Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#51276 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

čaika wrote:KRALJICE SLASTI SA LIKOM GUARDIANA U ŠUMSKOJ SE PRODAJU KAO LUDE!
Image

Otkada su se pojavile lubenice sa likom Guardiana, narod u Šumskoj samo njih traži i kupuje. One su slika naprednih tehnologija koje Šumska posjeduje i njene svjetske nadmoći u svim granama industrije. Potpuno su zavladale moćnim tržištem Šumske, dok proizvođači običnih lubenica lupaju glavama o zidove i pokušavaju iskopirati originalne guardianske lubenice. Logično je da kraljice slasti nose lik Ustavom Šumske ovlašćenog oplođivača nerotkinja, ipak je on kralj slasti šumskih nerotkinja i ostalih šumskih žena!
Još uz to nije kg 0,20 pfeniga , nego 1 km :)
User avatar
čaika
Posts: 826
Joined: 05/04/2012 11:56
Location: Bakinci, downtown

#51277 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by čaika »

mO k3 wrote: Još uz to nije kg 0,20 pfeniga , nego 1 km :)
Takva je cijena sada, dok je tehnologija još nova, predviđanja šumskog Instituta za makroekonomiju i istraživanje ruda kažu da će u naredne 2 godine cijena guardianskih lubenica doći na 34 feninga po kilogramu. Sada cijeli svijet želi da iskopira nadomćnu šumsku tehnologiju, svi traže kako se izrađuju "narodne lubenice", svi žele imati moć da prodaju lubenice sa svojim liderima, od Švaba koji bi stavili Angelu Merkel i Švajnštajgera, do budalaša iz Teherana koji bi proizvodili lubenice sa svojim Bakirom i Midhatom Bosnićem.

Cijeli narod je uz Guardiana i sladi se guardianskim kraljem slasti, samo šačica minderaša predvođena Midhatom Bosnićem, koji puzi oko Bakirovih nogu, je protiv referenduma. Bosnić je protiv referenduma, izdajnički budalaš se nada da će mu Bakir pomoći da naslijedi Guardiana. Šumska je neuništiva, Guardian je vječan, a budalaši kao Bosnić završavaju označeni kao izdajnici naroda i države, sami i odbačeni na nekoj poderanoj sećiji u Teheranu.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#51278 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

Ja samo želim da obavijestim sve guardijanske fanove da moja podrška našoj gromadi....gromobranu...nikada nije došla u pitanje,ali
bojkotujem temu jer je ko zna kojekakvim ujdurmama stranih ambasada,Bakirovih zulumĆara i Bosnićevih poturica bačena u ovaj sporedni
dio foruma pod imenom "Lokalni izbori". :-)

Guardian je globalna pojava,nipošto lokalna. :-D

Stoga,predlažem referendum forumaša koji su redovni na Guardijanovoj temi oko
vraćanja iste na globalnu temu "Politika"! :mrgreen:

Pitanje:

"Da li ste za to da se tema o Guardianu prebaci na glavnu stranicu političkih tema,uprkos opstrukcijama stranih obavještanih službi,
domaćih zulumĆara i baklavojedaca iz Saveza za prenos nadležnosti?"

1.DA (ovo zaokružujete) :mrgreen:

2.NE (ovo nipošto,oni koji ovo zaokruže...zna se ko ih plaća :izet: )

Svaki refendum je praznik demokratije,kako to lijepo sroči premijerka Željko! :kiss:
User avatar
Danguba
Posts: 15923
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#51279 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

prljavi Hare wrote:Ja samo želim da obavijestim sve guardijanske fanove da moja podrška našoj gromadi....gromobranu...nikada nije došla u pitanje,ali
bojkotujem temu jer je ko zna kojekakvim ujdurmama stranih ambasada,Bakirovih zulumĆara i Bosnićevih poturica bačena u ovaj sporedni
dio foruma pod imenom "Lokalni izbori". :-)

Guardian je globalna pojava,nipošto lokalna. :-D

Stoga,predlažem referendum forumaša koji su redovni na Guardijanovoj temi oko
vraćanja iste na globalnu temu "Politika"! :mrgreen:

Pitanje:

"Da li ste za to da se tema o Guardianu prebaci na glavnu stranicu političkih tema,uprkos opstrukcijama stranih obavještanih službi,
domaćih zulumĆara i baklavojedaca iz Saveza za prenos nadležnosti?"

