Da cujemtufahija12345 wrote:hahhaha slab si sa matematikomTomahawk11 wrote:Hm....Real ima utakmicu manje, tako da ne znam bas sa tim priblizavanjem.
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50851 Re: FC Barcelona
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50852 Re: FC Barcelona
Tomahawk11 wrote:Da cujemtufahija12345 wrote:hahhaha slab si sa matematikomTomahawk11 wrote:Hm....Real ima utakmicu manje, tako da ne znam bas sa tim priblizavanjem.
Uzecemo da je Real pobjednik zaostale utakmice i ima 8 bodova:
8-3=5
5 < 8
Jel sad jasno?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50853 Re: FC Barcelona
Ako tako gledas, onda je jasnotufahija12345 wrote:Tomahawk11 wrote:Da cujemtufahija12345 wrote:
hahhaha slab si sa matematikom
Uzecemo da je Real pobjednik zaostale utakmice i ima 8 bodova:
8-3=5
5 < 8
Jel sad jasno?![]()
Ali, da te podsjetim, prije te zaostale utakmice, Real je imao +6.
Dakle, realno je da se Barca primakla samo 1 bod.
I to kao treci na tabeli
- Distortion
- Posts: 3208
- Joined: 08/09/2007 19:56
#50854 Re: FC Barcelona
S obzirom na silne kikseve Barcelone i najgori pocetak sezone u zadnjih 10 godina, bodovni zaostatak i nije toliko strasan. Koliko su samo bodova prosuli...strasno...
-5 ako bude i nije toliko strasno...mada do kraja ima jako puno bodova u igri...
-5 ako bude i nije toliko strasno...mada do kraja ima jako puno bodova u igri...
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#50855 Re: FC Barcelona
Ramos betonski go.
Minus pet nije ogromna razlika. Stizalo se i gubilo više bodova.
Što bi tufahija u naletima nerealnog optimizma reko, oni kiksaju negdje, mi pobijedimo u El Klasiku, i eto prvi smo.
Minus pet nije ogromna razlika. Stizalo se i gubilo više bodova.
Što bi tufahija u naletima nerealnog optimizma reko, oni kiksaju negdje, mi pobijedimo u El Klasiku, i eto prvi smo.
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50856 Re: FC Barcelona
Situacija je sasvim prihvatljiva sredinom januara. Pogotovo što u rosteru imamo Paka Alkasera koji je u subotu maestralno protrco u prostor i pokupio maestralan pas hitrog desnog beka VIdala a zatim vratio loptu na penal istom igraču koji je hladnokrvno pospremljuje u nebranjeni ugao gola.Kemal Malovčić wrote:Ramos betonski go.![]()
Minus pet nije ogromna razlika. Stizalo se i gubilo više bodova.
Što bi tufahija u naletima nerealnog optimizma reko, oni kiksaju negdje, mi pobijedimo u El Klasiku, i eto prvi smo.
-
SSemir
- Posts: 4584
- Joined: 26/02/2009 08:42
#50857 Re: FC Barcelona
jel se ovo i alexis sanchez ukljucio u sveopstu borbu spanije i svijeta protiv barcelone:
https://www.klix.ba/sport/nogomet/alexi ... /170116119
https://www.klix.ba/sport/nogomet/alexi ... /170116119
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50858 Re: FC Barcelona
ne nego to ti samo pokazuje da nisu samo igraci barselone neplatise poreza i neki kriminalci kako su se predstavljali 
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50859 Re: FC Barcelona
Vidal opet ni na spisku medju 18 za sociedad
Mislim stvarno.. kad ces mu dati sansu ako ne u kup utakmicama gdje imas priliku da se vadis u revasnu. Jednu utakmicu pa deset pauze ne racunam kao sansu.
Mislim stvarno.. kad ces mu dati sansu ako ne u kup utakmicama gdje imas priliku da se vadis u revasnu. Jednu utakmicu pa deset pauze ne racunam kao sansu.
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50860 Re: FC Barcelona
Real već nekoliko sezone obično zareda 2 poraza. Šteta što se igrala sada kup utakmica izmedju dva ligaška kola

- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#50861 Re: FC Barcelona
Ako sad nisu namirisali krv..
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50862 Re: FC Barcelona
Pazite šta piše najpoganiji medij na svijetu, Marca:
But if there is an offer on the table for Messi to join Man City, or another Premier League club for that matter, he should at least consider it. For the first time in his career there's a case to be made that he could get more from making a move away from the Camp Nou than staying there. Messi will most likely go down as the greatest player of all time. He could never kick a ball again and still be considered the most gifted player to have ever played the game. But nonetheless, his legend could be boosted even further by succeeding with another team in another country.Unless Messi one day makes a move abroad this is something Cristiano Ronaldo will always have over his great adversary, that he has been the best of the best in both Spain and England. If Messi only ever pulls on the colours of Barcelona a lingering question held always against him. It's not that anyone believes Messi wouldn't succeed in the Premier League, but would he be able to continue his supremacy to the same extent in England?
