Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
biske
Posts: 1925
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#51301 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by biske »

izdaja!!!

referendum će biti i tačka.

nek se jebe i ta srbija. :mrgreen:
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18749
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#51302 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by problemnatravunu »

biske wrote:izdaja!!!

referendum će biti i tačka.

nek se jebe i ta srbija. :mrgreen:
Image
:lol:
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#51303 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

Guardian je maestralno kalendarski rasporedio ove referendume,evo i zašto.Pošto se oni iz tzv CIK-a(Cjepidlake Iz Kandahara :mrgreen: )
prave budale i ne daju šumskoj spiskove birača koji bi bili korišteni na refendumu,šumska ih je tužila tzv Sudu BiH.Tu se vidi genijalnost plana,
jer da je Guardian prvo organizovao referendum o tzv Sudu BiH,sad ne bi imao gdje tužiti tzv CIK jer tog tzv Suda BiH više ne bilo.... :mrgreen:

Izgleda ovo malo komplikovano ali u suštini nije.E jedino su sad sporne odluke i presude tog tzv Suda BiH jer i mala djeca u šumskoj znaju da
je riječ o neustavnoj instituciji,nametnutom voljom međunarodnih spletkaroša i špekulanata.Zato bi najbolje bilo brže-bolje organizovati
još jedan refendum o postojanju tzv CIK-a,recimo za 20. septembar.Fino ga ukinuti i samo pokupiti te biračke spiskove a sve demokratskom
voljom naroda..vatromet demokratije! :thumbup:

Srbija nek se jebe,ionako je riječ o razblaženim i nikakvim Srbima.Jedini Guardian može povesti narod u borbu za slobodu! 8-)
User avatar
mayab
Posts: 30850
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#51304 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mayab »

Image
howdy
Posts: 3606
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#51305 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by howdy »

prljavi Hare wrote:Guardian je maestralno kalendarski rasporedio ove referendume,evo i zašto.Pošto se oni iz tzv CIK-a(Cjepidlake Iz Kandahara :mrgreen: )
prave budale i ne daju šumskoj spiskove birača koji bi bili korišteni na refendumu,šumska ih je tužila tzv Sudu BiH.Tu se vidi genijalnost plana,
jer da je Guardian prvo organizovao referendum o tzv Sudu BiH,sad ne bi imao gdje tužiti tzv CIK jer tog tzv Suda BiH više ne bilo.... :mrgreen:

Izgleda ovo malo komplikovano ali u suštini nije.E jedino su sad sporne odluke i presude tog tzv Suda BiH jer i mala djeca u šumskoj znaju da
je riječ o neustavnoj instituciji,nametnutom voljom međunarodnih spletkaroša i špekulanata.Zato bi najbolje bilo brže-bolje organizovati
još jedan refendum o postojanju tzv CIK-a,recimo za 20. septembar.Fino ga ukinuti i samo pokupiti te biračke spiskove a sve demokratskom
voljom naroda..vatromet demokratije! :thumbup:

Srbija nek se jebe,ionako je riječ o razblaženim i nikakvim Srbima.Jedini Guardian može povesti narod u borbu za slobodu! 8-)
:lol: :lol:
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#51306 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KB9 »

ovo su neke spletke naredjene iz teherana, braca su izdala gospodina ronhila
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#51307 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

problemnatravunu wrote:
biske wrote:izdaja!!!

referendum će biti i tačka.

nek se jebe i ta srbija. :mrgreen:
Image
:lol:
Saka jada :mrgreen:
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#51308 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by daddy-kool »

