Šta mu falichannel10 wrote:Brate grdni su dresovi. Hajd ovaj plavi i nije los, ali bijeli nije ni neki prosjek. Dzaba one tri linije, grdno da grdnije ne m`re bit`

Moderators: Charuga, Tomahawk11
Šta mu falichannel10 wrote:Brate grdni su dresovi. Hajd ovaj plavi i nije los, ali bijeli nije ni neki prosjek. Dzaba one tri linije, grdno da grdnije ne m`re bit`

Otkud sad ovaj? Kakav je ono dres na prethodnoj stranici? Mislio sam na njega.Herr Flick wrote:Šta mu falichannel10 wrote:Brate grdni su dresovi. Hajd ovaj plavi i nije los, ali bijeli nije ni neki prosjek. Dzaba one tri linije, grdno da grdnije ne m`re bit`![]()
Kaunas wrote:Ne razumijem neke komentare, napokon imamo Adidas a njima smetaju neke ``linije``sparta wrote:Ovaj dres providan!Herr Flick wrote:Ipak obična garnitura![]()
![]()
Nemoguce da je ovo original.
Kao da su koristili WC papir, pa ga zato hvale da ce biti najlaksi dres na SP.
Dok nam ne vidim igrace u njima.. bolje sutit![]()
Izgleda da nismo nista bolje od LEGEA-e ni zasluzili.
HAAALLLOOOOOOOOO mi imamo ADIDAS !!!
Svako 'vako sranje moze napraviti na miadidas.com...to si sigurno ti napravioDead Man Walking wrote:
Ja jutros vidio ovo. Je li ista zvanicno?
nije ni meni ovaj adidasov nesto, ali ne moze gore od onog blama biti.KPNCTNJAH wrote:Eto vam Adidas... plakat cete vi za Legeom
Kaunas wrote:Zakljucavajte temu..............ovo polako postaje smijesno.
Dobili smo sljedece 4 godine Adidas kao sponzora, pa opet ne valja
Jesam jebga.Kal El wrote:Svako 'vako sranje moze napraviti na miadidas.com...to si sigurno ti napravioDead Man Walking wrote:
Ja jutros vidio ovo. Je li ista zvanicno?
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Pa to je taj nas "grdni" dreschannel10 wrote:Otkud sad ovaj? Kakav je ono dres na prethodnoj stranici? Mislio sam na njega.Herr Flick wrote:Šta mu falichannel10 wrote:Brate grdni su dresovi. Hajd ovaj plavi i nije los, ali bijeli nije ni neki prosjek. Dzaba one tri linije, grdno da grdnije ne m`re bit`![]()
Sto si ti nabijen pozitivnom energijom masala . Dres jede malu djecu isto kao i grb.KPNCTNJAH wrote:I ovaj novi grb nam je pravo smijesan... isto k'o za djecu...
da bar ove tri linije da su zlatne ili okolovratnikUSAblues wrote:mrska grcka mi pade na um cim ugleda ove nove dresove...ako su ovo novi.....bilo bi fino vidjeti malo zutih detalja...al' et...kakvi kod su najdrazi su