Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
bierkof
Posts: 564
Joined: 27/08/2005 14:51

#5101 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by bierkof »

Opet poceo Grimm :-D , meni najdraza serija u zadnje 2 godine, i daleko najbolja koja se trenutno prikazuje na tv-u.

Image
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#5102 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Mr. Brightside »

BJB wrote:
irac300 wrote:http://www.imdb.com/title/tt2215797/?ref_=fn_al_tt_1
Zero Hour

Sinoć počeh s ovom serijom. Nije loša, al' tek jutros vidjeh da je otkazana. Šteta.
Dvije sezone dosta..
kako dvije :zoka:
racionalista
Posts: 1484
Joined: 20/07/2012 20:40

#5104 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by racionalista »

Podsjeća me malo na lika iz Bonnelijevog istoimenog stripa Graystorma :D

U biti prva epizoda dobra, nadam se da će i nastavci opravdati očekivanja.
User avatar
xamp
Posts: 1630
Joined: 31/03/2010 18:43

#5105 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by xamp »

Imal neko da preporuci neku dobro SF seriju, po mogucnosti da ima vise od 1 zavrsene sezone :) Samo da nije, revolution, walking dead, falling skies, supernatural ili misfits...
User avatar
Sanchez22
Posts: 1254
Joined: 23/08/2012 16:02

#5106 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Sanchez22 »

Izgledao par epizoda "Agents of S.H.I.E.L.D." ,nije nesto ali posto volim tu vrstu serija,pratice se :lol:
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#5107 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

xamp wrote:Imal neko da preporuci neku dobro SF seriju, po mogucnosti da ima vise od 1 zavrsene sezone :) Samo da nije, revolution, walking dead, falling skies, supernatural ili misfits...

Haven? Lagano stivo za odmoriti mozak :-D
Selmir_Tz
Posts: 207
Joined: 20/01/2013 16:22

#5108 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Selmir_Tz »

Trenutno gledam sledeće:ž

1. True Blood, sezona 6, nisam imao vremena da je pratim dok je bila aktuelna pa sad lagano.

2. Grimm, upravo počela sezona 3

3. Dracula, nova serija, upravo počela sezona 1, odlično izgleda

4. American Horror Story, nedavno je počela sezona 3, za svaku preporuku

5. The Walking Dead, danas pogledao epizode 15 i 16 sezone 3, ove sedmice krećem sa praćenjem sezone 4 za koju čujem da je odlična.

6.Sleepy Hollow, dosta dobra serija, ponekad malo dosadnjikava.

7. Marvels Agents of Shield, zanimljiva serija.
Last edited by Selmir_Tz on 27/10/2013 20:21, edited 1 time in total.
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#5109 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

Selmir_Tz wrote: ove sedmice krećem sa praćenjem sezone 4 za koju čujem da je odlična.

Neko te slagao. :D :D
Selmir_Tz
Posts: 207
Joined: 20/01/2013 16:22

#5110 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Selmir_Tz »

Sta ćeš, ako je i tako opet će se gledati, duga zima, valja dočekati ljeto i novu sezonu True Blood, nasikerao sam se zbog Erica, ako ga ne bude u šestoj sezoni neću je ni pratiti. Nema više horror/mistery serija pa sam zaglavio sa navedenim u listi.
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#5111 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by House »

Zavrsio (7 sezona) beton serija :thumbup:

Image
User avatar
Kal El
Posts: 6291
Joined: 07/04/2013 21:49

#5112 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kal El »

Preporučite neku seriju :/ (komedija)

Gledao/Pregledao/Čekam
HIMYM,TAAHM,TBBT, The Exes, Baby Daddy,Melissa and Joey,The Neighbours, Seinfeld,Friends,Fraiser, etc
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#5113 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by MedenoSrce »

parks and recreation http://www.imdb.com/title/tt1266020/ - nesto kao office

Louie http://www.imdb.com/title/tt1492966/?ref_=nv_sr_1 nesto kao seinfeld
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#5114 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by House »

Kal El wrote:Preporučite neku seriju :/ (komedija)