1.DA (ovo zaokružujete) :mrgreen:

2.NE (ovo nipošto,oni koji ovo zaokruže...zna se ko ih plaća :izet: )

Svaki refendum je praznik demokratije,kako to lijepo sroči premijerka Željko! :kiss:
Ooooo pa gdje si ti kad je udarilo sa sviju strana. PreCednik to jos uvijek uspijeva odbiti pa cas glavom lupa, cas rukama a ono sto mu dodje pod noge(doduse jedna je povrijedjena znas ono kosarica sa unucima) gazi bez milosti.

Zeljko se jos nije izuo jer je u prvu postavu dao Cubrilovica(sa aerodromom u Trebinju), Djokica sa povecanom industrijskom proizvodnjom, Vlajkija koji nesebicno podrzava svakog pa i ovoga, Pavic se malo ohladio(ono oko prodaje rudnika), na Djurguza vise ne racuna isto kao i na Smitrana sto oplodjuje o trosku entiteta...ma potreban si ko Goci i Zare na Zmijanju.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#51280 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by daddy-kool »

prljavi Hare wrote:Ja samo želim da obavijestim sve guardijanske fanove da moja podrška našoj gromadi....gromobranu...nikada nije došla u pitanje,ali
bojkotujem temu jer je ko zna kojekakvim ujdurmama stranih ambasada,Bakirovih zulumĆara i Bosnićevih poturica bačena u ovaj sporedni
dio foruma pod imenom "Lokalni izbori". :-)

Guardian je globalna pojava,nipošto lokalna. :-D

Stoga,predlažem referendum forumaša koji su redovni na Guardijanovoj temi oko
vraćanja iste na globalnu temu "Politika"! :mrgreen:

Pitanje:

"Da li ste za to da se tema o Guardianu prebaci na glavnu stranicu političkih tema,uprkos opstrukcijama stranih obavještanih službi,
domaćih zulumĆara i baklavojedaca iz Saveza za prenos nadležnosti?"

1.DA (ovo zaokružujete) :mrgreen:

2.NE (ovo nipošto,oni koji ovo zaokruže...zna se ko ih plaća :izet: )

Svaki refendum je praznik demokratije,kako to lijepo sroči premijerka Željko! :kiss:
:thumbup:

Zaokružujem naravno DA (i to javno kako bi svi i trebali glasati da se mogu lakše prepoznati izdajice), nedopustivo je da ova najvažnija tema na forumu bude u nekom zapećku.

Image
Dodik: Srbima je dosta ponižavanja, a Incko može “da se slika” sa bonskim ovlaštenjima
http://www.nezavisne.com/novosti/bih/Do ... ima/385094

Zaista se možemo diviti Guardianu, sam i to jednom rukom, bori se sa Amerikancima, Britancima, Turcima, muslimanima iz Teherana, stranim sudijama iz Ustavnog suda nikakve države tzv BiH, sve dok demokratski referendumom brani tekovine i praznike države republike šumske od razvaljenog Dejtona.
User avatar
čaika
Posts: 826
Joined: 05/04/2012 11:56
Location: Bakinci, downtown

#51281 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by čaika »

prljavi Hare wrote:Ja samo želim da obavijestim sve guardijanske fanove da moja podrška našoj gromadi....gromobranu...nikada nije došla u pitanje,ali
bojkotujem temu jer je ko zna kojekakvim ujdurmama stranih ambasada,Bakirovih zulumĆara i Bosnićevih poturica bačena u ovaj sporedni
dio foruma pod imenom "Lokalni izbori". :-)

