Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#5101 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

Oni juniori kad su nekorektno otišli iz Sarajeva (Hadžić, Veladžić, Sadiku), karijera im je krenula nizbrdo.
Od sveg srca Tataru želim još i gore :)

Pa njemu je bilo bolje da je u bilo koji drugi klub otišao, čak i Želju, od ovog kojeg je izabrao.
User avatar
Logovan
Posts: 102853
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5102 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »



User avatar
Maharadza
Posts: 17071
Joined: 30/01/2013 15:13

#5103 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Maharadza »

Tačno što je neko negdje napisao prema ovim firaunima i hadaljima se treba samo hladnokrvno odnositi, nazivati ih iskljucivo po broju dresa, nikakve nadimke, tepanja, simpatije ni ništa.

Samo "ona 6-ca nije loša, a ona 9-ka je levat..." kada su ionako sve obični prolaznici i privremeno tu jer ionako jedva čekaju da se ispale negdje vani svi do posljednjeg.

Ipak su svi oni obični plaćenici, uposleni koji će sutra promijeniti "firmu" za pare (čast izuzecima ali iskreno ne sjećam se da smo imali takvih u zadnje vrijeme, sve mrtve "dinar-efendije").
User avatar
madesa
Posts: 5570
Joined: 26/07/2013 02:37

#5104 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by madesa »

sad ce Taatar protiv sarajeva hat trick kao i svaki bivsi igrac sarajeva kad igra protiv nas
User avatar
Dope_Man
Posts: 8021
Joined: 03/06/2016 16:31

#5105 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dope_Man »

Maharadza wrote: 10/06/2022 07:45 Tačno što je neko negdje napisao prema ovim firaunima i hadaljima se treba samo hladnokrvno odnositi, nazivati ih iskljucivo po broju dresa, nikakve nadimke, tepanja, simpatije ni ništa.

Samo "ona 6-ca nije loša, a ona 9-ka je levat..." kada su ionako sve obični prolaznici i privremeno tu jer ionako jedva čekaju da se ispale negdje vani svi do posljednjeg.

Ipak su svi oni obični plaćenici, uposleni koji će sutra promijeniti "firmu" za pare (čast izuzecima ali iskreno ne sjećam se da smo imali takvih u zadnje vrijeme, sve mrtve "dinar-efendije").
Dobri moj, klubovi jesu firme, a fudbaleri uposlenici koji traze firmu koja ce ponuditi bolje uslove/platu stalno.

Pitanje je samo da li ce neko preci u drugu firmu uz lijepe zelje i pozdrave u postojecoj, ili ce svima pokazati srednji prsti i poslati ih u 3 PM sa izlaznih vrata. I to je do njihovih odnosa, ali generalno to jesu uposlenici firmi i ne mozes se ljutiti jer neko iz jedne prelazi u drugu.
User avatar
suad-sarajevo
Posts: 3689
Joined: 22/08/2006 01:54
Location: Memli strana
Horoskop: sarajevski seljak
Contact:

#5106 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by suad-sarajevo »

Slažem se sa @Dopeman djelomično. Klubovi jesu firme, a fudbaleri uposlenici koji traze firmu koja će ponuditi bolje uslove/platu ali je ogromna razlika kada se radi o fudbalerima koji su guzicom zatvorili vrata kluba u koji su došli kada su bili potpuni anonimusi ili van forme što je bio slučaj sa ovim gore navedenim.
kleja
Posts: 541
Joined: 08/03/2022 13:25

#5107 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kleja »

madesa wrote: 10/06/2022 08:14 sad ce Taatar protiv sarajeva hat trick kao i svaki bivsi igrac sarajeva kad igra protiv nas
ma samo ga šopiti u prvih 10 min. da ima dvije liječničke intervencije i on je završio utakmicu.

A ko da gledam da iz nekog razloga neće biti u rosteru na Koševu.
User avatar
Logovan
Posts: 102853
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5108 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

kleja
Posts: 541
Joined: 08/03/2022 13:25

#5109 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kleja »

sad mu piše da je bez kluba ?
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#5110 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by vicious »

Taj nam vala i ne treba, 29 godina, a svake godine promijeni klub.
Ne dovoditi ni pod razno.
User avatar
Logovan
Posts: 102853
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5111 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

kleja wrote: 10/06/2022 10:10 sad mu piše da je bez kluba ?
Ma ipak laž. Ostaviti Lazića i stoperi riješeni.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#5112 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Logovan wrote: 10/06/2022 10:42
kleja wrote: 10/06/2022 10:10 sad mu piše da je bez kluba ?
Ma ipak laž. Ostaviti Lazića i stoperi riješeni.
Imamo 4 stopera od cega se Dupovca moramo rijesiti znaci samo tri.Vise ne mogu njegove gluposti da gledam. :lol:
last mohicans
Posts: 18272
Joined: 09/08/2012 23:19

#5113 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Koja je poenta čestitanja rođendana bivsim igračima, osobito Bandoviću koji nas je više ojadio,nego sto nam je valjao.