http://www.rtvbn.com/3831360/bosic-zna- ... odi-srpsku
Malo gledam one izdajničke portale da vidim koje su naloge dobili iz Tuzle i Budimpešte, kada u komentrima:
Andjeomm 02.09.2016 08:04 ODGOVORI
Zna Dodik odlicno kuda vodi ovu.Dosada je to pokazao dosta puta i ne treba da se sekiras Bosicu .Valjda si dosada shvatio da predsednik RS nije naivan. Ako ne znas ja cu ti reci a cudime da se to pitas kada je gospodin predsednik najavio u prosloj kampanji i obecao referendum o odcjepljenju 2018 godine. I prije dva dana je to ponovio jasno i glasno za razliku od vas koji nemate hrabrosti da to kazete ili se bojite da to cujete.Osjeca se strah kod vas Bosicu to je ocigledno.Znamo da se to nesvidja vama i vasim mentorima u Sarajevu.Dodik je i nekidan pozvao Srbe Hrvate i Bosnjake da sjednu i sami se dogovore sta nevalja u ovoj drzavi tzv. BIH.Samo vi i to ne cujete. Znaci bez bjelosvjetskih hostaplera Incki Esdauna i druge bagre koja hoda ovom drzavom nakaradnom. Da se vidi sta je to sto smeta Srbima sta Hrvatima Sta Bosnjacima i da se dogovori i krene naprijed .Ali ocigledno ni to neodgovara.Zasto onda vi nedadnete Bosicu neki predlog ako mislite svojom glavom .Ocigledno je da ovakva zemlja vodi sama sebe u haos A ovi komentari sto likuju i raduju se kao nestace ovo nestace ono nece gospodo nista nestati Bosna je iz dva dojela i tako je stao rat prema tome ako jedna strana necuje drugu najbolje je da se razidjemo.Kada Juga nije opstala a znamo zasto ni Bosna ovakva nema sansu i to je realnost.Bio je pokusaj zajednickoga zivota ali je ocigledno sa to vise ne ide.Svi na REFERENDUM ZA 9 JANUAR
:D :D :D

Koji je od kolega ovo pisao, neka se javi na pp zbog uručivanja semične nagrade "Istina za Guardiana" koja se dodjeljuje jubilarni 178. put.
emmir1
Posts: 4940
Joined: 07/06/2013 15:28

#51309 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by emmir1 »

Ovaj plavi gospodin je najjači pregovarač u Dodikovom timu


http://www.nezavisne.com/novosti/bih/Cv ... ije/385523
User avatar
biske
Posts: 1925
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#51310 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by biske »

daddy-kool wrote:http://www.rtvbn.com/3831360/bosic-zna- ... odi-srpsku
Malo gledam one izdajničke portale da vidim koje su naloge dobili iz Tuzle i Budimpešte, kada u komentrima:
Andjeomm 02.09.2016 08:04 ODGOVORI
Zna Dodik odlicno kuda vodi ovu.Dosada je to pokazao dosta puta i ne treba da se sekiras Bosicu .Valjda si dosada shvatio da predsednik RS nije naivan. Ako ne znas ja cu ti reci a cudime da se to pitas kada je gospodin predsednik najavio u prosloj kampanji i obecao referendum o odcjepljenju 2018 godine. I prije dva dana je to ponovio jasno i glasno za razliku od vas koji nemate hrabrosti da to kazete ili se bojite da to cujete.Osjeca se strah kod vas Bosicu to je ocigledno.Znamo da se to nesvidja vama i vasim mentorima u Sarajevu.Dodik je i nekidan pozvao Srbe Hrvate i Bosnjake da sjednu i sami se dogovore sta nevalja u ovoj drzavi tzv. BIH.Samo vi i to ne cujete. Znaci bez bjelosvjetskih hostaplera Incki Esdauna i druge bagre koja hoda ovom drzavom nakaradnom. Da se vidi sta je to sto smeta Srbima sta Hrvatima Sta Bosnjacima i da se dogovori i krene naprijed .Ali ocigledno ni to neodgovara.Zasto onda vi nedadnete Bosicu neki predlog ako mislite svojom glavom .Ocigledno je da ovakva zemlja vodi sama sebe u haos A ovi komentari sto likuju i raduju se kao nestace ovo nestace ono nece gospodo nista nestati Bosna je iz dva dojela i tako je stao rat prema tome ako jedna strana necuje drugu najbolje je da se razidjemo.Kada Juga nije opstala a znamo zasto ni Bosna ovakva nema sansu i to je realnost.Bio je pokusaj zajednickoga zivota ali je ocigledno sa to vise ne ide.Svi na REFERENDUM ZA 9 JANUAR
:D :D :D

