Hajde recimo da je tako , koliko onda Srba u sebi ima turske krvi ??skupljac_zeljeza wrote:Ekspert otkrio tek sada ono što je Vuk Drašković davne 1984.![]()
![]()
DŽEVAD GALIJAŠEVIĆ: 80 odsto muslimana u BiH ima srpske korjene, Bošnjaci su islamizirani Srbi
http://webtribune.rs/galijasevic-80-ods ... rani-srbi/
Milorad Dodik ALL ABOUT
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#51201 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
- skupljac_zeljeza
- Posts: 10262
- Joined: 12/10/2014 01:12
#51202 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Ma pusti ga. Evo kako su protjerivani Srbi iz Federacije.mO k3 wrote:Hajde recimo da je tako , koliko onda Srba u sebi ima turske krvi ??skupljac_zeljeza wrote:Ekspert otkrio tek sada ono što je Vuk Drašković davne 1984.![]()
![]()
DŽEVAD GALIJAŠEVIĆ: 80 odsto muslimana u BiH ima srpske korjene, Bošnjaci su islamizirani Srbi
http://webtribune.rs/galijasevic-80-ods ... rani-srbi/
- Danguba
- Posts: 15905
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#51203 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Sad ce on KacaMendi na ispovjest a poslije toga izlazi sa Crni Gruja imenom.skupljac_zeljeza wrote:Ekspert otkrio tek sada ono što je Vuk Drašković davne 1984.![]()
![]()
DŽEVAD GALIJAŠEVIĆ: 80 odsto muslimana u BiH ima srpske korjene, Bošnjaci su islamizirani Srbi
http://webtribune.rs/galijasevic-80-ods ... rani-srbi/
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#51204 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
pa da li to znaci da smo i mi u konacnici nebeski narod il tu cinjenicom da smo poturceni nam nestala krila?
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#51205 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Srpska ulema se oko toga razišla.KB9 wrote:pa da li to znaci da smo i mi u konacnici nebeski narod il tu cinjenicom da smo poturceni nam nestala krila?
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#51206 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
X-man smo ti miKB9 wrote:pa da li to znaci da smo i mi u konacnici nebeski narod il tu cinjenicom da smo poturceni nam nestala krila?
-
Qoom
- Posts: 1690
- Joined: 17/10/2012 12:36
#51207 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Izjeba ga Alijin mali.
Potpisa krme "mehanizam", pu krme izdajničnko, pu...

Potpisa krme "mehanizam", pu krme izdajničnko, pu...

- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#51208 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
pozdrav za društvo u Istočnom Sarajevu
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#51209 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Izdajnik svoga naroda ...... Pljuc
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#51210 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Kao, u dokumentu kojeg su jučer potpisali u "Barci", ispod, malim slovima, piše da se Dodik obavezuje da jednog unuka osuneti, ako raja ne laže...
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#51211 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Kaze nekad veliki prijatelj PreCjednika, a danas izdajnik, Covke-ljuta eRcegovacka guja, a onda nastavlja....Mi smo bili zagovornici da u sistemu koordinacije bude samo jedan nivo vlasti, odnosno država
Sta sebi umislja ovaj"Što se mene tiče on je mrtvo slovo na papiru. Zadovoljena je potreba da su gospodin Dodik i gospodin Izetbegović sjeli i razgovarali, ali to ne možete raditi nauštrb nekog trećeg. Sasvim sigurno ovaj dogovor ne može proći na Vijeću ministara BiH".
I jos bi on minirao ono sto je teskom mukom dogovorio PreCjednik sa Baketom
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#51212 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
@ tomo bogami mali Izetbegović , cas jednog cas drugog voza kako mu treba ko malu djecu. 
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#51213 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Viču naše republikosrpskijanske kopije kako je ovo Dodikov tuk na utuk Човићу za onaj Jukićev potpis na metodologiju, kako se poklonio Bakiru, ustoličio Bakira, kako je polizao sve što je dosad govorio, ponizio Srpsku i njene institucije za šaku dolara, kako...
A naše hercegbosanske kopije viču kako je Čović izigran od oba "partnera", kako mu i treba tako kada ne vodi jasnu i konzistetntnu politiku nego sjedi na svim stolicama, kako im Srbi nikad nisu bili saveznici u povijesti, kako je ovo osveta za Jukićev potpis...
Dok mi, ustvari, znamo istinu da nas je Bakir zavalio, da su ponižene institucije države, da je Dodik trijumfovao dobivši kredit i ojačavajući poziciju RS-a u Mehko-u, da se nastavio put opstrukcije i blokade, da nas EU ne bere ni pod razno, da...
I tako to...
A naše hercegbosanske kopije viču kako je Čović izigran od oba "partnera", kako mu i treba tako kada ne vodi jasnu i konzistetntnu politiku nego sjedi na svim stolicama, kako im Srbi nikad nisu bili saveznici u povijesti, kako je ovo osveta za Jukićev potpis...
Dok mi, ustvari, znamo istinu da nas je Bakir zavalio, da su ponižene institucije države, da je Dodik trijumfovao dobivši kredit i ojačavajući poziciju RS-a u Mehko-u, da se nastavio put opstrukcije i blokade, da nas EU ne bere ni pod razno, da...
I tako to...
