Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
smjesko071
Posts: 696
Joined: 07/04/2014 22:48

#50951 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by smjesko071 »

mO k3 wrote:Najava. Novog referenduma :mrgreen:
gdje?
User avatar
GAU8
Posts: 9143
Joined: 05/01/2011 09:18

#50952 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by GAU8 »

mO k3 wrote:Cetnike treba lupiti gdje ih najviše boli , po parama !!!
Ovo je jebeno odličan potez napokon " bošnjačkih " parazita pardon političara ...
naivno...
(ne navijam za četnike, ali vi ne kontate šta je ovaj MMF aranžman imao kao uslove i zašto zaista nije potpisan)
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#50953 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by spreca »

GAU8 wrote:
mO k3 wrote:Cetnike treba lupiti gdje ih najviše boli , po parama !!!
Ovo je jebeno odličan potez napokon " bošnjačkih " parazita pardon političara ...
naivno...
(ne navijam za četnike, ali vi ne kontate šta je ovaj MMF aranžman imao kao uslove i zašto zaista nije potpisan)
reci
User avatar
Danguba
Posts: 15873
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#50954 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

Alfons Kauders wrote:
mO k3 wrote:Najava. Novog referenduma :mrgreen:
Prije ce biti najava novog rata...

Jer brod tone, a i opozicija i vlast su slozni u ocjeni da je za sve krivo Sarajevo.
sto je i bio cilj kormilara.

szp je i usao u vlast na drzavnom nivou sto je obecao da ce se ograditi od politike snsd-a ali cini mi se da su zaboravili sta su obecali koliko ih je vozd zapetljao.(cast izuzecima)
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#50955 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Alfons Kauders »

GAU8 wrote:
mO k3 wrote:Cetnike treba lupiti gdje ih najviše boli , po parama !!!
Ovo je jebeno odličan potez napokon " bošnjačkih " parazita pardon političara ...
naivno...
(ne navijam za četnike, ali vi ne kontate šta je ovaj MMF aranžman imao kao uslove i zašto zaista nije potpisan)
Ja procitao pismo namjere i potpisujem ga od-do.

Ne znam sta je tebi sporno u njemu?
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 4627
Joined: 23/04/2011 12:21

#50956 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Mr.Sojic »

"Додик: Бошњаци никада од Београда неће чути да је у Сребреници био геноцид"

Pa ovaj bolesnik je sam rekao da je bio genocid :oops:

Nije njemu dobro u tintari nikako :D
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#50957 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Mr.Sojic wrote:"Додик: Бошњаци никада од Београда неће чути да је у Сребреници био геноцид"

Pa ovaj bolesnik je sam rekao da je bio genocid :oops:

Nije njemu dobro u tintari nikako :D
Svašta je preCednik prije govorio i to da je BiH prosperitetna zemlja, da se svi trebamo okupiti oko te ideje, da NATO članstvo BiH nema alternativu i da ako članstvo u NATO savezu ovisi o njegovom potpisu dajte da odmah potpišem pristupanje...i još dosta toga. :oops: Što bi rekli u Beogradu peCednik je odlepio totalno, skroz na skroz. :mrgreen:
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 4627
Joined: 23/04/2011 12:21

#50958 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Mr.Sojic »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Mr.Sojic wrote:"Додик: Бошњаци никада од Београда неће чути да је у Сребреници био геноцид"

Pa ovaj bolesnik je sam rekao da je bio genocid :oops:

Nije njemu dobro u tintari nikako :D
Svašta je preCednik prije govorio i to da je BiH prosperitetna zemlja, da se svi trebamo okupiti oko te ideje, da NATO članstvo BiH nema alternativu i da ako članstvo u NATO savezu ovisi o njegovom potpisu dajte da odmah potpišem pristupanje...i još dosta toga. :oops: Što bi rekli u Beogradu peCednik je odlepio totalno, skroz na skroz. :mrgreen:
ODLEPILI su ovi narocito iz sumskih medija :D

