Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#50826 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Zna li ko je li majmun iz Minska (Dodik) uputio telegram sućuti Erdoganu k'o što svaki put jedva dočeka kakvo sranje u svijetu da pošalje? :roll: Mislim da frajer u tome vidi način svoje lične promocije i promocije genocidne.
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#50827 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:Zna li ko je li majmun iz Minska (Dodik) uputio telegram sućuti Erdoganu k'o što svaki put jedva dočeka kakvo sranje u svijetu da pošalje? :roll: Mislim da frajer u tome vidi način svoje lične promocije i promocije genocidne.
Jest. I on, i Igor Crnadak, i Nedjeljko Čubrilović.
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#50828 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KB9 »

precednice treba li aparata? imamo neke ruske jeftino :izet:
User avatar
SkyLimit
Posts: 5193
Joined: 10/10/2012 15:49

#50829 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by SkyLimit »

Овај лажирани попис становништва је први корак у остваривању сарајевског плана о враћању турског вакта на ове просторе. Ово само још једном потврђује да је Босна и Херцеговина немогућа као суверена држава.

Српски народ никада неће пристати на његово прегласавање и доношење одлука мимо њих.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#50830 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by spreca »

SkyLimit wrote:Овај лажирани попис становништва је први корак у остваривању сарајевског плана о враћању турског вакта на ове просторе. Ово само још једном потврђује да је Босна и Херцеговина немогућа као суверена држава.

Српски народ никада неће пристати на његово прегласавање и доношење одлука мимо њих.
nek prdne...mozda mu u dusi bude lakse...nek dusu rastereti :lol: :lol:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#50831 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

spreca wrote:
SkyLimit wrote:Овај лажирани попис становништва је први корак у остваривању сарајевског плана о враћању турског вакта на ове просторе. Ово само још једном потврђује да је Босна и Херцеговина немогућа као суверена држава.

Српски народ никада неће пристати на његово прегласавање и доношење одлука мимо њих.
nek prdne...mozda mu u dusi bude lakse...nek dusu rastereti :lol: :lol:
Djikan na aparatima , sada bi trebalo jedan mit izguslati :thumbup:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#50832 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by spreca »

mO k3 wrote: Djikan na aparatima , sada bi trebalo jedan mit izguslati :thumbup:
kaze Mile glavati :....Ako neko hoće da BiH bude što je više moguće neuspješna zemlja, onda je ovo dokaz i povod da se tako nešto tvrdi", poručio je Dodik. :lol: :lol: :lol: ....kao on je za napredak ...caca ga usro :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#50833 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by spreca »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:Zna li ko je li majmun iz Minska (Dodik) uputio telegram sućuti Erdoganu k'o što svaki put jedva dočeka kakvo sranje u svijetu da pošalje? :roll: Mislim da frajer u tome vidi način svoje lične promocije i promocije genocidne.
mislim da je slao i Obami :mrgreen: ....i englezima je cestito na referendumu :lol: :lol: :lol:.....aktivan je mali glavati Mile :mrgreen:
Last edited by spreca on 30/06/2016 17:23, edited 1 time in total.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#50834 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

spreca wrote:
mO k3 wrote: Djikan na aparatima , sada bi trebalo jedan mit izguslati :thumbup:
kaze Mile glavati :....Ako neko hoće da BiH bude što je više moguće neuspješna zemlja, onda je ovo dokaz i povod da se tako nešto tvrdi", poručio je Dodik. :lol: :lol: :lol: ....kao on je za napredak ...caca ga usro :lol:
;) kmeciiiiiii
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#50835 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by spreca »

mO k3 wrote:
spreca wrote:
mO k3 wrote: Djikan na aparatima , sada bi trebalo jedan mit izguslati :thumbup:
kaze Mile glavati :....Ako neko hoće da BiH bude što je više moguće neuspješna zemlja, onda je ovo dokaz i povod da se tako nešto tvrdi", poručio je Dodik. :lol: :lol: :lol: ....kao on je za napredak ...caca ga usro :lol:
;) kmeciiiiiii
hrokce i mekece :lol:
stari grad Visegrad
Posts: 2215
Joined: 23/03/2009 18:35

#50836 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by stari grad Visegrad »

SkyLimit wrote:Овај лажирани попис становништва је први корак у остваривању сарајевског плана о враћању турског вакта на ове просторе. Ово само још једном потврђује да је Босна и Херцеговина немогућа као суверена држава.

