Jesu, jer su tako klubovi odlucili. Prije je komitet ulazio u odlucivanje ali kako je vecina tvrdila da komitet favorizuje velike,ostavili su sudiji da vedri i oblaci.Luigi wrote:Ma udure je sve, jednostavno ne mogu da vjerujem da su im tako idiotska pravila.skenderija04 wrote:@ Luigi
Stvarno mi nije namjera da nekog pravim budalom. Na snimku se vidi sudija kako vadi karton Callejonu. Ubjedjen sam da nije vidio. Ne branim Pepea jer je nemoguce braniti i odbraniti ovako nesto. Samo mi smeta to trazenje kazne i moralisanje na utakmici Madrid -Barca a ovakvih stvari ima na dosta tekmi za koje i ne znamo da se igraju. I sa druge strane pravila se nece mjenjati zbog Pepea
Barça-Madrid (Los Clásicos)
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#5126 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#5127 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Mislim da je ocigledno da je Messi namjerno postavio ruku na ono mjesto da bi ga Pepe nagazio i bio prikazan kao monstrum !
Pravda za Pepeta
Pravda za Pepeta
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#5128 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Priznaj da se pravo provodis na ovoj temileet wrote:Mislim da je ocigledno da je Messi namjerno postavio ruku na ono mjesto da bi ga Pepe nagazio i bio prikazan kao monstrum !
Pravda za Pepeta
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#5129 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Ne provodim kada citam ovakve bljuvotine od jednom od najboljih fudbalera svih vremena pod imenom Pepe !
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#5130 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
jbt kako tuzna faca, stvarno su ljudi pretjerali sa optuzbama!leet wrote:Mislim da je ocigledno da je Messi namjerno postavio ruku na ono mjesto da bi ga Pepe nagazio i bio prikazan kao monstrum !
Pravda za Pepeta

- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#5131 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Razumijem tvoj revolt ali genijalci su uvijek bili neshvaceni od strane ruljeleet wrote:Ne provodim kada citam ovakve bljuvotine od jednom od najboljih fudbalera svih vremena pod imenom Pepe !
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#5132 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Slika iz ranijih utakmica...garant je opet Messi namjerno postavio svoj članak pod njegove nedužne krampone....može se materi svojoj izvinjavati i pravili lud sad....životinju u kavez.
- prljavi Hare
- Posts: 10559
- Joined: 28/02/2011 09:14
- Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi
#5133 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Ja sam ostao dirnut ovim iskrenim ljudskim izvinjenjem Pepea,vidi se iz aviona koliko on žali iako veli da nijeascari wrote:jbt kako tuzna faca, stvarno su ljudi pretjerali sa optuzbama!leet wrote:Mislim da je ocigledno da je Messi namjerno postavio ruku na ono mjesto da bi ga Pepe nagazio i bio prikazan kao monstrum !
Pravda za Pepeta![]()
namjerno uradio to što jeste,ma gdje bi on kolegi?
Ako u srijedu kome nogu ne slomi,dobro će biti!
P.S.Da ne znaš o čemu priča ovako skrušeno i pokajnički,mislio bi čovjek da ide sa materinog tehvida!
Srce mi se steglo!
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#5134 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
on je miroljubiv
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#5135 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Ovaj nece odustati dok nekog ne obogalji trajnokokuz_sa wrote:
on je miroljubiv![]()
- Bosanski_kralj
- Posts: 10180
- Joined: 31/03/2007 00:07
#5136 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Treba njemu jednom pokazati zube i smirio bi se on. Nema više igrača poput Keana, Viere, Efemberga... da takvog igrača uriktaju.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#5137 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Ma ne boji se ova budala belaja, on bi jedva cekao to...a i nema mu ko zaprijetiti u Španiji, u Barsi pogotovu...nema Zlatana višeBosanski_kralj wrote:Treba njemu jednom pokazati zube i smirio bi se on. Nema više igrača poput Keana, Viere, Efemberga... da takvog igrača uriktaju.
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#5138 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Joj kako bi ga Zlatan polomio, to bi bio merak vidjeti. Zlatan je Stamu usta začepio 2004. godine, u periodu kad je Stam bio poznat kao bespoštedna zvjerka na terenu, a Zlatan bio tek nadolazeći talenat.
- Bosanski_kralj
- Posts: 10180
- Joined: 31/03/2007 00:07
#5139 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Da je meni uradio ono što i Messiu, sljedeću utakmicu startova bih na Pepa s obje noge. Neka se on oporavlja 5-6 mjeseci, a ja bih sa zadovoljstvom odradio 3-4 utakmice kazne.LSD wrote:Ma ne boji se ova budala belaja, on bi jedva cekao to...a i nema mu ko zaprijetiti u Španiji, u Barsi pogotovu...nema Zlatana višeBosanski_kralj wrote:Treba njemu jednom pokazati zube i smirio bi se on. Nema više igrača poput Keana, Viere, Efemberga... da takvog igrača uriktaju.
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#5140 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Nek ti je na cast ovo sirenje neistine! Covjek samo htio da pomognekokuz_sa wrote:
on je miroljubiv![]()

- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#5141 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Ako Pepe nastavi ovako i nedostižni Materazzi će biti ugrožen.
- p206
- Posts: 8423
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#5142 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
idiot me podsjeća ne neku ubicu sa podvojenom ličnošću iz psihološkog horor trilera, kao onaj u filmu Identity
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#5143 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
ilip206 wrote:idiot me podsjeća ne neku ubicu sa podvojenom ličnošću iz psihološkog horor trilera, kao onaj u filmu Identity

-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#5144 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Hahha, kakav luđak, Pepe je za njeg mala maca još uvijekŠibicar wrote:Ako Pepe nastavi ovako i nedostižni Materazzi će biti ugrožen.![]()
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#5145 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Paklenoj pomorandži je samo Pepe i falio da film postane totalno psihotičanascari wrote:ilip206 wrote:idiot me podsjeća ne neku ubicu sa podvojenom ličnošću iz psihološkog horor trilera, kao onaj u filmu Identity![]()
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#5146 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
leet wrote:Mislim da je ocigledno da je Messi namjerno postavio ruku na ono mjesto da bi ga Pepe nagazio i bio prikazan kao monstrum !
Pravda za Pepeta
dobar dobar
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#5147 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Oglasio se Bojan Regoje i tražio pravdu za Pepea, kaže suosjeća sa njim radi brutalnosti za koju bez ikakvih osnova optužuju 
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52680
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#5148 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
misliš, govori se jezikom mržnje?Baudelaire wrote:Oglasio se Bojan Regoje i tražio pravdu za Pepea, kaže suosjeća sa njim radi brutalnosti za koju bez ikakvih osnova optužuju
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#5150 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Barcelona magician Lionel Messi has a rare talent that deserves protection after Real Madrid rough-housing
In Real Madrid’s biography of Kieper Laveran Lima Ferreira, aka Pepe, we are told: “He is said to have scissors attached to his legs because he cuts off absolutely everything.”

telegraph.co.uk/
In Real Madrid’s biography of Kieper Laveran Lima Ferreira, aka Pepe, we are told: “He is said to have scissors attached to his legs because he cuts off absolutely everything.”

telegraph.co.uk/
