Sarajevo Construction

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#5101 Re: Sarajevo Construction

Post by amar1994 »

:thumbup:

Hajmo posjec svu šumu , da se razumijemo nisam a niti cu ikada otic na sunilend 8-)
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#5102 Re: Sarajevo Construction

Post by liaar »

Ja i ?
Ne čini te to ništa posebnim što nisi otišao, nit vidim razlog zašto bi to bilo za pohvalu.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52758
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#5103 Re: Sarajevo Construction

Post by Chmoljo »

avenija wrote:Koliko je kostalo ovo utopljavanje ove cjeline ?
dva miliona maraka.

http://avaz.ba/lokalne-vijesti/sarajevo ... sino-polje

samo treba napomenuti da su, koliko znam, i prozori mijenjani, odnosno stolarija.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#5104 Re: Sarajevo Construction

Post by agent_zero »

Ne dao im Bog da posjeku i jedno drvo prilikom proširenja :twisted: , trebević je svakako šumski opustošen u ratnom i poratnom vremenu.
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#5105 Re: Sarajevo Construction

Post by liaar »

Joj kako smo dvoličan narod. Pa posjekli su šumu gdje prolaze stubovi i žice za žičaru, što se za to ne protestuje sad ?
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#5106 Re: Sarajevo Construction

Post by amar1994 »

liaar wrote:Ja i ?
Ne čini te to ništa posebnim što nisi otišao, nit vidim razlog zašto bi to bilo za pohvalu.
pa nista i nije , ne svidja mi se to preseravanje , slikanje , instagrami , izasli na izlet u kafanu na nargilu ocam i sl. gluparije :lol:

bonus : ne mogu i necu da gledam face i glavurde raznorazne :run:

btw. prave zastoj na onom potezu , jer papci nemaju mjesta pa daj na sred ceste :sax:
Last edited by amar1994 on 14/12/2017 15:06, edited 1 time in total.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#5107 Re: Sarajevo Construction

Post by amar1994 »

agent_zero wrote:
Ne dao im Bog da posjeku i jedno drvo prilikom proširenja :twisted: , trebević je svakako šumski opustošen u ratnom i poratnom vremenu.
:thumbup:
User avatar
Truba
Posts: 93848
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#5108 Re: Sarajevo Construction

Post by Truba »

So What! wrote:
Black swan wrote:utopljavaj kapitalistima stanove :D
na najboljim lokacijama
E jbg, jesu li i ovo kapitalisti ...
nisu jer su geto :D sirotinja i slučajevi
ali ovo je bilo prijeko potrebno

utopljavanje stanova na KAPTOLU koji vrijede ko suho zlato je zločin prema radnom narodu koji živi u odron fasadama i na odron lokacijama
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#5109 Re: Sarajevo Construction

Post by MOSALJOZE »

Dobio stan

Sad i fasadu ccc



:oops:
User avatar
Truba
Posts: 93848
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#5110 Re: Sarajevo Construction

Post by Truba »

fakat
komunjare dale stan

zeleni fasadu

doduše ovim na alipašnu su čede dale i metke i gelere ali nećemo o tome

a vakufska zemlja :lol:
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#5111 Re: Sarajevo Construction

Post by Cossack »

amar1994 wrote::thumbup:

Hajmo posjec svu šumu , da se razumijemo nisam a niti cu ikada otic na sunilend 8-)
Da se razumijemo, apsolutno nikoga ne zanima što ti neces nikada otici u Sunnyland.

Trebao si je ti kupiti pa napraviti rezervat 8-) :mrgreen:
Nedoumica
Posts: 241
Joined: 01/08/2006 11:49

#5112 Re: Sarajevo Construction

Post by Nedoumica »

Ne nadjoh u kojem procentu su opštine finansirale, a pretpostavljam da je ostali dio iz mjesecne naknade upraviteljima?

I ja bih rado to SUfinansiranje rado, al šipak
Za nas obične smrtnike tu je "kredit za povećanje energetske efikasnosti"
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#5113 Re: Sarajevo Construction

Post by amar1994 »

Cossack wrote:
amar1994 wrote::thumbup:

Hajmo posjec svu šumu , da se razumijemo nisam a niti cu ikada otic na sunilend 8-)
Da se razumijemo, apsolutno nikoga ne zanima što ti neces nikada otici u Sunnyland.