Guardian je globalna pojava,nipošto lokalna. :-D

Stoga,predlažem referendum forumaša koji su redovni na Guardijanovoj temi oko
vraćanja iste na globalnu temu "Politika"! :mrgreen:

Pitanje:

"Da li ste za to da se tema o Guardianu prebaci na glavnu stranicu političkih tema,uprkos opstrukcijama stranih obavještanih službi,
domaćih zulumĆara i baklavojedaca iz Saveza za prenos nadležnosti?"

1.DA (ovo zaokružujete) :mrgreen:

2.NE (ovo nipošto,oni koji ovo zaokruže...zna se ko ih plaća :izet: )

Svaki refendum je praznik demokratije,kako to lijepo sroči premijerka Željko! :kiss:
Guardian nije nikakav kandidat na lokalnim izborima, valjda je svakom dobronamjernom jasno da premještanje guardianske teme u zapećak predstavlja nelegalan i nezakonit prenost nadležnosti od strane moderatora, a na štetu svih građana Šumske!

Pošto svi znamo kakvi izdajnici su na vlasti u Teheranu, koji pomažu Bakiru u ukidanju Šumske, jasno je da je moderator podforuma svjesno ili nesvjesno potpao pod uticaj mračnjaka iz tzv. Saveza za promjene, i u dogovoru sa njima pomakeo guardiansku temu tamo gdje je niko neće vidjeti. Zato je zadatak svakog istinoljubivog stvora da podrži naš referendum koji je predložio @prljavi Hare, i jasno kaže ne prenosu nadležnosti sa Šumske na nekakvog probosanskog moderatora sumnjivog sajta.

Glasam za DA. Incko nek se jebe i neka napusti sahranu!
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#51282 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Referendum o PreCjednikovoj temi....moze...i naravno, DA :mrgreen:

Nego, u medjuvremenu....

Image

:mrgreen:
benjen
Posts: 940
Joined: 17/07/2016 12:05

#51283 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by benjen »

o ybm ti :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#51284 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Sta je, dobre mace :D :D

PreCjednik se malo :mrgreen: ubio, al dobro, ima razlog :D :D
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#51285 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

Guardian je jasno poručio imperijalstima iz PIC-a da mogu svoju odluku da okače mačku o rep i da je njihova odluka po važnosti
jednaka onoj koju bi donijeli administratori sa stranice za prodaju i kupovinu PIK.ba. :mrgreen:

I oko ove odluke PIC-a najbolje bi bilo još jednim referendumom provjeriti narodnu volju vezano za njihovu odluku,
a pitanje bi moglo da glasi ovako:

"Da li ste za to da se PIC sa svojom odlukom može jebati i neka ne seru?" :izet:

Tigrica guardijanske stranke Milica M. jasno je danas poručila Teherancima šta ih čeka ako pokušaju na teritoriji tzv BiH osnovati taj svoj kalifat.
Združena policijska vježba šumskog MUP-a i specijalaca iz Mordora gdje su u rekordno kratkom roku razbucali ko krmak masnu vreću više od
5 praznih kutija od frižidera i zamrzivača,jasan je znak zulumĆarima sa čim će se suočiti ako šta pokušaju. :mrgreen:

Imamo i prve rezultate referenduma oko vraćanja guardijanske teme na glavnu stranicu političkih diskusija,za sada izlasnost je 100% a rezultati
su jasni i očiti,te molimo administraciju da ispoštuje narodnu volju.... :kiss:


P.S.Lijepo je vidjeti sa ove fotografije da naš Guardian ne odbija ni ove najmlađe nerotkinje,čak ni u momentima kada slavi rođenje još jednog
unučeta.

