Ko dan
Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#5101 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
-
Paper
- Posts: 76
- Joined: 19/02/2011 12:17
#5102 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Eto zabave, pogađajte koji nick, koji forumaš bi mogao biti autor članka o sarajevo x-u. Koga su malo prišćepili Zum i Chmoljo u zadnje vrijeme 
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52767
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#5103 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Chmoljo, WC krpa Hilminog portalstva...kakavdanakneiskustvu wrote:plain vanilla wrote:da prebacim s pdf mediji
koje li će uvrede tek smisliti za ovaj portal i forum,jedva čekam da vidim
-
popajic
- Posts: 5738
- Joined: 16/07/2007 09:55
- Location: Sarajevo
#5104 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Ma, nista...koprcaju se jer smo ih ugrozili iliti majorizirali:Dzonbirile wrote:-------------------------plain vanilla wrote:da prebacim s pdf mediji
društvo,šta sada?
Last edited by popajic on 22/02/2011 00:14, edited 2 times in total.
- 1gorstak
- Posts: 4549
- Joined: 27/01/2008 22:00
#5105 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Ja sam jedno vrijeme prelazio preko nepismenosti novinara Avaza misleci da je to nesto prolazno. Medjutim, ispostavilo se da je urednistvo Avaza osiono do te mjere da se uopste ne osjeca ograniceno gramatikom. Za njih je po tom pitanju Chuck Norris mala maca jer i on postuje jezicke okvire dok je njima to dimenzija bez granica.plain vanilla wrote:da prebacim s pdf mediji
Kako god, ovaj je njihov clanak samo kilav pokusaj osvete, prodaja Avaza opada a oni to jadni povezali sa komentarima na forumu. Kao, ako usutkaju Sarajevo-x, mozda im opet krene.
Tesko Numanovicu, prodali ste se Dodiku i HDZ-u, ko vas jebe ...
- plain vanilla
- Posts: 70318
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#5106 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Zlaja, haker stariSDP upao u računalni sustav Vlade i tako kontrolira Mujezinovića?
Gotovo neprimjetno u domaćoj javnosti prošla je činjenica da je Federalna vlada s dnevnog reda sjednice održane prošlog ponedjeljka (14. veljače) uklonila donošenje odluke o načinu odnosno metodama prodaje osam od ukupno 11 državnih kompanija koje bi, prema planu privatizacije Agencije za privatizaciju u FBiH (APF), trebale biti prodate u ovoj godini, piše Dnevni avaz.
Prema provjerenim informacijama, to je od odlazećeg federalnog premijera Mustafe Mujezinovića tražio ni manje ni više do njegov vjerovatni nasljednik na toj funkciji, član Predsjedništva SDP-a i federalni zastupnik Nermin Nikšić.
Navodno je Nikšić upozorio Mujezinovića da se "nisu tako dogovorili" i da odlazeća Federalna vlada ne može donositi tako važne odluke, odnosno da ih mora hitno povući s dnevnog reda. Izvori Dnevnog avaza u Vladi FBiH ističu da Nikšić, praktično, iz sjene već upravlja Federacijom BiH i da se na dnevnom redu sjednice Vlade FBiH može naći samo što on odluči.
Mujezinović se javno žali da mu partner iz "crveno-zelene koalicije" već nameće što će raditi. Također, navodno sumnja da je SDP iz svoje centrale, koja se nalazi u istoj zgradi u kojoj i Vlada BiH, na nepoznat način "upao u računalni sustav" i da, praktično, kontroliraju što on priprema za buduće sjednice, saznaje Dnevni avaz.
Pa opet neka neko kaze da nije strucnjak
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52767
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#5107 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
a bilesi, da je Mujke kiborg, pa preko centralnog sistema Nikšić kontroliše i šta treba govoriti...plain vanilla wrote:Zlaja, haker stariSDP upao u računalni sustav Vlade i tako kontrolira Mujezinovića?
Gotovo neprimjetno u domaćoj javnosti prošla je činjenica da je Federalna vlada s dnevnog reda sjednice održane prošlog ponedjeljka (14. veljače) uklonila donošenje odluke o načinu odnosno metodama prodaje osam od ukupno 11 državnih kompanija koje bi, prema planu privatizacije Agencije za privatizaciju u FBiH (APF), trebale biti prodate u ovoj godini, piše Dnevni avaz.
Prema provjerenim informacijama, to je od odlazećeg federalnog premijera Mustafe Mujezinovića tražio ni manje ni više do njegov vjerovatni nasljednik na toj funkciji, član Predsjedništva SDP-a i federalni zastupnik Nermin Nikšić.
