Milorad Dodik ALL ABOUT
-
almir90
- Posts: 7799
- Joined: 08/06/2008 00:56
#50876 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Ma kakvi crni interesi, kakvi bakrači i gluposti. Neki dan mi prijatelj išao poslom na Kosovo, gora bijeda od nas koliko hoćeš. To nešto malo u Prištini, kao i kod nas Sarajevo što je glavni grad, okolo sve bijeda.
Samo nek' se svaka strana povlači na nacionalni interes, past ćete vi travu svi redom za deset godina.
Samo nek' se svaka strana povlači na nacionalni interes, past ćete vi travu svi redom za deset godina.
-
155_mm
- Posts: 12057
- Joined: 25/03/2011 17:44
#50877 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
kakve veze ima jad i bijeda i korupcija sa povlacenjem strateskih poteza velikih sila.almir90 wrote:Ma kakvi crni interesi, kakvi bakrači i gluposti. Neki dan mi prijatelj išao poslom na Kosovo, gora bijeda od nas koliko hoćeš. To nešto malo u Prištini, kao i kod nas Sarajevo što je glavni grad, okolo sve bijeda.
Samo nek' se svaka strana povlači na nacionalni interes, past ćete vi travu svi redom za deset godina.
- Danguba
- Posts: 15865
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#50878 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
BEZNADEŽNI DODIK: „Kakav napredak? To je neko podvalio Angeli Merkel...“!
Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik, u razgovoru za Politiku, otkrio je da ga zapravo nikakvo rješenje problema i ne zanima, odnosno da ostaje vjeran načelu „imam problem za svako rješenje“.

tako je preCednice...dok ima kerozina nema zime.
Last edited by Danguba on 06/07/2016 01:14, edited 1 time in total.
-
Lug
- Posts: 3155
- Joined: 09/02/2009 15:27
#50879 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Danguba wrote:zajedno sa referendumom.Dodik: Srpska će objaviti sopstvene podatke o popisu
nas predcednik u akciji,
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#50880 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
kad dodo prospe podatke jarane moj 
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#50881 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
55% Srba , 30% bošnjaka i 14% Hrvata od toga priča se 60% srpski , 14% hrvatski i ono ostalo bošnjački jezikKB9 wrote:kad dodo prospe podatke jarane moj
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50882 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Koji morebit bidne, morebit ne bidne....uglavnom, PreCjednik je najavio da ce biti, e sad, hoce li za njegovog zivota...ili nekad poslije....uglavnom, biceDanguba wrote:zajedno sa referendumom.Dodik: Srpska će objaviti sopstvene podatke o popisu
- Danguba
- Posts: 15865
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#50883 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
minimummO k3 wrote:55% Srba , 30% bošnjaka i 14% Hrvata od toga priča se 60% srpski , 14% hrvatski i ono ostalo bošnjački jezikKB9 wrote:kad dodo prospe podatke jarane moj
jos ce staviti zvjezdicu pored bosnjaka i hrvata - sa tendencijom opadanja
- Danguba
- Posts: 15865
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#50884 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
...ali je zato Zeljko bio precizan ''za sedam''...Tomahawk11 wrote:Koji morebit bidne, morebit ne bidne....uglavnom, PreCjednik je najavio da ce biti, e sad, hoce li za njegovog zivota...ili nekad poslije....uglavnom, biceDanguba wrote:zajedno sa referendumom.Dodik: Srpska će objaviti sopstvene podatke o popisu
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50885 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Nisam upratio....cega ''sedam'' 
- Danguba
- Posts: 15865
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#50886 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
joooj pitanja...Tomahawk11 wrote:Nisam upratio....cega ''sedam''
CVIJANOVIĆ ZAPRIJETILA: Rezultate popisa za RS objavit ćemo za sedam dana, sedmica, ili mjeseci?!
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50887 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Danguba wrote:joooj pitanja...Tomahawk11 wrote:Nisam upratio....cega ''sedam''![]()
CVIJANOVIĆ ZAPRIJETILA: Rezultate popisa za RS objavit ćemo za sedam dana, sedmica, ili mjeseci?!
