Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti

Post Reply
abdulah_skretnicar
Posts: 107
Joined: 10/02/2011 09:56

#5126 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by abdulah_skretnicar »

zonbirile wrote:jebi ga Ščepu ne cijenim,ali ljudi moji lopov je skužio tajming i ako uskoči niko ga ne skide s vlasti.Čudi me da drugi šute i zabavljeni sobom i izbornim rezultatima šute.
pa to je Zlajin igrač na klupi, neću ga ja valjda ja ubacivati u igru.
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#5127 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by zonbirile »

sada ko izleti pred raju,još ako sudija da znak,ihaaaaj ,taj je Tito narednih 40g.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59313
Joined: 15/12/2008 16:53

#5128 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by ultima_palabra »

Šta ti je @zonbi, more raja još ovdje durat :roll:
popajic
Posts: 5738
Joined: 16/07/2007 09:55
Location: Sarajevo

#5129 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by popajic »

ultima_palabra wrote:Šta ti je @zonbi, more raja još ovdje durat :roll:
Svi duraju , ali se ne slazu oko razloga duranja.
Tri razloga , tri duranja...idealno za promucurnog , novog feudalca da upadne i sve okrene u svoju korist....ne bi narod ni primijetio da se pobunio samo za novu vrstu duranja :roll:
Duranje kao sudbina !
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#5130 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Gandalf »

Fahro je krajnje očajan :D Lik će na kraju biti optužen za rušenje ustavnog poretka :D al hajde da vidimo i tog bundžiju i uticaj njegovog dnevnog tariguza.
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#5131 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

@respo
ko kaze da pocinje zivot kad se ozenis
21 godina? znam ja kako je to i ja sam imao znam ja sve ja sam najpametniji imam iskustvo kao matuzalem
respo tigre postajes mi nervozan,sabur :-D ..ne mogu da vjerujem da si sa 21 godinu razmisljao da si najpametniji,najbolji i tak te fore..pa ja sam tako razmisljao u osmom razredu dok sam jos kontao da mi je svaka osoba s kojom popijem dvije kafe prijatelj..sa 21 godinu mislim da si morao puno zrelije razmisljati :shock: :roll:
sta si ti iskusio da vodis raspravu sa puno starijim daj ba ne budi smijesan
fail..vrijedjanje sagovornika..idemo dalje..

moja zamjerka je da si ti rodjen 90-e ili 89-e svejedno
a pises o ovom i proslom sistemu i uporedjujes ih kao da znas kakav je bio prosli sistem a ti u njemu samo u pelenama bio
sve sto se prica nije crno i bijelo nit je bio raj kao sto neki pricaju nit je bio pakao kao sto neki sada to zele prikazati
gdje sam ja konkretno pricao o proslom sistemu?ja nigdje nisam spomenuo prosli sistem i zivot u istom,bar da sam to ispricao kao svoje iskustvo.znaci ovo ti je jedno jeftino podvaljivanje i pokusaj diskretitacije.budi dobar pa citiraj sve komentare u kojim sam se ja osvrnuo i pametovao o proslom sistemu u suprotnom bicu prinudjen da te kao starijeg covjeka nazovem notornim lazovom.
druga stvar je da sam mogao citati o proslom sistemu iz mnogih dijela koja su ostala iza istog al uopste nisam pravio usporedbe tako da ocekujem da mi citiras gdje sam spomenuo?


koje su to lekcije i kakvi si to pouke izvukao molim te reci mi
to si mogao u max zadnjih 8-9 godina a to je od 2002-e pa ovamo
pa ti se ne sjecas ni sukera kako treba
vjeruj nisam neki narcis da sad pravim usporedbe moje i tvoje dobi i paralele medju nama.kakvu sam pouku izvukao to znam ja i ta pouka mi je dovoljna da vise ne padam u iste zamke i na iste price.ono sto sam ja naucio,ja maksimalno primjenjujem u zivotu i mogu ti reci da sam i vise nego zadovoljan svojim statusom.mislim da me navlacis na jednu obicnu kafansku pricu,i radije nebi da idem u off dalje..ove price ostavi za djecu i malo naivnije ovako kad se popije za kakvim kafanskim stolom..