Српски народ никада неће пристати на његово прегласавање и доношење одлука мимо њих.
1. popis nije laziran.
2. Sarajevsi plan nije vracanje turskog vakta na ove prostore, TI LAZES, je li ti citas vijesti i novine?? Danas je razgovarala kancelarka Agela Merekel sa clanovima Predsjedništva BiH u Berlinu. RBiH je uvijek bila evropska drzava i uvijek ce biti.
3. Kako je BiH nemoguca kao суверена држава, kad je npr. Drzava Bosna je nastala prije Srbije? Ti citas samo mitove i lazi srpeske istorje.

Zasto ti ovdje uopste pises lazi? Mene kao ni druge ne mozes slagati ali valjda tebi treba da lazes samog sebe..... Nemas pojma.
Nista drugo nego za viceve i smjeh.
User avatar
Danguba
Posts: 15865
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#50837 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

stari grad Visegrad wrote:
SkyLimit wrote:Овај лажирани попис становништва је први корак у остваривању сарајевског плана о враћању турског вакта на ове просторе. Ово само још једном потврђује да је Босна и Херцеговина немогућа као суверена држава.

Српски народ никада неће пристати на његово прегласавање и доношење одлука мимо њих.
1. popis nije laziran.
2. Sarajevsi plan nije vracanje turskog vakta na ove prostore, TI LAZES, je li ti citas vijesti i novine?? Danas je razgovarala kancelarka Agela Merekel sa clanovima Predsjedništva BiH u Berlinu. RBiH je uvijek bila evropska drzava i uvijek ce biti.
3. Kako je BiH nemoguca kao суверена држава, kad je npr. Drzava Bosna je nastala prije Srbije? Ti citas samo mitove i lazi srpeske istorje.

Zasto ti ovdje uopste pises lazi? Mene kao ni druge ne mozes slagati ali valjda tebi treba da lazes samog sebe..... Nemas pojma.
Nista drugo nego za viceve i smjeh.

:lol: :lol:

Nije ovo @SkyLimit pisao(a ispadne da jeste). On prenosi sta je izjavio najveci medju najvecim djikanima. :D
stari grad Visegrad
Posts: 2215
Joined: 23/03/2009 18:35

#50838 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by stari grad Visegrad »

Danguba wrote:

:lol: :lol:

Nije ovo @SkyLimit pisao(a ispadne da jeste). On prenosi sta je izjavio najveci medju najvecim djikanima. :D

:-D :-D
User avatar
SkyLimit
Posts: 5193
Joined: 10/10/2012 15:49

#50839 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by SkyLimit »

stari grad Visegrad wrote:
SkyLimit wrote:Овај лажирани попис становништва је први корак у остваривању сарајевског плана о враћању турског вакта на ове просторе. Ово само још једном потврђује да је Босна и Херцеговина немогућа као суверена држава.

Српски народ никада неће пристати на његово прегласавање и доношење одлука мимо њих.
1. popis nije laziran.
2. Sarajevsi plan nije vracanje turskog vakta na ove prostore, TI LAZES, je li ti citas vijesti i novine?? Danas je razgovarala kancelarka Agela Merekel sa clanovima Predsjedništva BiH u Berlinu. RBiH je uvijek bila evropska drzava i uvijek ce biti.
3. Kako je BiH nemoguca kao суверена држава, kad je npr. Drzava Bosna je nastala prije Srbije? Ti citas samo mitove i lazi srpeske istorje.

Zasto ti ovdje uopste pises lazi? Mene kao ni druge ne mozes slagati ali valjda tebi treba da lazes samog sebe..... Nemas pojma.
Nista drugo nego za viceve i smjeh.