Aaaaaa
Pa ovo mi je skroz promaklo

- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#50888 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Cim obradi ruski mali i veliki na red ce doci i popisTomahawk11 wrote:Danguba wrote:joooj pitanja...Tomahawk11 wrote:Nisam upratio....cega ''sedam''![]()
CVIJANOVIĆ ZAPRIJETILA: Rezultate popisa za RS objavit ćemo za sedam dana, sedmica, ili mjeseci?!
Aaaaaa![]()
![]()
![]()
![]()
Pa ovo mi je skroz promaklo![]()
-
glockov kolac
- Posts: 1453
- Joined: 30/04/2011 15:53
#50889 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
BANJALUKA, 6. JULA /SRNA/ - MMF će odgoditi kreditni aranžman sa BiH, jer premijer FBiH Fadil Novalić i predsjedavajući Savjeta ministara BiH Denis Zvizdić nisu potpisali već usaglašeno Pismo namjere prema MMF-u, javlja RTRS.
Zvizdić i Novalić svoj potpis uslovljavali su potpisom na adaptaciju Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju.
MMF će sutra obavijestiti zvaničnike u BiH da odgađa kreditni aranžman, navodi isti izvor.
Ovaj aranžman sa MMF-om je koncipiran kao podrška Reformskoj agendi koja je dogovorena i sa EU, pa onda proizilazi i da je Agenda stavljena na čekanje.
Ovakva odluka MMF-a izazvaće finansijsku nestabilnost na svim nivoima BiH. /kraj/tp
Ima li ruskih malih i velikih na vidiku?
Zvizdić i Novalić svoj potpis uslovljavali su potpisom na adaptaciju Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju.
MMF će sutra obavijestiti zvaničnike u BiH da odgađa kreditni aranžman, navodi isti izvor.
Ovaj aranžman sa MMF-om je koncipiran kao podrška Reformskoj agendi koja je dogovorena i sa EU, pa onda proizilazi i da je Agenda stavljena na čekanje.
Ovakva odluka MMF-a izazvaće finansijsku nestabilnost na svim nivoima BiH. /kraj/tp
Ima li ruskih malih i velikih na vidiku?
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#50890 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
8 jednim udarcemDanguba wrote:joooj pitanja...Tomahawk11 wrote:Nisam upratio....cega ''sedam''![]()
CVIJANOVIĆ ZAPRIJETILA: Rezultate popisa za RS objavit ćemo za sedam dana, sedmica, ili mjeseci?!
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#50891 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Prvo popis i sada MMFglockov kolac wrote:BANJALUKA, 6. JULA /SRNA/ - MMF će odgoditi kreditni aranžman sa BiH, jer premijer FBiH Fadil Novalić i predsjedavajući Savjeta ministara BiH Denis Zvizdić nisu potpisali već usaglašeno Pismo namjere prema MMF-u, javlja RTRS.
Zvizdić i Novalić svoj potpis uslovljavali su potpisom na adaptaciju Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju.
MMF će sutra obavijestiti zvaničnike u BiH da odgađa kreditni aranžman, navodi isti izvor.
Ovaj aranžman sa MMF-om je koncipiran kao podrška Reformskoj agendi koja je dogovorena i sa EU, pa onda proizilazi i da je Agenda stavljena na čekanje.
Ovakva odluka MMF-a izazvaće finansijsku nestabilnost na svim nivoima BiH. /kraj/tp
Ima li ruskih malih i velikih na vidiku?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50892 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
PreCjednice, referendumom ih! Gledaj ti sto se to umislilo, pa bi ucjenjivalo! E pa nece moci ove nociglockov kolac wrote:BANJALUKA, 6. JULA /SRNA/ - MMF će odgoditi kreditni aranžman sa BiH, jer premijer FBiH Fadil Novalić i predsjedavajući Savjeta ministara BiH Denis Zvizdić nisu potpisali već usaglašeno Pismo namjere prema MMF-u, javlja RTRS.
Zvizdić i Novalić svoj potpis uslovljavali su potpisom na adaptaciju Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju.
MMF će sutra obavijestiti zvaničnike u BiH da odgađa kreditni aranžman, navodi isti izvor.
