Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti

Post Reply
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#5101 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Gandalf »

Ko dan :thumbup: najjači domaći on line proizvod :sax:
Paper
Posts: 76
Joined: 19/02/2011 12:17

#5102 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Paper »

Eto zabave, pogađajte koji nick, koji forumaš bi mogao biti autor članka o sarajevo x-u. Koga su malo prišćepili Zum i Chmoljo u zadnje vrijeme :lol:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52767
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#5103 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Chmoljo »

kakavdanakneiskustvu wrote:
plain vanilla wrote:da prebacim s pdf mediji

Image


koje li će uvrede tek smisliti za ovaj portal i forum,jedva čekam da vidim
Chmoljo, WC krpa Hilminog portalstva... :mrgreen:
popajic
Posts: 5738
Joined: 16/07/2007 09:55
Location: Sarajevo

#5104 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by popajic »

zonbirile wrote:
plain vanilla wrote:da prebacim s pdf mediji

Image
-------------------------
društvo,šta sada?
Ma, nista...koprcaju se jer smo ih ugrozili iliti majorizirali:D
Last edited by popajic on 22/02/2011 00:14, edited 2 times in total.
User avatar
1gorstak
Posts: 4549
Joined: 27/01/2008 22:00

#5105 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by 1gorstak »

plain vanilla wrote:da prebacim s pdf mediji

Image
Ja sam jedno vrijeme prelazio preko nepismenosti novinara Avaza misleci da je to nesto prolazno. Medjutim, ispostavilo se da je urednistvo Avaza osiono do te mjere da se uopste ne osjeca ograniceno gramatikom. Za njih je po tom pitanju Chuck Norris mala maca jer i on postuje jezicke okvire dok je njima to dimenzija bez granica.

Kako god, ovaj je njihov clanak samo kilav pokusaj osvete, prodaja Avaza opada a oni to jadni povezali sa komentarima na forumu. Kao, ako usutkaju Sarajevo-x, mozda im opet krene.

Tesko Numanovicu, prodali ste se Dodiku i HDZ-u, ko vas jebe ...
User avatar
plain vanilla
Posts: 70318
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#5106 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by plain vanilla »

SDP upao u računalni sustav Vlade i tako kontrolira Mujezinovića?

Gotovo neprimjetno u domaćoj javnosti prošla je činjenica da je Federalna vlada s dnevnog reda sjednice održane prošlog ponedjeljka (14. veljače) uklonila donošenje odluke o načinu odnosno metodama prodaje osam od ukupno 11 državnih kompanija koje bi, prema planu privatizacije Agencije za privatizaciju u FBiH (APF), trebale biti prodate u ovoj godini, piše Dnevni avaz.

Prema provjerenim informacijama, to je od odlazećeg federalnog premijera Mustafe Mujezinovića tražio ni manje ni više do njegov vjerovatni nasljednik na toj funkciji, član Predsjedništva SDP-a i federalni zastupnik Nermin Nikšić.

Navodno je Nikšić upozorio Mujezinovića da se "nisu tako dogovorili" i da odlazeća Federalna vlada ne može donositi tako važne odluke, odnosno da ih mora hitno povući s dnevnog reda. Izvori Dnevnog avaza u Vladi FBiH ističu da Nikšić, praktično, iz sjene već upravlja Federacijom BiH i da se na dnevnom redu sjednice Vlade FBiH može naći samo što on odluči.

Mujezinović se javno žali da mu partner iz "crveno-zelene koalicije" već nameće što će raditi. Također, navodno sumnja da je SDP iz svoje centrale, koja se nalazi u istoj zgradi u kojoj i Vlada BiH, na nepoznat način "upao u računalni sustav" i da, praktično, kontroliraju što on priprema za buduće sjednice, saznaje Dnevni avaz.
Zlaja, haker stari
Pa opet neka neko kaze da nije strucnjak :lol:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52767
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#5107 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Chmoljo »

plain vanilla wrote:
SDP upao u računalni sustav Vlade i tako kontrolira Mujezinovića?

Gotovo neprimjetno u domaćoj javnosti prošla je činjenica da je Federalna vlada s dnevnog reda sjednice održane prošlog ponedjeljka (14. veljače) uklonila donošenje odluke o načinu odnosno metodama prodaje osam od ukupno 11 državnih kompanija koje bi, prema planu privatizacije Agencije za privatizaciju u FBiH (APF), trebale biti prodate u ovoj godini, piše Dnevni avaz.

Prema provjerenim informacijama, to je od odlazećeg federalnog premijera Mustafe Mujezinovića tražio ni manje ni više do njegov vjerovatni nasljednik na toj funkciji, član Predsjedništva SDP-a i federalni zastupnik Nermin Nikšić.