zasto racionalno ne zakljucujes? pa zato sto ne vidis sumu od drveta i to nema nikakve veze sa partijom koje sam ja pristalica
partija koje sam ja pristalica je na margini i ne izlazi na izbore toliko o mojoj politickoj opciji
tvoja me partija ne interesuje,nit zelim da ulazim u raspravu s tobom na ovoj licnoj osnovi.spustio si komunikaciju na jedan licni nivo i pokusavas diskreditirati mene kako bi nesto dokazao a samo ispadas smijesan.
vidis li ti covjece da je sbb kbb stranka koja prima samo odpatke iz ostalih stranaka najvise iz sda
a onda isti pljuju po sda kao najgoroj stranci koja je vladala 20 godina
moras biti bas mazohista da to podrzavas
sve stranke su otpatci..samo sto ti sa svojim "dugogodisnjim i mukotrpnim iskustvom" nisi u stanju ni da vidis da je sve ustvari goli interes.nista sbb nije losiji od SDP-a il bilo koje druge stranke.
aha znaci tako postao delegat mada si delegat i bez te funkcije osjetio malo "vlasti" vaznosti u opcini /opstini u kojoj jesi pa kontas evo me ja sve znam ja mogu sve ( ne sjecas se ti one ja mogu mogu sve sa 22-e)
ma ti si dijete ba..ozbiljno..dovodis se u sitvaciju da ispadas smijesan pred jednim momkom koji ti mozda moze biti i sin.ja sad ne znam jel imas neki kompleks zbog svoje starosti il sta.ocito je kako na nekoliko mjesta uporno potenciras na godine i nikako da predjes preko toga.pomiri se lave tvoje je proslo,imao si mladost,mogao si furati a to sto nisi,ili mozda jesi to ostavi za sebe.nema razloga da budes frustriran sto je pred mnom mozda jedna lijepa buducnost. :D ne znam zasto ocajavas,svako doba zivata ima svoje cari,pa prestani patiti za mladoscu i trazi cari starosti :lol:
rodi majka pravi si primjer kakvi omladinci izlaze kad su im uzor poslijeratni politicari
mislim,ajd stani pred ogledalo pa ponovo polahko proanaliziraj ovaj svoj post :D ja mislim da bi se ovih tvojih recenica postidili i mnogo mladji i neozbiljniji ljudi :roll: koji pokusaj omalozavanja,vrijedjanja na svaki moguci nacin,mislim ocito je da ti ova tema i ja licno izazivamo neke frustracije al treba onda da je preskaces a ne dolaziti raspravljati i ovako se neozbiljno ofirati :D
znaci sa 28-29 planiras da budes na nekoj funkciji koja se placa da kroz tendere fazone i ostale karafeke koje te nauce starije kolege uzmas sebi pinku da obecavas i nista ne ostvarujes
a sa 40+ da budes na nekoj drzavnoj funkciji kupis stan od 1000 kvadrata za 500 maraka i pametujes jer imas iskustva
opet o godinama..ne znam zasto al ja sam ubijedjen da ti jednostavno patis jer znas da je preda mnom i ovaj scenarij koji ti spominjes jako moguc,dok ti vec nemas sanse ni za taj scenario jer je tvoje proslo.bicu iskren i recu ti,vjerovatno cu moci sve to al et radi takvih kao ti necu,jer nisu svi ljudi rđavi kao sto to rđav covjek misli :roll:
uglavnom da ti iskreno kazem,ja da imam oca koji na ovako jedan los nacin pokusava da omalozava nekog i trudi se svim silama da ispadne malo pametniji od nekog klinca mene bi bilo stid,majke mi :lol:


sto se tice medija necu nista reci jer ako mislis da mi je uzor ili vodilja 60 minuta ili bilo koja druga emisija televizija i neke novine varas se
sumnjam da ti imas puno dodirnih tacaka uopste sa knjigama,medijima i slicno :?
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#5132 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

Potpisani ugovori o stipendiranju studenata i u Sanskom Mostu

22. februar 2011. godine

Potpisani ugovori o stipendiranju studenata i u Sanskom Mostu

U prostorijama Saveza za bolju budućnost BiH u Sanskom Mostu danas je upriličeno potpisivanje ugovora o stipendiranju između zastupnika SBB BiH u Skupštini Unsko-sanskog kantona, gospodina Nermina Bećirbegovića, studentice Fakulteta zdravstvenih studija u Sarajevu Anide Pršić, te predsjednika Općinskog odbora SBB BiH i vijećnika u Općinskom vijeću Sanski Most gospodina Redže Kurbegovića koji stipendira Irnu Čaušević, studenticu Pravnog fakulteta u Sarajevu.

