Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#5126 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

Promijeni zanr onda :mrgreen:
User avatar
brown.sugar
Posts: 1133
Joined: 09/09/2013 19:32
Location: I'm a female. :D

#5127 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by brown.sugar »

Kal El wrote:Preporučite neku seriju :/ (komedija)

Gledao/Pregledao/Čekam
HIMYM,TAAHM,TBBT, The Exes, Baby Daddy,Melissa and Joey,The Neighbours, Seinfeld,Friends,Fraiser, etc
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
http://www.imdb.com/title/tt0255734/?ref_=nm_knf_t2
http://www.imdb.com/title/tt0165581/?ref_=nv_sr_2
http://www.imdb.com/title/tt0273855/?ref_=tt_rec_tt
http://www.imdb.com/title/tt0790772/?ref_=tt_rec_tt
http://www.imdb.com/title/tt0367279/?ref_=tt_rec_tt
http://www.imdb.com/title/tt1612578/?ref_=nm_flmg_act_7
User avatar
Kal El
Posts: 6291
Joined: 07/04/2013 21:49

#5128 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kal El »

Nešto mi se gleda komedije, kod mene ti je tako, nekad gledam komediju par mjeseci, pa onda idu drame/horror/akcije tipa Supernatural, Arrow...a sad mi se bas gleda neka dobra stara/novija komedija :mrgreen:

Sent from my LT26i using Tapatalk 4
User avatar
Russki
Posts: 19648
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#5129 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Russki »

samo gledam Castle, nista drugo
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#5130 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by mali_balon »

Imas RENO 911, ima provala da se upisas

http://www.youtube.com/watch?v=aYF26_SX ... 4AF4B02FE4
User avatar
Kal El
Posts: 6291
Joined: 07/04/2013 21:49

#5131 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kal El »

mali_balon wrote:Imas RENO 911, ima provala da se upisas

http://www.youtube.com/watch?v=aYF26_SX ... 4AF4B02FE4
Joj mrzim sve što je nekad bilo na Njemačkom Comedy Central,sve mi se zgadilo, Always Sunny in Philadelphia, Reno911 jeftine serije,nije mi se svidilo,zgadilo mi se :mrgreen: ...osim Trailer Park Boys

Sent from my LT26i using Tapatalk 4
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#5132 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by phillie »

Hostages, po meni odlicna jednosezonska serija...

http://www.imdb.com/title/tt2647258/
User avatar
Vegetastar
Posts: 397
Joined: 22/04/2011 10:46

#5133 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Vegetastar »

irac300 wrote:http://www.imdb.com/title/tt2215797/?ref_=fn_al_tt_1
Zero Hour

Sinoć počeh s ovom serijom. Nije loša, al' tek jutros vidjeh da je otkazana. Šteta.
joj ja sam sinoć pokušao gledati ovo i odustao. Ideja je dobra, ali je realizacija OČAJNA. Al stvarno, gluma katastrofa, svaki mogući kliše je u seriji... Ne znam, ja pogledao prvu epizodu i pokušao drugu, ali zaista nisam mogao izdržati. Šteta.
User avatar
PristavilaVoduZaKafu
Posts: 1278
Joined: 28/06/2013 16:45

#5134 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by PristavilaVoduZaKafu »

Kal El wrote:Nešto mi se gleda komedije, kod mene ti je tako, nekad gledam komediju par mjeseci, pa onda idu drame/horror/akcije tipa Supernatural, Arrow...a sad mi se bas gleda neka dobra stara/novija komedija :mrgreen:

Sent from my LT26i using Tapatalk 4
Što si razmažen :D
ovo ti je već neko preporučio: Arrested Development
dobre prve tri sezone (od 4), samo je fazon što nema prijevod na naš : Two Guys, a Girl and a Pizza Place
i ovu si gledao 99,9% :Malcolm in the Middle
User avatar
zedo_m
Posts: 303
Joined: 07/09/2011 16:21
Location: Smog city

#5135 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zedo_m »

xamp wrote:Imal neko da preporuci neku dobro SF seriju, po mogucnosti da ima vise od 1 zavrsene sezone :) Samo da nije, revolution, walking dead, falling skies, supernatural ili misfits...
STAR TREK SERIJAL OD TOS-a do ENTRPRISA, kreni sa TOS-om prvo pa onda sa ENT, pa TNG pa DS9 i onda VOY za kraj
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#5136 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

Whitechapel 4. sezona :thumbup:, iako ima nedovrsen kraj, nadam se zato jer misle snimiti novu sezonu.