Ovom prilikom čestitamo Guardijanu,da je živo i zdravo!!!! :pijani:
User avatar
512MB
Posts: 11211
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#51286 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 512MB »

Hare ti si talenat :thumbup:

I naravno glasam ZA
User avatar
Vares City
Posts: 6965
Joined: 01/02/2008 21:13
Location: 'nonde

#51287 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Vares City »

Jel' on danas postade ponovo dedo??,..ili otac??,...nije zar i snajku oplodio :izet:
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#51288 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KB9 »

jest se vodja ubleho
User avatar
Kombat
Posts: 887
Joined: 06/09/2014 06:29
Location: Sadaka City

#51289 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Kombat »

Auuuu....ne dao nam manitu dragi!!! :run:

http://www.klix.ba/vijesti/bih/milorad- ... /160831023

Milorade, deponuj sjeme za nerotkinje u banku cperme crpcke dok je vakat :( :(

EDIT: Mada je moderna medicina toliko uznapredovala da se sjeme uspješno odstrani i poslije upotrijebi i sa mrtve lešine :D
User avatar
Kombat
Posts: 887
Joined: 06/09/2014 06:29
Location: Sadaka City

#51290 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Kombat »

I obavezno da 24 sata dnevno bude na raspolaganju dezurni taksidermista!!!
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#51291 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Sta radi Dzevad, s.unce mu kalajisano! 8-)

Pa ovi neku listu sastavili, rade PreCjedniku o glavi, a Dzevada ni na mapi :oops:

Kako sad PreCjednik da ode da se osisa, sta ako ga doceka neki berber u ovom fazonu:

Image
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#51292 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

Kombat wrote:Auuuu....ne dao nam manitu dragi!!! :run:

http://www.klix.ba/vijesti/bih/milorad- ... /160831023

Milorade, deponuj sjeme za nerotkinje u banku cperme crpcke dok je vakat :( :(

EDIT: Mada je moderna medicina toliko uznapredovala da se sjeme uspješno odstrani i poslije upotrijebi i sa mrtve lešine :D
Milorad mora da slajfa citav dan da ne bi se njegovo sjeme zatrlo
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#51293 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

Предсједник Републике Српске Милорад Додик налази се на 11. мјесту европске црне листе за одстрел Исламске државе,
ексклузивно сазнаје "ЕуроБлиц".
:lol: :lol: :lol:



Da su ovi iz ISIL-a najgori svjetski budalaši,to je odavno jasno ali da su ovakve neznalice.... :?,e ovo je za nevjerovati.Jednog Guardiana
staviti na sramno 11. mjesto bilo kakve rang liste je sramota i velika uvreda.Naš Guardian je uvijek bio prvi na listama svih vrsta,sjetimo
se samo šampionskog pehara za najboljeg traktoristu cijelih Bakinaca iz mladosti,dalje ne treba ni nabrajati,ostalo je istorija.

Znaju li ove budaletine iz ISIL-a da dok se Guardian borio protiv ideologa "Islamske deklaracije","Zelene transverzale" i ostalih islamističkih
radikalnih ideja,bolje plasirani na ovoj rang listi kao Angela i onaj nesretni Francuz su mislili da je ISIL hard rock sastav iz Engleske. :-)
Da ne pominjemo da je goloruk zaustavio najezdu 500 K Turaka i Arapa iz najnižih slojeva. :thumbup:

I sad kao Guardian 11. na listi?Sramota! :?

