Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#5101 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

channel10 wrote:Brate grdni su dresovi. Hajd ovaj plavi i nije los, ali bijeli nije ni neki prosjek. Dzaba one tri linije, grdno da grdnije ne m`re bit` :skoljka:
Šta mu fali :)

Image
Mustang1
Posts: 29959
Joined: 29/12/2010 17:31

#5102 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

U znak podrske adidasu ja sam citav dan bio u majici,sorcu i patikama adidas .. Samo carape one "CARAPAN" :D
Odlicni su dresovi znalo se odmah da ce biti neki od modela samo boje prilagodjene .. Potpisali su ugovor 5 do 12 i vi bi da nam skroje nesto da na svakom igracu bude poseban kroj da mu se fino uklopi :D
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#5103 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by channel10 »

Herr Flick wrote:
channel10 wrote:Brate grdni su dresovi. Hajd ovaj plavi i nije los, ali bijeli nije ni neki prosjek. Dzaba one tri linije, grdno da grdnije ne m`re bit` :skoljka:
Šta mu fali :)

Image
Otkud sad ovaj? Kakav je ono dres na prethodnoj stranici? Mislio sam na njega.
User avatar
Chemist
Posts: 728
Joined: 22/11/2007 19:34
Location: Rocket ship

#5104 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Chemist »

Kaunas wrote:
sparta wrote:
Herr Flick wrote:Ipak obična garnitura :-)

Image
Ovaj dres providan! :shock:

Nemoguce da je ovo original.
Kao da su koristili WC papir, pa ga zato hvale da ce biti najlaksi dres na SP.

Dok nam ne vidim igrace u njima.. bolje sutit
Ne razumijem neke komentare, napokon imamo Adidas a njima smetaju neke ``linije`` :-)
Izgleda da nismo nista bolje od LEGEA-e ni zasluzili.
HAAALLLOOOOOOOOO mi imamo ADIDAS !!! :D

Nesto mi je cudno s ovim sorcem, uglavnom kod adidasa logo je na straznjoj strani sorca, nije naprijed, ovdje je sprijeda
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#5105 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

Dresovi solidni. Zadovoljan
adnan_hz
Posts: 679
Joined: 15/03/2008 22:10

#5106 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by adnan_hz »

Nas domaci dres treba da bude bijeli kao uvijek, uporno se plavi predstavlja kao domaci.
User avatar
Kal El
Posts: 6292
Joined: 07/04/2013 21:49

#5107 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kal El »

Dead Man Walking wrote:Image

Ja jutros vidio ovo. Je li ista zvanicno?
Svako 'vako sranje moze napraviti na miadidas.com...to si sigurno ti napravio

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
User avatar
MeanMachine
Posts: 1175
Joined: 09/03/2011 20:47

#5108 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by MeanMachine »

Poslije cirkusa od Legea-e Adidas jednostavno ne može da ne valja. Pa onaj Legea-in dres ima kroj kao vreća za krompir, nikakve šare i dizajn to ne mogu izvući jer jednostavno katastrofalno izgleda na bilo kojem igraču. Kvalitet Adidasa je neupitan, a i kroj njihovih dresova je odličan tako da ne sumnjam u to da će naši novi dresovi biti fantastični :thumbup:
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#5109 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by KPNCTNJAH »

Eto vam Adidas... plakat cete vi za Legeom :mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#5110 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by karanana »

KPNCTNJAH wrote:Eto vam Adidas... plakat cete vi za Legeom :mrgreen:
nije ni meni ovaj adidasov nesto, ali ne moze gore od onog blama biti.
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#5111 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by KPNCTNJAH »

I ovaj novi grb nam je pravo smijesan... isto k'o za djecu...
Kaunas
Posts: 126
Joined: 10/11/2013 02:39

#5112 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kaunas »

Zakljucavajte temu..............ovo polako postaje smijesno.
Dobili smo sljedece 4 godine Adidas kao sponzora, pa opet ne valja :-)
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#5113 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by limeni »

Kaunas wrote:Zakljucavajte temu..............ovo polako postaje smijesno.
Dobili smo sljedece 4 godine Adidas kao sponzora, pa opet ne valja :-)
:thumbup:

stara dobra vremena kada smo se radovali kada smo pobjedjivali moldaviju ili maltu..danas svaka budala navija za repku jer je postala brend i misli da zna nesto o fudbalu.
User avatar
SAID5
Posts: 599
Joined: 11/06/2011 23:29
Contact:

#5114 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by SAID5 »

kada vidite dres uzivo, bude to druga prica.