Gledao/Pregledao/Čekam
HIMYM,TAAHM,TBBT, The Exes, Baby Daddy,Melissa and Joey,The Neighbours, Seinfeld,Friends,Fraiser, etc
Sent from my LT26i using Tapatalk 4

Married with Children :D

http://www.imdb.com/title/tt0092400/
User avatar
Kal El
Posts: 6291
Joined: 07/04/2013 21:49

#5115 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kal El »

Ih ove se nisam ni sjetio,pregledano davno :mrgreen:

Sent from my LT26i using Tapatalk 4
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#5116 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by House »

Kal El wrote:Ih ove se nisam ni sjetio,pregledano davno :mrgreen:

Sent from my LT26i using Tapatalk 4

suza suzu stiže :D Al Bundy kralj
User avatar
Kal El
Posts: 6291
Joined: 07/04/2013 21:49

#5117 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kal El »

House wrote:
Kal El wrote:Ih ove se nisam ni sjetio,pregledano davno :mrgreen:

Sent from my LT26i using Tapatalk 4

suza suzu stiže :D Al Bundy kralj
To su bila vremena, kad su serije prejake bile :mrgreen:

Sent from my LT26i using Tapatalk 4
User avatar
Kal El
Posts: 6291
Joined: 07/04/2013 21:49

#5118 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kal El »

Šta velite o Willfred? Elijah Wood i onaj cuko?
Jeli dobra Komedija?
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
User avatar
vicious2
Posts: 384
Joined: 17/08/2010 13:03

#5119 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vicious2 »

Kal El wrote:Preporučite neku seriju :/ (komedija)

Gledao/Pregledao/Čekam
HIMYM,TAAHM,TBBT, The Exes, Baby Daddy,Melissa and Joey,The Neighbours, Seinfeld,Friends,Fraiser, etc
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
Workaholics, Brooklyn Nine-Nine
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#5120 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

House wrote:Zavrsio (7 sezona) beton serija :thumbup:

Image
apsolutno se slažem, pomalo podcijenjena naspram precijenjenog The Wire-a, iako se radi o istoj razini kvalitete.
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#5121 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by VenomousV »

Kal El wrote:Šta velite o Willfred? Elijah Wood i onaj cuko?
Jeli dobra Komedija?
Sent from my LT26i using Tapatalk 4

joj ja sam to pocela ljetos, 3-4 epizode pogledala... i cekala da se dogodi nesto makar malo interesantno ili zabavno... that didn't happen :roll:
User avatar
Brkooo
Posts: 10359
Joined: 15/12/2011 22:23
Location: Where Eagles Dare

#5122 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Brkooo »

Kal El wrote:Šta velite o Willfred? Elijah Wood i onaj cuko?
Jeli dobra Komedija?
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
prva sezona nije losa, al vec u drugoj postaje radnja monotona :roll:
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#5123 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

Kal El wrote:Preporučite neku seriju :/ (komedija)

Gledao/Pregledao/Čekam
HIMYM,TAAHM,TBBT, The Exes, Baby Daddy,Melissa and Joey,The Neighbours, Seinfeld,Friends,Fraiser, etc
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
Scrubs?
User avatar
Kal El
Posts: 6291
Joined: 07/04/2013 21:49

#5124 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kal El »

Pitarrr82 wrote:
Kal El wrote:Preporučite neku seriju :/ (komedija)

Gledao/Pregledao/Čekam
HIMYM,TAAHM,TBBT, The Exes, Baby Daddy,Melissa and Joey,The Neighbours, Seinfeld,Friends,Fraiser, etc
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
Scrubs?
Da se nadovežem gledao sam i
Scrubs, Everybody hates Chris, Everybody loves Raymond,Family Matters, Full House i jos mnogo koji se ne mogu trenutačno sjetiti :mrgreen:

Sent from my LT26i using Tapatalk 4
User avatar
OptimusPrime
Posts: 165
Joined: 06/08/2010 12:38

#5125 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by OptimusPrime »

House wrote:
Kal El wrote:Ih ove se nisam ni sjetio,pregledano davno :mrgreen:

Sent from my LT26i using Tapatalk 4

suza suzu stiže :D Al Bundy kralj
Legende... :izet:

Peg: Honey did you miss me?
Al: With every bullet...
Post Reply