Milorad Dodik ALL ABOUT
- Drvosjeca iz Dejcica
- Posts: 16757
- Joined: 23/06/2004 15:46
- Location: Sarajevo
#50826 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Zna li ko je li majmun iz Minska (Dodik) uputio telegram sućuti Erdoganu k'o što svaki put jedva dočeka kakvo sranje u svijetu da pošalje?
Mislim da frajer u tome vidi način svoje lične promocije i promocije genocidne.
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#50827 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Jest. I on, i Igor Crnadak, i Nedjeljko Čubrilović.Drvosjeca iz Dejcica wrote:Zna li ko je li majmun iz Minska (Dodik) uputio telegram sućuti Erdoganu k'o što svaki put jedva dočeka kakvo sranje u svijetu da pošalje?Mislim da frajer u tome vidi način svoje lične promocije i promocije genocidne.
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#50828 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
precednice treba li aparata? imamo neke ruske jeftino 
- SkyLimit
- Posts: 5193
- Joined: 10/10/2012 15:49
#50829 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Овај лажирани попис становништва је први корак у остваривању сарајевског плана о враћању турског вакта на ове просторе. Ово само још једном потврђује да је Босна и Херцеговина немогућа као суверена држава.
Српски народ никада неће пристати на његово прегласавање и доношење одлука мимо њих.
Српски народ никада неће пристати на његово прегласавање и доношење одлука мимо њих.
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#50830 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
nek prdne...mozda mu u dusi bude lakse...nek dusu rasteretiSkyLimit wrote:Овај лажирани попис становништва је први корак у остваривању сарајевског плана о враћању турског вакта на ове просторе. Ово само још једном потврђује да је Босна и Херцеговина немогућа као суверена држава.
Српски народ никада неће пристати на његово прегласавање и доношење одлука мимо њих.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#50831 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Djikan na aparatima , sada bi trebalo jedan mit izguslatispreca wrote:nek prdne...mozda mu u dusi bude lakse...nek dusu rasteretiSkyLimit wrote:Овај лажирани попис становништва је први корак у остваривању сарајевског плана о враћању турског вакта на ове просторе. Ово само још једном потврђује да је Босна и Херцеговина немогућа као суверена држава.
Српски народ никада неће пристати на његово прегласавање и доношење одлука мимо њих.![]()
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#50832 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
kaze Mile glavati :....Ako neko hoće da BiH bude što je više moguće neuspješna zemlja, onda je ovo dokaz i povod da se tako nešto tvrdi", poručio je Dodik.mO k3 wrote: Djikan na aparatima , sada bi trebalo jedan mit izguslati
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#50833 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
mislim da je slao i ObamiDrvosjeca iz Dejcica wrote:Zna li ko je li majmun iz Minska (Dodik) uputio telegram sućuti Erdoganu k'o što svaki put jedva dočeka kakvo sranje u svijetu da pošalje?Mislim da frajer u tome vidi način svoje lične promocije i promocije genocidne.
Last edited by spreca on 30/06/2016 17:23, edited 1 time in total.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#50834 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
spreca wrote:kaze Mile glavati :....Ako neko hoće da BiH bude što je više moguće neuspješna zemlja, onda je ovo dokaz i povod da se tako nešto tvrdi", poručio je Dodik.mO k3 wrote: Djikan na aparatima , sada bi trebalo jedan mit izguslati![]()
![]()
....kao on je za napredak ...caca ga usro
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#50835 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
hrokce i mekecemO k3 wrote:spreca wrote:kaze Mile glavati :....Ako neko hoće da BiH bude što je više moguće neuspješna zemlja, onda je ovo dokaz i povod da se tako nešto tvrdi", poručio je Dodik.mO k3 wrote: Djikan na aparatima , sada bi trebalo jedan mit izguslati![]()
![]()
....kao on je za napredak ...caca ga usro
kmeciiiiiii
-
stari grad Visegrad
- Posts: 2215
- Joined: 23/03/2009 18:35
#50836 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
1. popis nije laziran.SkyLimit wrote:Овај лажирани попис становништва је први корак у остваривању сарајевског плана о враћању турског вакта на ове просторе. Ово само још једном потврђује да је Босна и Херцеговина немогућа као суверена држава.
