
Nisam gledao je l' gugljivo, nabrzaka sam snap napravio.
Moderator: _BataZiv_0809


..., a nije ni los niti dosadan, jos manje je smijesan i nije bas za petnaestogodisnjake, kao ni prethodno navedeni filmovi... ali, khm, svako ima svoje...Black swan wrote: pa nije to horor

Nafaka?KPNCTNJAH wrote:Kad nece niko drugi...
Edit: domaci film.