Koji je od kolega ovo pisao, neka se javi na pp zbog uručivanja semične nagrade "Istina za Guardiana" koja se dodjeljuje jubilarni 178. put.
imam muzičku za kolegu mm-a

User avatar
Kombat
Posts: 887
Joined: 06/09/2014 06:29
Location: Sadaka City

#51311 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Kombat »

:lol: :lol: :lol:

ne mogu sebi doci...CIK - cjepidlake iz Kandahara... :arrow: :mrgreen:

Hare, zastiti svoje intelektualne kreacije! Ti i Hizo ste neponovljivi!
User avatar
mayab
Posts: 30850
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#51312 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mayab »

Kombat wrote::lol: :lol: :lol:

ne mogu sebi doci...CIK - cjepidlake iz Kandahara... :arrow: :mrgreen:

Hare, zastiti svoje intelektualne kreacije! Ti i Hizo ste neponovljivi!
Njega bi mogao osobno guardian pozvati da mu radi pi-ar, samo da ga prevrne na ispravnu stranu sile.... :lol: :izet:
User avatar
čaika
Posts: 826
Joined: 05/04/2012 11:56
Location: Bakinci, downtown

#51313 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by čaika »

GUARDIAN ODLIKOVAO GOCIJA, I ŽARE ĆE BITI ODLIKOVAN, ALI MALO SUTRA!

51. KOČIĆEV ZBOR, MANJAČA 2016 // MILORAD DODIK URUČIO ORDEN GOCI BENDU (FOTO)

Objavljeno Kolovoz 30th, 2016

Kao što se i očekivalo, ovogodišnji 51.po redu Kočićev zbor na Manači privukao je rekordan broj posjetilaca iz cijelog regiona. Dva dana se igralo, pjevalo ,pilo i veselilo, a epicentar svih zbivanja bio je u šatoru caffe bara “PAPILON” gdje su nastupali Goci Bend i Braća Lekić, koji su non-stop atmosferu držali na ivici usijanja. :lol: :lol: :lol:

Ipak, najveći haos je nastao kada se u šatoru pojavila delegacija političkog vrha Republike Srpske, predvođena predsjednikom Miloradom Dodikom, :lol: :lol: :lol: :lol: te Draganom Lukačom , ministrom unutrašnjih poslova RS-a, sa kojima su bili ministri Aleksandar Vulin, Igor Radojičić i drugi. Oduševljena publika im je dugo aplaudirala, a onda ih je sa pjesmom pozdravio Goran Ivanovič Goci, koji je zapjevao: “NA MANJAČI NAROD KLIČE, DOBRO DOŠO PREDSJEDNIČE”. :lol: :lol: :lol: :lol:

Nakon ove i nekoliko drugih pjesama sa kojima je Goci Bend napravio dar-mar, ministar Lukač je pozvao Gocija i uručio mu orden za posebne zasluge (Zlatna značka RS) kojim ga je odlikovao predsjednimk RS Milorad Dodik. :lol: :lol: :lol: :lol: Poslije ovog čina, nastavilo se piti i veseliti u još žešćem tempu, a kako i nebi, jer nije mala stvar dobiti orden od predsjednika! Z.H.
ODLIKOVANI GOCI I NEODLIKOVANI LAZO: HIMNA ZA PREDSJEDNIKA



Image
JEDNOGA DANA PJEVAĆE KAO GOCI I BRANITI SRPSKU: GUARDIAN I POTOMCI
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#51314 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by General War »

Image
User avatar
Danguba
Posts: 15923
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#51315 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

...i onda,
Masovna tuča na zboru na Manjači, demoliran šator

Dragan Sladojević, FOTO: V. Stojaković 29.08.2016 10:13

BANJALUKA - Na zboru u Stričićima sinoć je došlo do tuče više gostiju, a jedan šator je oštećen, potvrdio je "Nezavisnim" očevidac tog događaja. "Policija je sinoć imala pune ruke posla, a u jednom momentu policajci su zašli po šatorima i naredili vlasnicima da prestanu sa radom", otkriva naš izvor. Drugi izvor "Nezavisnih" ističe da je svjedočio još jednoj tuči više lica na samom izlazu sa površine na kojem se zbor održavao. "Odjednom sam primijetio komešanje, a zatim i naguravanje. Zatim je jedan od učesnika pobjegao, a kasnije se tu 'stvorila' i policije. To se sve dešavalo oko 21.30 časova", dodaje naš izvor. I preksinoć je, prema riječima našeg sagovornika, policija više puta intervenisala. Očekuje da se o ovom slučaju oglasi policija, kada će biti poznato više detalja