Navodno je Nikšić upozorio Mujezinovića da se "nisu tako dogovorili" i da odlazeća Federalna vlada ne može donositi tako važne odluke, odnosno da ih mora hitno povući s dnevnog reda. Izvori Dnevnog avaza u Vladi FBiH ističu da Nikšić, praktično, iz sjene već upravlja Federacijom BiH i da se na dnevnom redu sjednice Vlade FBiH može naći samo što on odluči.

Mujezinović se javno žali da mu partner iz "crveno-zelene koalicije" već nameće što će raditi. Također, navodno sumnja da je SDP iz svoje centrale, koja se nalazi u istoj zgradi u kojoj i Vlada BiH, na nepoznat način "upao u računalni sustav" i da, praktično, kontroliraju što on priprema za buduće sjednice, saznaje Dnevni avaz.
Zlaja, haker stari
Pa opet neka neko kaze da nije strucnjak :lol:
a bilesi, da je Mujke kiborg, pa preko centralnog sistema Nikšić kontroliše i šta treba govoriti...

eh, i neko kaže da Zlaja nema veze sa informatikom :oops: :mrgreen: :skoljka:
User avatar
1gorstak
Posts: 4549
Joined: 27/01/2008 22:00

#5108 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by 1gorstak »

"navodno sumnja"
:) nekad sam citao Avaz ali sam se vratio Oslobodjenju i zbog ovakvih gluposti. Imam osjecaj da urednistvo Avaza na pocetku radnog vremena postroji novinare i podijeli im zadatke; "Ti napisi nesto protiv Lagumdzije, ti napisi nesto protiv Tihica, ti nadji nekog novoizabranog poslanika SBB-a i napravi intervju, ti napisi nesto protiv banke X jer nam je odbila dati jeftin kredit ...."
Last edited by 1gorstak on 21/02/2011 21:23, edited 1 time in total.
User avatar
dale cooper
Posts: 31384
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#5109 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by dale cooper »

Kako Lagumdžija ovo sve stigne? Pored toga što vodi najjaču stranku u BiH, uspjeva biti profesor, onda
stigne majorizirati Srbe i Hrvate, pa onda reketira i vuče kofere (ovo je za Zagora :D ), sada je uspješno
i hakirao vladu FBiH. :lol: Ako sam nešto zaboravio, vjerujem da će se dežurni kritičari sjetiti. :D

PS:
Katarina Kosača bi vjerovatno napomenula da je i švaler.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59313
Joined: 15/12/2008 16:53

#5110 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by ultima_palabra »

dale cooper wrote:Kako Lagumdžija ovo sve stigne? Pored toga što vodi najjaču stranku u BiH, uspjeva biti profesor, onda
stigne majorizirati Srbe i Hrvate, pa onda reketira i vuče kofere (ovo je za Zagora :D ), sada je uspješno
i hakirao vladu FBiH. :lol: Ako sam nešto zaboravio, vjerujem da će se dežurni kritičari sjetiti. :D

PS:
Katarina Kosača bi vjerovatno napomenula da je i švaler.
Zaboravio si da majorizira i tuđe stanove i stvari u njima :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70318
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#5111 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by plain vanilla »

Nisam mogla vjerovati kad sam citala :lol: :lol:
User avatar
AliceInChains
Posts: 3734
Joined: 09/02/2010 19:40

#5112 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by AliceInChains »

Objesiti glupane, koji su za prodaju drzavnog blaga. :mrgreen: Hebati sve izdajice zdravog razuma :!: Ko radi protiv BIH je izdajnik! Fahrooooo.......probudi se covjece, dok nije kasno...Kakav si ti bolan Bosnjak/Bosanac???????

Inace, treba se i malo gotiviti promjenjeni kurs SBIH. Ljudi su se vratili malo sebi. Hvala lepi :mrgreen:
P.S: Nemojte me kamenovati zbog ovoga :mrgreen:


:bih:
hercegovac_pravi
Posts: 6672
Joined: 14/03/2009 22:59
Location: Klinika za maDŽorizaciju

#5113 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by hercegovac_pravi »

zagazaga wrote:
plain vanilla wrote:
SDP upao u računalni sustav Vlade i tako kontrolira Mujezinovića?

Gotovo neprimjetno u domaćoj javnosti prošla je činjenica da je Federalna vlada s dnevnog reda sjednice održane prošlog ponedjeljka (14. veljače) uklonila donošenje odluke o načinu odnosno metodama prodaje osam od ukupno 11 državnih kompanija koje bi, prema planu privatizacije Agencije za privatizaciju u FBiH (APF), trebale biti prodate u ovoj godini, piše Dnevni avaz.

Prema provjerenim informacijama, to je od odlazećeg federalnog premijera Mustafe Mujezinovića tražio ni manje ni više do njegov vjerovatni nasljednik na toj funkciji, član Predsjedništva SDP-a i federalni zastupnik Nermin Nikšić.

