Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#50876 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by almir90 »

Ma kakvi crni interesi, kakvi bakrači i gluposti. Neki dan mi prijatelj išao poslom na Kosovo, gora bijeda od nas koliko hoćeš. To nešto malo u Prištini, kao i kod nas Sarajevo što je glavni grad, okolo sve bijeda.

Samo nek' se svaka strana povlači na nacionalni interes, past ćete vi travu svi redom za deset godina.
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#50877 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

almir90 wrote:Ma kakvi crni interesi, kakvi bakrači i gluposti. Neki dan mi prijatelj išao poslom na Kosovo, gora bijeda od nas koliko hoćeš. To nešto malo u Prištini, kao i kod nas Sarajevo što je glavni grad, okolo sve bijeda.

Samo nek' se svaka strana povlači na nacionalni interes, past ćete vi travu svi redom za deset godina.
kakve veze ima jad i bijeda i korupcija sa povlacenjem strateskih poteza velikih sila. :-)
User avatar
Danguba
Posts: 15865
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#50878 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

BEZNADEŽNI DODIK: „Kakav napredak? To je neko podvalio Angeli Merkel...“!

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik, u razgovoru za Politiku, otkrio je da ga zapravo nikakvo rješenje problema i ne zanima, odnosno da ostaje vjeran načelu „imam problem za svako rješenje“.
:thumbup:

Image
tako je preCednice...dok ima kerozina nema zime.
Last edited by Danguba on 06/07/2016 01:14, edited 1 time in total.
Lug
Posts: 3155
Joined: 09/02/2009 15:27

#50879 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Lug »

Danguba wrote:
Dodik: Srpska će objaviti sopstvene podatke o popisu
zajedno sa referendumom. :D

nas predcednik u akciji, :D
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#50880 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KB9 »

kad dodo prospe podatke jarane moj :izet:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#50881 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

KB9 wrote:kad dodo prospe podatke jarane moj :izet:
55% Srba , 30% bošnjaka i 14% Hrvata od toga priča se 60% srpski , 14% hrvatski i ono ostalo bošnjački jezik :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50882 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Danguba wrote:
Dodik: Srpska će objaviti sopstvene podatke o popisu
zajedno sa referendumom. :D
Koji morebit bidne, morebit ne bidne....uglavnom, PreCjednik je najavio da ce biti, e sad, hoce li za njegovog zivota...ili nekad poslije....uglavnom, bice :mrgreen:
User avatar
Danguba
Posts: 15865
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#50883 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

mO k3 wrote:
KB9 wrote:kad dodo prospe podatke jarane moj :izet:
55% Srba , 30% bošnjaka i 14% Hrvata od toga priča se 60% srpski , 14% hrvatski i ono ostalo bošnjački jezik :mrgreen:
minimum :D
jos ce staviti zvjezdicu pored bosnjaka i hrvata - sa tendencijom opadanja :D
User avatar
Danguba
Posts: 15865
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#50884 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

Tomahawk11 wrote:
Danguba wrote:
Dodik: Srpska će objaviti sopstvene podatke o popisu
zajedno sa referendumom. :D
Koji morebit bidne, morebit ne bidne....uglavnom, PreCjednik je najavio da ce biti, e sad, hoce li za njegovog zivota...ili nekad poslije....uglavnom, bice :mrgreen:
...ali je zato Zeljko bio precizan ''za sedam''... :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50885 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Nisam upratio....cega ''sedam'' :mrgreen:
User avatar
Danguba
Posts: 15865
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#50886 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

Tomahawk11 wrote:Nisam upratio....cega ''sedam'' :mrgreen:
joooj pitanja... :lol:

CVIJANOVIĆ ZAPRIJETILA: Rezultate popisa za RS objavit ćemo za sedam dana, sedmica, ili mjeseci?!
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50887 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Danguba wrote:
Tomahawk11 wrote:Nisam upratio....cega ''sedam'' :mrgreen:
joooj pitanja... :lol:

CVIJANOVIĆ ZAPRIJETILA: Rezultate popisa za RS objavit ćemo za sedam dana, sedmica, ili mjeseci?!

Aaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa ovo mi je skroz promaklo :D

Image
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#50888 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by jazzer »

Tomahawk11 wrote:
Danguba wrote:
Tomahawk11 wrote:Nisam upratio....cega ''sedam'' :mrgreen:
joooj pitanja... :lol:

CVIJANOVIĆ ZAPRIJETILA: Rezultate popisa za RS objavit ćemo za sedam dana, sedmica, ili mjeseci?!

Aaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa ovo mi je skroz promaklo :D

Image
Cim obradi ruski mali i veliki na red ce doci i popis :)
glockov kolac
Posts: 1453
Joined: 30/04/2011 15:53

#50889 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by glockov kolac »

BANJALUKA, 6. JULA /SRNA/ - MMF će odgoditi kreditni aranžman sa BiH, jer premijer FBiH Fadil Novalić i predsjedavajući Savjeta ministara BiH Denis Zvizdić nisu potpisali već usaglašeno Pismo namjere prema MMF-u, javlja RTRS.
Zvizdić i Novalić svoj potpis uslovljavali su potpisom na adaptaciju Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju.

