FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50826 Re: FC Barcelona
Bio je faul, eto ja sam vec ranije napisao gore. Samo sto je bilbao daleko vise pocascen sudijskim odlukama u ovom dvomecu nego barsa pa me i zaboli neka stvar sto nije sviran 
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#50827 Re: FC Barcelona
ma hajd, nek se napokon malo preskoci ta pricaVertig0 wrote:Bio je faul, eto ja sam vec ranije napisao gore. Samo sto je bilbao daleko vise pocascen sudijskim odlukama u ovom dvomecu nego barsa pa me i zaboli neka stvar sto nije sviran
nego mozes li ti gdje provjerit ono sto sam ja postavio na temi primere ??
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50828 Re: FC Barcelona
ne znam o cemu je rijec, ne citam ja uopste druge teme na ovom forumu 
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50829 Re: FC Barcelona
Evo sad sam vidio taj tvoj post i ovako na prvu sto sam malo pogledao cini mi se da ta statistika nije tacno, a sve i da je tacna broj penala i crvenih kartona ne mora da pokazuje nista. Nije isto penal ili crveni kod 0-0 ili nekad kad je vec rijesena utakmica. Tako da bi se za to trebalo malo bolje zaroviti.kory_galaktikos wrote:ma hajd, nek se napokon malo preskoci ta pricaVertig0 wrote:Bio je faul, eto ja sam vec ranije napisao gore. Samo sto je bilbao daleko vise pocascen sudijskim odlukama u ovom dvomecu nego barsa pa me i zaboli neka stvar sto nije sviran
nego mozes li ti gdje provjerit ono sto sam ja postavio na temi primere ??
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#50830 Re: FC Barcelona
ima veze i to, u pravu si.. ali druze previse je kuknjave ovdje sto jest jest
neko ko ne gleda fudbal a cita ovo rekao bi prema barsi se ponasa kao prema palestini dole... ti nisu nikad nista uzeli, ne mogu meda ma jadnici pravi
da ne zalazim dzaba dublje yebo penale
neko ko ne gleda fudbal a cita ovo rekao bi prema barsi se ponasa kao prema palestini dole... ti nisu nikad nista uzeli, ne mogu meda ma jadnici pravi
da ne zalazim dzaba dublje yebo penale
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50831 Re: FC Barcelona
A imas li statistiku kome se svira vise penala kod nerjesenog rezultata ili gad gubi, a kome kada vodi ? I neka bude i ta sezona i po koju si postavio.kory_galaktikos wrote:ima veze i to, u pravu si.. ali druze previse je kuknjave ovdje sto jest jest
neko ko ne gleda fudbal a cita ovo rekao bi prema barsi se ponasa kao prema palestini dole... ti nisu nikad nista uzeli, ne mogu meda ma jadnici pravi
da ne zalazim dzaba dublje yebo penale
- B6Redhell
- Posts: 7813
- Joined: 25/12/2010 04:56
#50832 Re: FC Barcelona
kory_galaktikos wrote:ima veze i to, u pravu si.. ali druze previse je kuknjave ovdje sto jest jest
neko ko ne gleda fudbal a cita ovo rekao bi prema barsi se ponasa kao prema palestini dole... ti nisu nikad nista uzeli, ne mogu meda ma jadnici pravi
da ne zalazim dzaba dublje yebo penale
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#50833 Re: FC Barcelona
e jbg druze skenderija i ti me sad zajebbavas, ko papagaj ponavljam ovo je jedini podatak koji sam slucajno pokupio nisam istrazivaoskenderija04 wrote:A imas li statistiku kome se svira vise penala kod nerjesenog rezultata ili gad gubi, a kome kada vodi ? I neka bude i ta sezona i po koju si postavio.kory_galaktikos wrote:ima veze i to, u pravu si.. ali druze previse je kuknjave ovdje sto jest jest
neko ko ne gleda fudbal a cita ovo rekao bi prema barsi se ponasa kao prema palestini dole... ti nisu nikad nista uzeli, ne mogu meda ma jadnici pravi
da ne zalazim dzaba dublje yebo penale
sad je bitno u kojoj su minuti penali haman
lazni podatak, zaboravite... tako je najbolje pozz
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50834 Re: FC Barcelona
sto pises ako nisi istrazio. Koji je smisao toga?kory_galaktikos wrote:e jbg druze skenderija i ti me sad zajebbavas, ko papagaj ponavljam ovo je jedini podatak koji sam slucajno pokupio nisam istrazivaoskenderija04 wrote:A imas li statistiku kome se svira vise penala kod nerjesenog rezultata ili gad gubi, a kome kada vodi ? I neka bude i ta sezona i po koju si postavio.kory_galaktikos wrote:ima veze i to, u pravu si.. ali druze previse je kuknjave ovdje sto jest jest
neko ko ne gleda fudbal a cita ovo rekao bi prema barsi se ponasa kao prema palestini dole... ti nisu nikad nista uzeli, ne mogu meda ma jadnici pravi
da ne zalazim dzaba dublje yebo penale![]()
sad je bitno u kojoj su minuti penali haman
lazni podatak, zaboravite... tako je najbolje pozz
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#50835 Re: FC Barcelona
Joj jeste vi ratoborni jbt. Preozbiljno ba shvatate forum i navijanje. Prvo nisam postavio ovdje, drugo i napisao sam u fazonu jel ovo moguce, trebalo bi istrazit. Ne provodim ja sate i dane uz ovo, imam zivot posao istrazuj eto i tako su ti barsa i perez jedina opsesija u zivotu haman.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#50836 Re: FC Barcelona
Kako vas Kory trolla to je cudo jedno
Postavi lik neke bezveze podatke, još vas fura da istražujete to

Postavi lik neke bezveze podatke, još vas fura da istražujete to
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50837 Re: FC Barcelona
Real Sociedad, revans kuci
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50838 Re: FC Barcelona
Kakav je ono par Alaves i Alcoron 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50839 Re: FC Barcelona
Utjesna nagradaAmiĐa_Idriz wrote:Kakav je ono par Alaves i Alcoron
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50840 Re: FC Barcelona
Cisto sumnjam da je jedna izjava razlog za otkaz ovog lika? Ima li neko vise informacija?