Image
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#5114 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Karikaturist »

Pa #bordofamilija i to.. Valja platu zaraditi i to masnu..
User avatar
Maharadza
Posts: 17071
Joined: 30/01/2013 15:13

#5115 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Maharadza »

Ako Oriflame amaterke ne smetaju Mirvicu koji ih placa, libo vala i mene chuna. :skoljka:
Adobeg
Posts: 1118
Joined: 24/02/2020 18:20

#5116 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Adobeg »

Sad procitah onaj Ante Vukusic koji se povezivao sa nama otisao u srpsku ligu kolubara lazarevac. :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102853
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5117 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

https://sportsport.ba/fudbal/feda-dudic ... ena/427687

Proradila metla :D Neka otpiše onda i Kobiljara, šta će mu.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#5118 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

Dupovac mi je iznenađenje, pa i Krste. Ne zbog fudbalskih kvaliteta :), nego zbog staža u klubu.
Lazić ipak ide, mislila sam da ostaje kad nije otišao sa onom trojicom. Vjerovatno se nisu uspjeli dogovoriti.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22790
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#5119 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by GandalfSivi »

Majke mi moje, cijelo vrijeme kontam treba ostaviti Ahmetovica jos jednu godinu, moze on pruziti jos i ostavise ga…
Last edited by GandalfSivi on 12/06/2022 19:42, edited 1 time in total.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#5120 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Logovan wrote: 12/06/2022 19:37 https://sportsport.ba/fudbal/feda-dudic ... ena/427687

Proradila metla :D Neka otpiše onda i Kobiljara, šta će mu.
Međutim, danas su još šestorica igrača saznali da klub više na njih ne računa. To su: Krste Velkoski, Amer Dupovac, Anel Hebibović, Kerim Palić, Adnan Šećerović i Mirko Oremuš.

Klub napušta i Darko Lazić kojem je istekao ugovor, a do produžetka saradnje nije došlo do danas tako da i on napušta svlačionicu Bordo tima.

Znaci za sada 9 otpisano + Pidro i Sabanovic + Lazic istekao ugovor.Ostali smo bez 12 igraca.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#5121 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Karikaturist »

Od toga samo par njih dalo kvalitetan doprinos zadnju godinu.
Veliki plus za Dudica, ne znam sta planira sa Ahmetom ali je jasno da zasad nemamo napadaca. Valjda nije lud da mu on bude prvi izbor.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22790
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#5122 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by GandalfSivi »

Logovan wrote: 12/06/2022 19:37 Neka otpiše onda i Kobiljara, šta će mu.
Analiticar likes this :D
kleja
Posts: 541
Joined: 08/03/2022 13:25

#5123 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kleja »

nije ljudski se radovati nečijem neuspjehu, ali ovo je show bussines i ako nemaš dobru izvedbu publika to kažnjava.

Puno im hvala za sve uspjehe i puno sreće ali u nekom drugom klubu.

Dosta ste mi živaca pojeli.

P.S.

koliko sam skonto na njih se ne računa ali mogu još godinu musti platu.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#5124 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

Karikaturist wrote: 12/06/2022 19:50 Od toga samo par njih dalo kvalitetan doprinos zadnju godinu.
Veliki plus za Dudica, ne znam sta planira sa Ahmetom ali je jasno da zasad nemamo napadaca. Valjda nije lud da mu on bude prvi izbor.
Pretpostavljam da će Ahmetović ostati u Klubu ili Akademiji poslije isteka ugovora, ali sam mislila i da će Krste :)
Hamza će mu biti prvi izbor, ako ne dovedu nikog.
Dinostula wrote: 12/06/2022 19:42 Međutim, danas su još šestorica igrača saznali da klub više na njih ne računa. To su: Krste Velkoski, Amer Dupovac, Anel Hebibović, Kerim Palić, Adnan Šećerović i Mirko Oremuš.

Klub napušta i Darko Lazić kojem je istekao ugovor, a do produžetka saradnje nije došlo do danas tako da i on napušta svlačionicu Bordo tima.

Znaci za sada 9 otpisano + Pidro i Sabanovic + Lazic istekao ugovor.Ostali smo bez 12 igraca.
ČIstka prava, obzirom da ih je u rosteru bilo 30-tak.
kleja
Posts: 541
Joined: 08/03/2022 13:25

#5125 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kleja »

Anquilla wrote: 12/06/2022 19:57

Pretpostavljam da će Ahmetović ostati u Klubu ili Akademiji poslije isteka ugovora, ali sam mislila i da će Krste :)
Hamza će mu biti prvi izbor, ako ne dovedu nikog.
Krste ostaje u klubu, nisu mu raskinuli ugovor, još, samo Dudić ne računa na njega.

Tek trebaju s njima sjesti da dogovore sporazumni.
Post Reply