gdje?mO k3 wrote:Najava. Novog referenduma
Milorad Dodik ALL ABOUT
-
smjesko071
- Posts: 696
- Joined: 07/04/2014 22:48
#50951 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
- GAU8
- Posts: 9143
- Joined: 05/01/2011 09:18
#50952 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
naivno...mO k3 wrote:Cetnike treba lupiti gdje ih najviše boli , po parama !!!
Ovo je jebeno odličan potez napokon " bošnjačkih " parazita pardon političara ...
(ne navijam za četnike, ali vi ne kontate šta je ovaj MMF aranžman imao kao uslove i zašto zaista nije potpisan)
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#50953 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
reciGAU8 wrote:naivno...mO k3 wrote:Cetnike treba lupiti gdje ih najviše boli , po parama !!!
Ovo je jebeno odličan potez napokon " bošnjačkih " parazita pardon političara ...
(ne navijam za četnike, ali vi ne kontate šta je ovaj MMF aranžman imao kao uslove i zašto zaista nije potpisan)
- Danguba
- Posts: 15873
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#50954 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
sto je i bio cilj kormilara.Alfons Kauders wrote:Prije ce biti najava novog rata...mO k3 wrote:Najava. Novog referenduma
Jer brod tone, a i opozicija i vlast su slozni u ocjeni da je za sve krivo Sarajevo.
szp je i usao u vlast na drzavnom nivou sto je obecao da ce se ograditi od politike snsd-a ali cini mi se da su zaboravili sta su obecali koliko ih je vozd zapetljao.(cast izuzecima)
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#50955 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Ja procitao pismo namjere i potpisujem ga od-do.GAU8 wrote:naivno...mO k3 wrote:Cetnike treba lupiti gdje ih najviše boli , po parama !!!
Ovo je jebeno odličan potez napokon " bošnjačkih " parazita pardon političara ...
(ne navijam za četnike, ali vi ne kontate šta je ovaj MMF aranžman imao kao uslove i zašto zaista nije potpisan)
Ne znam sta je tebi sporno u njemu?
- Mr.Sojic
- Posts: 4627
- Joined: 23/04/2011 12:21
#50956 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
"Додик: Бошњаци никада од Београда неће чути да је у Сребреници био геноцид"
Pa ovaj bolesnik je sam rekao da je bio genocid
Nije njemu dobro u tintari nikako
Pa ovaj bolesnik je sam rekao da je bio genocid
Nije njemu dobro u tintari nikako
- Drvosjeca iz Dejcica
- Posts: 16757
- Joined: 23/06/2004 15:46
- Location: Sarajevo
#50957 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Svašta je preCednik prije govorio i to da je BiH prosperitetna zemlja, da se svi trebamo okupiti oko te ideje, da NATO članstvo BiH nema alternativu i da ako članstvo u NATO savezu ovisi o njegovom potpisu dajte da odmah potpišem pristupanje...i još dosta toga.Mr.Sojic wrote:"Додик: Бошњаци никада од Београда неће чути да је у Сребреници био геноцид"
Pa ovaj bolesnik je sam rekao da je bio genocid![]()
Nije njemu dobro u tintari nikako
- Mr.Sojic
- Posts: 4627
- Joined: 23/04/2011 12:21
#50958 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
ODLEPILI su ovi narocito iz sumskih medijaDrvosjeca iz Dejcica wrote:Svašta je preCednik prije govorio i to da je BiH prosperitetna zemlja, da se svi trebamo okupiti oko te ideje, da NATO članstvo BiH nema alternativu i da ako članstvo u NATO savezu ovisi o njegovom potpisu dajte da odmah potpišem pristupanje...i još dosta toga.Mr.Sojic wrote:"Додик: Бошњаци никада од Београда неће чути да је у Сребреници био геноцид"
Pa ovaj bolesnik je sam rekao da je bio genocid![]()
Nije njemu dobro u tintari nikakoŠto bi rekli u Beogradu peCednik je odlepio totalno, skroz na skroz.