Једино што је овај попис истинито показао је да је геноцид заправо почињен над српским народом, који голорук, неспреман и наиван није представљао никакву препреку усташким и турским формацијама да их 1992. године након убиства старог свата што представља званичан повод избијања агресије на Републику Српску потпуно етнички очисте са простора данашње Федерације БиХ. Српско становништво, које је чинило интелектуалну, високо образовану елиту у свим већим градовима бивше БиХ и обнашало најзначаније функције, под камом је напустило своја вјековна огњишта и пронашло спас у Републици Српској.


Хтео бих само да те подсетим да бивша Босна и Херцеговина више не постоји(уништили је Хрвати и Муслимани) а на њеним рушевинама настале су двије државе у лабилној конфедерацији:

1. Федерација БиХ, настала на тековинама НДХ и времена турске окупације

2. Српска Република (Босна), која је заправо обновљена српска средњовјековна држава Босна, која гаји наслијеђе српског краља Твртка(унука Јелисавете Немањић) и славног српског војводе Влатка Вуковића


Као што попис показује, велики дио Муслимана који је заведен Алијин сном о исламској држави 1992. самовољно напустио простор Републике Српске, вратило се на своја огњишта са којих никада нису ни требали ићи. Ми у нашој држави РС увијек кажемо да не желимо бити као наше комшије из Федерације а зна се шта они раде српским повратницима, већ желимо РС као државу равноправних грађања без обзира на нацију или веру. МУП РС је институција која је увијек уливала сигурност и Србима и Бошњацима на простору наше заједничке државе и тако ће бити и убудуће.


Ви не можете да сватите да нас из Републике Српске уопће не занима шта се дешава у Федерацији. Свакако вас је Бакир продао Арапима и у материјалном и духовном смислу, више немате "зле" Србе за комшије и сад сте се усрећили, ово вам следи за веке векова:

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /091202100

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/501 ... mesic.html

И све је то добро док пошаст не прелази државну границу, ми се држимо оне "Босна је земља шљиве, а не хурме!".


Пописујте и мачке и псе што се нас тиче, али у РС не дирајте.Ми не живимо у заблуди као ви. Давно смо прихватили да се никад више нећемо вратити у наша огњишта у Федерацији БиХ. Са Српском Републиком за српски народ је кренула нова ера, све што је било прије небитно је.

Ви сте с друге стране дебело лажирали број Муслимана у РС, пописујући дијаспору која не само да се никад неће вратити, већ њихови потомци ће у постепено наредним вековима бити асимилирани у народе држава у којима живе и изгубити сваку везу са бившом БиХ.

А од оних Муслимана који заисте и живе у РС, да ли се икад запиташ каква им је старосна структура? Просек година 65, пола повратника старци који су дошли да умру на своме. Запиташ ли се шта ће бити са бројкама кад они умру? Нема дјеце, нема живота.
Не може ти нико ништа Српско Републико! Озрен никад није бијо турски!





(igrao sam igru "Budi Srbin na jedan dan" sa ova 2 posta, neću više :D )
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#50840 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by hizo ramidovic »

SkyLimit wrote:
Једино што је овај попис истинито показао је да је геноцид заправо почињен над српским народом, који голорук, неспреман и наиван није представљао никакву препреку усташким и турским формацијама да их 1992. године након убиства старог свата што представља званичан повод избијања агресије на Републику Српску потпуно етнички очисте са простора данашње Федерације БиХ. Српско становништво, које је чинило интелектуалну, високо образовану елиту у свим већим градовима бивше БиХ и обнашало најзначаније функције, под камом је напустило своја вјековна огњишта и пронашло спас у Републици Српској.