U ime Anide, potpisivanju ugovora prisustvovao je njen otac, koji je izrazio zahvalnost SBB-u i gospodinu Bećirbegoviću, te je istakao da će ova mjesečna stipendija u iznosu od 100 KM olakšati studentske dane mladoj Anidi.

Studentica Irna Čaušević je kazala da će joj stipendija predstavljati dodatni motiv za skoro privođenje studija kraju.

I ovom prilikom je ukazano na diskriminirajući odnos lokalnih vlasti prilikom dodjele općinskih stipendija, prema kojima je važnija stranačka pripadnost, nego li opći uspjeh ili materijalna situacija studenta.

Članovi Općinskog odbora SBB BiH Sanski Most su zatražili od odgovornih institucija da se prekine sa ovakvom praksom, te su ukazali na odgovornost onih koji je već godinama provode.

OO SBB BiH Sanski Most
p.s.sto se tice avazovog pisanja o sa-x mislim da to nema uporista u nekim cinjenicama i vjerovatno je samo pokusaj da se avazov sajt malo popularizuje a sa-x oslabi..u svakom slucaju nebi se slozio sa clankom i mislim da je sa-x mnogo citaniji,sta vise i najcitaniji bar koliko mogu vidjeti po vijestima na facebook koje prati raja.najcesce su to vijesti sa ovog sajta.uglavnom ne vidim svrhu prebacivanja ove vijesti sa teme predvidjene za avaz na temu o sbb stranci..ocito je cilj onog ko je prebacio da na racun avaza popljuje i sbb stranku,tako da bi zamolio moderaciju da reaguje.
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#5133 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by respo »

nikad_vise wrote:@respo
ko kaze da pocinje zivot kad se ozenis
21 godina? znam ja kako je to i ja sam imao znam ja sve ja sam najpametniji imam iskustvo kao matuzalem
respo tigre postajes mi nervozan,sabur :-D ..ne mogu da vjerujem da si sa 21 godinu razmisljao da si najpametniji,najbolji i tak te fore..pa ja sam tako razmisljao u osmom razredu dok sam jos kontao da mi je svaka osoba s kojom popijem dvije kafe prijatelj..sa 21 godinu mislim da si morao puno zrelije razmisljati :shock: :roll:
sta si ti iskusio da vodis raspravu sa puno starijim daj ba ne budi smijesan
fail..vrijedjanje sagovornika..idemo dalje..

moja zamjerka je da si ti rodjen 90-e ili 89-e svejedno
a pises o ovom i proslom sistemu i uporedjujes ih kao da znas kakav je bio prosli sistem a ti u njemu samo u pelenama bio
sve sto se prica nije crno i bijelo nit je bio raj kao sto neki pricaju nit je bio pakao kao sto neki sada to zele prikazati
gdje sam ja konkretno pricao o proslom sistemu?ja nigdje nisam spomenuo prosli sistem i zivot u istom,bar da sam to ispricao kao svoje iskustvo.znaci ovo ti je jedno jeftino podvaljivanje i pokusaj diskretitacije.budi dobar pa citiraj sve komentare u kojim sam se ja osvrnuo i pametovao o proslom sistemu u suprotnom bicu prinudjen da te kao starijeg covjeka nazovem notornim lazovom.
druga stvar je da sam mogao citati o proslom sistemu iz mnogih dijela koja su ostala iza istog al uopste nisam pravio usporedbe tako da ocekujem da mi citiras gdje sam spomenuo?


koje su to lekcije i kakvi si to pouke izvukao molim te reci mi
to si mogao u max zadnjih 8-9 godina a to je od 2002-e pa ovamo
pa ti se ne sjecas ni sukera kako treba
vjeruj nisam neki narcis da sad pravim usporedbe moje i tvoje dobi i paralele medju nama.kakvu sam pouku izvukao to znam ja i ta pouka mi je dovoljna da vise ne padam u iste zamke i na iste price.ono sto sam ja naucio,ja maksimalno primjenjujem u zivotu i mogu ti reci da sam i vise nego zadovoljan svojim statusom.mislim da me navlacis na jednu obicnu kafansku pricu,i radije nebi da idem u off dalje..ove price ostavi za djecu i malo naivnije ovako kad se popije za kakvim kafanskim stolom..