Српски народ никада неће пристати на његово прегласавање и доношење одлука мимо њих.
2. Sarajevsi plan nije vracanje turskog vakta na ove prostore, TI LAZES, je li ti citas vijesti i novine?? Danas je razgovarala kancelarka Agela Merekel sa clanovima Predsjedništva BiH u Berlinu. RBiH je uvijek bila evropska drzava i uvijek ce biti.
3. Kako je BiH nemoguca kao суверена држава, kad je npr. Drzava Bosna je nastala prije Srbije? Ti citas samo mitove i lazi srpeske istorje.
Zasto ti ovdje uopste pises lazi? Mene kao ni druge ne mozes slagati ali valjda tebi treba da lazes samog sebe..... Nemas pojma.
Nista drugo nego za viceve i smjeh.
- Danguba
- Posts: 15865
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#50837 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
stari grad Visegrad wrote:1. popis nije laziran.SkyLimit wrote:Овај лажирани попис становништва је први корак у остваривању сарајевског плана о враћању турског вакта на ове просторе. Ово само још једном потврђује да је Босна и Херцеговина немогућа као суверена држава.
Српски народ никада неће пристати на његово прегласавање и доношење одлука мимо њих.
2. Sarajevsi plan nije vracanje turskog vakta na ove prostore, TI LAZES, je li ti citas vijesti i novine?? Danas je razgovarala kancelarka Agela Merekel sa clanovima Predsjedništva BiH u Berlinu. RBiH je uvijek bila evropska drzava i uvijek ce biti.
3. Kako je BiH nemoguca kao суверена држава, kad je npr. Drzava Bosna je nastala prije Srbije? Ti citas samo mitove i lazi srpeske istorje.
Zasto ti ovdje uopste pises lazi? Mene kao ni druge ne mozes slagati ali valjda tebi treba da lazes samog sebe..... Nemas pojma.
Nista drugo nego za viceve i smjeh.
Nije ovo @SkyLimit pisao(a ispadne da jeste). On prenosi sta je izjavio najveci medju najvecim djikanima.
-
stari grad Visegrad
- Posts: 2215
- Joined: 23/03/2009 18:35
#50838 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Danguba wrote:
![]()
![]()
Nije ovo @SkyLimit pisao(a ispadne da jeste). On prenosi sta je izjavio najveci medju najvecim djikanima.
- SkyLimit
- Posts: 5193
- Joined: 10/10/2012 15:49
#50839 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
stari grad Visegrad wrote:1. popis nije laziran.SkyLimit wrote:Овај лажирани попис становништва је први корак у остваривању сарајевског плана о враћању турског вакта на ове просторе. Ово само још једном потврђује да је Босна и Херцеговина немогућа као суверена држава.
Српски народ никада неће пристати на његово прегласавање и доношење одлука мимо њих.
2. Sarajevsi plan nije vracanje turskog vakta na ove prostore, TI LAZES, je li ti citas vijesti i novine?? Danas je razgovarala kancelarka Agela Merekel sa clanovima Predsjedništva BiH u Berlinu. RBiH je uvijek bila evropska drzava i uvijek ce biti.
3. Kako je BiH nemoguca kao суверена држава, kad je npr. Drzava Bosna je nastala prije Srbije? Ti citas samo mitove i lazi srpeske istorje.
Zasto ti ovdje uopste pises lazi? Mene kao ni druge ne mozes slagati ali valjda tebi treba da lazes samog sebe..... Nemas pojma.
Nista drugo nego za viceve i smjeh.