MMF će sutra obavijestiti zvaničnike u BiH da odgađa kreditni aranžman, navodi isti izvor.

Ovaj aranžman sa MMF-om je koncipiran kao podrška Reformskoj agendi koja je dogovorena i sa EU, pa onda proizilazi i da je Agenda stavljena na čekanje.

Ovakva odluka MMF-a izazvaće finansijsku nestabilnost na svim nivoima BiH. /kraj/tp

Ima li ruskih malih i velikih na vidiku?
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#50890 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Juliuscezar »

Danguba wrote:
Tomahawk11 wrote:Nisam upratio....cega ''sedam'' :mrgreen:
joooj pitanja... :lol:

CVIJANOVIĆ ZAPRIJETILA: Rezultate popisa za RS objavit ćemo za sedam dana, sedmica, ili mjeseci?!
8 jednim udarcem
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#50891 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

glockov kolac wrote:BANJALUKA, 6. JULA /SRNA/ - MMF će odgoditi kreditni aranžman sa BiH, jer premijer FBiH Fadil Novalić i predsjedavajući Savjeta ministara BiH Denis Zvizdić nisu potpisali već usaglašeno Pismo namjere prema MMF-u, javlja RTRS.
Zvizdić i Novalić svoj potpis uslovljavali su potpisom na adaptaciju Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju.

MMF će sutra obavijestiti zvaničnike u BiH da odgađa kreditni aranžman, navodi isti izvor.

Ovaj aranžman sa MMF-om je koncipiran kao podrška Reformskoj agendi koja je dogovorena i sa EU, pa onda proizilazi i da je Agenda stavljena na čekanje.

Ovakva odluka MMF-a izazvaće finansijsku nestabilnost na svim nivoima BiH. /kraj/tp

Ima li ruskih malih i velikih na vidiku?
Prvo popis i sada MMF :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50892 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

glockov kolac wrote:BANJALUKA, 6. JULA /SRNA/ - MMF će odgoditi kreditni aranžman sa BiH, jer premijer FBiH Fadil Novalić i predsjedavajući Savjeta ministara BiH Denis Zvizdić nisu potpisali već usaglašeno Pismo namjere prema MMF-u, javlja RTRS.
Zvizdić i Novalić svoj potpis uslovljavali su potpisom na adaptaciju Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju.

MMF će sutra obavijestiti zvaničnike u BiH da odgađa kreditni aranžman, navodi isti izvor.

Ovaj aranžman sa MMF-om je koncipiran kao podrška Reformskoj agendi koja je dogovorena i sa EU, pa onda proizilazi i da je Agenda stavljena na čekanje.

Ovakva odluka MMF-a izazvaće finansijsku nestabilnost na svim nivoima BiH. /kraj/tp

Ima li ruskih malih i velikih na vidiku?
PreCjednice, referendumom ih! Gledaj ti sto se to umislilo, pa bi ucjenjivalo! E pa nece moci ove noci :mrgreen:
Nek se jebe i Zvizdic i Novalic i MMF, FBI, CIA, NBA, NHL i svi oni koji rade protiv RS :twisted: :oops: :mrgreen:
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#50893 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KB9 »

dolazi zima u republici :(
baxul
Posts: 1884
Joined: 05/01/2004 00:00

#50894 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by baxul »

Danguba wrote:
Tomahawk11 wrote:Nisam upratio....cega ''sedam'' :mrgreen:
joooj pitanja... :lol:

CVIJANOVIĆ ZAPRIJETILA: Rezultate popisa za RS objavit ćemo za sedam dana, sedmica, ili mjeseci?!
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#50895 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

BOŠNJACI TRAŽE ZAŠTITU OD VLADE ŠUMSKE,
ZULUM ISLAMISTA IZ SDA VIŠE SE NE MOŽE DURATI!!!
:lol: :lol: :lol:

06/07/2016 | 19:36 ⇒ 20:12 | Извор: Блиц | Коментара: 0

Директори основних школа писали Влади РС: Помозите, трпимо притиске из СДА :mrgreen:
Влада Републике Српске затрпана је писмима директора основих школа бошњачке националности,
као и родитеља бошњачке дјеце, у којима се жале да трпе политичке притиске Странке демократске акције.
:lol: :lol: :lol:


У дописима, од којих су неки у посједу “ЕуроБлица“, Владу обавјештавају да СДА стоји иза политизације приче о босанском односно бошњачком језику у Српској, те траже помоћ да се одупру притисцима и да наставе професионалан рад.
:lol: :lol: :lol:
Када су уручене ђачке књижице, родитељи ученика бошњачке дјеце су организовали протесте због незадовољства промјене назива босанског у бошњачки језик, те су одбили преузети књижице и свједочанства. Оптужили су наставнике и директора школе да су они криви за новонасталу ситуацију. Из поузданих извора знам да су родитељи били на састанку који је организовала СДА. Циљ окупљања је био тужба против директора школе и Министарства просвете и културе Српске , док нико из школе није био позван. Скупу није могао да присуствује нико ко није пристао на подизање тужбе – наводи се у једном од дописа, али се идентитет аутора не наводи због могућих неугодности.