zasto racionalno ne zakljucujes? pa zato sto ne vidis sumu od drveta i to nema nikakve veze sa partijom koje sam ja pristalica
partija koje sam ja pristalica je na margini i ne izlazi na izbore toliko o mojoj politickoj opciji
tvoja me partija ne interesuje,nit zelim da ulazim u raspravu s tobom na ovoj licnoj osnovi.spustio si komunikaciju na jedan licni nivo i pokusavas diskreditirati mene kako bi nesto dokazao a samo ispadas smijesan.
vidis li ti covjece da je sbb kbb stranka koja prima samo odpatke iz ostalih stranaka najvise iz sda
a onda isti pljuju po sda kao najgoroj stranci koja je vladala 20 godina
moras biti bas mazohista da to podrzavas
sve stranke su otpatci..samo sto ti sa svojim "dugogodisnjim i mukotrpnim iskustvom" nisi u stanju ni da vidis da je sve ustvari goli interes.nista sbb nije losiji od SDP-a il bilo koje druge stranke.
aha znaci tako postao delegat mada si delegat i bez te funkcije osjetio malo "vlasti" vaznosti u opcini /opstini u kojoj jesi pa kontas evo me ja sve znam ja mogu sve ( ne sjecas se ti one ja mogu mogu sve sa 22-e)
ma ti si dijete ba..ozbiljno..dovodis se u sitvaciju da ispadas smijesan pred jednim momkom koji ti mozda moze biti i sin.ja sad ne znam jel imas neki kompleks zbog svoje starosti il sta.ocito je kako na nekoliko mjesta uporno potenciras na godine i nikako da predjes preko toga.pomiri se lave tvoje je proslo,imao si mladost,mogao si furati a to sto nisi,ili mozda jesi to ostavi za sebe.nema razloga da budes frustriran sto je pred mnom mozda jedna lijepa buducnost. :D ne znam zasto ocajavas,svako doba zivata ima svoje cari,pa prestani patiti za mladoscu i trazi cari starosti :lol:
rodi majka pravi si primjer kakvi omladinci izlaze kad su im uzor poslijeratni politicari
mislim,ajd stani pred ogledalo pa ponovo polahko proanaliziraj ovaj svoj post :D ja mislim da bi se ovih tvojih recenica postidili i mnogo mladji i neozbiljniji ljudi :roll: koji pokusaj omalozavanja,vrijedjanja na svaki moguci nacin,mislim ocito je da ti ova tema i ja licno izazivamo neke frustracije al treba onda da je preskaces a ne dolaziti raspravljati i ovako se neozbiljno ofirati :D
znaci sa 28-29 planiras da budes na nekoj funkciji koja se placa da kroz tendere fazone i ostale karafeke koje te nauce starije kolege uzmas sebi pinku da obecavas i nista ne ostvarujes
a sa 40+ da budes na nekoj drzavnoj funkciji kupis stan od 1000 kvadrata za 500 maraka i pametujes jer imas iskustva
opet o godinama..ne znam zasto al ja sam ubijedjen da ti jednostavno patis jer znas da je preda mnom i ovaj scenarij koji ti spominjes jako moguc,dok ti vec nemas sanse ni za taj scenario jer je tvoje proslo.bicu iskren i recu ti,vjerovatno cu moci sve to al et radi takvih kao ti necu,jer nisu svi ljudi rđavi kao sto to rđav covjek misli :roll:
uglavnom da ti iskreno kazem,ja da imam oca koji na ovako jedan los nacin pokusava da omalozava nekog i trudi se svim silama da ispadne malo pametniji od nekog klinca mene bi bilo stid,majke mi :lol:


sto se tice medija necu nista reci jer ako mislis da mi je uzor ili vodilja 60 minuta ili bilo koja druga emisija televizija i neke novine varas se
sumnjam da ti imas puno dodirnih tacaka uopste sa knjigama,medijima i slicno :?
ajmo malo ozbiljno ovo sam ostavio price za djecu znaci za tebe

to da je moje proslo ne bi se slozio ali eto zamisljaj da si scepo br 2 i da ces imati jednom svoj toranj
ti i dalje uz fahra budi pa cemo vidjeti dokle ces dogurati
a iz tvog posta se vidi koji je tvoj cilj ulaska u politiku
i takodje ako te moja partija ne interesuje sto je onda ikako pominjes u prijasnjem postu
nedorecen si i ajd se molim te pozovi na ugrozavanje nacionalnog interesa jer si uvrijedjen
ne vrijedi s tobom raspravljati kad mislis da si najbolji najpametniji i da si stekao iskustvo sa 21-om godinom
nek je bog (ako ga uopste i ima) s tobom i nek ti je na pomoci bice ti potrebna
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#5134 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by respo »

