FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50876 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Pala i Anoeta. OVo je znacajniji događaj u historiji od pada Bastilje.

Vidim odma se oplelo po sudiji :D Cist penal na nejmaru, golman rukom po nogama. Cist penal u 80 i nekoj, kad je Pique šuto na gol. Ruka sijala. Istina i Sociedad je ostecen onim cudnim ofsajdom i jos ne nesto bilo.
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50877 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Daj ba ljudi uozbiljite se malo :D
User avatar
Distortion
Posts: 3208
Joined: 08/09/2007 19:56

#50878 Re: FC Barcelona

Post by Distortion »

Pomocni sudija je ostetio Sociedad kod onog prekida definitivno jer nije bilo ofsajda. Prvo poluvrijeme nisam gledao pa ne znam desavanja iz prvog.
Ono pred kraj je mogao svirat penal za Barcu nakon igranja rukom igraca Sociedada al nije smio. Pritisak na sudiji je bio velik. Cijelo vrijeme su vrsili pritisak da se dadne drugi zuti Messiju i Neymaru :-)

Pobjeda na Anoeti nakon 2007. Cini mi se Rajkard da je zadnji put dobio na Anoeti.
User avatar
B6Redhell
Posts: 7812
Joined: 25/12/2010 04:56

#50879 Re: FC Barcelona

Post by B6Redhell »

Imali kakvih primjedbi na sudjenje, kakva je situacija. Ne gledah utakmice. Oglašaval se pique..
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#50880 Re: FC Barcelona

Post by kory_galaktikos »

pade anoeta :P
hoce li bit gif ismijavanja neymara zbog onog pada i trazenja penala kao sto se redovno radi sa ronaldom ??
jel ono ponisten gol sosiedadu ?
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50881 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Imali kakvih primjedbi na sudjenje, kakva je situacija. Ne gledah utakmice. Oglašaval se pique..
Bilo je zakidanja podosta na obje strane, podjednako, tako da imaju i jedni i drugi razloga da se zale, al tesko da bi drugaciji rezultat bio i da nije bilo tih greski.
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50882 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

kory_galaktikos wrote:pade anoeta :P
hoce li bit gif ismijavanja neymara zbog onog pada i trazenja penala kao sto se redovno radi sa ronaldom ??
jel ono ponisten gol sosiedadu ?
nece, iz dva razloga: prvo nije dovoljno uvjerljivo, i sudija je vjerovatno pogrijesio. a dao mu je zuti samo zato jer je druga opcija bila penal kojeg nije htio svirati. I drugo: nejmar cesto pada, to svi u svijetu znaju, al to nije nas najbolji igrac, nije je drugi ili treci najbolji sad za sad. Naš najbolji igrač, za razliku od Real Madrida je najčasniji fudbaler što je ikada fudbal igrao. Klip njegovih simulacija koji su neki pokušali napravit je totalni promašaj sa jako lošim snimcima tamo nekad iz 2005 godine i to su uglavnom sudijske greske: https://www.youtube.com/watch?v=xSLxa3MYMcw
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#50883 Re: FC Barcelona

Post by kory_galaktikos »

tufahija12345 wrote:
kory_galaktikos wrote:pade anoeta :P
hoce li bit gif ismijavanja neymara zbog onog pada i trazenja penala kao sto se redovno radi sa ronaldom ??
jel ono ponisten gol sosiedadu ?
nece, iz dva razloga: prvo nije dovoljno uvjerljivo, i sudija je vjerovatno pogrijesio. a dao mu je zuti samo zato jer je druga opcija bila penal kojeg nije htio svirati. I drugo: nejmar cesto pada, to svi u svijetu znaju, al to nije nas najbolji igrac, nije je drugi ili treci najbolji sad za sad. Naš najbolji igrač, za razliku od Real Madrida je najčasniji fudbaler što je ikada fudbal igrao. Klip njegovih simulacija koji su neki pokušali napravit je totalni promašaj sa jako lošim snimcima tamo nekad iz 2005 godine i to su uglavnom sudijske greske: https://www.youtube.com/watch?v=xSLxa3MYMcw
ok, svako ima svoje misljenje ne zelim na tu temu... al su ti razlozi bas nidje veze, cuj nije dovoljno uvjerljivo ali ipak jest simulirao.. pa nije najbollji igrac pa moze radit sta hoce ma smjesno ;) ili ovo najcasniji fudbaler :run:
ali dobro ti tak mislis i to je ok, ali nisi u pravu :P
User avatar
zforumas
Posts: 8730
Joined: 25/10/2016 20:35

#50884 Re: FC Barcelona

Post by zforumas »

tufahija12345 wrote: ...Naš najbolji igrač, za razliku od Real Madrida je najčasniji fudbaler što je ikada fudbal igrao...
Buraz okaci ti navijacki sal o klin...i poslusaj ovog gospodina ispod :wink:

Image
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50885 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Hahaha presmjesno. Da su na raula startovali ko na mesija jednog dana bi na teren izaso s pistoljem. Daj ba sta pricas. Raulu svaka cast, al razlika je drasticna.