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#50841 Re: FC Barcelona
Nije nista slagao... To sto je rekao je istina. Ali navodno ovaj lik je jedina osoba u Barceloni koja se lose ponasala prema Messiju kad je jos kao mali tek dosao, i onda kroz cijelo odrastanje u La Masiji. Sjecam se nekog intervjua Messija kada je rekao da mu nije sve bilo med i mlijeko i da ga je ovaj bas gazio. Onda je ovaj lik isto rekao da u Africi ima jos puno Messija, ali nemaju sansu da se razvijaju...tufahija12345 wrote:Cisto sumnjam da je jedna izjava razlog za otkaz ovog lika? Ima li neko vise informacija?
Ocigledno je sve to malo dosadilo Messiju, pa je naredio (sad to moze) da ga vise sklone.
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50842 Re: FC Barcelona
Jel rijec o doticnom? 
"Mundo Deportivo" piše da je Leo Messi razočaran zbog toga što je klub odlučio otpustiti Perea Gratacosa s kojim je Argentinac u sjajnim odnosima!
Podsjećamo, Gratacos je do jučer obnašao funkciju direktora za institucionalne odnose FC Barcelone, a otpušten je nakon što je izjavio da Messi ne bi bio tako dobar igrač da nema ovakve suigrače u redovima Blaugrane. Inače, Pere je dvije godine trenirao Messija u B momčadi Barcelone i upravo je on preporučio Rijkaardu da Lionela krene koristiti u prvom timu."
"Mundo Deportivo" piše da je Leo Messi razočaran zbog toga što je klub odlučio otpustiti Perea Gratacosa s kojim je Argentinac u sjajnim odnosima!
Podsjećamo, Gratacos je do jučer obnašao funkciju direktora za institucionalne odnose FC Barcelone, a otpušten je nakon što je izjavio da Messi ne bi bio tako dobar igrač da nema ovakve suigrače u redovima Blaugrane. Inače, Pere je dvije godine trenirao Messija u B momčadi Barcelone i upravo je on preporučio Rijkaardu da Lionela krene koristiti u prvom timu."
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50843 Re: FC Barcelona
Sve ovo pocinje da biva tragikomicno i opasno nervira. Prvo Oscar Grau daje izjavu koja je vise nego logicna i napadose covjeka. Grau nije nikakva budala , ako neko nekada posjeti Palau Blaugrana, vidjece njegov dres okacen o plafon. Prva rukometna legenda Barcelone . Nakon toga Pere Gratacos. Sta je rekao? Isto sto i Messi, da bez saigraca ne bi bio to sto jeste. Na kraju, Gratacos je bio trener kod koga je Messi i debitovao za Barsu B.
E sad, ili je taktika da bi ispalo da klub stoji iza Messija i Barto dolazi da rijesi problem, ili su stvarno imbecili. Ova uprava ima veliki problem sa komunikacijom i socijalnom parcelom.
E sad, ili je taktika da bi ispalo da klub stoji iza Messija i Barto dolazi da rijesi problem, ili su stvarno imbecili. Ova uprava ima veliki problem sa komunikacijom i socijalnom parcelom.
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#50844 Re: FC Barcelona
Gomes odličan, Vidal ograiso.
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50845 Re: FC Barcelona
Kemal Malovčić wrote:Gomes odličan, Vidal ograiso.
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50846 Re: FC Barcelona
vidal u odsutnom trenutku, za pobjedu
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#50847 Re: FC Barcelona
Koji beg je ovaj Paco, on bi da Messi za njega trci
uđe lik i lagano se šeta, boli ga tuki 
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50848 Re: FC Barcelona
Poraz Reala, Ramos doktor. Polako se približavamo. Sevilja zauzela poziciju Atletika iz proslih sezona. Bice ludo do zadnjeg kola.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50849 Re: FC Barcelona
Hm....Real ima utakmicu manje, tako da ne znam bas sa tim priblizavanjem.
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50850 Re: FC Barcelona
hahhaha slab si sa matematikomTomahawk11 wrote:Hm....Real ima utakmicu manje, tako da ne znam bas sa tim priblizavanjem.