nikad_vise wrote:
Potpisani ugovori o stipendiranju studenata i u Sanskom Mostu

22. februar 2011. godine

Potpisani ugovori o stipendiranju studenata i u Sanskom Mostu

U prostorijama Saveza za bolju budućnost BiH u Sanskom Mostu danas je upriličeno potpisivanje ugovora o stipendiranju između zastupnika SBB BiH u Skupštini Unsko-sanskog kantona, gospodina Nermina Bećirbegovića, studentice Fakulteta zdravstvenih studija u Sarajevu Anide Pršić, te predsjednika Općinskog odbora SBB BiH i vijećnika u Općinskom vijeću Sanski Most gospodina Redže Kurbegovića koji stipendira Irnu Čaušević, studenticu Pravnog fakulteta u Sarajevu.

U ime Anide, potpisivanju ugovora prisustvovao je njen otac, koji je izrazio zahvalnost SBB-u i gospodinu Bećirbegoviću, te je istakao da će ova mjesečna stipendija u iznosu od 100 KM olakšati studentske dane mladoj Anidi.

Studentica Irna Čaušević je kazala da će joj stipendija predstavljati dodatni motiv za skoro privođenje studija kraju.

I ovom prilikom je ukazano na diskriminirajući odnos lokalnih vlasti prilikom dodjele općinskih stipendija, prema kojima je važnija stranačka pripadnost, nego li opći uspjeh ili materijalna situacija studenta.

Članovi Općinskog odbora SBB BiH Sanski Most su zatražili od odgovornih institucija da se prekine sa ovakvom praksom, te su ukazali na odgovornost onih koji je već godinama provode.

OO SBB BiH Sanski Most
p.s.sto se tice avazovog pisanja o sa-x mislim da to nema uporista u nekim cinjenicama i vjerovatno je samo pokusaj da se avazov sajt malo popularizuje a sa-x oslabi..u svakom slucaju nebi se slozio sa clankom i mislim da je sa-x mnogo citaniji,sta vise i najcitaniji bar koliko mogu vidjeti po vijestima na facebook koje prati raja.najcesce su to vijesti sa ovog sajta.uglavnom ne vidim svrhu prebacivanja ove vijesti sa teme predvidjene za avaz na temu o sbb stranci..ocito je cilj onog ko je prebacio da na racun avaza popljuje i sbb stranku,tako da bi zamolio moderaciju da reaguje.
a avaz i sbbb inace nemaju nikakvih dodirnih tacaka
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59313
Joined: 15/12/2008 16:53

#5135 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by ultima_palabra »

nikad_vise wrote:p.s.sto se tice avazovog pisanja o sa-x mislim da to nema uporista u nekim cinjenicama i vjerovatno je samo pokusaj da se avazov sajt malo popularizuje a sa-x oslabi..u svakom slucaju nebi se slozio sa clankom i mislim da je sa-x mnogo citaniji,sta vise i najcitaniji bar koliko mogu vidjeti po vijestima na facebook koje prati raja.najcesce su to vijesti sa ovog sajta.uglavnom ne vidim svrhu prebacivanja ove vijesti sa teme predvidjene za avaz na temu o sbb stranci..ocito je cilj onog ko je prebacio da na racun avaza popljuje i sbb stranku,tako da bi zamolio moderaciju da reaguje.
A jel SBB pridobila podršku Avaza? :-D
veiz
Posts: 430
Joined: 15/01/2010 20:39

#5136 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by veiz »

Evo jednog zanimljivog članka.

"Propao plan Radončića i njegovog plaćenika iz Srbije"


Nakon što je prije desetak Safet Kurtović preko interneta pokrenuo akciju „Svi na ulice" kojom je pozvao građane BiH na rušilačke udare na našu državu, sve više se razotkrivaju njegova mešetarenja, ali što je još važnije njegovi nalogodavci.

Kazna koja čeka vlasti u BiH je legitimna narodna revolucija - kaže se, pored ostalog, u Kurtovićevom internetskom pozivu.

Izazivanje haosa „San" je prije tri dana objavio da Safet Kurtović nema nikakve veze s Bosnom i Hercegovinom - on je rođen negdje u Srbiji, živi u Švicarskoj i iz te zemlje pokušava da napravi haos u BiH, prvenstveno u Sarajevu. Prema svim relevatnim izvorima, on direktno radi za Fahrudina Radončića, vlasnika „Avaza", a postoje i određena saznanja da je Kurtović učestvovao u prošlogodišnjim protestima u Sarajevu kada je zapaljena zgrada Vlade Federacije BiH.