Nek se jebe i ovaj ISIL,budaletine obične. :mrgreen:


Što se tiče odluka PIC-a,Guardian je danas jasno rekao da njihove odluke imaju važnost ekvivalentnu odlukama nekog opštinskog lovačkog
udruženja ili udruženja ljubitelja akvarijumskih ribica. :thumbup:

čaika wrote:
....Incko nek se jebe i neka napusti sahranu!
Ovaj dio sam tek sada uočio... :lol: :lol: :lol: :lol: Znači,pišam se! :lol: :lol: :lol: :thumbup:
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4622
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#51294 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bh.tornjak »

prljavi Hare wrote:Ja samo želim da obavijestim sve guardijanske fanove da moja podrška našoj gromadi....gromobranu...nikada nije došla u pitanje,ali
bojkotujem temu jer je ko zna kojekakvim ujdurmama stranih ambasada,Bakirovih zulumĆara i Bosnićevih poturica bačena u ovaj sporedni
dio foruma pod imenom "Lokalni izbori". :-)

Guardian je globalna pojava,nipošto lokalna. :-D

Stoga,predlažem referendum forumaša koji su redovni na Guardijanovoj temi oko
vraćanja iste na globalnu temu "Politika"! :mrgreen:

Pitanje:

"Da li ste za to da se tema o Guardianu prebaci na glavnu stranicu političkih tema,uprkos opstrukcijama stranih obavještanih službi,
domaćih zulumĆara i baklavojedaca iz Saveza za prenos nadležnosti?"

1.DA (ovo zaokružujete) :mrgreen:

2.NE (ovo nipošto,oni koji ovo zaokruže...zna se ko ih plaća :izet: )

Svaki refendum je praznik demokratije,kako to lijepo sroči premijerka Željko! :kiss:
DA

uvijek sam bio uz voljenog gVardijana....pa cak i ove poslednje dane jer ce uskoro bit rahmetli..
User avatar
red evil
Posts: 2386
Joined: 30/07/2012 14:08

#51295 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by red evil »

prljavi Hare wrote:Ja samo želim da obavijestim sve guardijanske fanove da moja podrška našoj gromadi....gromobranu...nikada nije došla u pitanje,ali
bojkotujem temu jer je ko zna kojekakvim ujdurmama stranih ambasada,Bakirovih zulumĆara i Bosnićevih poturica bačena u ovaj sporedni
dio foruma pod imenom "Lokalni izbori". :-)

Guardian je globalna pojava,nipošto lokalna. :-D

Stoga,predlažem referendum forumaša koji su redovni na Guardijanovoj temi oko
vraćanja iste na globalnu temu "Politika"! :mrgreen:

Pitanje:

"Da li ste za to da se tema o Guardianu prebaci na glavnu stranicu političkih tema,uprkos opstrukcijama stranih obavještanih službi,
domaćih zulumĆara i baklavojedaca iz Saveza za prenos nadležnosti?"

1.DA (ovo zaokružujete) :mrgreen:

2.NE (ovo nipošto,oni koji ovo zaokruže...zna se ko ih plaća :izet: )

Svaki refendum je praznik demokratije,kako to lijepo sroči premijerka Željko! :kiss:
Svaki istinski ljubitelj Šumske će da glasa za DA! Moderatori reagujte, volja naroda je odlučena. Ili ćemo da ratujemo protv vas. :lol:
User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#51296 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bogoljub »

Zahtjev iz Federacije je jasan: - Dan republike da se promijeni na 29. februar ili eventualno 30. februar. SVE OSTALO NE DOLAZI U OBZIR!
User avatar
MikroBelaj
Posts: 897
Joined: 13/07/2016 15:45
Location: Jasminova Tuzla :)

#51297 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by MikroBelaj »

Dodik after referendum 2016,lokacije i imena promjenjena,broj "palih boraca"mnogostruko veci :D :D

User avatar
pici
Posts: 46387
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#51298 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by pici »

Kćerke Dodika i Škrbića skupo prodale tek otvorenu apoteku

авг 17. 2016. 13:47 Objavljeno u EKSKLUZIVNO | Pregledano: 378 put(a)

– „Moja apoteka“ od Gorice Dodik i Nine Škrbić kupile „Green Line“ samo par mjeseci nakon otvaranja
– Kume skupo prodale djelatnost nerazrađene apoteke koja se nalazi u predgrađu Banjaluke
– Djeca predsjednika, premijera i ministara vlasnici nekoliko firmi