Više detalja na: http://www.nezavisne.com/novosti/hronik ... tor/384946
:lol: :lol:

Jesu li prezivjeli odlikovani Zare i malo sutra Goci. :-)
User avatar
MikroBelaj
Posts: 897
Joined: 13/07/2016 15:45
Location: Jasminova Tuzla :)

#51316 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by MikroBelaj »

precjednik na aparatima :D 0:48
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#51317 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

čaika wrote:GUARDIAN ODLIKOVAO GOCIJA, I ŽARE ĆE BITI ODLIKOVAN, ALI MALO SUTRA!

51. KOČIĆEV ZBOR, MANJAČA 2016 // MILORAD DODIK URUČIO ORDEN GOCI BENDU (FOTO)

Objavljeno Kolovoz 30th, 2016

Kao što se i očekivalo, ovogodišnji 51.po redu Kočićev zbor na Manači privukao je rekordan broj posjetilaca iz cijelog regiona. Dva dana se igralo, pjevalo ,pilo i veselilo, a epicentar svih zbivanja bio je u šatoru caffe bara “PAPILON” gdje su nastupali Goci Bend i Braća Lekić, koji su non-stop atmosferu držali na ivici usijanja. :lol: :lol: :lol:

Ipak, najveći haos je nastao kada se u šatoru pojavila delegacija političkog vrha Republike Srpske, predvođena predsjednikom Miloradom Dodikom, :lol: :lol: :lol: :lol: te Draganom Lukačom , ministrom unutrašnjih poslova RS-a, sa kojima su bili ministri Aleksandar Vulin, Igor Radojičić i drugi. Oduševljena publika im je dugo aplaudirala, a onda ih je sa pjesmom pozdravio Goran Ivanovič Goci, koji je zapjevao: “NA MANJAČI NAROD KLIČE, DOBRO DOŠO PREDSJEDNIČE”. :lol: :lol: :lol: :lol:

Nakon ove i nekoliko drugih pjesama sa kojima je Goci Bend napravio dar-mar, ministar Lukač je pozvao Gocija i uručio mu orden za posebne zasluge (Zlatna značka RS) kojim ga je odlikovao predsjednimk RS Milorad Dodik. :lol: :lol: :lol: :lol: Poslije ovog čina, nastavilo se piti i veseliti u još žešćem tempu, a kako i nebi, jer nije mala stvar dobiti orden od predsjednika! Z.H.
ODLIKOVANI GOCI I NEODLIKOVANI LAZO: HIMNA ZA PREDSJEDNIKA



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Samo malo kolega....ovaj izvještaj je nekako malčice konfuzan.Znači Goci je dobio orden,zasluženo 100%,nema prigovora. :izet:
Ali šta je sada sa Žaretom,pa nije ni on repa bez korjena? :? S kim je sada Lazo u kombinaciji?Ima li za njega kakvih ordenja? :mrgreen:

Inače narod je najviše volio dok su Goci i Žare zajedno pjevali i žal što više nisu zajedno više puta je iskazana po šumskim forumima.
Narodna volja i želja trebala bi biti na prvom mjestu,pa nema sumnje da bi i ovo pitanje trebalo provjeriti referendumskim izjašnjavanjem:

"Jeste li za to da se Goci i Žare pomire i ponovo zajedno pjevaju?" 8-)

Ma mislim neka tu i Laze,nek' se mota okolo,može ko iz prve postave estagfirullah izgubit' glas,ipak se tu satima i satima pjeva. :mrgreen:


Što se tiče ovih fizičkih obračuna na zboru,obavještajni podaci govore da su svi izazvani od strane ubačenih Bosnićevih poslušnika,po
nalogu Bakira I.,naravno.O tome će više riječi biti narednih dana,čim nadležni u šumskoj kompletiraju istragu.