Sam Radončić u srijedu je preko svog „Dnevnog avaza", a u svoje i ime svoje stranke dao punu podršku svom plaćeniku Kurtoviću i akciji „Svi na ulice" koju on vodi preko interneta. Naime, Radončić je pozvao „više od 5.000 prijatelja sa svog Facebook profila da podrže inicijativu kako bi kolektivni mubaraci saznali šta javnost misli o njima i velikoj izbornoj pljački koja je počinjena na oktobarskim izborima nad SBB".

Inače, na Kurtovićevom Facebook profilu Radončić se predstavlja kao „spas za BiH", tvrdi se da je njemu oteta pobjeda na oktobarskim izborima i da ga uličnom revolucijom treba postaviti da vodi našu državu! Kurtović ide dotle u obmanama da tvrdi da iza njega stoji organizacija „Studentski pokret BiH". Međutim, takva organizacija uopšte ne postoji.

Nasilno preuzimanje vlasti

Jučer se medijima javio Jasmin Alić, aktivista nevladinog sektora iz Tuzle, i javno i dodatno razobličio Srbijanca iz Švicarske Safeta Kurtovića.

Upoznao sam ga i jesen 2009. godine kada nam se pridružio u organizovanju studentskih protesta u cijeloj BiH. Ubrzo mi je postao sumnjiv jer je isključivo tražio da sve bude po njegovim mjerilima. Kap je prelila čašu pred opšte izbore u oktobru prošle godine. Svaki dan me telefonom zvao po nekoliko puta i tražio od mene da ni ja ni bilo ko u Tuzli u predizbornoj kampanji ne pada Fahrudina Radončića i da svi u Tuzli obavezno glasamo za njega i njegovu stranku. Znalo se dogoditi da mi i po sat priča o Radončiću, ja ostavim telefon, vratim se nakon 15 minuta, a on i dalje priča. Mislim da taj Safet Kurtović ima i određenih patoloških problema - izjavio je Tuzlak Jasmin Alić.

Radončić je u srijedu slavodobitno u svom „Dnevnom avazu", objavljujući svoju sliku saopštio da se akciji „Svi na ulice" koju vodi Srbijanac Safet Kurtović za svega dva dana pridružilo 12.000 ljudi i da taj broj stalno raste.

Nakon toga se ušutio jer je razotkriven scenario nasilnog preuzimanja vlasti. Namjera je bila da se na ulice Sarajevu u martu izvede što veći broj ljudi, da se ubace plaćenićke ekipe iz Srbije i Crne Gore sa specijalnim zadacima da ruše, pale, pljačkaju i da se na kraju Fahrudin Radončić obrati okupljenima čime bi sam sebe promovisao u novog lidera. Time bi, po tom paklenom planu, on likvidirao Zlatka Lagumdžiju, Sulejmana Tihića i Bakira Izetbegovića, i formirao novu vlast sa Miloradom Dodikom i Draganom Čovićem.

S.N.
convict
Posts: 3519
Joined: 10/02/2008 01:20

#5137 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by convict »

.
Last edited by convict on 08/02/2014 16:03, edited 1 time in total.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#5138 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by spreca »

convict wrote:Jest Fahro beskrupulozan lik, ali i ovi iz Sana fakat pretjeruju. Čuj Fahro da se obrati prosvjednicima i tako poništi izborne rezultate... :-)
Pa on misli da moze sve,nije njegovo maslo za ramazana,uskoro ce i njemu pokucati na vrata
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#5139 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by zonbirile »

u današnjem ABA3Y,Sejo Numanović otkriva,naravno ,ne htijući sam srž profane misli i djela kako medija tako i politike.Pa tako lamentira nad sudbinom Bošnjaka,kojih je malo na direktorskim pozicijama u vlasti.Znači nije bitan učinak,rad za zajednicu,važano je uhljebljenje.Doduše i on se sam dobro uhljebio,na guzove,naravno,ali bukvalno
za_sada_bez_dobrog_nicka
Posts: 1137
Joined: 28/09/2007 23:31
Location: 塞拉耶佛, サラエボ, سراييفو

#5140 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by za_sada_bez_dobrog_nicka »

Prenosi šefova razmišljanja... A falusna kula prazna... Kako bi bilo dobro biti na vlasti pa je iznajmiti institucijama... Pa malo zataškati poreza, kao onda kad mu je zbog lizanja sa vlasti bilo oprošteno...
big.muzzy
Posts: 153
Joined: 30/03/2010 10:02