Ja nisam uspio naci info u sumskim rezimskim "medijima" da su objavili da je 11.juli dan zalosti u CIJELOJ Bosni i Hercegovini
- Bradafilozof
- Posts: 834
- Joined: 21/10/2014 07:42
#50959 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Koga tacno boli penis za onim sta genocidni narod govori?Mr.Sojic wrote:"Додик: Бошњаци никада од Београда неће чути да је у Сребреници био геноцид"
Pa ovaj bolesnik je sam rekao da je bio genocid![]()
Nije njemu dobro u tintari nikako
- Danguba
- Posts: 15873
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#50960 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

http://www.6yka.com/novost/109039/dodik ... -zaduzenja
Srdjan je objavio 11. juli proglašen Danom žalosti u BiH
ali ko od djikana cita buku.
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#50961 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
islamska ekonomija i bankarstvo su pravo zanimljivi, imo sam taj predmetmO k3 wrote:Kažu , da će dobiti neke kredite po šerijatskom zakonukamen spoticanja wrote:Uzhebali se ovi zeleni opasnoKB9 wrote:al dilfa uleti klizeci miletu, nogu mu shandrio eto![]()
banda dzihadisticka...garant nece kredit jer je kamata haram
kao fazon nema kamata, prizvoljno je. daj sta das al postoji nepisano pravilo ispod kojeg ne mozes ic
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#50962 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
@ kb
Islamsko bankarstvo ili šerijatski zakon kaže ne smiješ uzimati kamate , ali ima ono veliko ALI smiješ da praviš biznis
Islamsko bankarstvo ili šerijatski zakon kaže ne smiješ uzimati kamate , ali ima ono veliko ALI smiješ da praviš biznis
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#50963 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Drugim rijecima, ima kamata, samo se ne naziva takoKB9 wrote:islamska ekonomija i bankarstvo su pravo zanimljivi, imo sam taj predmetmO k3 wrote:Kažu , da će dobiti neke kredite po šerijatskom zakonukamen spoticanja wrote: Uzhebali se ovi zeleni opasno![]()
banda dzihadisticka...garant nece kredit jer je kamata haram
kao fazon nema kamata, prizvoljno je. daj sta das al postoji nepisano pravilo ispod kojeg ne mozes ic
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#50964 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
@ alfons
Ima nekih stvari u islamskom bankarstvu sto su ok
Ima nekih stvari u islamskom bankarstvu sto su ok
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#50965 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
ima u svakom neeekih stvari al to ne mjenja cinjenicu da je islamsko prevara nevidjena 
-
hAZNADAR
- Posts: 11029
- Joined: 09/01/2012 08:12
#50966 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Meni je stvarno sega slusati da postoji neka realna sansa da se prosjecni Srbi u RS kao mogu privoliti da zavole BiH.Yug wrote:
Ja ne znam odakle ta ideja u Sarajevu da ce se nanosenjem ekonomske stete Srbima, privoliti Srbe da imaju cvrsce (a ne jos slabije) veze s onima koji im nanose stetu. Prirodno je da bjezis od nasilnika, a ne mu trcis u zagrljaj.
To pokazuje da su kompleksi i zelja za osvetom kod Bosnjaka daleko jaca stvar od "branjenja Bosne", jer rusiti veze izmedju federalnih jedinica u BiH jest rusenje "Bosne".
Pogotovo je smijesna ideja da ce Srbi ukinuti ili oslabiti ovlasti Srpske "kada vide da je Federacija ekonomski uspjesnija", takozvano "ekonomsko ukidanje RS",. Ima li itko da misli da bi Srbi ukinuli R.Srpsku cak i kada bi bosnjacki kantoni bili bogatiji od Svicarske, a kao sto znamo, nisu Svicarska nego imaju nezaposlenost 40% i 10 maraka vecu prosjecnu placu nego RS.
