Barça-Madrid (Los Clásicos)

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#5126 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by skenderija04 »

Luigi wrote:
skenderija04 wrote:@ Luigi
Stvarno mi nije namjera da nekog pravim budalom. Na snimku se vidi sudija kako vadi karton Callejonu. Ubjedjen sam da nije vidio. Ne branim Pepea jer je nemoguce braniti i odbraniti ovako nesto. Samo mi smeta to trazenje kazne i moralisanje na utakmici Madrid -Barca a ovakvih stvari ima na dosta tekmi za koje i ne znamo da se igraju. I sa druge strane pravila se nece mjenjati zbog Pepea
Ma udure je sve, jednostavno ne mogu da vjerujem da su im tako idiotska pravila.
Jesu, jer su tako klubovi odlucili. Prije je komitet ulazio u odlucivanje ali kako je vecina tvrdila da komitet favorizuje velike,ostavili su sudiji da vedri i oblaci.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#5127 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Velkoski »

Mislim da je ocigledno da je Messi namjerno postavio ruku na ono mjesto da bi ga Pepe nagazio i bio prikazan kao monstrum !

Pravda za Pepeta :!:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#5128 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by skenderija04 »

leet wrote:Mislim da je ocigledno da je Messi namjerno postavio ruku na ono mjesto da bi ga Pepe nagazio i bio prikazan kao monstrum !

Pravda za Pepeta :!:
Priznaj da se pravo provodis na ovoj temi :-D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#5129 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Velkoski »

Ne provodim kada citam ovakve bljuvotine od jednom od najboljih fudbalera svih vremena pod imenom Pepe !
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#5130 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by ascari »

leet wrote:Mislim da je ocigledno da je Messi namjerno postavio ruku na ono mjesto da bi ga Pepe nagazio i bio prikazan kao monstrum !

Pravda za Pepeta :!:
jbt kako tuzna faca, stvarno su ljudi pretjerali sa optuzbama! :lol:
Image
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#5131 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by skenderija04 »

leet wrote:Ne provodim kada citam ovakve bljuvotine od jednom od najboljih fudbalera svih vremena pod imenom Pepe !
Razumijem tvoj revolt ali genijalci su uvijek bili neshvaceni od strane rulje
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#5132 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by LSD »

Image

Slika iz ranijih utakmica...garant je opet Messi namjerno postavio svoj članak pod njegove nedužne krampone....može se materi svojoj izvinjavati i pravili lud sad....životinju u kavez.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#5133 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by prljavi Hare »

ascari wrote:
leet wrote:Mislim da je ocigledno da je Messi namjerno postavio ruku na ono mjesto da bi ga Pepe nagazio i bio prikazan kao monstrum !

Pravda za Pepeta :!:
jbt kako tuzna faca, stvarno su ljudi pretjerali sa optuzbama! :lol:
Image
Ja sam ostao dirnut ovim iskrenim ljudskim izvinjenjem Pepea,vidi se iz aviona koliko on žali iako veli da nije
namjerno uradio to što jeste,ma gdje bi on kolegi? :oops:
Ako u srijedu kome nogu ne slomi,dobro će biti! :D

P.S.Da ne znaš o čemu priča ovako skrušeno i pokajnički,mislio bi čovjek da ide sa materinog tehvida! :lol: :lol:
Srce mi se steglo! :oops:
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#5134 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by kokuz_sa »



on je miroljubiv :D :D
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#5135 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by LSD »

kokuz_sa wrote:

on je miroljubiv :D :D
Ovaj nece odustati dok nekog ne obogalji trajno :!: ....ove neke klupske kazne od dvije hefte su smiješne...kažnjavali su ga i sa po 10 utakmica, pa ništa - on opet nišani članke....nema te kazne koje može izljeciti ludilo koje dobije na terenu....dobro je da nije Džeku ciljao.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10180
Joined: 31/03/2007 00:07

#5136 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Bosanski_kralj »