Trebao si je ti kupiti pa napraviti rezervat 8-) :mrgreen:
normalno :D , al mene zanima šuma .

ne mogu ja , nisam stranacki podoban , a nemam ni para :skoljka:

PS. ja bi fabriku napravio , jebo te i nargila i trokolica i qc palci , daj da se radi i razvija drzava :bih:
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#5114 Re: Sarajevo Construction

Post by liaar »

Ima mjesto predviđeno za fabriku, zove se industrijska zona. Od nargila barova ljudi žive, kao i svaki drugi kafići. To što ti ne podnosiš nargilu kao nargilu i likove koji sjede tu, to je tvoj problem, ali ljudi koji tu rade zarade novac, i gazda zaradi novac, što je sasvim dovoljan razlog da se ne zatvaraju jer nekom smetaju.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39562
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#5115 Re: Sarajevo Construction

Post by bitanga_sa_otesa »

pravda za brude :bih:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#5116 Re: Sarajevo Construction

Post by amar1994 »

liaar wrote:Ima mjesto predviđeno za fabriku, zove se industrijska zona. Od nargila barova ljudi žive, kao i svaki drugi kafići. To što ti ne podnosiš nargilu kao nargilu i likove koji sjede tu, to je tvoj problem, ali ljudi koji tu rade zarade novac, i gazda zaradi novac, što je sasvim dovoljan razlog da se ne zatvaraju jer nekom smetaju.
zarade sipak , ako je tebi zarada 450-500KM i to nako onda OK :run:

nije poenta , poenta je da nam prave gluposti , a nista konkretno , sta imas od jednog premium hotela ili tog shitylenda :?

i na kraju krajeva odose te pare van BiH .
__Phoenix__
Posts: 2758
Joined: 25/10/2013 20:44

#5117 Re: Sarajevo Construction

Post by __Phoenix__ »

Jesi čuo možda za porez državi?
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#5118 Re: Sarajevo Construction

Post by amar1994 »

Koji porez , nemojte bit smijesni , cuj porez :bih:
User avatar
So What!
Posts: 11871
Joined: 19/04/2011 01:35
Location: Charming, CA

#5119 Re: Sarajevo Construction

Post by So What! »

Black swan wrote:
nisu jer su geto :D sirotinja i slučajevi
ali ovo je bilo prijeko potrebno

utopljavanje stanova na KAPTOLU koji vrijede ko suho zlato je zločin prema radnom narodu koji živi u odron fasadama i na odron lokacijama
Nećeš vjerovat, ja sam gledao stan tu prije par godina i umalo ga ne kupih. Nije loša cijena i taj dio B faze nije ništa opasniji više nego recimo Dolac Malta.

Da sam znao da ću dobit gratis od opštine dobit džabe stolariju i fasadu ne bi se dvoumio.
User avatar
So What!
Posts: 11871
Joined: 19/04/2011 01:35
Location: Charming, CA

#5120 Re: Sarajevo Construction

Post by So What! »

amar1994 wrote:
liaar wrote:Ja i ?
Ne čini te to ništa posebnim što nisi otišao, nit vidim razlog zašto bi to bilo za pohvalu.
pa nista i nije , ne svidja mi se to preseravanje , slikanje , instagrami , izasli na izlet u kafanu na nargilu ocam i sl. gluparije :lol:

bonus : ne mogu i necu da gledam face i glavurde raznorazne :run:

btw. prave zastoj na onom potezu , jer papci nemaju mjesta pa daj na sred ceste :sax:
Nemoj se naljutiti, nije lično, ali brate što ti napišeš netačnih informacija ovdje. Imaš nekih vlastitih iznimno čudnih želja, već davno si navodio kako se u Sarajevu trebaju graditi samo zgrade u starom austrougarskom stilu, kako ništa novo ne valja i konstantno pljuješ bilo kakav novi projekat u Sarajevu.

