Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#5126 Re: Gledate seriju - preporucite je
Promijeni zanr onda 
- brown.sugar
- Posts: 1133
- Joined: 09/09/2013 19:32
- Location: I'm a female. :D
#5127 Re: Gledate seriju - preporucite je
http://www.imdb.com/title/tt0255734/?ref_=nm_knf_t2Kal El wrote:Preporučite neku seriju :/ (komedija)
Gledao/Pregledao/Čekam
HIMYM,TAAHM,TBBT, The Exes, Baby Daddy,Melissa and Joey,The Neighbours, Seinfeld,Friends,Fraiser, etc
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
http://www.imdb.com/title/tt0165581/?ref_=nv_sr_2
http://www.imdb.com/title/tt0273855/?ref_=tt_rec_tt
http://www.imdb.com/title/tt0790772/?ref_=tt_rec_tt
http://www.imdb.com/title/tt0367279/?ref_=tt_rec_tt
http://www.imdb.com/title/tt1612578/?ref_=nm_flmg_act_7
- Kal El
- Posts: 6291
- Joined: 07/04/2013 21:49
#5128 Re: Gledate seriju - preporucite je
Nešto mi se gleda komedije, kod mene ti je tako, nekad gledam komediju par mjeseci, pa onda idu drame/horror/akcije tipa Supernatural, Arrow...a sad mi se bas gleda neka dobra stara/novija komedija
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
- Russki
- Posts: 19648
- Joined: 28/05/2012 15:38
- Location: Mentmore Towers
#5129 Re: Gledate seriju - preporucite je
samo gledam Castle, nista drugo
-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
- Kal El
- Posts: 6291
- Joined: 07/04/2013 21:49
#5131 Re: Gledate seriju - preporucite je
Joj mrzim sve što je nekad bilo na Njemačkom Comedy Central,sve mi se zgadilo, Always Sunny in Philadelphia, Reno911 jeftine serije,nije mi se svidilo,zgadilo mi semali_balon wrote:Imas RENO 911, ima provala da se upisas
http://www.youtube.com/watch?v=aYF26_SX ... 4AF4B02FE4
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
- Vegetastar
- Posts: 397
- Joined: 22/04/2011 10:46
#5133 Re: Gledate seriju - preporucite je
joj ja sam sinoć pokušao gledati ovo i odustao. Ideja je dobra, ali je realizacija OČAJNA. Al stvarno, gluma katastrofa, svaki mogući kliše je u seriji... Ne znam, ja pogledao prvu epizodu i pokušao drugu, ali zaista nisam mogao izdržati. Šteta.irac300 wrote:http://www.imdb.com/title/tt2215797/?ref_=fn_al_tt_1
Zero Hour
Sinoć počeh s ovom serijom. Nije loša, al' tek jutros vidjeh da je otkazana. Šteta.
- PristavilaVoduZaKafu
- Posts: 1278
- Joined: 28/06/2013 16:45
#5134 Re: Gledate seriju - preporucite je
Što si razmaženKal El wrote:Nešto mi se gleda komedije, kod mene ti je tako, nekad gledam komediju par mjeseci, pa onda idu drame/horror/akcije tipa Supernatural, Arrow...a sad mi se bas gleda neka dobra stara/novija komedija![]()
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
ovo ti je već neko preporučio: Arrested Development
dobre prve tri sezone (od 4), samo je fazon što nema prijevod na naš : Two Guys, a Girl and a Pizza Place
i ovu si gledao 99,9% :Malcolm in the Middle
- zedo_m
- Posts: 303
- Joined: 07/09/2011 16:21
- Location: Smog city
#5135 Re: Gledate seriju - preporucite je
STAR TREK SERIJAL OD TOS-a do ENTRPRISA, kreni sa TOS-om prvo pa onda sa ENT, pa TNG pa DS9 i onda VOY za krajxamp wrote:Imal neko da preporuci neku dobro SF seriju, po mogucnosti da ima vise od 1 zavrsene sezoneSamo da nije, revolution, walking dead, falling skies, supernatural ili misfits...
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#5136 Re: Gledate seriju - preporucite je
Whitechapel 4. sezona
, iako ima nedovrsen kraj, nadam se zato jer misle snimiti novu sezonu.
Ima li neka WWII serija ili slicno? Poceo sam gledati "Band of Brothers" ponovo u nedostatku dobrih serija
Ima li neka WWII serija ili slicno? Poceo sam gledati "Band of Brothers" ponovo u nedostatku dobrih serija
- zoza
- Posts: 496
- Joined: 02/04/2013 12:15
#5137 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ota je pravo dobra, tesko je naći nešto u tom rangu. Možda The Pacific. Meni se i ova sviđa Changi.Pitarrr82 wrote: Ima li neka WWII serija ili slicno? Poceo sam gledati "Band of Brothers" ponovo u nedostatku dobrih serija
Evo ovde lista serija o Drugom svjetskom ratu.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Wo ... _TV_series
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#5138 Re: Gledate seriju - preporucite je
zoza wrote:Ota je pravo dobra, tesko je naći nešto u tom rangu. Možda The Pacific. Meni se i ova sviđa Changi.Pitarrr82 wrote: Ima li neka WWII serija ili slicno? Poceo sam gledati "Band of Brothers" ponovo u nedostatku dobrih serija
Evo ovde lista serija o Drugom svjetskom ratu.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Wo ... _TV_series
Pacific sam isto gledao, radili su je isti producenti pa je u rangu BoB-a...
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#5139 Re: Gledate seriju - preporucite je
U pravu si. Ja sam dogurao do osme, i sada je moram završiti. Više me kopka da vidim kako će završiti, nego gluma, koja je, složit ću se s tobom, očajna.Vegetastar wrote:joj ja sam sinoć pokušao gledati ovo i odustao. Ideja je dobra, ali je realizacija OČAJNA. Al stvarno, gluma katastrofa, svaki mogući kliše je u seriji... Ne znam, ja pogledao prvu epizodu i pokušao drugu, ali zaista nisam mogao izdržati. Šteta.irac300 wrote:http://www.imdb.com/title/tt2215797/?ref_=fn_al_tt_1
Zero Hour
Sinoć počeh s ovom serijom. Nije loša, al' tek jutros vidjeh da je otkazana. Šteta.
- cls
- Posts: 901
- Joined: 04/02/2010 16:11
- Dasi
- Posts: 2365
- Joined: 27/05/2006 01:06
#5141 Re: Gledate seriju - preporucite je
.
Last edited by Dasi on 15/12/2013 19:21, edited 1 time in total.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#5142 Re: Gledate seriju - preporucite je
Gledao neko seriju The Shield? Ako je moze nesto osnovno o njoj, a da mi nekako ne spojlate...
- Lakat Jebić
- Posts: 8040
- Joined: 10/06/2008 15:47
#5143 Re: Gledate seriju - preporucite je
bolji zivot 
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
- CoCoLoCo
- Posts: 1455
- Joined: 12/10/2012 14:29
- Location: Letim na mixeru...trazhim shtekdoznu :P
#5145 Re: Gledate seriju - preporucite je