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
- MikroBelaj
- Posts: 897
- Joined: 13/07/2016 15:45
- Location: Jasminova Tuzla :)
#51215 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Znaci Boze
-
155_mm
- Posts: 12057
- Joined: 25/03/2011 17:44
#51216 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
kad ce vise izaci kompletan tekst potpisanog da vidimo sta je potpisano.MikroBelaj wrote:Znaci Boze![]()
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#51217 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Jesi brate i dosadan sa tim sta je potpisano155_mm wrote:kad ce vise izaci kompletan tekst potpisanog da vidimo sta je potpisano.MikroBelaj wrote:Znaci Boze![]()
-
155_mm
- Posts: 12057
- Joined: 25/03/2011 17:44
#51218 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
necu niciju izjavu hocu tekst potpisanog. ne treba meni nicija izjava a pogotovu ne raznih politickih i forumaskih klovnova. ja cu uloziti trud da sam procitam tekst. naravno ako ikad izadje u javnost u cijelosti.channel10 wrote:Jesi brate i dosadan sa tim sta je potpisano155_mm wrote:kad ce vise izaci kompletan tekst potpisanog da vidimo sta je potpisano.MikroBelaj wrote:Znaci Boze![]()
...Rečeno ti je nekoliko puta, a sad imaš i izjavu Dodika u vezi toga. Sve isto sto je i tebi vec rečeno.
jos nesto ti nije jasno?
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#51219 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Najvažnije je to da je Bake dao mogućnost blokade iz RS-a i dalje te ne treba ništa ni zanimati.
-
155_mm
- Posts: 12057
- Joined: 25/03/2011 17:44
#51220 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
nek to bude moja briga. tebi je mile reko i tebi je dosta. sad uzivaj.channel10 wrote:Najvažnije je to da je Bake dao mogućnost blokade iz RS-a i dalje te ne treba ništa ni zanimati.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#51221 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Nije meni Mile rekao ništa nego je davno bilo priče oko prvobitnog sporazuma gdje je savez za promjene dopustio da se odluke donose prostom većinom PRISUTNIH, a sad je to Bake prepravio da mogu genocidasi blokirati kad god im je cejf. Tačnije ne samo genocidasi, nego svi jer onda valja u hapsanu ako se to sve ubrza.155_mm wrote:nek to bude moja briga. tebi je mile reko i tebi je dosta. sad uzivaj.channel10 wrote:Najvažnije je to da je Bake dao mogućnost blokade iz RS-a i dalje te ne treba ništa ni zanimati.
- armin071
- Posts: 6549
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#51222 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Dao Bake mogucnost koja je vec zagarantovana Dejtonskim sporazumom. A sto vam Mile prodaje muda pod bubrege. Isto tako moze i Bake reci nema nista od dogovora dok i od nas ne bude amin. I sta je tu drugacije nego dosad? Zato i jesmo u kurcu 20 godina od rata.channel10 wrote:Najvažnije je to da je Bake dao mogućnost blokade iz RS-a i dalje te ne treba ništa ni zanimati.
-
155_mm
- Posts: 12057
- Joined: 25/03/2011 17:44
#51223 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
ne kontas covjece boli me i za baketa i za mileta. mene zanimaju druge stvari i zbog toga mi treba citav tekst. ali iz nekog razloga se krije od svih koji su ga vidjeli kao zmija noge. ali nekad ce izaci na vidjelo. predpostavljam da je dogovor da izadje poslije lokalnih izbora.channel10 wrote:Nije meni Mile rekao ništa nego je davno bilo priče oko prvobitnog sporazuma gdje je savez za promjene dopustio da se odluke donose prostom većinom PRISUTNIH, a sad je to Bake prepravio da mogu genocidasi blokirati kad god im je cejf. Tačnije ne samo genocidasi, nego svi jer onda valja u hapsanu ako se to sve ubrza.155_mm wrote:nek to bude moja briga. tebi je mile reko i tebi je dosta. sad uzivaj.channel10 wrote:Najvažnije je to da je Bake dao mogućnost blokade iz RS-a i dalje te ne treba ništa ni zanimati.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#51224 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Ništa nije zagarantovano dok se ne dogovoriarmin071 wrote:Dao Bake mogucnost koja je vec zagarantovana Dejtonskim sporazumom. A sto vam Mile prodaje muda pod bubrege. Isto tako moze i Bake reci nema nista od dogovora dok i od nas ne bude amin. I sta je tu drugacije nego dosad? Zato i jesmo u kurcu 20 godina od rata.channel10 wrote:Najvažnije je to da je Bake dao mogućnost blokade iz RS-a i dalje te ne treba ništa ni zanimati.
-
155_mm
- Posts: 12057
- Joined: 25/03/2011 17:44
#51225 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
a dogovoreno je samo ono sto pise u potpisanom dokumentu a ne ono sto neko laprda naokolo. ili?channel10 wrote:Ništa nije zagarantovano dok se ne dogovoriarmin071 wrote:Dao Bake mogucnost koja je vec zagarantovana Dejtonskim sporazumom. A sto vam Mile prodaje muda pod bubrege. Isto tako moze i Bake reci nema nista od dogovora dok i od nas ne bude amin. I sta je tu drugacije nego dosad? Zato i jesmo u kurcu 20 godina od rata.channel10 wrote:Najvažnije je to da je Bake dao mogućnost blokade iz RS-a i dalje te ne treba ništa ni zanimati.