Ovaj aranžman sa MMF-om je koncipiran kao podrška Reformskoj agendi koja je dogovorena i sa EU, pa onda proizilazi i da je Agenda stavljena na čekanje.
Ovakva odluka MMF-a izazvaće finansijsku nestabilnost na svim nivoima BiH. /kraj/tp
Ima li ruskih malih i velikih na vidiku?
Nek se jebe i Zvizdic i Novalic i MMF, FBI, CIA, NBA, NHL i svi oni koji rade protiv RS
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#50893 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
dolazi zima u republici 
-
baxul
- Posts: 1884
- Joined: 05/01/2004 00:00
#50894 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Danguba wrote:joooj pitanja...Tomahawk11 wrote:Nisam upratio....cega ''sedam''![]()
CVIJANOVIĆ ZAPRIJETILA: Rezultate popisa za RS objavit ćemo za sedam dana, sedmica, ili mjeseci?!
- prljavi Hare
- Posts: 10559
- Joined: 28/02/2011 09:14
- Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi
#50895 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
BOŠNJACI TRAŽE ZAŠTITU OD VLADE ŠUMSKE,
ZULUM ISLAMISTA IZ SDA VIŠE SE NE MOŽE DURATI!!!
Ulaz u vladu šumske zatrpan je pismima direktora škola bošnjačke nacionalnosti (upućeni izvori tvrde da je svih 1238 direktora škola
Bošnjaka iz šumske reagovalo
),kao i pismima samog bošnjačkog naroda koji je prezadovoljan imenom maternjeg jezika koji im
djeca uče u šumskim školama ali ih fundamentalisti iz SDA maltretiraju i nameću im nekakav bosanski jezik.Podžava se profesionalan
rad vlade šumske i ministarstva obrazovanja šumske i traži se pomoć i zaštita od poturica iz SDA koji maltretiraju Bošnjake koji u šumskoj
uživaju sva prava a sve zato što SDA želi da pravi islamsku državu.

Pisma bošnjačkih direktora škola i djece i roditelja Bošnjaka zbog prevelike masovnosti,uzela su i prvu žrtvu.Nedužni službenik ministarstva
obrazovanja šumske,inače neplivač,ugušio se u bujici pisama Bošnjaka koji traže zaštitu od SDA.

ZULUM ISLAMISTA IZ SDA VIŠE SE NE MOŽE DURATI!!!
06/07/2016 | 19:36 ⇒ 20:12 | Извор: Блиц | Коментара: 0
Директори основних школа писали Влади РС: Помозите, трпимо притиске из СДА![]()
Влада Републике Српске затрпана је писмима директора основих школа бошњачке националности,
као и родитеља бошњачке дјеце, у којима се жале да трпе политичке притиске Странке демократске акције.![]()
![]()
![]()
У дописима, од којих су неки у посједу “ЕуроБлица“, Владу обавјештавају да СДА стоји иза политизације приче о босанском односно бошњачком језику у Српској, те траже помоћ да се одупру притисцима и да наставе професионалан рад.
![]()
![]()
![]()
Када су уручене ђачке књижице, родитељи ученика бошњачке дјеце су организовали протесте због незадовољства промјене назива босанског у бошњачки језик, те су одбили преузети књижице и свједочанства. Оптужили су наставнике и директора школе да су они криви за новонасталу ситуацију. Из поузданих извора знам да су родитељи били на састанку који је организовала СДА. Циљ окупљања је био тужба против директора школе и Министарства просвете и културе Српске , док нико из школе није био позван. Скупу није могао да присуствује нико ко није пристао на подизање тужбе – наводи се у једном од дописа, али се идентитет аутора не наводи због могућих неугодности.
Његово откривање политичко–националних манипулација у образовању ту не престаје. Тврди да СДА годинама покушава да се уплиће у рад школе, захтјевајући да се на конкурсима примају њима подобни људи, који чак и не испуњавају услове конкурса.
- Ово је мултиетничка школа, што никада до сада није изазивало потешкоће између ученика, радника и родитеља. Надам се да ћете нам помоћи да останемо у добрим односима и да одређени појединци и организације те здраве односе не наруше – завршава овај директор школе.