#5141 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by big.muzzy »

zonbirile wrote:u današnjem ABA3Y,Sejo Numanović otkriva,naravno ,ne htijući sam srž profane misli i djela kako medija tako i politike.Pa tako lamentira nad sudbinom Bošnjaka,kojih je malo na direktorskim pozicijama u vlasti.Znači nije bitan učinak,rad za zajednicu,važano je uhljebljenje.Doduše i on se sam dobro uhljebio,na guzove,naravno,ali bukvalno
Ne branim ni lik ni djelo dotične osobe niti tvrdim da je u agenciji čiji je direktor bio u svakom segmentu cvjetalo cvjeće. Ali, statistike govore da su se iz godine u godinu povećavali prihodi od indirektnih poreza dok je bio na čelu agencije.

S druge strane Bošnjaci kao najbrojnija etnička grupa u državi imaju najmanje rukovodilaca u državnim institucijama ... to ostavlja utisak i navodi na zaključak da su Bošnjaci procentualno najnesposobniji i najnekompetentniji za rukovodeće funkcije i da najmanje doprinose svojim radom. Jel' to teza koju želiš provući između redova.
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#5142 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by zonbirile »

big.muzzy wrote:
zonbirile wrote:u današnjem ABA3Y,Sejo Numanović otkriva,naravno ,ne htijući sam srž profane misli i djela kako medija tako i politike.Pa tako lamentira nad sudbinom Bošnjaka,kojih je malo na direktorskim pozicijama u vlasti.Znači nije bitan učinak,rad za zajednicu,važano je uhljebljenje.Doduše i on se sam dobro uhljebio,na guzove,naravno,ali bukvalno
Ne branim ni lik ni djelo dotične osobe niti tvrdim da je u agenciji čiji je direktor bio u svakom segmentu cvjetalo cvjeće. Ali, statistike govore da su se iz godine u godinu povećavali prihodi od indirektnih poreza dok je bio na čelu agencije.

S druge strane Bošnjaci kao najbrojnija etnička grupa u državi imaju najmanje rukovodilaca u državnim institucijama ... to ostavlja utisak i navodi na zaključak da su Bošnjaci procentualno najnesposobniji i najnekompetentniji za rukovodeće funkcije i da najmanje doprinose svojim radom. Jel' to teza koju želiš provući između redova.
----------------------------------------------
pa teza koja se provlači je toliko odvratna i neproduktivna da nas je i gurnula na dno.Evo na primjeru fudbalske repke,pa zar bi bilo manje vrijedno da se igdje plasiramo sa najboljim timom,ili da stalno pravimo nacionalne ključeve.Pogledaj izbor miss,smiješno,ko je sada na redu,može i hroma,ako je naša.
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#5143 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Država »

ultima_palabra wrote:
A jel SBB pridobila podršku Avaza? :-D
Kad je Fahro izjavio da će se SBB boriti za podršku ABA3A, tad sam definitivno shvatio da taj čovjek ima određene zdravstvene smetnje. Mislim, kako to da se ja borim, za podršku sebe, samom sebi... :-) :-) :-) :-) :-)
User avatar
Better Man
Posts: 18753
Joined: 01/10/2006 20:10

#5144 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Better Man »

Večeras Fahro opet gost kod Mate na OBN-u.
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#5145 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by zonbirile »

Better Man wrote:Večeras Fahro opet gost kod Mate na OBN-u.
------------------
da neće Mato na Alfu.Isti qurac ne zna se koja je lošija TV.
big.muzzy
Posts: 153
Joined: 30/03/2010 10:02

#5146 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by big.muzzy »

zonbirile wrote: pa teza koja se provlači je toliko odvratna i neproduktivna da nas je i gurnula na dno.Evo na primjeru fudbalske repke,pa zar bi bilo manje vrijedno da se igdje plasiramo sa najboljim timom,ili da stalno pravimo nacionalne ključeve.Pogledaj izbor miss,smiješno,ko je sada na redu,može i hroma,ako je naša.
primjer izbora mis i reprezentacije je previše banalan za ono o čemu pričamo. Ni od mis niti od sastava reprezentacije ne zavise sudbine i kvalitet života hiljada ljudi, a nešto baš i ne osjećam da mi se život poboljšao od povećanog broja nebošnjačkih funkcionera. Što se mene lično tiče, ja bi etnički ključ koristio samo onda kad veći broj podjednako kvalitetnih kandidata konkuriše na jedno mjesto. Nemogu da se pomirim s tim da među Bošnjacima nema sposobnog stručnjaka za funkciju ministra finansija federacije ili države, a ta mjesta su skoro ekskluzivno hrvatska. Čisto sumnjam da je uvjek dosad u pitanju samo stručnost kriterij. Naravno odlučuje politika. E ako je već tako, onda nebi trebalo gledati samo stručnost i kad su Bošnjaci u pitanju, neka i politika kaže svoje i u takvim slučajevima, pa kud puklo da puklo.
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#5147 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