Ja nisam uspio naci info u sumskim rezimskim "medijima" da su objavili da je 11.juli dan zalosti u CIJELOJ Bosni i Hercegovini :oops:
User avatar
Bradafilozof
Posts: 834
Joined: 21/10/2014 07:42

#50959 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Bradafilozof »

Mr.Sojic wrote:"Додик: Бошњаци никада од Београда неће чути да је у Сребреници био геноцид"

Pa ovaj bolesnik je sam rekao da je bio genocid :oops:

Nije njemu dobro u tintari nikako :D
Koga tacno boli penis za onim sta genocidni narod govori?
User avatar
Danguba
Posts: 15873
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#50960 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#50961 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KB9 »

mO k3 wrote:
kamen spoticanja wrote:
KB9 wrote:al dilfa uleti klizeci miletu, nogu mu shandrio eto :lol:
Uzhebali se ovi zeleni opasno :D
banda dzihadisticka...garant nece kredit jer je kamata haram :D
Kažu , da će dobiti neke kredite po šerijatskom zakonu :mrgreen:
islamska ekonomija i bankarstvo su pravo zanimljivi, imo sam taj predmet

kao fazon nema kamata, prizvoljno je. daj sta das al postoji nepisano pravilo ispod kojeg ne mozes ic :lol:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#50962 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

@ kb
Islamsko bankarstvo ili šerijatski zakon kaže ne smiješ uzimati kamate , ali ima ono veliko ALI smiješ da praviš biznis :)
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#50963 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Alfons Kauders »

KB9 wrote:
mO k3 wrote:
kamen spoticanja wrote: Uzhebali se ovi zeleni opasno :D
banda dzihadisticka...garant nece kredit jer je kamata haram :D
Kažu , da će dobiti neke kredite po šerijatskom zakonu :mrgreen:
islamska ekonomija i bankarstvo su pravo zanimljivi, imo sam taj predmet

kao fazon nema kamata, prizvoljno je. daj sta das al postoji nepisano pravilo ispod kojeg ne mozes ic :lol:
Drugim rijecima, ima kamata, samo se ne naziva tako :D
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#50964 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

@ alfons :thumbup:
Ima nekih stvari u islamskom bankarstvu sto su ok
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#50965 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KB9 »

ima u svakom neeekih stvari al to ne mjenja cinjenicu da je islamsko prevara nevidjena :-D
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#50966 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by hAZNADAR »

Yug wrote:
Ja ne znam odakle ta ideja u Sarajevu da ce se nanosenjem ekonomske stete Srbima, privoliti Srbe da imaju cvrsce (a ne jos slabije) veze s onima koji im nanose stetu. Prirodno je da bjezis od nasilnika, a ne mu trcis u zagrljaj.
To pokazuje da su kompleksi i zelja za osvetom kod Bosnjaka daleko jaca stvar od "branjenja Bosne", jer rusiti veze izmedju federalnih jedinica u BiH jest rusenje "Bosne".


Pogotovo je smijesna ideja da ce Srbi ukinuti ili oslabiti ovlasti Srpske "kada vide da je Federacija ekonomski uspjesnija", takozvano "ekonomsko ukidanje RS", :lol: . Ima li itko da misli da bi Srbi ukinuli R.Srpsku cak i kada bi bosnjacki kantoni bili bogatiji od Svicarske, a kao sto znamo, nisu Svicarska nego imaju nezaposlenost 40% i 10 maraka vecu prosjecnu placu nego RS.

No, tu se radi o necemu drugome. Bosnjaci jednostavno moraju imati neku ideju sto osvete, sto potrebu da vrate poljuljano samopouzdanje zbog desetljeca ismijavanja i ponizavanja carsije od 280 000 stanovnika, od strane R.Srpske.