Navodno je Nikšić upozorio Mujezinovića da se "nisu tako dogovorili" i da odlazeća Federalna vlada ne može donositi tako važne odluke, odnosno da ih mora hitno povući s dnevnog reda. Izvori Dnevnog avaza u Vladi FBiH ističu da Nikšić, praktično, iz sjene već upravlja Federacijom BiH i da se na dnevnom redu sjednice Vlade FBiH može naći samo što on odluči.

Mujezinović se javno žali da mu partner iz "crveno-zelene koalicije" već nameće što će raditi. Također, navodno sumnja da je SDP iz svoje centrale, koja se nalazi u istoj zgradi u kojoj i Vlada BiH, na nepoznat način "upao u računalni sustav" i da, praktično, kontroliraju što on priprema za buduće sjednice, saznaje Dnevni avaz.
Zlaja, haker stari
Pa opet neka neko kaze da nije strucnjak :lol:
danas ih je baš krenulo :lol: :lol: :lol: :lol:
Jel ovo neka zahebancija ili su ovi stvarno ozbiljni ? :shock:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70318
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#5114 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by plain vanilla »

zagazaga wrote:
zoom66 wrote:
da objavim brojke za portal, bile bi josh katastrofalnije po sa-x... :(

kud plovi ovaj brod... :-)

chmoljavi, daj mi krpu da obrishem suze :( :( :(



:D :D :D
šta ćemo kad upanemo :? :(
dzabe se krijemo, kad Zoom sve vidi :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70318
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#5115 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by plain vanilla »

zoom66 wrote:
plain vanilla wrote: dzabe se krijemo, kad Zoom sve vidi :D
WHO IS ONLINE
In total there are 866 users online :: 101 registered, 91 hidden and 674 guests (based on users active over the past 5 minutes)
Most users ever online was 2584 on 10. Oct. 2010. 20:51
:D
5 minuta saljem post da popljujem Merlina, nema sanse da prodje :lol:
ovi sto ne dolaze na sa-x navalili postati
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#5116 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by pustopoljina »

halo, ja sam ovdje incognito :x :x :x :P
inace,klikam na crvenog da vidim ko je fasovao ban :skoljka: :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70318
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#5117 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by plain vanilla »

Treba se Avazu zahvaliti na besplatnoj reklami, red je :D
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#5118 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Control panel »

bogati zna li neko jeli pada onaj sa-x hilme selomovica, nesto sam nacuo molim samo ozbiljne i provjerene informacije :D
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#5119 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Gandalf »

A ja "nezavisnih novina" i novinara što navališe na SAX u zadnje vrijeme :D
Kenan-sa
Posts: 461
Joined: 11/05/2009 16:56

#5120 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Kenan-sa »

evo Fahro preko svojih novina najavljuje proteste boraca ako do 1 marta ne bude formirana vlast,tj ako on ne bude u vlasti,i protesti ce biti po uzoru na egipatko-tuniski scenarij :D Zna se da Fahro kontrolira sva boracka udruzenja i zna se da je on stajao iza demoliranja zgrade Vlade prosle godine! bar se zna koga prvo treba uhapsit:)
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#5121 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by zonbirile »

nebitno od koga je ,ali da će pući,pući će.Bilo bi neprirodno da ne pukne,što se tiče modela,draži mi Rumunski.
abdulah_skretnicar
Posts: 107
Joined: 10/02/2011 09:56

#5122 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by abdulah_skretnicar »

Kenan-sa wrote:evo Fahro preko svojih novina najavljuje proteste boraca ako do 1 marta ne bude formirana vlast,tj ako on ne bude u vlasti,i protesti ce biti po uzoru na egipatko-tuniski scenarij :D Zna se da Fahro kontrolira sva boracka udruzenja i zna se da je on stajao iza demoliranja zgrade Vlade prosle godine! bar se zna koga prvo treba uhapsit:)

Auuu, Fahro prijeti Egiptom. Ljudi, izađimo svi na ulice da damo podršku našem velikom vođi Šćepi u borbi za demokratiju :lol: :lol:
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#5123 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by madner »

Ja cu izac samo ako dobijem Sjenickog sira :D
abdulah_skretnicar
Posts: 107
Joined: 10/02/2011 09:56

#5124 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by abdulah_skretnicar »

madner wrote:Ja cu izac samo ako dobijem Sjenickog sira :D
Ja ne izlazim bez sjeničkih paprika :D
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#5125 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by zonbirile »

jebi ga Ščepu ne cijenim,ali ljudi moji lopov je skužio tajming i ako uskoči niko ga ne skide s vlasti.Čudi me da drugi šute i zabavljeni sobom i izbornim rezultatima šute.
Post Reply