Kao: priznacemo ti da si najbolji, sve cemo ti priznat, samo idi vise iz Spanije. A ako ipak ne odes, da znas onda da je Ronaldo bolji od tebe jer je igrao u Engleskoj a ti nisi.

But if there is an offer on the table for Messi to join Man City, or another Premier League club for that matter, he should at least consider it. For the first time in his career there's a case to be made that he could get more from making a move away from the Camp Nou than staying there. Messi will most likely go down as the greatest player of all time. He could never kick a ball again and still be considered the most gifted player to have ever played the game. But nonetheless, his legend could be boosted even further by succeeding with another team in another country.Unless Messi one day makes a move abroad this is something Cristiano Ronaldo will always have over his great adversary, that he has been the best of the best in both Spain and England. If Messi only ever pulls on the colours of Barcelona a lingering question held always against him. It's not that anyone believes Messi wouldn't succeed in the Premier League, but would he be able to continue his supremacy to the same extent in England?
Kao: priznacemo ti da si najbolji, sve cemo ti priznat, samo idi vise iz Spanije. A ako ipak ne odes, da znas onda da je Ronaldo bolji od tebe jer je igrao u Engleskoj a ti nisi.
-
omar little
- Posts: 17378
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50863 Re: FC Barcelona
jah, maradona i pele isto kurci od igraca jer u engleskoj nisu nikad igrali.
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50864 Re: FC Barcelona
Pa dobro malo si izvuko iz konteksta. Nije toliko strasno 
"Messi will most likely go down as the greatest player of all time. He could never kick a ball again and still be considered the most gifted player to have ever played the game."
A i nije naglaseno da bi morao igrati u engleskoj da bi ga kao priznali, vec da je on igrao samo u jednoj ligi.
"Messi will most likely go down as the greatest player of all time. He could never kick a ball again and still be considered the most gifted player to have ever played the game."
A i nije naglaseno da bi morao igrati u engleskoj da bi ga kao priznali, vec da je on igrao samo u jednoj ligi.
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50865 Re: FC Barcelona
Unless Messi one day makes a move abroad this is something Cristiano Ronaldo will always have over his great adversary, that he has been the best of the best in both Spain and England. If Messi only ever pulls on the colours of Barcelona a lingering question held always against him. It's not that anyone believes Messi wouldn't succeed in the Premier League, but would he be able to continue his supremacy to the same extent in England?Vertig0 wrote:Pa dobro malo si izvuko iz konteksta. Nije toliko strasno
"Messi will most likely go down as the greatest player of all time. He could never kick a ball again and still be considered the most gifted player to have ever played the game."
A i nije naglaseno da bi morao igrati u engleskoj da bi ga kao priznali, vec da je on igrao samo u jednoj ligi.
Jasno je šta žele reći
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50866 Re: FC Barcelona
Ok smisao je da podgrije atmosferu, al je isto tako cinjenica da CR imao uspjeha i u eng kao i u spaniji... mislim dobro si rekao, bespotreban tekst, uostalom danas je teze naci igraca koji je ostao od prvog do zadnjeg dana vjeran klubu u kojem je ponikao nego igraca koji je uspio igrati na visokom nivou u nekoliko zemalja. Al eto nisu ga nesto ni potkopali, rekli su GOAT 
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#50867 Re: FC Barcelona
Engleska ko neka liga? Nju samo prate neznalice.
- p206
- Posts: 8422
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#50868 Re: FC Barcelona
Osjećam rušenje negativne tradicije...rezultat 1:2 
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#50869 Re: FC Barcelona
Izgleda da i RSO ima svog Ce Ronalda. Simulacija u prvoj minuti.
- 2002
- Posts: 207
- Joined: 06/11/2016 23:31
#50871 FC Barcelona
Ovi na Bein sport kazu da je penal (Neymar svjesno isao na kontakt i bilo je kontakta). Ja mu ne bi svirao zbog toga sto je isao namjerno na penal, ali ovi sa Bein sport (valjda se tako zove) ocigledno bi 
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50872 Re: FC Barcelona
Ma kakav penal. Djaba sto je bilo kontakta, nije svaki kontakt penal.
- 2002
- Posts: 207
- Joined: 06/11/2016 23:31
#50873 Re: FC Barcelona
Tako kazu profesionalci
Po mom misljenju isto nije penal kao sto nije bio ni onaj sto je nedavno sviran Carvajalu.
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50875 Re: FC Barcelona
E jebem ja tog profesionalca koji kaze da je ono penal da prostis
. Ono nad carvajalom je bilo dosta jaceg intenziteta i za razliku od neymara carvajal nije krenuo ranije padati.