28. februar 2011. godine

Sretan Dan nezavisnosti BiH

Povodom 1. marta, Dana nezavisnosti, predsjednik Saveza za bolju budućnost BiH Fahrudin Radončić uputio je u ime Predsjedništva, Glavnog odbora i članova SBB BiH čestitku svim građanima Bosne i Hercegovine:

Važno je da BiH bude pravedna i snažna država koja će zaštiti svoje građane, osigurati povjerene među ljudima, obezbijediti suživot i toleranciju, te ekonomski razvoj i put ka euroatlanskim integracijama. To je jedini način da vratimo dostojanstvo, te da svi podjednako Bosnu i Hercegovinu osjećamo svojom domovinom, stoji u saopćenju SBB BiH

Pres-centar SBB BiH
p.s.sto se tice postova upucenih meni,na iste cu veceras odgovoriti.
takodje dobar nastup presidentea kod mate,..jesmo mala opozicija al ima da kritikujemo nerad onako momacki :D
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#5148 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Control panel »

AVAZ je najvece zlo koje postoji.
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#5149 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by zonbirile »

big.muzzy wrote:
zonbirile wrote: pa teza koja se provlači je toliko odvratna i neproduktivna da nas je i gurnula na dno.Evo na primjeru fudbalske repke,pa zar bi bilo manje vrijedno da se igdje plasiramo sa najboljim timom,ili da stalno pravimo nacionalne ključeve.Pogledaj izbor miss,smiješno,ko je sada na redu,može i hroma,ako je naša.
primjer izbora mis i reprezentacije je previše banalan za ono o čemu pričamo. Ni od mis niti od sastava reprezentacije ne zavise sudbine i kvalitet života hiljada ljudi, a nešto baš i ne osjećam da mi se život poboljšao od povećanog broja nebošnjačkih funkcionera. Što se mene lično tiče, ja bi etnički ključ koristio samo onda kad veći broj podjednako kvalitetnih kandidata konkuriše na jedno mjesto. Nemogu da se pomirim s tim da među Bošnjacima nema sposobnog stručnjaka za funkciju ministra finansija federacije ili države, a ta mjesta su skoro ekskluzivno hrvatska. Čisto sumnjam da je uvjek dosad u pitanju samo stručnost kriterij. Naravno odlučuje politika. E ako je već tako, onda nebi trebalo gledati samo stručnost i kad su Bošnjaci u pitanju, neka i politika kaže svoje i u takvim slučajevima, pa kud puklo da puklo.
--------------------------------------------
pa naravno da sam banalizovao.Postoje dvije ravni.Imaš stručne ljude koji nisu u strankama i automatski su autsajderi.Među stranačkim stručnjacima treba tražiti kvalitet,ali ni to nije opcija.Ide prvo poslušnost i pokornost,a to je davno rečena maxima Oca nacije.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70318
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#5150 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by plain vanilla »

Taman kad pomislis da nize ne moze, Avaz pokaze da uvijek moze nize i da ne preza ni od cega. Fujjjj
Sulejman Tihić, samoljubljivi predsjednik SDA, očito, ne dijeli radost zbog godišnjice najvažnijeg događaja u novijoj historiji BiH.

Kada se malo “zarovi ispod površine”, te pregledaju arhivski snimci iz ne tako davne prošlosti jasno je i zbog čega.

U vrijeme dok još nije odlučio na koju će stranu Tihić je u intervju za TV Novi Sad ustvrdio da “nijedna Bosna, da li ona bila nezavisna, suverena ili međunarodno priznata, ne vredi žrtava”.

To nije sve jer je Tihić tom prilikom po prvi put pristao na podjelu BiH rekavši da “ako jedna jedna trećina građane želi da bude srpska Republika BiH, neka to onda bude tako”.
Ja ovog Tihica stvarno ne volim, ali nabijati mu na nos izjave koje je bio prisljen dati, ove novinare ne cini nista boljim od onih cudovista i monstruma koji su ga drzali. Eto, imamo i mi svog Purdu.

Aferim Fahro i ucini nam uslugu i razguli :x
Post Reply