Једино што је овај попис истинито показао је да је геноцид заправо почињен над српским народом, који голорук, неспреман и наиван није представљао никакву препреку усташким и турским формацијама да их 1992. године након убиства старог свата што представља званичан повод избијања агресије на Републику Српску потпуно етнички очисте са простора данашње Федерације БиХ. Српско становништво, које је чинило интелектуалну, високо образовану елиту у свим већим градовима бивше БиХ и обнашало најзначаније функције, под камом је напустило своја вјековна огњишта и пронашло спас у Републици Српској.
Хтео бих само да те подсетим да бивша Босна и Херцеговина више не постоји(уништили је Хрвати и Муслимани) а на њеним рушевинама настале су двије државе у лабилној конфедерацији:
1. Федерација БиХ, настала на тековинама НДХ и времена турске окупације
2. Српска Република (Босна), која је заправо обновљена српска средњовјековна држава Босна, која гаји наслијеђе српског краља Твртка(унука Јелисавете Немањић) и славног српског војводе Влатка Вуковића
Као што попис показује, велики дио Муслимана који је заведен Алијин сном о исламској држави 1992. самовољно напустио простор Републике Српске, вратило се на своја огњишта са којих никада нису ни требали ићи. Ми у нашој држави РС увијек кажемо да не желимо бити као наше комшије из Федерације а зна се шта они раде српским повратницима, већ желимо РС као државу равноправних грађања без обзира на нацију или веру. МУП РС је институција која је увијек уливала сигурност и Србима и Бошњацима на простору наше заједничке државе и тако ће бити и убудуће.
Ви не можете да сватите да нас из Републике Српске уопће не занима шта се дешава у Федерацији. Свакако вас је Бакир продао Арапима и у материјалном и духовном смислу, више немате "зле" Србе за комшије и сад сте се усрећили, ово вам следи за веке векова:
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /091202100
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/501 ... mesic.html
И све је то добро док пошаст не прелази државну границу, ми се држимо оне "Босна је земља шљиве, а не хурме!".
Пописујте и мачке и псе што се нас тиче, али у РС не дирајте.Ми не живимо у заблуди као ви. Давно смо прихватили да се никад више нећемо вратити у наша огњишта у Федерацији БиХ. Са Српском Републиком за српски народ је кренула нова ера, све што је било прије небитно је.
Ви сте с друге стране дебело лажирали број Муслимана у РС, пописујући дијаспору која не само да се никад неће вратити, већ њихови потомци ће у постепено наредним вековима бити асимилирани у народе држава у којима живе и изгубити сваку везу са бившом БиХ.
А од оних Муслимана који заисте и живе у РС, да ли се икад запиташ каква им је старосна структура? Просек година 65, пола повратника старци који су дошли да умру на своме. Запиташ ли се шта ће бити са бројкама кад они умру? Нема дјеце, нема живота.
Не може ти нико ништа Српско Републико! Озрен никад није бијо турски!
(igrao sam igru "Budi Srbin na jedan dan" sa ova 2 posta, neću više
-
hizo ramidovic
- Posts: 4462
- Joined: 26/03/2013 18:20
- Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene
#50840 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Lepo je videti kako i na islamistickim portalima ima ljudi koji pisu realno i obektivnoSkyLimit wrote:
Једино што је овај попис истинито показао је да је геноцид заправо почињен над српским народом, који голорук, неспреман и наиван није представљао никакву препреку усташким и турским формацијама да их 1992. године након убиства старог свата што представља званичан повод избијања агресије на Републику Српску потпуно етнички очисте са простора данашње Федерације БиХ. Српско становништво, које је чинило интелектуалну, високо образовану елиту у свим већим градовима бивше БиХ и обнашало најзначаније функције, под камом је напустило своја вјековна огњишта и пронашло спас у Републици Српској.