BANJALUKA, Samo nekoliko mjeseci nakon što su otvorile apoteku „Green Line“, kćerke predsjednika Republike Srpske Milorada Dodika i bivšeg ministra zdravlja Ranka Škrbića – Gorica Dodik i Nina Škrbić odlučile su da se povuku iz tog biznisa i skupo su ga prodale. Apoteku „Green Line“ u Banjaluci kupila je Zdravstvena ustanova „Moja apoteka“, otkriva poslovni portal CAPITAL.ba.IMG_2755

U apoteku „Green Line“, koja je otvorena početkom marta u banjalučkom tržnom centru Hiper Kort, kume Gorica Dodik i Nina Škrbić su uložile po 30 KM osnivačkog kapitala. Treći suvlasnik je bila Ana Cvijan koja je postavljena za direktora apoteke. Zanimljivo da je Cvijan prije pruzimanja Dodikove i Škrbićeve apoteke bila član menadžmenta „Moje apoteke“ koja se sada „iznenada“ pojavila kao kupac.

Njih tri bile su vlasnice po 33,3 odsto apoteke i u skladu sa tim udjelom predviđeno je da dijele dobit.
Moja apoteka: Kupili smo djelatnost i preuzeli zaposlene

Prema nezvaničnim informacijama „Moja apoteka“ je za kupovinu tek otvorene apoteke na periferiji grada izdvojila nekoliko stotina hiljada KM.

U ovom lancu apoteka su nam potvrdili da su preuzeli apoteku koja je bila u vlasništvu Dodikovih i Škrbićevih kćeri, ali su naveli da je iznos koji su platili „daleko manji“ od 900.000 KM koliko se spominje u kuloarima.

„ZU „Moja apoteka“ jeste preuzela djelatnost apoteke „Green Line“, odnosno zakupe poslovnih prostora, opremu, lager apoteke te sve zaposlene iz apoteke, ali po znatno nižem iznosu od onog kojeg ste vi naveli. Iznos koji je plaćen je poslovna tajna“, navodi se u odgovoru „Moje apoteke“.

U ovoj zdravstvenoj ustanovi ističu i da su najveći lanac apoteka na području Republike Srpske i tržišni lider u apotekarskoj djelatnosti RS, te da imaju najveću apotekarsku mrežu od 48 apoteka na području BiH.

„Ovo nije prva apoteka čije je poslovanje „Moja apoteka“ preuzela, a vjerovatno ni posljednja. Strategija „Moje apoteke“ je da kontinuirano širi svoju mrežu na cijeloj teritoriji RS i FBiH, u cilju učvršćivanja liderske pozicije i daljeg razvoja“, zvanično je obrazloženje uprave.

„Moja apoteka“ završila je prošlu godinu sa ukupnim prihodom od 45 miliona KM i dobiti od 2,7 miliona. Zapošljavala je 190 radnika.
Ugasili firmu sa 86 hiljada KM na računu

Nakon prodaje djelatnosti „Mojoj apoteci“ kćerke Dodika i Škrbića su pokrenule proces likvidacije „Green line“. Na osnovu Rješenja Ministarstva zdravlja od 28. juna ove godine, kojim se ukida prethodno dobijeno odobrenje za zdravstvenu ustanovu, podnijele su 29. jula Okružnom privrednom sudu Banjaluka zahtjev za sprovođenje likvidacionog postupka.

Uz ostalu potrebnu dokumentaciju, poput potvrda o plaćenim porezima i doprinosima, osnivači su priložili i potvrdu o stanju na računu iz banke u kojoj se navodi da su u trenutku pokretanja likvidacije na računu imali 86.730 KM.

