Meni se pravo isplati jer svaki mjesec imam 700-900 min iskoristenih prema svim mrezama.mali_milojica wrote:Ja sam davno rekao da je MTel ponuda na paketu Moj Mix Extra vjerovatno najbolja ponuda na trzistu,ali je 20 KM preskupa za ono sto meni treba![]()
Koji ce mi onda Q?
Kod nas je narod naopak.
Daj mu Passata,iako i Golf moze sve potrebe pokriti.
Daj mu 3000 min,a koristi ih 200,a placa skuplje nego sto bi trebao.
Nemamo mjere jbg
Na drugim tarifama bi to bruku placao.
