
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#51152 Re: Liverpool FC
Koliko on bio dobar u analitici i pronalasku pojacanja mislim da su za ovo oko pregovora i upper hand ipak Amerikanci donijeli.
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#51153 Re: Liverpool FC
Valja glasat i kad se ne odigra dobro.
Robo 3, Hendo 2, Fab 1. Flop: Salah/Mane
Robo 3, Hendo 2, Fab 1. Flop: Salah/Mane
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51154 Re: Liverpool FC
S obzirom da je Romano ovo sinoć javio:Gini Wijnaldum will decide this week whether to sign a new contract, as Ronald Koeman hopes to convince him to reunite with him at Barcelona. [Sky Sports]
Dobio je ponudu kakvu klub smatra ispravnom, sad ostaje vidjeti šta će Wijnaldum odlučiti.
Drago mi je u svakom slučaju to što ga se ne odričemo kao nekog čika.
- Edin H.
- Posts: 53667
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#51155 Re: Liverpool FC
Ovo se desi kada klub misli da je veci od dobrog igracaAmiĐa_Idriz wrote: ↑28/12/2020 18:25S obzirom da je Romano ovo sinoć javio:Gini Wijnaldum will decide this week whether to sign a new contract, as Ronald Koeman hopes to convince him to reunite with him at Barcelona. [Sky Sports]
Dobio je ponudu kakvu klub smatra ispravnom, sad ostaje vidjeti šta će Wijnaldum odlučiti.
Drago mi je u svakom slučaju to što ga se ne odričemo kao nekog čika.
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#51156 Re: Liverpool FC

Baš me zanima da li bi bio faul da je Fabino na nekog zajašio ovako sa 2 ruke.
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#51157 Re: Liverpool FC
I meni je sinoć izgledalo da je ovo bio faul.
Glasanje:
Robbo 3
Alisson 2
Mane 1
Glasanje:
Robbo 3
Alisson 2
Mane 1
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51158 Re: Liverpool FC
Što kaže BHF sinoć, ne želim da ispadne kao neko opravdanje, ali ovo je stvarno izgledalo kao faul. Ali eto, ni ponovljeni snimak maltene nismo vidjeli.no_sekirli wrote: ↑28/12/2020 19:34
Baš me zanima da li bi bio faul da je Fabino na nekog zajašio ovako sa 2 ruke.
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#51159 Re: Liverpool FC
Nije se ni VAR gledao plaho. Mozda je i Fabinho trebao traziti faul.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51160 Re: Liverpool FC
Da je pao i trazio faul dobio bi. Sam je kriv.
Druga stvar sto je tu ocajno reagovao i nije ni skocio, to necemo pominjati ocito.
Druga stvar sto je tu ocajno reagovao i nije ni skocio, to necemo pominjati ocito.
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#51161 Re: Liverpool FC
Nema opravdanja sto im nije utrpano 3 komada, ali faul je faul.
Kad su dali gol, i pokazase odmah usporeno, ja sa veseljem potegnuh guc pive i kazem djeci, ma nista od ovog, VAR ce sada.
Kad ono, izgleda nisu stisnuli REC, pa nisu imali sta ni pregledat.
Kad su dali gol, i pokazase odmah usporeno, ja sa veseljem potegnuh guc pive i kazem djeci, ma nista od ovog, VAR ce sada.
Kad ono, izgleda nisu stisnuli REC, pa nisu imali sta ni pregledat.
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#51162 Re: Liverpool FC
Žali Bože bodova prosutih protiv "malih" ekipa.
Uz više sreće i bolji pristup sada bi razlika bila dvocifrena, i ostatak sezone bi bio dosta otpušteniji.
No, i ovako, ne sumnjam u drugu Kloppovu zaredom titulu.
Uz više sreće i bolji pristup sada bi razlika bila dvocifrena, i ostatak sezone bi bio dosta otpušteniji.
No, i ovako, ne sumnjam u drugu Kloppovu zaredom titulu.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51163 Re: Liverpool FC
U januaru se mora ici po stopera, mozda i dva. Problem je ako dovedes stranca da ga ne mozes registrovati ako ne prodas nekoga. A i sve da prodas npr Origia onda ne smijes registrovati Van Dijka ili da prodas jos jednog, a vjerujem da ce VvD traziti da ga registruju da odigra koju tekmu pred EURO.
Ligu i mozemo osvojiti sa krpljenjem ali ligu prvaka ne.