Navodno je Nikšić upozorio Mujezinovića da se "nisu tako dogovorili" i da odlazeća Federalna vlada ne može donositi tako važne odluke, odnosno da ih mora hitno povući s dnevnog reda. Izvori Dnevnog avaza u Vladi FBiH ističu da Nikšić, praktično, iz sjene već upravlja Federacijom BiH i da se na dnevnom redu sjednice Vlade FBiH može naći samo što on odluči.
Mujezinović se javno žali da mu partner iz "crveno-zelene koalicije" već nameće što će raditi. Također, navodno sumnja da je SDP iz svoje centrale, koja se nalazi u istoj zgradi u kojoj i Vlada BiH, na nepoznat način "upao u računalni sustav" i da, praktično, kontroliraju što on priprema za buduće sjednice, saznaje Dnevni avaz.
Pa opet neka neko kaze da nije strucnjak
eh, i neko kaže da Zlaja nema veze sa informatikom
- 1gorstak
- Posts: 4549
- Joined: 27/01/2008 22:00
#5108 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
"navodno sumnja"
Last edited by 1gorstak on 21/02/2011 21:23, edited 1 time in total.
- dale cooper
- Posts: 31384
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#5109 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Kako Lagumdžija ovo sve stigne? Pored toga što vodi najjaču stranku u BiH, uspjeva biti profesor, onda
stigne majorizirati Srbe i Hrvate, pa onda reketira i vuče kofere (ovo je za Zagora
), sada je uspješno
i hakirao vladu FBiH.
Ako sam nešto zaboravio, vjerujem da će se dežurni kritičari sjetiti.
PS:
Katarina Kosača bi vjerovatno napomenula da je i švaler.
stigne majorizirati Srbe i Hrvate, pa onda reketira i vuče kofere (ovo je za Zagora
i hakirao vladu FBiH.
PS:
Katarina Kosača bi vjerovatno napomenula da je i švaler.
- ultima_palabra
- Posts: 59313
- Joined: 15/12/2008 16:53
#5110 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Zaboravio si da majorizira i tuđe stanove i stvari u njimadale cooper wrote:Kako Lagumdžija ovo sve stigne? Pored toga što vodi najjaču stranku u BiH, uspjeva biti profesor, onda
stigne majorizirati Srbe i Hrvate, pa onda reketira i vuče kofere (ovo je za Zagora), sada je uspješno
i hakirao vladu FBiH.Ako sam nešto zaboravio, vjerujem da će se dežurni kritičari sjetiti.
![]()
PS:
Katarina Kosača bi vjerovatno napomenula da je i švaler.
- plain vanilla
- Posts: 70318
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#5111 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Nisam mogla vjerovati kad sam citala

- AliceInChains
- Posts: 3734
- Joined: 09/02/2010 19:40
#5112 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Objesiti glupane, koji su za prodaju drzavnog blaga.
Hebati sve izdajice zdravog razuma
Ko radi protiv BIH je izdajnik! Fahrooooo.......probudi se covjece, dok nije kasno...Kakav si ti bolan Bosnjak/Bosanac???????
Inace, treba se i malo gotiviti promjenjeni kurs SBIH. Ljudi su se vratili malo sebi. Hvala lepi
P.S: Nemojte me kamenovati zbog ovoga

Inace, treba se i malo gotiviti promjenjeni kurs SBIH. Ljudi su se vratili malo sebi. Hvala lepi
P.S: Nemojte me kamenovati zbog ovoga
-
hercegovac_pravi
- Posts: 6672
- Joined: 14/03/2009 22:59
- Location: Klinika za maDŽorizaciju
#5113 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Jel ovo neka zahebancija ili su ovi stvarno ozbiljni ?zagazaga wrote:danas ih je baš krenuloplain vanilla wrote:Zlaja, haker stariSDP upao u računalni sustav Vlade i tako kontrolira Mujezinovića?
Gotovo neprimjetno u domaćoj javnosti prošla je činjenica da je Federalna vlada s dnevnog reda sjednice održane prošlog ponedjeljka (14. veljače) uklonila donošenje odluke o načinu odnosno metodama prodaje osam od ukupno 11 državnih kompanija koje bi, prema planu privatizacije Agencije za privatizaciju u FBiH (APF), trebale biti prodate u ovoj godini, piše Dnevni avaz.
Prema provjerenim informacijama, to je od odlazećeg federalnog premijera Mustafe Mujezinovića tražio ni manje ni više do njegov vjerovatni nasljednik na toj funkciji, član Predsjedništva SDP-a i federalni zastupnik Nermin Nikšić.