No, tu se radi o necemu drugome. Bosnjaci jednostavno moraju imati neku ideju sto osvete, sto potrebu da vrate poljuljano samopouzdanje zbog desetljeca ismijavanja i ponizavanja carsije od 280 000 stanovnika, od strane R.Srpske.
Smijesno je to sto za najvecu politicku pobjedu nad Srbima u BiH, smatraju odluku HDZ-ovog direktora agencije za statistiku da se popis racuna po jednoj metodologiji, umjesto po drugoj. Znaci odluka Hrvata, preciznije mrskog HDZ-a, koja sasvim slucajno nanosi blagu stetu Srbima, predstavlja najvecu pobjedu Bosnjaka.
Politika koja je napravila genocid, ubijala djecu,... Bosnjake sudi po pripadnosti, porijeklu,... a ne po potezima. U BiH su koliko moraju, van BiH koliko mogu i to je sva poenta. Nema te bosnjacke politike koja ce to ikada promijeniti.
I zato do daljnjega Bosnjaci igraju sa kartama koje imaju a kako ce RS-ovci to prihvatiti, tumaciti,.. ih interesuje ko lanjski snijeg.
I njihova vjecita prica o kompleksima drugih, poljuljanim samopouzdanjima,.te vjecite masovne psihoanalize,.. koje ustvari objasnjavaju vise njih.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#50967 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
KB9 wrote:ima u svakom neeekih stvari al to ne mjenja cinjenicu da je islamsko prevara nevidjena
Upakirano drugačije
- mayab
- Posts: 30844
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#50968 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Pranje savjesti , kao da onaj koji treba sve da vidi (i vidi), eto to ne vidi....mO k3 wrote:KB9 wrote:ima u svakom neeekih stvari al to ne mjenja cinjenicu da je islamsko prevara nevidjena![]()
Upakirano drugačije
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#50969 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Pare nemaju religiju i boje kožemayab wrote:Pranje savjesti , kao da onaj koji treba sve da vidi (i vidi), eto to ne vidi....mO k3 wrote:KB9 wrote:ima u svakom neeekih stvari al to ne mjenja cinjenicu da je islamsko prevara nevidjena![]()
Upakirano drugačije![]()
![]()
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#50970 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
"Додик: Бошњаци никада од Београда неће чути да је у Сребреници био геноцид"
Ja kad bih drukčije i očekivao namah bih se zabrinuo za svoje duševno zdravlje.
Ja kad bih drukčije i očekivao namah bih se zabrinuo za svoje duševno zdravlje.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#50971 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Hajde nemoramo da čujemo , ali sta je Vučić došao u Srebrenicu , čisto da vidi plod srpske politike u 90'arzuhal wrote:"Додик: Бошњаци никада од Београда неће чути да је у Сребреници био геноцид"
Ja kad bih drukčije i očekivao namah bih se zabrinuo za svoje duševno zdravlje.
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#50972 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
On je legenda koja ima dvije-tri iste izjave koje neumoljivo i ustrajno vrti na dnevnoj ili čak poludnevnoj bazi...Sve kontam da će se pokvarit nekad, da će zaštopat, al' jok, k'o podmazano, brale
http://www.nezavisne.com/novosti/bih/Do ... BiH/378057
http://www.nezavisne.com/novosti/bih/Do ... BiH/378057
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#50973 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
On ti je ko picajzlaarzuhal wrote:On je legenda koja ima dvije-tri iste izjave koje neumoljivo i ustrajno vrti na dnevnoj ili čak poludnevnoj bazi...Sve kontam da će se pokvarit nekad, da će zaštopat, al' jok, k'o podmazano, brale![]()
http://www.nezavisne.com/novosti/bih/Do ... BiH/378057
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#50975 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Dodik.ipak.ima plan B
najavljuje prihvatanje SSP-a

najavljuje prihvatanje SSP-a