Moramo prestati potcjenjivati ove slabije ekipe. I ajde da vidimo i tog Alcantaru kojeg dva znalca na temi nahvalise i napravise od njeg Iniestu.
Doduse koga god su hvalili taj je bio cista katastrofa :
Keita, Gomez, Adrian, Ox, Minamino, Neco Williams itd.
Nadam se da ce sad ubosti
Ligu i mozemo osvojiti sa krpljenjem ali ligu prvaka ne.
Moramo prestati potcjenjivati ove slabije ekipe. I ajde da vidimo i tog Alcantaru kojeg dva znalca na temi nahvalise i napravise od njeg Iniestu.
Doduse koga god su hvalili taj je bio cista katastrofa :
Keita, Gomez, Adrian, Ox, Minamino, Neco Williams itd.
Nadam se da ce sad ubosti
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51164 Re: Liverpool FC
New role acts as a bridge between two departments at the club, performance (Andreas Kornmayer) and medical/rehab (Jim Moxon/Lee Nobes) with a focus on on-pitch recovery.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51165 Re: Liverpool FC
Rhys Williams would appear the more likely to start over Nat Phillips tomorrow at Newcastle. [Liverpool Echo]
Neco Williams is also certain to get a start in one of the upcoming games, while James Milner could fill in at LB to give Andy Robertson a break. [Liverpool Echo]
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51166 Re: Liverpool FC
Sources close to Gini Wijnaldum have indicated that he is desperate to stay at Anfield, where he is settled with his young family, although he may want to head somewhere where his value in the squad is more remunerated. [@ptgorst]
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#51167 Re: Liverpool FC
AmiĐa_Idriz wrote: ↑29/12/2020 13:23Sources close to Gini Wijnaldum have indicated that he is desperate to stay at Anfield, where he is settled with his young family, although he may want to head somewhere where his value in the squad is more remunerated. [@ptgorst]
- Edin H.
- Posts: 53667
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#51168 Re: Liverpool FC
Nikad čuo.zomri wrote: ↑29/12/2020 13:30AmiĐa_Idriz wrote: ↑29/12/2020 13:23Sources close to Gini Wijnaldum have indicated that he is desperate to stay at Anfield, where he is settled with his young family, although he may want to head somewhere where his value in the squad is more remunerated. [@ptgorst]ovaj prekucao pravog poopera sa ovim riječima iz naftalina
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#51169 Re: Liverpool FC
e cuj remunerated.
Ja citam renumerated i ne kontam nikako izjavu.
Kontao hoce veci broj na dresu, sta li.....
Ja citam renumerated i ne kontam nikako izjavu.
Kontao hoce veci broj na dresu, sta li.....
- Edin H.
- Posts: 53667
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#51170 Re: Liverpool FC
Značenje je plaćen za uslugu/obavljen posaodrug_profi wrote: ↑29/12/2020 14:02 e cuj remunerated.
Ja citam renumerated i ne kontam nikako izjavu.
Kontao hoce veci broj na dresu, sta li.....![]()
Elem hoće cash-a
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#51171 Re: Liverpool FC
Edin H. wrote: ↑29/12/2020 14:18Značenje je plaćen za uslugu/obavljen posaodrug_profi wrote: ↑29/12/2020 14:02 e cuj remunerated.
Ja citam renumerated i ne kontam nikako izjavu.
Kontao hoce veci broj na dresu, sta li.....![]()
Elem hoće cash-a![]()
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#51172 Re: Liverpool FC
Proguglao sam kad sam bolje pročitao.Edin H. wrote: ↑29/12/2020 14:18Značenje je plaćen za uslugu/obavljen posaodrug_profi wrote: ↑29/12/2020 14:02 e cuj remunerated.
Ja citam renumerated i ne kontam nikako izjavu.
Kontao hoce veci broj na dresu, sta li.....![]()
Elem hoće cash-a![]()
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#51173 Re: Liverpool FC
ništa bez dobrog assessmenta
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#51174 Re: Liverpool FC
ako klopp nije bio adamant kad je davao izjavu, onda ona ne važi 
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51175 Re: Liverpool FC
Prisjetimo se znalaca sa teme koji su htjeli Traorea u ekipi i to za 60 miliona. 
Vise od godinu dana bez gola
17 utakmica u nizi bez asistencije
Vise od godinu dana bez gola
17 utakmica u nizi bez asistencije