Navodno je Nikšić upozorio Mujezinovića da se "nisu tako dogovorili" i da odlazeća Federalna vlada ne može donositi tako važne odluke, odnosno da ih mora hitno povući s dnevnog reda. Izvori Dnevnog avaza u Vladi FBiH ističu da Nikšić, praktično, iz sjene već upravlja Federacijom BiH i da se na dnevnom redu sjednice Vlade FBiH može naći samo što on odluči.
Mujezinović se javno žali da mu partner iz "crveno-zelene koalicije" već nameće što će raditi. Također, navodno sumnja da je SDP iz svoje centrale, koja se nalazi u istoj zgradi u kojoj i Vlada BiH, na nepoznat način "upao u računalni sustav" i da, praktično, kontroliraju što on priprema za buduće sjednice, saznaje Dnevni avaz.
Pa opet neka neko kaze da nije strucnjak![]()
![]()
![]()
- plain vanilla
- Posts: 70318
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#5114 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
dzabe se krijemo, kad Zoom sve vidizagazaga wrote:šta ćemo kad upanemozoom66 wrote:
da objavim brojke za portal, bile bi josh katastrofalnije po sa-x...![]()
kud plovi ovaj brod...![]()
chmoljavi, daj mi krpu da obrishem suze![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- plain vanilla
- Posts: 70318
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#5115 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
5 minuta saljem post da popljujem Merlina, nema sanse da prodjezoom66 wrote:WHO IS ONLINEplain vanilla wrote: dzabe se krijemo, kad Zoom sve vidi
In total there are 866 users online :: 101 registered, 91 hidden and 674 guests (based on users active over the past 5 minutes)
Most users ever online was 2584 on 10. Oct. 2010. 20:51
ovi sto ne dolaze na sa-x navalili postati
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#5116 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
halo, ja sam ovdje incognito

inace,klikam na crvenog da vidim ko je fasovao ban

inace,klikam na crvenog da vidim ko je fasovao ban
- plain vanilla
- Posts: 70318
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#5117 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Treba se Avazu zahvaliti na besplatnoj reklami, red je 
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#5118 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
bogati zna li neko jeli pada onaj sa-x hilme selomovica, nesto sam nacuo molim samo ozbiljne i provjerene informacije 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#5119 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
A ja "nezavisnih novina" i novinara što navališe na SAX u zadnje vrijeme 
-
Kenan-sa
- Posts: 461
- Joined: 11/05/2009 16:56
#5120 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
evo Fahro preko svojih novina najavljuje proteste boraca ako do 1 marta ne bude formirana vlast,tj ako on ne bude u vlasti,i protesti ce biti po uzoru na egipatko-tuniski scenarij
Zna se da Fahro kontrolira sva boracka udruzenja i zna se da je on stajao iza demoliranja zgrade Vlade prosle godine! bar se zna koga prvo treba uhapsit:)
-
zonbirile
- Posts: 11870
- Joined: 09/10/2008 12:06
#5121 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
nebitno od koga je ,ali da će pući,pući će.Bilo bi neprirodno da ne pukne,što se tiče modela,draži mi Rumunski.
-
abdulah_skretnicar
- Posts: 107
- Joined: 10/02/2011 09:56
#5122 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Kenan-sa wrote:evo Fahro preko svojih novina najavljuje proteste boraca ako do 1 marta ne bude formirana vlast,tj ako on ne bude u vlasti,i protesti ce biti po uzoru na egipatko-tuniski scenarijZna se da Fahro kontrolira sva boracka udruzenja i zna se da je on stajao iza demoliranja zgrade Vlade prosle godine! bar se zna koga prvo treba uhapsit:)
Auuu, Fahro prijeti Egiptom. Ljudi, izađimo svi na ulice da damo podršku našem velikom vođi Šćepi u borbi za demokratiju
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#5123 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Ja cu izac samo ako dobijem Sjenickog sira 
-
abdulah_skretnicar
- Posts: 107
- Joined: 10/02/2011 09:56
#5124 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Ja ne izlazim bez sjeničkih paprikamadner wrote:Ja cu izac samo ako dobijem Sjenickog sira
-
zonbirile
- Posts: 11870
- Joined: 09/10/2008 12:06
#5125 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
jebi ga Ščepu ne cijenim,ali ljudi moji lopov je skužio tajming i ako uskoči niko ga ne skide s vlasti.Čudi me da drugi šute i zabavljeni sobom i izbornim rezultatima šute.

