Ja ne znam odakle ta ideja u Sarajevu da ce se nanosenjem ekonomske stete Srbima, privoliti Srbe da imaju cvrsce (a ne jos slabije) veze s onima koji im nanose stetu. Prirodno je da bjezis od nasilnika, a ne mu trcis u zagrljaj.skupljac_zeljeza wrote:![]()
To pokazuje da su kompleksi i zelja za osvetom kod Bosnjaka daleko jaca stvar od "branjenja Bosne", jer rusiti veze izmedju federalnih jedinica u BiH jest rusenje "Bosne".
Pogotovo je smijesna ideja da ce Srbi ukinuti ili oslabiti ovlasti Srpske "kada vide da je Federacija ekonomski uspjesnija", takozvano "ekonomsko ukidanje RS",
No, tu se radi o necemu drugome. Bosnjaci jednostavno moraju imati neku ideju sto osvete, sto potrebu da vrate poljuljano samopouzdanje zbog desetljeca ismijavanja i ponizavanja carsije od 280 000 stanovnika, od strane R.Srpske.
Smijesno je to sto za najvecu politicku pobjedu nad Srbima u BiH, smatraju odluku HDZ-ovog direktora agencije za statistiku da se popis racuna po jednoj metodologiji, umjesto po drugoj. Znaci odluka Hrvata, preciznije mrskog HDZ-a, koja sasvim slucajno nanosi blagu stetu Srbima, predstavlja najvecu pobjedu Bosnjaka.