Pod istragom je i diverzija na tek otvorenoj vodovodnoj mreži na Manjači,počinjena od Bosnićevih poturica kako bi se lažno optužio
Guardian i guardianska stranka.Da patetika bude veća,isti ti Bosnićevi agenti u pomoć zovu mega izdajnika Ćavića u pomoć,kao on će
riješiti taj problem.

U prikazanom prilogu na izdajničkoj BN TV,dok Čavić oljagava Guardiana iza njega se vidi navodno krepana krava(krepala kao jer je pila
vodu iz neke zagađene baruštine),dok je i laiku jasno da je ono krepan konj koji je umro od starosti i samo prerušen u kravu. :mrgreen:

http://www.rtvbn.com/3831337/vodoobmane-na-manjaci

Šta sve izdajnicima neće pasti na pamet? :-)
User avatar
mayab
Posts: 30850
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#51318 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mayab »

Image

:lol: :lol: :lol:
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18749
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#51319 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by problemnatravunu »

Ima i ova :lol: :lol: :lol: :lol:

Image
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#51320 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

DŽEVAD RASKRINKAO PAKLENI PLAN:
"DŽIHATLIJE,AMERIKANCI I ENGLEZI SPREMAJU TERORISTIČKE NAPADE NA ŠUMSKU!"

"OPERACIJA "VRELINA!"
8-)




Галијашевић: Једна од активности операције "Врелина" насилне акције и тероризам


Стручњак за безбједност Џевад Галијашевић тврди да се на територији Републике Српске и Србије изводи обавјештајна операција
"Врелина" у којој учествује Обавјештајно-безбједосна агенција БиХ, а која подразумијева широк спектар активности од прикупљања и дистрибуције података важних за безбједност региона и сусједних земаља до планирања насилних акција и тероризма.

У ауторском тексту за портал "Poligraf.njuz", Галијашевић наводи да је вријеме кулминације у насилним методама лоцирано за
"касну јесен – рану зиму", тачније за период послије локалних избора у БиХ.

"Операција подразумијева широка подручја активности које спроводе обавјештајна и параобавјештајна тијела и организације /службе, агенције, невладине организације, неформалне радикалне и екстремне групе, појединци-сарадници са искуством/ како би свог
политичког управитеља и корисника /СДА, Бакира Изетбеговића, формалне и неформалне команданте, привидне координаторе и
доносиоце одлука у појединим амбасадама у Сарајеву/ снабдијели обавјештајним производима у вези са ситуацијом и стањем које се креира", навео је Галијашевић. 8-)

Он тврди да је планирано седам активности ОБА и помоћних структура у реализацији обавјештајне операције "Врелина", а то су
планирање и усмјеравање, прикупљање информација, обрада и кориштење, анализа и продукција, стављање на располагање, оцјена, корелација и наредба о дејству и предузимање агресивних акција и примјена насилних метода.
Галијашевић каже да је британска тајна служба направила једину тајну службу у БиХ - ОБА, на чијем челу се нешто више од годину
дана налази Осман Мехмедагић звани Осмица, за кога тврди, да је ноторни исламиста, припадник тајне полиције АИД, особа из
најужег обезбјеђења Алије Изетбеговића која је повезана са злочинима над припадницима ЈНА у Добровољачкој улици у Сарајеву
почетком маја 1992. године.


"Након именовања новог директора Обе, британске службе су појачале дјеловање, и револтирани што им није пошло за руком да
сруше власт СНСД-а у Бањалуци, покренули су такозвану резолуцију о Сребреници коју су покушали прогурати у Савјету
безбједности УН,а када им то није пошло за руком, организовали су, са службама у Сарајеву, покушај линчовања премијера Србије Александра Вучића"
:lol: :lol: :lol: , тврди Галијашевић.