Хтео бих само да те подсетим да бивша Босна и Херцеговина више не постоји(уништили је Хрвати и Муслимани) а на њеним рушевинама настале су двије државе у лабилној конфедерацији:

1. Федерација БиХ, настала на тековинама НДХ и времена турске окупације

2. Српска Република (Босна), која је заправо обновљена српска средњовјековна држава Босна, која гаји наслијеђе српског краља Твртка(унука Јелисавете Немањић) и славног српског војводе Влатка Вуковића


Као што попис показује, велики дио Муслимана који је заведен Алијин сном о исламској држави 1992. самовољно напустио простор Републике Српске, вратило се на своја огњишта са којих никада нису ни требали ићи. Ми у нашој држави РС увијек кажемо да не желимо бити као наше комшије из Федерације а зна се шта они раде српским повратницима, већ желимо РС као државу равноправних грађања без обзира на нацију или веру. МУП РС је институција која је увијек уливала сигурност и Србима и Бошњацима на простору наше заједничке државе и тако ће бити и убудуће.


Ви не можете да сватите да нас из Републике Српске уопће не занима шта се дешава у Федерацији. Свакако вас је Бакир продао Арапима и у материјалном и духовном смислу, више немате "зле" Србе за комшије и сад сте се усрећили, ово вам следи за веке векова:

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /091202100

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/501 ... mesic.html

И све је то добро док пошаст не прелази државну границу, ми се држимо оне "Босна је земља шљиве, а не хурме!".


Пописујте и мачке и псе што се нас тиче, али у РС не дирајте.Ми не живимо у заблуди као ви. Давно смо прихватили да се никад више нећемо вратити у наша огњишта у Федерацији БиХ. Са Српском Републиком за српски народ је кренула нова ера, све што је било прије небитно је.

Ви сте с друге стране дебело лажирали број Муслимана у РС, пописујући дијаспору која не само да се никад неће вратити, већ њихови потомци ће у постепено наредним вековима бити асимилирани у народе држава у којима живе и изгубити сваку везу са бившом БиХ.

А од оних Муслимана који заисте и живе у РС, да ли се икад запиташ каква им је старосна структура? Просек година 65, пола повратника старци који су дошли да умру на своме. Запиташ ли се шта ће бити са бројкама кад они умру? Нема дјеце, нема живота.
Не може ти нико ништа Српско Републико! Озрен никад није бијо турски!





(igrao sam igru "Budi Srbin na jedan dan" sa ova 2 posta, neću više :D )
Lepo je videti kako i na islamistickim portalima ima ljudi koji pisu realno i obektivno
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#50841 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

Eki Bosna i Hercegovina ne postoji :mrgreen:
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4622
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#50842 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bh.tornjak »

hizo ramidovic wrote:
SkyLimit wrote:
Једино што је овај попис истинито показао је да је геноцид заправо почињен над српским народом, који голорук, неспреман и наиван није представљао никакву препреку усташким и турским формацијама да их 1992. године након убиства старог свата што представља званичан повод избијања агресије на Републику Српску потпуно етнички очисте са простора данашње Федерације БиХ. Српско становништво, које је чинило интелектуалну, високо образовану елиту у свим већим градовима бивше БиХ и обнашало најзначаније функције, под камом је напустило своја вјековна огњишта и пронашло спас у Републици Српској.


Хтео бих само да те подсетим да бивша Босна и Херцеговина више не постоји(уништили је Хрвати и Муслимани) а на њеним рушевинама настале су двије државе у лабилној конфедерацији:

1. Федерација БиХ, настала на тековинама НДХ и времена турске окупације

2. Српска Република (Босна), која је заправо обновљена српска средњовјековна држава Босна, која гаји наслијеђе српског краља Твртка(унука Јелисавете Немањић) и славног српског војводе Влатка Вуковића


Као што попис показује, велики дио Муслимана који је заведен Алијин сном о исламској држави 1992. самовољно напустио простор Републике Српске, вратило се на своја огњишта са којих никада нису ни требали ићи. Ми у нашој држави РС увијек кажемо да не желимо бити као наше комшије из Федерације а зна се шта они раде српским повратницима, већ желимо РС као државу равноправних грађања без обзира на нацију или веру. МУП РС је институција која је увијек уливала сигурност и Србима и Бошњацима на простору наше заједничке државе и тако ће бити и убудуће.


