepidlake iz Kandahara...![]()
![]()
Hare, zastiti svoje intelektualne kreacije! Ti i Hizo ste neponovljivi!
ODLIKOVANI GOCI I NEODLIKOVANI LAZO: HIMNA ZA PREDSJEDNIKA
51. KOČIĆEV ZBOR, MANJAČA 2016 // MILORAD DODIK URUČIO ORDEN GOCI BENDU (FOTO)
Objavljeno Kolovoz 30th, 2016
Kao što se i očekivalo, ovogodišnji 51.po redu Kočićev zbor na Manači privukao je rekordan broj posjetilaca iz cijelog regiona. Dva dana se igralo, pjevalo ,pilo i veselilo, a epicentar svih zbivanja bio je u šatoru caffe bara “PAPILON” gdje su nastupali Goci Bend i Braća Lekić, koji su non-stop atmosferu držali na ivici usijanja.![]()
![]()
![]()
Ipak, najveći haos je nastao kada se u šatoru pojavila delegacija političkog vrha Republike Srpske, predvođena predsjednikom Miloradom Dodikom,![]()
![]()
![]()
te Draganom Lukačom , ministrom unutrašnjih poslova RS-a, sa kojima su bili ministri Aleksandar Vulin, Igor Radojičić i drugi. Oduševljena publika im je dugo aplaudirala, a onda ih je sa pjesmom pozdravio Goran Ivanovič Goci, koji je zapjevao: “NA MANJAČI NAROD KLIČE, DOBRO DOŠO PREDSJEDNIČE”.
![]()
![]()
![]()
![]()
Nakon ove i nekoliko drugih pjesama sa kojima je Goci Bend napravio dar-mar, ministar Lukač je pozvao Gocija i uručio mu orden za posebne zasluge (Zlatna značka RS) kojim ga je odlikovao predsjednimk RS Milorad Dodik.![]()
![]()
![]()
Poslije ovog čina, nastavilo se piti i veseliti u još žešćem tempu, a kako i nebi, jer nije mala stvar dobiti orden od predsjednika! Z.H.

Masovna tuča na zboru na Manjači, demoliran šator
Dragan Sladojević, FOTO: V. Stojaković 29.08.2016 10:13
BANJALUKA - Na zboru u Stričićima sinoć je došlo do tuče više gostiju, a jedan šator je oštećen, potvrdio je "Nezavisnim" očevidac tog događaja. "Policija je sinoć imala pune ruke posla, a u jednom momentu policajci su zašli po šatorima i naredili vlasnicima da prestanu sa radom", otkriva naš izvor. Drugi izvor "Nezavisnih" ističe da je svjedočio još jednoj tuči više lica na samom izlazu sa površine na kojem se zbor održavao. "Odjednom sam primijetio komešanje, a zatim i naguravanje. Zatim je jedan od učesnika pobjegao, a kasnije se tu 'stvorila' i policije. To se sve dešavalo oko 21.30 časova", dodaje naš izvor. I preksinoć je, prema riječima našeg sagovornika, policija više puta intervenisala. Očekuje da se o ovom slučaju oglasi policija, kada će biti poznato više detalja
Više detalja na: http://www.nezavisne.com/novosti/hronik ... tor/384946
čaika wrote:GUARDIAN ODLIKOVAO GOCIJA, I ŽARE ĆE BITI ODLIKOVAN, ALI MALO SUTRA!
ODLIKOVANI GOCI I NEODLIKOVANI LAZO: HIMNA ZA PREDSJEDNIKA
51. KOČIĆEV ZBOR, MANJAČA 2016 // MILORAD DODIK URUČIO ORDEN GOCI BENDU (FOTO)
Objavljeno Kolovoz 30th, 2016
Kao što se i očekivalo, ovogodišnji 51.po redu Kočićev zbor na Manači privukao je rekordan broj posjetilaca iz cijelog regiona. Dva dana se igralo, pjevalo ,pilo i veselilo, a epicentar svih zbivanja bio je u šatoru caffe bara “PAPILON” gdje su nastupali Goci Bend i Braća Lekić, koji su non-stop atmosferu držali na ivici usijanja.![]()
![]()
![]()
Ipak, najveći haos je nastao kada se u šatoru pojavila delegacija političkog vrha Republike Srpske, predvođena predsjednikom Miloradom Dodikom,![]()
![]()
![]()
te Draganom Lukačom , ministrom unutrašnjih poslova RS-a, sa kojima su bili ministri Aleksandar Vulin, Igor Radojičić i drugi. Oduševljena publika im je dugo aplaudirala, a onda ih je sa pjesmom pozdravio Goran Ivanovič Goci, koji je zapjevao: “NA MANJAČI NAROD KLIČE, DOBRO DOŠO PREDSJEDNIČE”.
![]()
![]()
![]()
![]()
Nakon ove i nekoliko drugih pjesama sa kojima je Goci Bend napravio dar-mar, ministar Lukač je pozvao Gocija i uručio mu orden za posebne zasluge (Zlatna značka RS) kojim ga je odlikovao predsjednimk RS Milorad Dodik.![]()
![]()
![]()
Poslije ovog čina, nastavilo se piti i veseliti u još žešćem tempu, a kako i nebi, jer nije mala stvar dobiti orden od predsjednika! Z.H.