Ima li neka WWII serija ili slicno? Poceo sam gledati "Band of Brothers" ponovo u nedostatku dobrih serija :mrgreen:
User avatar
zoza
Posts: 496
Joined: 02/04/2013 12:15

#5137 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zoza »

Pitarrr82 wrote: Ima li neka WWII serija ili slicno? Poceo sam gledati "Band of Brothers" ponovo u nedostatku dobrih serija :mrgreen:
Ota je pravo dobra, tesko je naći nešto u tom rangu. Možda The Pacific. Meni se i ova sviđa Changi.

Evo ovde lista serija o Drugom svjetskom ratu.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Wo ... _TV_series
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#5138 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

zoza wrote:
Pitarrr82 wrote: Ima li neka WWII serija ili slicno? Poceo sam gledati "Band of Brothers" ponovo u nedostatku dobrih serija :mrgreen:
Ota je pravo dobra, tesko je naći nešto u tom rangu. Možda The Pacific. Meni se i ova sviđa Changi.

Evo ovde lista serija o Drugom svjetskom ratu.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Wo ... _TV_series

Pacific sam isto gledao, radili su je isti producenti pa je u rangu BoB-a...

:thumbup:
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#5139 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by irac300 »

Vegetastar wrote:
irac300 wrote:http://www.imdb.com/title/tt2215797/?ref_=fn_al_tt_1
Zero Hour

Sinoć počeh s ovom serijom. Nije loša, al' tek jutros vidjeh da je otkazana. Šteta.
joj ja sam sinoć pokušao gledati ovo i odustao. Ideja je dobra, ali je realizacija OČAJNA. Al stvarno, gluma katastrofa, svaki mogući kliše je u seriji... Ne znam, ja pogledao prvu epizodu i pokušao drugu, ali zaista nisam mogao izdržati. Šteta.
U pravu si. Ja sam dogurao do osme, i sada je moram završiti. Više me kopka da vidim kako će završiti, nego gluma, koja je, složit ću se s tobom, očajna.
User avatar
cls
Posts: 901
Joined: 04/02/2010 16:11

#5140 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by cls »

User avatar
Dasi
Posts: 2365
Joined: 27/05/2006 01:06

#5141 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Dasi »

.
Last edited by Dasi on 15/12/2013 19:21, edited 1 time in total.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#5142 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Jimmy McNulty »

Gledao neko seriju The Shield? Ako je moze nesto osnovno o njoj, a da mi nekako ne spojlate...
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#5143 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Lakat Jebić »

bolji zivot 8-)
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#5144 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by azurna_obala »

:lol: :lol:
User avatar
CoCoLoCo
Posts: 1455
Joined: 12/10/2012 14:29
Location: Letim na mixeru...trazhim shtekdoznu :P

#5145 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by CoCoLoCo »

Image

biche serija do jaja, tek prva epizoda otpucala, ko spoj dracule i nikole tesle, ima potencijala haos, rhys myers ubija :D
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#5146 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by nosara »

Image

http://www.imdb.com/title/tt1733785/

Samo jos jednom da skrenem paznju... Ko ne gleda, ne zna sta propusta... Epizoda 6 od prosle nedjelje VRH...

"Saga Norén, Länskrim, Malmö... " :lol:

Last edited by nosara on 02/11/2013 20:27, edited 1 time in total.
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#5147 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Šveđanin »

Dracula (2013– )

Image

http://www.imdb.com/title/tt2296682/
Opis:
Druga je polovica 19. stoljeća i Drakula je stigao u London. Predstavlja se kao američki poduzetnik koji želi unijeti modernu znanost u viktorijansku Britaniju. Posebno ga zanima otkriće nove tehnologije električne energije koja može osvijetliti noć, što je korisno nekome ko izbjegava dan i sunce. Ali ima i drugi razlog za dolazak, želi se osvetiti onima koji su ga prevarili prethodnog stoljeća. I sve je išlo po planu dok nije postao zaluđen ženom, za koju se čini da je reinkarnacija njegove pokojne supruge.

Žanr: drama, horor
Kanal: NBC
Glume: Jonathan Rhys Meyers, Oliver Jackson-Cohen, Ben Miles, Jessica De Gouw, Thomas Kretschmann, Nonso Anozie, Miklós Bányai, Katie McGrath, Victoria Smurfit, Charlotte Asprey
Godina proizvodnje: 2013.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#5148 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

Fali akcije u prvoj epizodi al' ne sumnjam da će biti dobra serija, pratit ću je.
User avatar
brown.sugar
Posts: 1133
Joined: 09/09/2013 19:32
Location: I'm a female. :D

#5149 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by brown.sugar »

Jos jedna u nizu odlicnih jednosezonskih, "Happy Town".

http://www.imdb.com/title/tt1379722/?ref_=nv_sr_1
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#5150 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Not My Idea »

SCANDAL. 100 puta. :mrgreen:
Post Reply