Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#51201 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

skupljac_zeljeza wrote:Ekspert otkrio tek sada ono što je Vuk Drašković davne 1984. :P :mrgreen:
DŽEVAD GALIJAŠEVIĆ: 80 odsto muslimana u BiH ima srpske korjene, Bošnjaci su islamizirani Srbi

http://webtribune.rs/galijasevic-80-ods ... rani-srbi/
Hajde recimo da je tako , koliko onda Srba u sebi ima turske krvi ??
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10262
Joined: 12/10/2014 01:12

#51202 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by skupljac_zeljeza »

mO k3 wrote:
skupljac_zeljeza wrote:Ekspert otkrio tek sada ono što je Vuk Drašković davne 1984. :P :mrgreen:
DŽEVAD GALIJAŠEVIĆ: 80 odsto muslimana u BiH ima srpske korjene, Bošnjaci su islamizirani Srbi

http://webtribune.rs/galijasevic-80-ods ... rani-srbi/
Hajde recimo da je tako , koliko onda Srba u sebi ima turske krvi ??
Ma pusti ga. Evo kako su protjerivani Srbi iz Federacije.

User avatar
Danguba
Posts: 15905
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#51203 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

skupljac_zeljeza wrote:Ekspert otkrio tek sada ono što je Vuk Drašković davne 1984. :P :mrgreen:
DŽEVAD GALIJAŠEVIĆ: 80 odsto muslimana u BiH ima srpske korjene, Bošnjaci su islamizirani Srbi

http://webtribune.rs/galijasevic-80-ods ... rani-srbi/
Sad ce on KacaMendi na ispovjest a poslije toga izlazi sa Crni Gruja imenom. :D
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#51204 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KB9 »

pa da li to znaci da smo i mi u konacnici nebeski narod il tu cinjenicom da smo poturceni nam nestala krila?
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#51205 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

KB9 wrote:pa da li to znaci da smo i mi u konacnici nebeski narod il tu cinjenicom da smo poturceni nam nestala krila?
Srpska ulema se oko toga razišla.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#51206 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

KB9 wrote:pa da li to znaci da smo i mi u konacnici nebeski narod il tu cinjenicom da smo poturceni nam nestala krila?
X-man smo ti mi :) korak ispred njih :mrgreen:
Qoom
Posts: 1690
Joined: 17/10/2012 12:36

#51207 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Qoom »

Izjeba ga Alijin mali.

Potpisa krme "mehanizam", pu krme izdajničnko, pu...

Image
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#51208 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by p206 »

pozdrav za društvo u Istočnom Sarajevu

User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#51209 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

Izdajnik svoga naroda ...... Pljuc
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#51210 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

Kao, u dokumentu kojeg su jučer potpisali u "Barci", ispod, malim slovima, piše da se Dodik obavezuje da jednog unuka osuneti, ako raja ne laže...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#51211 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Mi smo bili zagovornici da u sistemu koordinacije bude samo jedan nivo vlasti, odnosno država
Kaze nekad veliki prijatelj PreCjednika, a danas izdajnik, Covke-ljuta eRcegovacka guja, a onda nastavlja....
"Što se mene tiče on je mrtvo slovo na papiru. Zadovoljena je potreba da su gospodin Dodik i gospodin Izetbegović sjeli i razgovarali, ali to ne možete raditi nauštrb nekog trećeg. Sasvim sigurno ovaj dogovor ne može proći na Vijeću ministara BiH".
Sta sebi umislja ovaj :oops: JopeT je majoriziran? Da se drzao PreCjednika, sve bi bilo BO, ali....e Covke, Covke, ko te ne zna :mrgreen:
I jos bi on minirao ono sto je teskom mukom dogovorio PreCjednik sa Baketom :shock:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#51212 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

@ tomo bogami mali Izetbegović , cas jednog cas drugog voza kako mu treba ko malu djecu. :mrgreen:
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#51213 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

Viču naše republikosrpskijanske kopije kako je ovo Dodikov tuk na utuk Човићу za onaj Jukićev potpis na metodologiju, kako se poklonio Bakiru, ustoličio Bakira, kako je polizao sve što je dosad govorio, ponizio Srpsku i njene institucije za šaku dolara, kako...

A naše hercegbosanske kopije viču kako je Čović izigran od oba "partnera", kako mu i treba tako kada ne vodi jasnu i konzistetntnu politiku nego sjedi na svim stolicama, kako im Srbi nikad nisu bili saveznici u povijesti, kako je ovo osveta za Jukićev potpis...

Dok mi, ustvari, znamo istinu da nas je Bakir zavalio, da su ponižene institucije države, da je Dodik trijumfovao dobivši kredit i ojačavajući poziciju RS-a u Mehko-u, da se nastavio put opstrukcije i blokade, da nas EU ne bere ni pod razno, da...

