
Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
-
bierkof
- Posts: 564
- Joined: 27/08/2005 14:51
#5101 Re: Gledate seriju - preporucite je
Opet poceo Grimm
, meni najdraza serija u zadnje 2 godine, i daleko najbolja koja se trenutno prikazuje na tv-u.


-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#5102 Re: Gledate seriju - preporucite je
kako dvijeBJB wrote:Dvije sezone dosta..irac300 wrote:http://www.imdb.com/title/tt2215797/?ref_=fn_al_tt_1
Zero Hour
Sinoć počeh s ovom serijom. Nije loša, al' tek jutros vidjeh da je otkazana. Šteta.
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
-
racionalista
- Posts: 1484
- Joined: 20/07/2012 20:40
#5104 Re: Gledate seriju - preporucite je
Podsjeća me malo na lika iz Bonnelijevog istoimenog stripa Graystorma
U biti prva epizoda dobra, nadam se da će i nastavci opravdati očekivanja.
U biti prva epizoda dobra, nadam se da će i nastavci opravdati očekivanja.
- xamp
- Posts: 1630
- Joined: 31/03/2010 18:43
#5105 Re: Gledate seriju - preporucite je
Imal neko da preporuci neku dobro SF seriju, po mogucnosti da ima vise od 1 zavrsene sezone
Samo da nije, revolution, walking dead, falling skies, supernatural ili misfits...
- Sanchez22
- Posts: 1254
- Joined: 23/08/2012 16:02
#5106 Re: Gledate seriju - preporucite je
Izgledao par epizoda "Agents of S.H.I.E.L.D." ,nije nesto ali posto volim tu vrstu serija,pratice se 
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#5107 Re: Gledate seriju - preporucite je
xamp wrote:Imal neko da preporuci neku dobro SF seriju, po mogucnosti da ima vise od 1 zavrsene sezoneSamo da nije, revolution, walking dead, falling skies, supernatural ili misfits...
Haven? Lagano stivo za odmoriti mozak
-
Selmir_Tz
- Posts: 207
- Joined: 20/01/2013 16:22
#5108 Re: Gledate seriju - preporucite je
Trenutno gledam sledeće:ž
1. True Blood, sezona 6, nisam imao vremena da je pratim dok je bila aktuelna pa sad lagano.
2. Grimm, upravo počela sezona 3
3. Dracula, nova serija, upravo počela sezona 1, odlično izgleda
4. American Horror Story, nedavno je počela sezona 3, za svaku preporuku
5. The Walking Dead, danas pogledao epizode 15 i 16 sezone 3, ove sedmice krećem sa praćenjem sezone 4 za koju čujem da je odlična.
6.Sleepy Hollow, dosta dobra serija, ponekad malo dosadnjikava.
7. Marvels Agents of Shield, zanimljiva serija.
1. True Blood, sezona 6, nisam imao vremena da je pratim dok je bila aktuelna pa sad lagano.
2. Grimm, upravo počela sezona 3
3. Dracula, nova serija, upravo počela sezona 1, odlično izgleda
4. American Horror Story, nedavno je počela sezona 3, za svaku preporuku
5. The Walking Dead, danas pogledao epizode 15 i 16 sezone 3, ove sedmice krećem sa praćenjem sezone 4 za koju čujem da je odlična.
6.Sleepy Hollow, dosta dobra serija, ponekad malo dosadnjikava.
7. Marvels Agents of Shield, zanimljiva serija.
Last edited by Selmir_Tz on 27/10/2013 20:21, edited 1 time in total.
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#5109 Re: Gledate seriju - preporucite je
Selmir_Tz wrote: ove sedmice krećem sa praćenjem sezone 4 za koju čujem da je odlična.
Neko te slagao.
-
Selmir_Tz
- Posts: 207
- Joined: 20/01/2013 16:22
#5110 Re: Gledate seriju - preporucite je
Sta ćeš, ako je i tako opet će se gledati, duga zima, valja dočekati ljeto i novu sezonu True Blood, nasikerao sam se zbog Erica, ako ga ne bude u šestoj sezoni neću je ni pratiti. Nema više horror/mistery serija pa sam zaglavio sa navedenim u listi.