Ви не можете да сватите да нас из Републике Српске уопће не занима шта се дешава у Федерацији. Свакако вас је Бакир продао Арапима и у материјалном и духовном смислу, више немате "зле" Србе за комшије и сад сте се усрећили, ово вам следи за веке векова:

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /091202100

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/501 ... mesic.html

И све је то добро док пошаст не прелази државну границу, ми се држимо оне "Босна је земља шљиве, а не хурме!".


Пописујте и мачке и псе што се нас тиче, али у РС не дирајте.Ми не живимо у заблуди као ви. Давно смо прихватили да се никад више нећемо вратити у наша огњишта у Федерацији БиХ. Са Српском Републиком за српски народ је кренула нова ера, све што је било прије небитно је.

Ви сте с друге стране дебело лажирали број Муслимана у РС, пописујући дијаспору која не само да се никад неће вратити, већ њихови потомци ће у постепено наредним вековима бити асимилирани у народе држава у којима живе и изгубити сваку везу са бившом БиХ.

А од оних Муслимана који заисте и живе у РС, да ли се икад запиташ каква им је старосна структура? Просек година 65, пола повратника старци који су дошли да умру на своме. Запиташ ли се шта ће бити са бројкама кад они умру? Нема дјеце, нема живота.
Не може ти нико ништа Српско Републико! Озрен никад није бијо турски!





(igrao sam igru "Budi Srbin na jedan dan" sa ova 2 posta, neću više :D )
Lepo je videti kako i na islamistickim portalima ima ljudi koji pisu realno i obektivno
konacno ima damu ...da kaze u oci ....istinu koju ne samo sav svet zna...nego i cela vaseljena,bre
L u c i f e r
Posts: 12480
Joined: 30/11/2013 14:50

#50843 Re: RE: Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by L u c i f e r »

mO k3 wrote:
spreca wrote:
mO k3 wrote: Djikan na aparatima , sada bi trebalo jedan mit izguslati :thumbup:
kaze Mile glavati :....Ako neko hoće da BiH bude što je više moguće neuspješna zemlja, onda je ovo dokaz i povod da se tako nešto tvrdi", poručio je Dodik. [emoji38] [emoji38] [emoji38] ....kao on je za napredak ...caca ga usro :lol:
;) kmeciiiiiii
Image
Qoom
Posts: 1690
Joined: 17/10/2012 12:36

#50844 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Qoom »

SkyLimit wrote:уопће
Jebe te ovo da se prodaš ko pravi srbin :D
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#50845 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KB9 »

kako nam je jutros mile, rade li aparati punom parom?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#50846 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

KB9 wrote:kako nam je jutros mile, rade li aparati punom parom?
Jebat ga iskreno , brine me vise da neće sada neko sranje napraviti
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#50847 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KB9 »

ne moze on meda, moze samo na aparate sad kad je jasno da je i brcko otislo u nepovrat :bih:
ins
Posts: 2741
Joined: 12/05/2005 10:50

#50848 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by ins »

Prvo "koicidencija" da se istovremeno sa objavom rezultata objavi Keserovicev ISIL video, pa onda Dodikova "popisna" izjava o serijatskoj državi, a danas potpuno izmišljena izjava njegovih roditelja...

Rade Srpske obavještajne službe kao na traci ovih dana, dok Bosnje gledaju EUR i iftare na facebooku
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#50849 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

Ih, pa Dodick priča o Alijinoj islamskoj državi, šerijatu i muslimancima otkako je sprdio u ništa onu milijardu od prodaje telekoma i rafinerije...Šta će drugo radit?
smijesni_ste
Posts: 6315
Joined: 09/10/2009 16:46

#50850 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by smijesni_ste »

ins wrote:Prvo "koicidencija" da se istovremeno sa objavom rezultata objavi Keserovicev ISIL video, pa onda Dodikova "popisna" izjava o serijatskoj državi, a danas potpuno izmišljena izjava njegovih roditelja...

Rade Srpske obavještajne službe kao na traci ovih dana, dok Bosnje gledaju EUR i iftare na facebooku
Kako izmišljena izjava kad postoji video gdje mu otac priča?
Locked