I tako to...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#51214 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Image

:mrgreen: :mrgreen:
User avatar
MikroBelaj
Posts: 897
Joined: 13/07/2016 15:45
Location: Jasminova Tuzla :)

#51215 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by MikroBelaj »

Znaci Boze :D

155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#51216 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

MikroBelaj wrote:Znaci Boze :D

kad ce vise izaci kompletan tekst potpisanog da vidimo sta je potpisano.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#51217 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by channel10 »

155_mm wrote:
MikroBelaj wrote:Znaci Boze :D

kad ce vise izaci kompletan tekst potpisanog da vidimo sta je potpisano.
Jesi brate i dosadan sa tim sta je potpisano :)...Rečeno ti je nekoliko puta, a sad imaš i izjavu Dodika u vezi toga. Sve isto sto je i tebi vec rečeno.
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#51218 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

channel10 wrote:
155_mm wrote:
MikroBelaj wrote:Znaci Boze :D

kad ce vise izaci kompletan tekst potpisanog da vidimo sta je potpisano.
Jesi brate i dosadan sa tim sta je potpisano :)...Rečeno ti je nekoliko puta, a sad imaš i izjavu Dodika u vezi toga. Sve isto sto je i tebi vec rečeno.
necu niciju izjavu hocu tekst potpisanog. ne treba meni nicija izjava a pogotovu ne raznih politickih i forumaskih klovnova. ja cu uloziti trud da sam procitam tekst. naravno ako ikad izadje u javnost u cijelosti.

jos nesto ti nije jasno?
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#51219 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by channel10 »

Najvažnije je to da je Bake dao mogućnost blokade iz RS-a i dalje te ne treba ništa ni zanimati.
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#51220 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

channel10 wrote:Najvažnije je to da je Bake dao mogućnost blokade iz RS-a i dalje te ne treba ništa ni zanimati.
nek to bude moja briga. tebi je mile reko i tebi je dosta. sad uzivaj.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#51221 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by channel10 »

155_mm wrote:
channel10 wrote:Najvažnije je to da je Bake dao mogućnost blokade iz RS-a i dalje te ne treba ništa ni zanimati.
nek to bude moja briga. tebi je mile reko i tebi je dosta. sad uzivaj.
Nije meni Mile rekao ništa nego je davno bilo priče oko prvobitnog sporazuma gdje je savez za promjene dopustio da se odluke donose prostom većinom PRISUTNIH, a sad je to Bake prepravio da mogu genocidasi blokirati kad god im je cejf. Tačnije ne samo genocidasi, nego svi jer onda valja u hapsanu ako se to sve ubrza.
User avatar
armin071
Posts: 6549
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#51222 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by armin071 »

channel10 wrote:Najvažnije je to da je Bake dao mogućnost blokade iz RS-a i dalje te ne treba ništa ni zanimati.
Dao Bake mogucnost koja je vec zagarantovana Dejtonskim sporazumom. A sto vam Mile prodaje muda pod bubrege. Isto tako moze i Bake reci nema nista od dogovora dok i od nas ne bude amin. I sta je tu drugacije nego dosad? Zato i jesmo u kurcu 20 godina od rata.
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#51223 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

channel10 wrote:
155_mm wrote:
channel10 wrote:Najvažnije je to da je Bake dao mogućnost blokade iz RS-a i dalje te ne treba ništa ni zanimati.
nek to bude moja briga. tebi je mile reko i tebi je dosta. sad uzivaj.
Nije meni Mile rekao ništa nego je davno bilo priče oko prvobitnog sporazuma gdje je savez za promjene dopustio da se odluke donose prostom većinom PRISUTNIH, a sad je to Bake prepravio da mogu genocidasi blokirati kad god im je cejf. Tačnije ne samo genocidasi, nego svi jer onda valja u hapsanu ako se to sve ubrza.
ne kontas covjece boli me i za baketa i za mileta. mene zanimaju druge stvari i zbog toga mi treba citav tekst. ali iz nekog razloga se krije od svih koji su ga vidjeli kao zmija noge. ali nekad ce izaci na vidjelo. predpostavljam da je dogovor da izadje poslije lokalnih izbora.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#51224 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by channel10 »

armin071 wrote:
channel10 wrote:Najvažnije je to da je Bake dao mogućnost blokade iz RS-a i dalje te ne treba ništa ni zanimati.
Dao Bake mogucnost koja je vec zagarantovana Dejtonskim sporazumom. A sto vam Mile prodaje muda pod bubrege. Isto tako moze i Bake reci nema nista od dogovora dok i od nas ne bude amin. I sta je tu drugacije nego dosad? Zato i jesmo u kurcu 20 godina od rata.
Ništa nije zagarantovano dok se ne dogovori ;)
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#51225 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

channel10 wrote:
armin071 wrote:
channel10 wrote:Najvažnije je to da je Bake dao mogućnost blokade iz RS-a i dalje te ne treba ništa ni zanimati.
Dao Bake mogucnost koja je vec zagarantovana Dejtonskim sporazumom. A sto vam Mile prodaje muda pod bubrege. Isto tako moze i Bake reci nema nista od dogovora dok i od nas ne bude amin. I sta je tu drugacije nego dosad? Zato i jesmo u kurcu 20 godina od rata.
Ništa nije zagarantovano dok se ne dogovori ;)
a dogovoreno je samo ono sto pise u potpisanom dokumentu a ne ono sto neko laprda naokolo. ili?
Locked