A za nejmara - nisi me razumio, ili nisi htio.
User avatar
Logovan
Posts: 102721
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#50887 Re: FC Barcelona

Post by Logovan »

Simulirao, pa kad je shvatio da je glup ispao, onda pokazuje da nije faul :D ali eto lijep potez, korektno.
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50888 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

pa posteno, cim je pao pokazao je sudiji da nije faul prije nego je i znao hoce li ovaj svirati ili nece. sto cr nikad to ne radi? :D
User avatar
Logovan
Posts: 102721
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#50889 Re: FC Barcelona

Post by Logovan »

Vertig0 wrote:pa posteno, cim je pao pokazao je sudiji da nije faul prije nego je i znao hoce li ovaj svirati ili nece. sto cr nikad to ne radi? :D
Zato što je debil. A ne pitaš se što je Messi uopšte imao potrebu da padne. :D Idioti obojica. Ne treba im simuliranje nikako, ali eto.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#50890 Re: FC Barcelona

Post by Kemal Malovčić »

Veliki gospodin!
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50891 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Logovan wrote:
Vertig0 wrote:pa posteno, cim je pao pokazao je sudiji da nije faul prije nego je i znao hoce li ovaj svirati ili nece. sto cr nikad to ne radi? :D
Zato što je debil. A ne pitaš se što je Messi uopšte imao potrebu da padne. :D Idioti obojica. Ne treba im simuliranje nikako, ali eto.
Cuj molim te debili obojica. Znaci ne mozes nikako, al bas nikako lea i cr svrstati u istu recenicu za ovakve stvari. Jedan je dokazani epilepticar :D dok drugi to apsolutno nije. Cuj so je imao potrebu da padne? Pa jesil ti ikad na terminu sa rajom igrao, pa bezveze za nesto trazio faul i onda u sekudni skontas da si trazio glupost i kaze izvinite raja nije faul :D
Eto onako banalan primjer :D
User avatar
Logovan
Posts: 102721
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#50892 Re: FC Barcelona

Post by Logovan »

Glup primjer. :D

I ne, nisam nikad. :D
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50893 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Banalan je, al nije glup. Da igras lopte znao bi :)
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#50894 Re: FC Barcelona

Post by Kemal Malovčić »

Vrlo je ružno kolegi forumašu reći da mu je glup primjer. I to tek tako, bez ikakve argumentacije. To je loš odgoj.

Primjer je vrlo dobar. Mene još uvijek "proganja" jedna situacija od prije tri-četiri godine kad sam na terminu dobio faul jer sam ga tražio, a kontakt uopće nije bio za faula. Zamisli kako bi se Ce Ronaldo osjećao da ima grižu savjesti.

Uostalom, u ovoj situaciji je posrijedi djelovanje fizike. Nije u cijelosti pao svojom voljom.
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50895 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

:lol:
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#50896 Re: FC Barcelona

Post by kory_galaktikos »

Čitam i ne vjerujem. Ja ba sve kontam vi se zajebavate al jok likovi mrtvi ozbiljni.
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#50897 Re: FC Barcelona

Post by Saian »

Kad smo kod toga, ja se jos sjecam jednog penala koji sam fulo. :roll: :run: :oops:
User avatar
Logovan
Posts: 102721
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#50898 Re: FC Barcelona

Post by Logovan »

Vertig0 wrote:Banalan je, al nije glup. Da igras lopte znao bi :)
Igram lopte. Vidiš koliko veze s vezom nemaš, a misliš da imaš. :wink:
User avatar
B6Redhell
Posts: 7812
Joined: 25/12/2010 04:56

#50899 Re: FC Barcelona

Post by B6Redhell »

tufahija12345 wrote:
Imali kakvih primjedbi na sudjenje, kakva je situacija. Ne gledah utakmice. Oglašaval se pique..
Bilo je zakidanja podosta na obje strane, podjednako, tako da imaju i jedni i drugi razloga da se zale, al tesko da bi drugaciji rezultat bio i da nije bilo tih greski.
:thumbup: :thumbup:
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50900 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Logovan wrote:
Vertig0 wrote:Banalan je, al nije glup. Da igras lopte znao bi :)
Igram lopte. Vidiš koliko veze s vezom nemaš, a misliš da imaš. :wink:
E jesi mi ga stavio. Evo poklopio sam se po usima :run:
Post Reply