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#5111 Re: Gledate seriju - preporucite je
Zavrsio (7 sezona) beton serija


- Kal El
- Posts: 6291
- Joined: 07/04/2013 21:49
#5112 Re: Gledate seriju - preporucite je
Preporučite neku seriju :/ (komedija)
Gledao/Pregledao/Čekam
HIMYM,TAAHM,TBBT, The Exes, Baby Daddy,Melissa and Joey,The Neighbours, Seinfeld,Friends,Fraiser, etc
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
Gledao/Pregledao/Čekam
HIMYM,TAAHM,TBBT, The Exes, Baby Daddy,Melissa and Joey,The Neighbours, Seinfeld,Friends,Fraiser, etc
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#5113 Re: Gledate seriju - preporucite je
parks and recreation http://www.imdb.com/title/tt1266020/ - nesto kao office
Louie http://www.imdb.com/title/tt1492966/?ref_=nv_sr_1 nesto kao seinfeld
Louie http://www.imdb.com/title/tt1492966/?ref_=nv_sr_1 nesto kao seinfeld
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#5114 Re: Gledate seriju - preporucite je
Kal El wrote:Preporučite neku seriju :/ (komedija)
Gledao/Pregledao/Čekam
HIMYM,TAAHM,TBBT, The Exes, Baby Daddy,Melissa and Joey,The Neighbours, Seinfeld,Friends,Fraiser, etc
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
Married with Children
http://www.imdb.com/title/tt0092400/
- Kal El
- Posts: 6291
- Joined: 07/04/2013 21:49
#5115 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ih ove se nisam ni sjetio,pregledano davno 
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#5116 Re: Gledate seriju - preporucite je
Kal El wrote:Ih ove se nisam ni sjetio,pregledano davno
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
suza suzu stiže
- Kal El
- Posts: 6291
- Joined: 07/04/2013 21:49
#5117 Re: Gledate seriju - preporucite je
To su bila vremena, kad su serije prejake bileHouse wrote:Kal El wrote:Ih ove se nisam ni sjetio,pregledano davno
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
suza suzu stižeAl Bundy kralj
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
- Kal El
- Posts: 6291
- Joined: 07/04/2013 21:49
#5118 Re: Gledate seriju - preporucite je
Šta velite o Willfred? Elijah Wood i onaj cuko?
Jeli dobra Komedija?
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
Jeli dobra Komedija?
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
- vicious2
- Posts: 384
- Joined: 17/08/2010 13:03
#5119 Re: Gledate seriju - preporucite je
Workaholics, Brooklyn Nine-NineKal El wrote:Preporučite neku seriju :/ (komedija)
Gledao/Pregledao/Čekam
HIMYM,TAAHM,TBBT, The Exes, Baby Daddy,Melissa and Joey,The Neighbours, Seinfeld,Friends,Fraiser, etc
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#5120 Re: Gledate seriju - preporucite je
apsolutno se slažem, pomalo podcijenjena naspram precijenjenog The Wire-a, iako se radi o istoj razini kvalitete.House wrote:Zavrsio (7 sezona) beton serija![]()
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#5121 Re: Gledate seriju - preporucite je
Kal El wrote:Šta velite o Willfred? Elijah Wood i onaj cuko?
Jeli dobra Komedija?
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
joj ja sam to pocela ljetos, 3-4 epizode pogledala... i cekala da se dogodi nesto makar malo interesantno ili zabavno... that didn't happen
- Brkooo
- Posts: 10359
- Joined: 15/12/2011 22:23
- Location: Where Eagles Dare
#5122 Re: Gledate seriju - preporucite je
prva sezona nije losa, al vec u drugoj postaje radnja monotonaKal El wrote:Šta velite o Willfred? Elijah Wood i onaj cuko?
Jeli dobra Komedija?
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#5123 Re: Gledate seriju - preporucite je
Scrubs?Kal El wrote:Preporučite neku seriju :/ (komedija)
Gledao/Pregledao/Čekam
HIMYM,TAAHM,TBBT, The Exes, Baby Daddy,Melissa and Joey,The Neighbours, Seinfeld,Friends,Fraiser, etc
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
- Kal El
- Posts: 6291
- Joined: 07/04/2013 21:49
#5124 Re: Gledate seriju - preporucite je
Da se nadovežem gledao sam iPitarrr82 wrote:Scrubs?Kal El wrote:Preporučite neku seriju :/ (komedija)
Gledao/Pregledao/Čekam
HIMYM,TAAHM,TBBT, The Exes, Baby Daddy,Melissa and Joey,The Neighbours, Seinfeld,Friends,Fraiser, etc
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
Scrubs, Everybody hates Chris, Everybody loves Raymond,Family Matters, Full House i jos mnogo koji se ne mogu trenutačno sjetiti
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
- OptimusPrime
- Posts: 165
- Joined: 06/08/2010 12:38
#5125 Re: Gledate seriju - preporucite je
Legende...House wrote:Kal El wrote:Ih ove se nisam ni sjetio,pregledano davno
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
suza suzu stižeAl Bundy kralj
Peg: Honey did you miss me?
Al: With every bullet...