Mislim svi mi imamo pravo reći da nam se nešto ne sviđa, to nam je valjda demokratija i dala, ali de barem imaj nekog osnova kada pljuješ po nečemu.

Zbog Sunnylanda nije posječena šuma, od čitavog sadržaja ima jednu prelijepu zgradu restorana i alpine coaster. Restoran ne nudi nikakve nargile niti bilo šta slično, baš naprotiv imaju baš raznovrsnu ponudu kao npr. Winter Bazar, Movie Night, Maskenbale, sezonsko klizalište, Thanksgiving day party, likovne radionice, časove plesa, sportske akadmeije i sl..

Dakle ako ćemo realno, Sunnyland je najviše namijenjen mališanima i mlađoj populaciji.

Ne razumijem kako ovo nekome može biti ružno, a i ako može, ne vidim razlog zašto zagađuje Trebević i po čemu se razlikuje npr. od Prvog šumara.

Image

A što se tiče proširenja parka, šeik Qasimi je to već najavio početkom godine u Klixu i upravo prezentovao javnosti namjeru da gradi adrenalisku stazu koja bi išla kroz šumu, dakle fazon i jeste u šumi, bez šumi park gubi značaj.

Image
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83513
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#5121 Re: Sarajevo Construction

Post by _BataZiv_0809 »

Pa trebao je doci neki pseduošeik pa da se mi sjetimo Trebevica realno. Amko ne budi negativan, sve je to okej. Instagrami ne treba da ti smetaju.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#5122 Re: Sarajevo Construction

Post by amar1994 »

Meni je samo šume žao , ako je nece dirati onda OK :) :thumbup:

@Sowhat

ja sam cudan lik ,razumi i mene :D

BTW. nije ruzno , ruzno mi je 90% ljudi i faca tamo , eto to mi najvise smeta :run:

Takodje mi smeta vlasnik svega toga , imam taj problem i komplex prema njima .
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#5123 Re: Sarajevo Construction

Post by liaar »

amar1994 wrote:
liaar wrote:Ima mjesto predviđeno za fabriku, zove se industrijska zona. Od nargila barova ljudi žive, kao i svaki drugi kafići. To što ti ne podnosiš nargilu kao nargilu i likove koji sjede tu, to je tvoj problem, ali ljudi koji tu rade zarade novac, i gazda zaradi novac, što je sasvim dovoljan razlog da se ne zatvaraju jer nekom smetaju.
zarade sipak , ako je tebi zarada 450-500KM i to nako onda OK :run:

nije poenta , poenta je da nam prave gluposti , a nista konkretno , sta imas od jednog premium hotela ili tog shitylenda :?

i na kraju krajeva odose te pare van BiH .
U Bingu za 10 puta teži posao zarade 500 KM, o čemu pričamo ovdje ? A Bingo se hvali na sve strane
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#5124 Re: Sarajevo Construction

Post by amar1994 »

liaar wrote:
amar1994 wrote:
liaar wrote:Ima mjesto predviđeno za fabriku, zove se industrijska zona. Od nargila barova ljudi žive, kao i svaki drugi kafići. To što ti ne podnosiš nargilu kao nargilu i likove koji sjede tu, to je tvoj problem, ali ljudi koji tu rade zarade novac, i gazda zaradi novac, što je sasvim dovoljan razlog da se ne zatvaraju jer nekom smetaju.
zarade sipak , ako je tebi zarada 450-500KM i to nako onda OK :run:

nije poenta , poenta je da nam prave gluposti , a nista konkretno , sta imas od jednog premium hotela ili tog shitylenda :?

i na kraju krajeva odose te pare van BiH .
U Bingu za 10 puta teži posao zarade 500 KM, o čemu pričamo ovdje ? A Bingo se hvali na sve strane
znam za Bingo , zato gazda uziva :D
BadBoy
Posts: 9611
Joined: 01/11/2005 21:55

#5125 Re: Sarajevo Construction

Post by BadBoy »

So What! wrote: E jbg, jesu li i ovo kapitalisti ...

Image
Meni ovo dobro izgleda pravo, ubili su bar malo ono sivilo i ružnoću brutalističkog naselja - Alipašino polje :D
Post Reply