Image

„Green Line“ je bila registrovana za obavljanje djelatnosti apoteke, trgovinu na malo medicinskom robom i ortopedskim pomagalima u specijalizovanim prodavnicama, trgovinu na malo kozmetičkim i toaletnim preparatima u specijalizovanim prodavnicama, te za drumski prevoz robe.
Sve firme djece funkcionera

Inače, djeca predsjednika RS Milorada Dodika i bivšeg ministra Ranka Škrbića već imaju nekoliko firmi.

Djeca predsjednika Srpske Igor i Gorica Dodik osnovali su zajedničku firmu „Global Liberty“ Laktaši za trgovinu na veliko drvetom, građevinskim materijalom, sanitarnom opremom, te za uvoz i izvoz.

Firma je osnovana 17. jula 2014. godine, a direktor je Goričin suprug Pavle Ćorović, koji je prije toga bio portparol košarkaškog kluba „Igokea“ iz Aleksandrovca, a potom i radio na istoimenom radiju. Zvaničnih podataka o poslovanju ove firme nema.

Osim ove, Igor je suvlasnik i firme „Fruit eco“ koja je poznata po tome što joj je za samo jedan dan Investiciono razvojna banka (IRB) RS odobrila kredit od tri miliona KM, dok je premijer RS bio Milorad Dodik, koji je po zakonu istovremeno bio i predsjednik velikog kreditnog odbora IRB-a.

Ova firma, koja zapošljava 12 radnika, lani je poslovala sa dobiti od 215.597 KM, dok je ukupan prihod iznosio 1,3 miliona KM.

Kćerka Ranka Škrbića vlasnica je i direktorka firme za inženjering i konsalting „Quantum” Banjaluka. Ova firma je registrovana 2013. godine za obavljanje djelatnosti savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem, te za poslovni i menadžment konsalting.

„Quantum” je prošlu godinu završio sa dobiti 136.141 od KM. Ukupan prihod firme bio je 186.782 KM i nije zapošljavala nijednog radnika.
I sin Željke Cvijanović ima firmu

Sopstveni biznis nedavno je pokrenuo i Filip Cvijanović, sin premijerke RS Željke Cvijanović, koji je prije dvije godine na upitan način dobio posao u „Elektroprenosu BiH“.

Cvijanović je sa Milošem Krčmarom krajem aprila ove godine osnovao privatnu firmu „PILON“ u koju su uložili po 500 KM i u vlasništvu učestvuju sa po 50 odsto.

Osnovna djelatnost firme je izgradnja stambenih i nestambenih zgrada, a pored te „PILON“ je registrovan i za oko stotinu drugih djelatnosti. Između ostalog, registrovan je za pomoćne uslužne djelatnosti u šumarstvu, proizvodnju furnira i ostalih ploča od drveta, proizvodnju sastavljenog parketa, proizvodnju metalnih konstrukcija, popravak mašina, izgradnju autoputeva, željezničkih pruga, mostova, tunela, za trgovinu na veliko.

Inače, sin premijerke RS je dobio posao pripravnika u „Elektroprenosu BiH“ iako je imao najmanji prosjek ocjena u odnosu na ostalih 12 kandidata koji su se prijavili na to radno mjesto, a to je otkrila otkrila nevladina organizacija Transparency International BiH, na osnovu informacija o sprovedenom konkursu i kandidatima koji su zaposleni u ovom preduzeću.

Image


prdCenice ne odustaji od referendundanja, sta ce deca da ti rade
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#51299 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

Sincina od Željke znaci u elektro prenosu :mrgreen:


Jebada u zdrav mozak :mrgreen:
User avatar
ovo_malo_duse
Posts: 3251
Joined: 01/11/2006 12:59
Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno

#51300 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by ovo_malo_duse »

Kad je Baja odvrnuo pipu sva zivina sa Manjace krenula kroz cijevi u susret da ga vidi. Zacepile se cijevi nemogu ih nikako otpusit... :D :D

http://www.6yka.com/novost/112564/u-str ... lo-slavlje
Locked