Хтео бих само да те подсетим да бивша Босна и Херцеговина више не постоји(уништили је Хрвати и Муслимани) а на њеним рушевинама настале су двије државе у лабилној конфедерацији:
1. Федерација БиХ, настала на тековинама НДХ и времена турске окупације
2. Српска Република (Босна), која је заправо обновљена српска средњовјековна држава Босна, која гаји наслијеђе српског краља Твртка(унука Јелисавете Немањић) и славног српског војводе Влатка Вуковића
Као што попис показује, велики дио Муслимана који је заведен Алијин сном о исламској држави 1992. самовољно напустио простор Републике Српске, вратило се на своја огњишта са којих никада нису ни требали ићи. Ми у нашој држави РС увијек кажемо да не желимо бити као наше комшије из Федерације а зна се шта они раде српским повратницима, већ желимо РС као државу равноправних грађања без обзира на нацију или веру. МУП РС је институција која је увијек уливала сигурност и Србима и Бошњацима на простору наше заједничке државе и тако ће бити и убудуће.
Ви не можете да сватите да нас из Републике Српске уопће не занима шта се дешава у Федерацији. Свакако вас је Бакир продао Арапима и у материјалном и духовном смислу, више немате "зле" Србе за комшије и сад сте се усрећили, ово вам следи за веке векова:
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /091202100
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/501 ... mesic.html
И све је то добро док пошаст не прелази државну границу, ми се држимо оне "Босна је земља шљиве, а не хурме!".
Пописујте и мачке и псе што се нас тиче, али у РС не дирајте.Ми не живимо у заблуди као ви. Давно смо прихватили да се никад више нећемо вратити у наша огњишта у Федерацији БиХ. Са Српском Републиком за српски народ је кренула нова ера, све што је било прије небитно је.
Ви сте с друге стране дебело лажирали број Муслимана у РС, пописујући дијаспору која не само да се никад неће вратити, већ њихови потомци ће у постепено наредним вековима бити асимилирани у народе држава у којима живе и изгубити сваку везу са бившом БиХ.
А од оних Муслимана који заисте и живе у РС, да ли се икад запиташ каква им је старосна структура? Просек година 65, пола повратника старци који су дошли да умру на своме. Запиташ ли се шта ће бити са бројкама кад они умру? Нема дјеце, нема живота.
Не може ти нико ништа Српско Републико! Озрен никад није бијо турски!
(igrao sam igru "Budi Srbin na jedan dan" sa ova 2 posta, neću više)
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#50841 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Eki Bosna i Hercegovina ne postoji 
- bh.tornjak
- Posts: 4622
- Joined: 06/03/2011 11:02
- Location: medju ovcama
#50842 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
konacno ima damu ...da kaze u oci ....istinu koju ne samo sav svet zna...nego i cela vaseljena,brehizo ramidovic wrote:Lepo je videti kako i na islamistickim portalima ima ljudi koji pisu realno i obektivnoSkyLimit wrote:
Једино што је овај попис истинито показао је да је геноцид заправо почињен над српским народом, који голорук, неспреман и наиван није представљао никакву препреку усташким и турским формацијама да их 1992. године након убиства старог свата што представља званичан повод избијања агресије на Републику Српску потпуно етнички очисте са простора данашње Федерације БиХ. Српско становништво, које је чинило интелектуалну, високо образовану елиту у свим већим градовима бивше БиХ и обнашало најзначаније функције, под камом је напустило своја вјековна огњишта и пронашло спас у Републици Српској.
Хтео бих само да те подсетим да бивша Босна и Херцеговина више не постоји(уништили је Хрвати и Муслимани) а на њеним рушевинама настале су двије државе у лабилној конфедерацији:
1. Федерација БиХ, настала на тековинама НДХ и времена турске окупације
2. Српска Република (Босна), која је заправо обновљена српска средњовјековна држава Босна, која гаји наслијеђе српског краља Твртка(унука Јелисавете Немањић) и славног српског војводе Влатка Вуковића
Као што попис показује, велики дио Муслимана који је заведен Алијин сном о исламској држави 1992. самовољно напустио простор Републике Српске, вратило се на своја огњишта са којих никада нису ни требали ићи. Ми у нашој држави РС увијек кажемо да не желимо бити као наше комшије из Федерације а зна се шта они раде српским повратницима, већ желимо РС као државу равноправних грађања без обзира на нацију или веру. МУП РС је институција која је увијек уливала сигурност и Србима и Бошњацима на простору наше заједничке државе и тако ће бити и убудуће.