Dževadov najbolji rad od svih do sada!!!
Галијашевић: Једна од активности операције "Врелина" насилне акције и тероризам
Стручњак за безбједност Џевад Галијашевић тврди да се на територији Републике Српске и Србије изводи обавјештајна операција
"Врелина" у којој учествује Обавјештајно-безбједосна агенција БиХ, а која подразумијева широк спектар активности од прикупљања и дистрибуције података важних за безбједност региона и сусједних земаља до планирања насилних акција и тероризма.
У ауторском тексту за портал "Poligraf.njuz", Галијашевић наводи да је вријеме кулминације у насилним методама лоцирано за
"касну јесен – рану зиму", тачније за период послије локалних избора у БиХ.
"Операција подразумијева широка подручја активности које спроводе обавјештајна и параобавјештајна тијела и организације /службе, агенције, невладине организације, неформалне радикалне и екстремне групе, појединци-сарадници са искуством/ како би свог
политичког управитеља и корисника /СДА, Бакира Изетбеговића, формалне и неформалне команданте, привидне координаторе и
доносиоце одлука у појединим амбасадама у Сарајеву/ снабдијели обавјештајним производима у вези са ситуацијом и стањем које се креира", навео је Галијашевић.![]()
Он тврди да је планирано седам активности ОБА и помоћних структура у реализацији обавјештајне операције "Врелина", а то су
планирање и усмјеравање, прикупљање информација, обрада и кориштење, анализа и продукција, стављање на располагање, оцјена, корелација и наредба о дејству и предузимање агресивних акција и примјена насилних метода.
Галијашевић каже да је британска тајна служба направила једину тајну службу у БиХ - ОБА, на чијем челу се нешто више од годину
дана налази Осман Мехмедагић звани Осмица, за кога тврди, да је ноторни исламиста, припадник тајне полиције АИД, особа из
најужег обезбјеђења Алије Изетбеговића која је повезана са злочинима над припадницима ЈНА у Добровољачкој улици у Сарајеву
почетком маја 1992. године.
"Након именовања новог директора Обе, британске службе су појачале дјеловање, и револтирани што им није пошло за руком да
сруше власт СНСД-а у Бањалуци, покренули су такозвану резолуцију о Сребреници коју су покушали прогурати у Савјету
безбједности УН,а када им то није пошло за руком, организовали су, са службама у Сарајеву, покушај линчовања премијера Србије Александра Вучића"![]()
![]()
, тврди Галијашевић.
Он додаје да су услиједили и терористички напади у Зворнику и Сарајеву, те напад у тунелу "Салаковац" код Мостара на генерала
Оружаних снага БиХ Анту Јелеча.![]()
"Напад на Вучића у Сребреници је представљао најважнији догађај у прошлој години - то је био и напад на Србију, покушај њеног понижавања и изазивања хаоса који би произвео нову уставну позицију Сребренице, а тиме и урушио Дејтонски мировни споразум и
ослабио Републику Српску", наводи Галијашевић.
Он каже да "сви који желе срушити Републику Српску знају да је то тешко урадити док је Милорад Додик њен предсједник", те да је
данас повод његовом рушењу прича о Уставном суду, правосуђу и одлуци о организовању референдума о Дану Републике, а да није то
било би нешто друго.
"Предсједник Додик заиста врши удар на политички и уставни поредак, али на уставни поредак исламске
републике БиХ, као што је његова политика удар на програм Исламске државе и Ал каиде - вехабија и Муслиманског братства",
наводи Галијашевић.Према његовим ријечима, Додик не уважава геополитичке принципе и идеју Зелене трансверзале - не поштује
основе политичког тестамента Алије Изетбеговића исказаног у програму "Исламске декларације".
"Његова чврстина, храброст и визија, иритирају Американце![]()
![]()
- њима требају послушни па је `референдум` сада алиби злонамјерним англо-америчким политикама у БиХ да жестоко нападну Републику Српску, њене институције, друштво у цијелини и
српски народ", наводи Галијашевић.
Он наводи да радикалне групе, потпуно неометене, дјелују, као паралелни свијет који укључује у себе све више фрустрираних, необразованих и бесперспективних муслимана.
"На сваком кораку свједоци смо политички мотивисане уздржаности и оклијевања да се примјењују стандардне и прописане безбједносне процедуре, те стога на ратиштима Сирије и Ирака из БиХ учествује 400 џихад ратника, а са Косова више од 300", каже Галијашевић.
Он смата да ОБА, због својих "прљавих операција", нема времена тиме да се бави и тако "брутално и јасно руши дејтонско уставно
уређење и мир и стабилност земље и окружења".

aaaaaahahahahahahahahahahahahahhaaaaaah. bježi ebote. Ne preporučujem da se čita ova tema dok jedete. Zamalo se ne uguših.daddy-kool wrote:![]()
![]()
Bakir check!
Alija check!
Islamska deklaracija check!
AID check!
Osmica check!
Britanci check!
Vehabije check!
Zelena transferzala check!
Islamski teroristi check!
Amerikanci check!
Džihad ratnici check!
DŽevad je napokon zasjao u punom sjaju.
Ovaj rad mu vrijedi godišnje plate.