Beri hastal dugo je i mirovao
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#50854 Re: Liverpool FC
Imam manje hastala nego ekipa zdravih stopera
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50855 Re: Liverpool FC
Liverpool - Tottenham 2:1
Salah
Firmino
Salah
Firmino
1. Pobjeda Liverpoola
- U slučaju pobjede Liverpoola, što će naravno biti čest slučaj, za igrača utakmice ćemo glasati po sljedećem sistemu:
1) Ime i prezime igrača - 5b (najbolji igrač utakmice)
2) Ime i prezime igrača - 3b
3) Ime i prezime igrača - 1b
Najlošijeg igrača utakmice ćemo birati po sistemu:
FLOP UTAKMICE - Ime i prezime igrača - 1b
*Flopa utakmice u slučaju pobjede Liverpoola nije obavezno birati!
-
ozdrlje_donje
- Posts: 548
- Joined: 01/02/2012 14:40
#50856 Re: Liverpool FC
Sim señhor,
Give the ball to Bobby and he will score.
Give the ball to Bobby and he will score.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#50858 Re: Liverpool FC
Hejteri Bobbya na aparatima. Sampion sampionski
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#50859 Re: Liverpool FC
Onaj osjecaj kad vidis Murinovu kiselu facu 
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#50860 Re: Liverpool FC
Nastranu Bobbijev gol i dobra igra, Wijnaldum me, opet, oduševio.
Gini 5
Bobby 3
Fabinho 1
Gini 5
Bobby 3
Fabinho 1
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50863 Re: Liverpool FC
Već u subotu Selhurst Park, i to u lunch time 
Valja potvrditi ova 3 boda tamo.
Valja potvrditi ova 3 boda tamo.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#50864 Re: Liverpool FC
Tu kiksamo sigurno. Nadam se nekoj rotaciji.
Glasanje
Bobby
Jones
Fabinho
Glasanje
Bobby
Jones
Fabinho
- BHF_Manijak
- Posts: 28538
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#50865 Re: Liverpool FC
Vezni red strasno odigrao, preorali su. Gini i kapiten posebno.
Nazad Fab prejeben!
Naprijed se bespotrebno komplikovalo. Fali amaneova forma.
Robertson bolesno neumoran, bravo majstore.
TAA je ofalio od povratka s centarsutevima totalno.
I generalno ne kontam veceras bezbroj ubacaja u kazneni, kome?! Oni ormare imaju pozadi, nista ne prolazi, jaki, ogromni, odlicni u skoku...
Nazad Fab prejeben!
Naprijed se bespotrebno komplikovalo. Fali amaneova forma.
Robertson bolesno neumoran, bravo majstore.
TAA je ofalio od povratka s centarsutevima totalno.
I generalno ne kontam veceras bezbroj ubacaja u kazneni, kome?! Oni ormare imaju pozadi, nista ne prolazi, jaki, ogromni, odlicni u skoku...
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#50866 Re: Liverpool FC
Igramo tako godinama, ne znam sta nije jasno fkt.
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#50867 Re: Liverpool FC
Gini 5, Jones 3, Fabino 1, Flop Mane.
Mane već neko vrijeme igra preko one stvari, nije mi jasno šta se desilo sa Crnom mambom. U duelima non stop ili pada i traži faul, ili faulira protivnika. Sinoć ga je onaj smotani kozojeb Aurirer pojeo. Neka se zahvali nebesima što je Jota ozlijeđen, bio bi on klupiran garant.
I zbilja smo desetkovani što ozljedama, što lošom formom. Pa Klopp nije imao koga ubaciti. Doduše samo je trebao Mane biti zamijenjen, pa taman da je Kellehera ubacio umjesto njega.
Sve pohvale za igrače, Tot je prejeban i uzduž i poprijeko.
I još jedna stvar koju sam primijetio ove sezone. Prolazimo ove bunkeraše prilično dobro, sada nam probleme prave ekipe koje nas napadaju. Samo ljigo poput Mourinha nije imao mooda da odigra nešto drugo osim double deckera.
Mane već neko vrijeme igra preko one stvari, nije mi jasno šta se desilo sa Crnom mambom. U duelima non stop ili pada i traži faul, ili faulira protivnika. Sinoć ga je onaj smotani kozojeb Aurirer pojeo. Neka se zahvali nebesima što je Jota ozlijeđen, bio bi on klupiran garant.
I zbilja smo desetkovani što ozljedama, što lošom formom. Pa Klopp nije imao koga ubaciti. Doduše samo je trebao Mane biti zamijenjen, pa taman da je Kellehera ubacio umjesto njega.
Sve pohvale za igrače, Tot je prejeban i uzduž i poprijeko.
I još jedna stvar koju sam primijetio ove sezone. Prolazimo ove bunkeraše prilično dobro, sada nam probleme prave ekipe koje nas napadaju. Samo ljigo poput Mourinha nije imao mooda da odigra nešto drugo osim double deckera.
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#50871 Re: Liverpool FC
Robertson 5
Firmino 3
Fabinho 1
Firmino 3
Fabinho 1
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
-
walter_071
- Posts: 83
- Joined: 09/05/2010 13:11
#50874 Re: Liverpool FC
Kad dođeš po mlađeg brata pred školu
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50875 Re: Liverpool FC
Yesterday marked the first time in 908 games that Liverpool have not utilised a substitution during a match, with the last time being on the final day of the 03/04 season, where Gerard Houllier didn’t use a sub against Newcastle at Anfield.