Ви не можете да сватите да нас из Републике Српске уопће не занима шта се дешава у Федерацији. Свакако вас је Бакир продао Арапима и у материјалном и духовном смислу, више немате "зле" Србе за комшије и сад сте се усрећили, ово вам следи за веке векова:
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /091202100
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/501 ... mesic.html
И све је то добро док пошаст не прелази државну границу, ми се држимо оне "Босна је земља шљиве, а не хурме!".
Пописујте и мачке и псе што се нас тиче, али у РС не дирајте.Ми не живимо у заблуди као ви. Давно смо прихватили да се никад више нећемо вратити у наша огњишта у Федерацији БиХ. Са Српском Републиком за српски народ је кренула нова ера, све што је било прије небитно је.
Ви сте с друге стране дебело лажирали број Муслимана у РС, пописујући дијаспору која не само да се никад неће вратити, већ њихови потомци ће у постепено наредним вековима бити асимилирани у народе држава у којима живе и изгубити сваку везу са бившом БиХ.
А од оних Муслимана који заисте и живе у РС, да ли се икад запиташ каква им је старосна структура? Просек година 65, пола повратника старци који су дошли да умру на своме. Запиташ ли се шта ће бити са бројкама кад они умру? Нема дјеце, нема живота.
Не може ти нико ништа Српско Републико! Озрен никад није бијо турски!
(igrao sam igru "Budi Srbin na jedan dan" sa ova 2 posta, neću više)
-
L u c i f e r
- Posts: 12480
- Joined: 30/11/2013 14:50
#50843 Re: RE: Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
mO k3 wrote:spreca wrote:kaze Mile glavati :....Ako neko hoće da BiH bude što je više moguće neuspješna zemlja, onda je ovo dokaz i povod da se tako nešto tvrdi", poručio je Dodik. [emoji38] [emoji38] [emoji38] ....kao on je za napredak ...caca ga usromO k3 wrote: Djikan na aparatima , sada bi trebalo jedan mit izguslatikmeciiiiiii

-
Qoom
- Posts: 1690
- Joined: 17/10/2012 12:36
#50844 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Jebe te ovo da se prodaš ko pravi srbinSkyLimit wrote:уопће
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#50845 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
kako nam je jutros mile, rade li aparati punom parom?
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#50846 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Jebat ga iskreno , brine me vise da neće sada neko sranje napravitiKB9 wrote:kako nam je jutros mile, rade li aparati punom parom?
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#50847 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
ne moze on meda, moze samo na aparate sad kad je jasno da je i brcko otislo u nepovrat 
-
ins
- Posts: 2741
- Joined: 12/05/2005 10:50
#50848 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Prvo "koicidencija" da se istovremeno sa objavom rezultata objavi Keserovicev ISIL video, pa onda Dodikova "popisna" izjava o serijatskoj državi, a danas potpuno izmišljena izjava njegovih roditelja...
Rade Srpske obavještajne službe kao na traci ovih dana, dok Bosnje gledaju EUR i iftare na facebooku
Rade Srpske obavještajne službe kao na traci ovih dana, dok Bosnje gledaju EUR i iftare na facebooku
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#50849 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Ih, pa Dodick priča o Alijinoj islamskoj državi, šerijatu i muslimancima otkako je sprdio u ništa onu milijardu od prodaje telekoma i rafinerije...Šta će drugo radit?
-
smijesni_ste
- Posts: 6315
- Joined: 09/10/2009 16:46
#50850 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Kako izmišljena izjava kad postoji video gdje mu otac priča?ins wrote:Prvo "koicidencija" da se istovremeno sa objavom rezultata objavi Keserovicev ISIL video, pa onda Dodikova "popisna" izjava o serijatskoj državi, a danas potpuno izmišljena izjava njegovih roditelja...
Rade Srpske obavještajne službe kao na traci ovih dana, dok Bosnje gledaju EUR i iftare na facebooku