Kako god glupo je ocekivati neki zeznut i unikatan dizajn i kroj jer se predugo cekalo sa potpisivanjem.

Nije to AA ili HAAD pa da ide varijanta "valja pasa, kad ovo istekne za 3 mjeseca potpisujemo za vas tako mi sviju..."

treba biti sretan sto je adidas, jer je svaki za par klasa bolji od najboljeg legea dresa.
Dead Man Walking
Posts: 7151
Joined: 28/05/2004 21:49

#5115 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Dead Man Walking »

Kal El wrote:
Dead Man Walking wrote:Image

Ja jutros vidio ovo. Je li ista zvanicno?
Svako 'vako sranje moze napraviti na miadidas.com...to si sigurno ti napravio

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Jesam jebga. :cry: Otkrij ljudima tajnu kako si me provalio Serloce.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50734
Joined: 29/12/2005 01:20

#5116 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by jeza u ledja »

Meni se generalno ne svidja samo kombinacija jedne nijanse plave i bijele, pa stoga i nisam ocekivao puno. Da bar imamo plavo-bijelu kombinaciju dres i sorc, i obratno, pa hajde. Ovako... :-? Al sto kazu ukusi su razliciti.

Mogao je tu biti i neki dizajn na prsima, al jebavat ga tek onda bi bili razliciti komentari.

Znam samo da je i kroj bitan, ne samo izgled, a oni stari dresovi Legee su bili skrojeni za kurac.

Sto neko rece - podsjeca me na dresove Dinamo Kijeva.

I jos neko spomenu, kaze "sintetika". Pa buraz, nece valjda praviti dres od pamuka. :-) Ono, kad se natopi znojem mos lavor s njim napunit.
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#5117 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Ripicipi »

channel10 wrote:
Herr Flick wrote:
channel10 wrote:Brate grdni su dresovi. Hajd ovaj plavi i nije los, ali bijeli nije ni neki prosjek. Dzaba one tri linije, grdno da grdnije ne m`re bit` :skoljka:
Šta mu fali :)

Image
Otkud sad ovaj? Kakav je ono dres na prethodnoj stranici? Mislio sam na njega.
Pa to je taj nas "grdni" dres :)

Vidis kako ti vise nije tako grdan ;-)
Last edited by Ripicipi on 20/03/2014 22:42, edited 1 time in total.
User avatar
Riddle
Posts: 8505
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#5118 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Riddle »

Klasicni adidas, nesto slicno sam i ocekivao. Meni je dobar.
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#5119 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by irac300 »

Ma ja ovakav sa imenom Seo na leđima kupujem, a vi izigravajte Emerika Gudelja i dalje. Umjesto da slavimo što smo poslali Legea-u u vječna lovišta, vi sada tražite dlake na jajima (Ušanovićevim) i dalje.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#5120 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by missko »

Mogo bi biti kao ovaj kod RB Salzburg ako ko gleda tekmu. Samo plavo bijela varijanta

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk
User avatar
USAblues
Posts: 1461
Joined: 15/06/2008 23:07

#5121 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by USAblues »

mrska grcka mi pade na um cim ugleda ove nove dresove...ako su ovo novi.....bilo bi fino vidjeti malo zutih detalja...al' et...kakvi kod su najdrazi su
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#5122 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

KPNCTNJAH wrote:I ovaj novi grb nam je pravo smijesan... isto k'o za djecu...
Sto si ti nabijen pozitivnom energijom masala . Dres jede malu djecu isto kao i grb.
Dres je generic jbg, ali je odlican. Sigurno za 10 klasa bolji od legea. Na konju smo kako god
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#5123 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

USAblues wrote:mrska grcka mi pade na um cim ugleda ove nove dresove...ako su ovo novi.....bilo bi fino vidjeti malo zutih detalja...al' et...kakvi kod su najdrazi su
da bar ove tri linije da su zlatne ili okolovratnik
Mogli su vala stavit i legeinog spidermena sad nekako prazan dres :D :izet:
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#5124 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by missko »

Ovaj Salzburgov dres je providan

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk
User avatar
gnjev
Posts: 3358
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#5125 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by gnjev »

Dobar dres, naravno ako bude ovaj . :thumbup:
Post Reply