Његово откривање политичко–националних манипулација у образовању ту не престаје. Тврди да СДА годинама покушава да се уплиће у рад школе, захтјевајући да се на конкурсима примају њима подобни људи, који чак и не испуњавају услове конкурса.

- Ово је мултиетничка школа, што никада до сада није изазивало потешкоће између ученика, радника и родитеља. Надам се да ћете нам помоћи да останемо у добрим односима и да одређени појединци и организације те здраве односе не наруше – завршава овај директор школе.

Замјеник предсједника Одбора за образовање, науку, културу и информисање НСРС Милан Шврака упозорава да је недопустиво да се образовање користи у политичке сврхе.


Pa dokle ovaj zulum fudamentalista iz SDA koji maltretiraju i sopstveni narod koji samo želi da im se djeca obrazuju u savremenim
i po svim demokratskim

- Чињеница је да постоји воља институција Српске да се бошњачка дјеца апсолутно не разликују по образовању од било ког другог дјетета у Српској. Све у вези са називом језика је чиста политизација. Родитеље и директоре доводе у тешку и незавидну ситуацију. Ако пише да су дјеца похађала језик бошњачког народа, ту нема ништа спорно – сматра Шврака.

Због вјерског празника изостао је коментар представника СДА.

Од раније је познат њихов став да назив језика мора да буде босански, без обзира на Одлуку Уставног суда БиХ који је одлучио да
формулација из Устава Српске “језик бошњачког народа“ није супротна Уставу БиХ.

Ulaz u vladu šumske zatrpan je pismima direktora škola bošnjačke nacionalnosti (upućeni izvori tvrde da je svih 1238 direktora škola
Bošnjaka iz šumske reagovalo :mrgreen: ),kao i pismima samog bošnjačkog naroda koji je prezadovoljan imenom maternjeg jezika koji im
djeca uče u šumskim školama ali ih fundamentalisti iz SDA maltretiraju i nameću im nekakav bosanski jezik.Podžava se profesionalan
rad vlade šumske i ministarstva obrazovanja šumske i traži se pomoć i zaštita od poturica iz SDA koji maltretiraju Bošnjake koji u šumskoj
uživaju sva prava a sve zato što SDA želi da pravi islamsku državu. :lol: :lol: :lol:


Image
Pisma bošnjačkih direktora škola i djece i roditelja Bošnjaka zbog prevelike masovnosti,uzela su i prvu žrtvu.Nedužni službenik ministarstva
obrazovanja šumske,inače neplivač,ugušio se u bujici pisama Bošnjaka koji traže zaštitu od SDA. :lol: :lol: :lol:
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#50896 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

:shock: :shock: :shock:
Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik povrijedio je desnu nogu igrajući košarku sa unucima, ali se osjeća dobro i može hodati uz pomoć štapa.

:lol: PreCednik sa štapom, još malo pa će i na onaj drugi, prosjački štap. :lol: Treba ispitati te navodne "unuke" i to je neka ujdurma Bošnjaka i teherana. :mrgreen:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#50897 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

Drvosjeca iz Dejcica wrote::shock: :shock: :shock:
Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik povrijedio je desnu nogu igrajući košarku sa unucima, ali se osjeća dobro i može hodati uz pomoć štapa.

:lol: PreCednik sa štapom, još malo pa će i na onaj drugi, prosjački štap. :lol: Treba ispitati te navodne "unuke" i to je neka ujdurma Bošnjaka i teherana. :mrgreen:
ProsjAcki štap :mrgreen:
User avatar
Danguba
Posts: 15865
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#50898 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

haj sta odma kukumacete nije mu jezik otp'o ako je povrijedio dva prsta. ostala su tri sto je i bitno.

preCednik je to. :D
User avatar
Chisum
Posts: 4694
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#50899 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Chisum »

Ne upratih, otkad laktaski kmet ima unuke? Ko se to okotio?
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#50900 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by jazzer »

Povrijedio nogu igrajuci kosarku i to sa unucima?? :?

Ja ozbiljno sumnjam da su nam podmetnuli laznog Guardiana..pravi Guradian radi
20 sati dnevno, ode u hotel pa oplodi 120 nerotkinja i onda spava 45 minuta..onda opet ode na posao :)

A ovaj se povrijedio dok je igrao kosarku sa unucima..hajd da se povrijedio na redovnom terminu koji igra
sa Teodosicem, Raduljicom i Konakovicem :) al da se povrijedi s unucima..tesko mi je u to povjerovati.

radi hotel u Tuzli punom parom :)
Locked