Он додаје да су услиједили и терористички напади у Зворнику и Сарајеву, те напад у тунелу "Салаковац" код Мостара на генерала
Оружаних снага БиХ Анту Јелеча. 8-)

"Напад на Вучића у Сребреници је представљао најважнији догађај у прошлој години - то је био и напад на Србију, покушај њеног понижавања и изазивања хаоса који би произвео нову уставну позицију Сребренице, а тиме и урушио Дејтонски мировни споразум и
ослабио Републику Српску", наводи Галијашевић.
Он каже да "сви који желе срушити Републику Српску знају да је то тешко урадити док је Милорад Додик њен предсједник", те да је
данас повод његовом рушењу прича о Уставном суду, правосуђу и одлуци о организовању референдума о Дану Републике, а да није то
било би нешто друго.
"Предсједник Додик заиста врши удар на политички и уставни поредак, али на уставни поредак исламске
републике БиХ, као што је његова политика удар на програм Исламске државе и Ал каиде - вехабија и Муслиманског братства",
наводи Галијашевић.Према његовим ријечима, Додик не уважава геополитичке принципе и идеју Зелене трансверзале - не поштује
основе политичког тестамента Алије Изетбеговића исказаног у програму "Исламске декларације".
"Његова чврстина, храброст и визија, иритирају Американце :lol: :lol: :lol: - њима требају послушни па је `референдум` сада алиби злонамјерним англо-америчким политикама у БиХ да жестоко нападну Републику Српску, њене институције, друштво у цијелини и
српски народ", наводи Галијашевић.

Он наводи да радикалне групе, потпуно неометене, дјелују, као паралелни свијет који укључује у себе све више фрустрираних, необразованих и бесперспективних муслимана.
"На сваком кораку свједоци смо политички мотивисане уздржаности и оклијевања да се примјењују стандардне и прописане безбједносне процедуре, те стога на ратиштима Сирије и Ирака из БиХ учествује 400 џихад ратника, а са Косова више од 300", каже Галијашевић.
Он смата да ОБА, због својих "прљавих операција", нема времена тиме да се бави и тако "брутално и јасно руши дејтонско уставно
уређење и мир и стабилност земље и окружења".
Dževadov najbolji rad od svih do sada!!! :thumbup:



"Његова чврстина, храброст и визија...." :lol: :lol: :lol: :kiss:

Džaba im sve,nas čuva i štiti naš Gromobran-Guardian!Nema prolaza za imperijaliste i islamiste!!! :izet:
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#51321 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by daddy-kool »

:D :D :D

Bakir check!
Alija check!
Islamska deklaracija check!
AID check!
Osmica check!
Britanci check!
Vehabije check!
Zelena transferzala check!
Islamski teroristi check!
Amerikanci check!
Džihad ratnici check!


DŽevad je napokon zasjao u punom sjaju.
Ovaj rad mu vrijedi godišnje plate.

:thumbup:
Labirint
Posts: 2939
Joined: 24/06/2013 14:37

#51322 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Labirint »

Ali pazi portala molim te, "poligraf.njuz" :D :D :D
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#51323 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

Islamska republika bih :) :mrgreen:

Jebi me :mrgreen:
User avatar
čaika
Posts: 826
Joined: 05/04/2012 11:56
Location: Bakinci, downtown

#51324 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by čaika »

Image
KAŽEM JA VUČIĆU, MA JEBO TE INCKO, I NJEGA ĆU OPLODITI AKO NASTAVI SRATI: NEODOLJIVI GUARDIAN ŠARMIRA NEROTKINJE PRIJE SESIJE OPLODNJE
archi_a
Posts: 11873
Joined: 11/12/2011 18:11

#51325 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by archi_a »

daddy-kool wrote::D :D :D

Bakir check!
Alija check!
Islamska deklaracija check!
AID check!
Osmica check!
Britanci check!
Vehabije check!
Zelena transferzala check!
Islamski teroristi check!
Amerikanci check!
Džihad ratnici check!


DŽevad je napokon zasjao u punom sjaju.
Ovaj rad mu vrijedi godišnje plate.

:thumbup:
aaaaaahahahahahahahahahahahahahhaaaaaah. bježi ebote. Ne preporučujem da se čita ova tema dok jedete. Zamalo se ne uguših. :lol:
Locked