Treba njemu jednom pokazati zube i smirio bi se on. Nema više igrača poput Keana, Viere, Efemberga... da takvog igrača uriktaju.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#5137 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by LSD »

Bosanski_kralj wrote:Treba njemu jednom pokazati zube i smirio bi se on. Nema više igrača poput Keana, Viere, Efemberga... da takvog igrača uriktaju.
Ma ne boji se ova budala belaja, on bi jedva cekao to...a i nema mu ko zaprijetiti u Španiji, u Barsi pogotovu...nema Zlatana više :-)
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#5138 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Baudelaire »

Joj kako bi ga Zlatan polomio, to bi bio merak vidjeti. Zlatan je Stamu usta začepio 2004. godine, u periodu kad je Stam bio poznat kao bespoštedna zvjerka na terenu, a Zlatan bio tek nadolazeći talenat.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10180
Joined: 31/03/2007 00:07

#5139 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Bosanski_kralj »

LSD wrote:
Bosanski_kralj wrote:Treba njemu jednom pokazati zube i smirio bi se on. Nema više igrača poput Keana, Viere, Efemberga... da takvog igrača uriktaju.
Ma ne boji se ova budala belaja, on bi jedva cekao to...a i nema mu ko zaprijetiti u Španiji, u Barsi pogotovu...nema Zlatana više :-)
Da je meni uradio ono što i Messiu, sljedeću utakmicu startova bih na Pepa s obje noge. Neka se on oporavlja 5-6 mjeseci, a ja bih sa zadovoljstvom odradio 3-4 utakmice kazne.
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#5140 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by ascari »

kokuz_sa wrote:

on je miroljubiv :D :D
Nek ti je na cast ovo sirenje neistine! Covjek samo htio da pomogne :lol:
Image
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#5141 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Šibicar »

Ako Pepe nastavi ovako i nedostižni Materazzi će biti ugrožen. :mrgreen:

User avatar
p206
Posts: 8423
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#5142 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by p206 »

idiot me podsjeća ne neku ubicu sa podvojenom ličnošću iz psihološkog horor trilera, kao onaj u filmu Identity
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#5143 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by ascari »

p206 wrote:idiot me podsjeća ne neku ubicu sa podvojenom ličnošću iz psihološkog horor trilera, kao onaj u filmu Identity
ili :lol:
Image
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#5144 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Baudelaire »

Šibicar wrote:Ako Pepe nastavi ovako i nedostižni Materazzi će biti ugrožen. :mrgreen:

Hahha, kakav luđak, Pepe je za njeg mala maca još uvijek :D
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#5145 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Gandalf »

ascari wrote:
p206 wrote:idiot me podsjeća ne neku ubicu sa podvojenom ličnošću iz psihološkog horor trilera, kao onaj u filmu Identity
ili :lol:
Image
Paklenoj pomorandži je samo Pepe i falio da film postane totalno psihotičan :lol:
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#5146 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by just principe »

leet wrote:Mislim da je ocigledno da je Messi namjerno postavio ruku na ono mjesto da bi ga Pepe nagazio i bio prikazan kao monstrum !

Pravda za Pepeta :!:

dobar dobar :D :D
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#5147 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Baudelaire »

Oglasio se Bojan Regoje i tražio pravdu za Pepea, kaže suosjeća sa njim radi brutalnosti za koju bez ikakvih osnova optužuju :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52680
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#5148 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Chmoljo »

Baudelaire wrote:Oglasio se Bojan Regoje i tražio pravdu za Pepea, kaže suosjeća sa njim radi brutalnosti za koju bez ikakvih osnova optužuju :D
misliš, govori se jezikom mržnje? :D :lol:
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#5149 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Baudelaire »

Baš tako :D
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#5150 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by 5 0 5 »

Barcelona magician Lionel Messi has a rare talent that deserves protection after Real Madrid rough-housing

In Real Madrid’s biography of Kieper Laveran Lima Ferreira, aka Pepe, we are told: “He is said to have scissors attached to his legs because he cuts off absolutely everything.”

Image

telegraph.co.uk/
Locked