Smijesno je to sto za najvecu politicku pobjedu nad Srbima u BiH, smatraju odluku HDZ-ovog direktora agencije za statistiku da se popis racuna po jednoj metodologiji, umjesto po drugoj. Znaci odluka Hrvata, preciznije mrskog HDZ-a, koja sasvim slucajno nanosi blagu stetu Srbima, predstavlja najvecu pobjedu Bosnjaka. :-D
Meni je stvarno sega slusati da postoji neka realna sansa da se prosjecni Srbi u RS kao mogu privoliti da zavole BiH. :D Jos jednom zlocesto Sarajevo tjera Srbe dalje od BiH a inace ima sanse za nesto drugacije. :D

Politika koja je napravila genocid, ubijala djecu,... Bosnjake sudi po pripadnosti, porijeklu,... a ne po potezima. U BiH su koliko moraju, van BiH koliko mogu i to je sva poenta. Nema te bosnjacke politike koja ce to ikada promijeniti.
I zato do daljnjega Bosnjaci igraju sa kartama koje imaju a kako ce RS-ovci to prihvatiti, tumaciti,.. ih interesuje ko lanjski snijeg.

I njihova vjecita prica o kompleksima drugih, poljuljanim samopouzdanjima,.te vjecite masovne psihoanalize,.. koje ustvari objasnjavaju vise njih.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#50967 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

KB9 wrote:ima u svakom neeekih stvari al to ne mjenja cinjenicu da je islamsko prevara nevidjena :-D
:thumbup:
Upakirano drugačije :)
User avatar
mayab
Posts: 30844
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#50968 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mayab »

mO k3 wrote:
KB9 wrote:ima u svakom neeekih stvari al to ne mjenja cinjenicu da je islamsko prevara nevidjena :-D
:thumbup:
Upakirano drugačije :)
Pranje savjesti , kao da onaj koji treba sve da vidi (i vidi), eto to ne vidi.... :-) :-) :-)
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#50969 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

mayab wrote:
mO k3 wrote:
KB9 wrote:ima u svakom neeekih stvari al to ne mjenja cinjenicu da je islamsko prevara nevidjena :-D
:thumbup:
Upakirano drugačije :)
Pranje savjesti , kao da onaj koji treba sve da vidi (i vidi), eto to ne vidi.... :-) :-) :-)
Pare nemaju religiju i boje kože
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#50970 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

"Додик: Бошњаци никада од Београда неће чути да је у Сребреници био геноцид"

Ja kad bih drukčije i očekivao namah bih se zabrinuo za svoje duševno zdravlje.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#50971 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

arzuhal wrote:"Додик: Бошњаци никада од Београда неће чути да је у Сребреници био геноцид"

Ja kad bih drukčije i očekivao namah bih se zabrinuo za svoje duševno zdravlje.
Hajde nemoramo da čujemo , ali sta je Vučić došao u Srebrenicu , čisto da vidi plod srpske politike u 90'
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#50972 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

On je legenda koja ima dvije-tri iste izjave koje neumoljivo i ustrajno vrti na dnevnoj ili čak poludnevnoj bazi...Sve kontam da će se pokvarit nekad, da će zaštopat, al' jok, k'o podmazano, brale :mrgreen:

http://www.nezavisne.com/novosti/bih/Do ... BiH/378057
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#50973 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

arzuhal wrote:On je legenda koja ima dvije-tri iste izjave koje neumoljivo i ustrajno vrti na dnevnoj ili čak poludnevnoj bazi...Sve kontam da će se pokvarit nekad, da će zaštopat, al' jok, k'o podmazano, brale :mrgreen:

http://www.nezavisne.com/novosti/bih/Do ... BiH/378057
On ti je ko picajzla :)
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10259
Joined: 12/10/2014 01:12

#50974 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by skupljac_zeljeza »

Image

Image
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#50975 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by kamen spoticanja »

Dodik.ipak.ima plan B
najavljuje prihvatanje SSP-a :mrgreen: :lol:
Locked