Замјеник предсједника Одбора за образовање, науку, културу и информисање НСРС Милан Шврака упозорава да је недопустиво да се образовање користи у политичке сврхе.
Pa dokle ovaj zulum fudamentalista iz SDA koji maltretiraju i sopstveni narod koji samo želi da im se djeca obrazuju u savremenim
i po svim demokratskim
- Чињеница је да постоји воља институција Српске да се бошњачка дјеца апсолутно не разликују по образовању од било ког другог дјетета у Српској. Све у вези са називом језика је чиста политизација. Родитеље и директоре доводе у тешку и незавидну ситуацију. Ако пише да су дјеца похађала језик бошњачког народа, ту нема ништа спорно – сматра Шврака.
Због вјерског празника изостао је коментар представника СДА.
Од раније је познат њихов став да назив језика мора да буде босански, без обзира на Одлуку Уставног суда БиХ који је одлучио да
формулација из Устава Српске “језик бошњачког народа“ није супротна Уставу БиХ.
Ulaz u vladu šumske zatrpan je pismima direktora škola bošnjačke nacionalnosti (upućeni izvori tvrde da je svih 1238 direktora škola
Bošnjaka iz šumske reagovalo
djeca uče u šumskim školama ali ih fundamentalisti iz SDA maltretiraju i nameću im nekakav bosanski jezik.Podžava se profesionalan
rad vlade šumske i ministarstva obrazovanja šumske i traži se pomoć i zaštita od poturica iz SDA koji maltretiraju Bošnjake koji u šumskoj
uživaju sva prava a sve zato što SDA želi da pravi islamsku državu.

Pisma bošnjačkih direktora škola i djece i roditelja Bošnjaka zbog prevelike masovnosti,uzela su i prvu žrtvu.Nedužni službenik ministarstva
obrazovanja šumske,inače neplivač,ugušio se u bujici pisama Bošnjaka koji traže zaštitu od SDA.
- Drvosjeca iz Dejcica
- Posts: 16757
- Joined: 23/06/2004 15:46
- Location: Sarajevo
#50896 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik povrijedio je desnu nogu igrajući košarku sa unucima, ali se osjeća dobro i može hodati uz pomoć štapa.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#50897 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
ProsjAcki štapDrvosjeca iz Dejcica wrote:![]()
![]()
![]()
Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik povrijedio je desnu nogu igrajući košarku sa unucima, ali se osjeća dobro i može hodati uz pomoć štapa.
PreCednik sa štapom, još malo pa će i na onaj drugi, prosjački štap.
Treba ispitati te navodne "unuke" i to je neka ujdurma Bošnjaka i teherana.
- Danguba
- Posts: 15865
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#50898 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
haj sta odma kukumacete nije mu jezik otp'o ako je povrijedio dva prsta. ostala su tri sto je i bitno.
preCednik je to.
preCednik je to.
- Chisum
- Posts: 4694
- Joined: 12/02/2009 13:25
- Location: SARAJEVO
#50899 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Ne upratih, otkad laktaski kmet ima unuke? Ko se to okotio?
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#50900 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Povrijedio nogu igrajuci kosarku i to sa unucima??
Ja ozbiljno sumnjam da su nam podmetnuli laznog Guardiana..pravi Guradian radi
20 sati dnevno, ode u hotel pa oplodi 120 nerotkinja i onda spava 45 minuta..onda opet ode na posao
A ovaj se povrijedio dok je igrao kosarku sa unucima..hajd da se povrijedio na redovnom terminu koji igra
sa Teodosicem, Raduljicom i Konakovicem
al da se povrijedi s unucima..tesko mi je u to povjerovati.
radi hotel u Tuzli punom parom
Ja ozbiljno sumnjam da su nam podmetnuli laznog Guardiana..pravi Guradian radi
20 sati dnevno, ode u hotel pa oplodi 120 nerotkinja i onda spava 45 minuta..onda opet ode na posao
A ovaj se povrijedio dok je igrao kosarku sa unucima..hajd da se povrijedio na redovnom terminu koji igra
sa Teodosicem, Raduljicom i Konakovicem
radi hotel u Tuzli punom parom