biche serija do jaja, tek prva epizoda otpucala, ko spoj dracule i nikole tesle, ima potencijala haos, rhys myers ubija
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
#5146 Re: Gledate seriju - preporucite je

http://www.imdb.com/title/tt1733785/
Samo jos jednom da skrenem paznju... Ko ne gleda, ne zna sta propusta... Epizoda 6 od prosle nedjelje VRH...
"Saga Norén, Länskrim, Malmö... "
Last edited by nosara on 02/11/2013 20:27, edited 1 time in total.
- Šveđanin
- Posts: 5649
- Joined: 13/06/2013 00:19
#5147 Re: Gledate seriju - preporucite je
Dracula (2013– )

http://www.imdb.com/title/tt2296682/

http://www.imdb.com/title/tt2296682/
Opis:
Druga je polovica 19. stoljeća i Drakula je stigao u London. Predstavlja se kao američki poduzetnik koji želi unijeti modernu znanost u viktorijansku Britaniju. Posebno ga zanima otkriće nove tehnologije električne energije koja može osvijetliti noć, što je korisno nekome ko izbjegava dan i sunce. Ali ima i drugi razlog za dolazak, želi se osvetiti onima koji su ga prevarili prethodnog stoljeća. I sve je išlo po planu dok nije postao zaluđen ženom, za koju se čini da je reinkarnacija njegove pokojne supruge.
Žanr: drama, horor
Kanal: NBC
Glume: Jonathan Rhys Meyers, Oliver Jackson-Cohen, Ben Miles, Jessica De Gouw, Thomas Kretschmann, Nonso Anozie, Miklós Bányai, Katie McGrath, Victoria Smurfit, Charlotte Asprey
Godina proizvodnje: 2013.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#5148 Re: Gledate seriju - preporucite je
Fali akcije u prvoj epizodi al' ne sumnjam da će biti dobra serija, pratit ću je.
- brown.sugar
- Posts: 1133
- Joined: 09/09/2013 19:32
- Location: I'm a female. :D
#5149 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jos jedna u nizu odlicnih jednosezonskih, "Happy Town".
http://www.imdb.com/title/tt1379722/?ref_=nv_sr_1
http://www.imdb.com/title/tt1379722/?ref_=nv_sr_1
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#5150 Re: Gledate seriju - preporucite je
SCANDAL. 100 puta. 

