FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50826 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Bio je faul, eto ja sam vec ranije napisao gore. Samo sto je bilbao daleko vise pocascen sudijskim odlukama u ovom dvomecu nego barsa pa me i zaboli neka stvar sto nije sviran :D
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#50827 Re: FC Barcelona

Post by kory_galaktikos »

Vertig0 wrote:Bio je faul, eto ja sam vec ranije napisao gore. Samo sto je bilbao daleko vise pocascen sudijskim odlukama u ovom dvomecu nego barsa pa me i zaboli neka stvar sto nije sviran :D
ma hajd, nek se napokon malo preskoci ta prica :P
nego mozes li ti gdje provjerit ono sto sam ja postavio na temi primere ??
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50828 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

ne znam o cemu je rijec, ne citam ja uopste druge teme na ovom forumu :D
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50829 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

kory_galaktikos wrote:
Vertig0 wrote:Bio je faul, eto ja sam vec ranije napisao gore. Samo sto je bilbao daleko vise pocascen sudijskim odlukama u ovom dvomecu nego barsa pa me i zaboli neka stvar sto nije sviran :D
ma hajd, nek se napokon malo preskoci ta prica :P
nego mozes li ti gdje provjerit ono sto sam ja postavio na temi primere ??
Evo sad sam vidio taj tvoj post i ovako na prvu sto sam malo pogledao cini mi se da ta statistika nije tacno, a sve i da je tacna broj penala i crvenih kartona ne mora da pokazuje nista. Nije isto penal ili crveni kod 0-0 ili nekad kad je vec rijesena utakmica. Tako da bi se za to trebalo malo bolje zaroviti.
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#50830 Re: FC Barcelona

Post by kory_galaktikos »

ima veze i to, u pravu si.. ali druze previse je kuknjave ovdje sto jest jest
neko ko ne gleda fudbal a cita ovo rekao bi prema barsi se ponasa kao prema palestini dole... ti nisu nikad nista uzeli, ne mogu meda ma jadnici pravi
da ne zalazim dzaba dublje yebo penale
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50831 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

kory_galaktikos wrote:ima veze i to, u pravu si.. ali druze previse je kuknjave ovdje sto jest jest
neko ko ne gleda fudbal a cita ovo rekao bi prema barsi se ponasa kao prema palestini dole... ti nisu nikad nista uzeli, ne mogu meda ma jadnici pravi
da ne zalazim dzaba dublje yebo penale
A imas li statistiku kome se svira vise penala kod nerjesenog rezultata ili gad gubi, a kome kada vodi ? I neka bude i ta sezona i po koju si postavio.
User avatar
B6Redhell
Posts: 7813
Joined: 25/12/2010 04:56

#50832 Re: FC Barcelona

Post by B6Redhell »

kory_galaktikos wrote:ima veze i to, u pravu si.. ali druze previse je kuknjave ovdje sto jest jest
neko ko ne gleda fudbal a cita ovo rekao bi prema barsi se ponasa kao prema palestini dole... ti nisu nikad nista uzeli, ne mogu meda ma jadnici pravi
da ne zalazim dzaba dublje yebo penale
:D :D :-) :-) :thumbup:
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#50833 Re: FC Barcelona

Post by kory_galaktikos »

skenderija04 wrote:
kory_galaktikos wrote:ima veze i to, u pravu si.. ali druze previse je kuknjave ovdje sto jest jest
neko ko ne gleda fudbal a cita ovo rekao bi prema barsi se ponasa kao prema palestini dole... ti nisu nikad nista uzeli, ne mogu meda ma jadnici pravi
da ne zalazim dzaba dublje yebo penale
A imas li statistiku kome se svira vise penala kod nerjesenog rezultata ili gad gubi, a kome kada vodi ? I neka bude i ta sezona i po koju si postavio.
e jbg druze skenderija i ti me sad zajebbavas, ko papagaj ponavljam ovo je jedini podatak koji sam slucajno pokupio nisam istrazivao :P
sad je bitno u kojoj su minuti penali haman
lazni podatak, zaboravite... tako je najbolje pozz ;)
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50834 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

kory_galaktikos wrote:
skenderija04 wrote:
kory_galaktikos wrote:ima veze i to, u pravu si.. ali druze previse je kuknjave ovdje sto jest jest
neko ko ne gleda fudbal a cita ovo rekao bi prema barsi se ponasa kao prema palestini dole... ti nisu nikad nista uzeli, ne mogu meda ma jadnici pravi
da ne zalazim dzaba dublje yebo penale
A imas li statistiku kome se svira vise penala kod nerjesenog rezultata ili gad gubi, a kome kada vodi ? I neka bude i ta sezona i po koju si postavio.
e jbg druze skenderija i ti me sad zajebbavas, ko papagaj ponavljam ovo je jedini podatak koji sam slucajno pokupio nisam istrazivao :P
sad je bitno u kojoj su minuti penali haman
lazni podatak, zaboravite... tako je najbolje pozz ;)
sto pises ako nisi istrazio. Koji je smisao toga?
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#50835 Re: FC Barcelona

Post by kory_galaktikos »

Joj jeste vi ratoborni jbt. Preozbiljno ba shvatate forum i navijanje. Prvo nisam postavio ovdje, drugo i napisao sam u fazonu jel ovo moguce, trebalo bi istrazit. Ne provodim ja sate i dane uz ovo, imam zivot posao istrazuj eto i tako su ti barsa i perez jedina opsesija u zivotu haman.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#50836 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Kako vas Kory trolla to je cudo jedno :lol:

Postavi lik neke bezveze podatke, još vas fura da istražujete to :lol: :lol:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50837 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Real Sociedad, revans kuci
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846
Joined: 21/05/2012 22:46

#50838 Re: FC Barcelona

Post by AmiĐa_Idriz »

Kakav je ono par Alaves i Alcoron :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50839 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

AmiĐa_Idriz wrote:Kakav je ono par Alaves i Alcoron :mrgreen:
Utjesna nagrada :mrgreen:
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50840 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Cisto sumnjam da je jedna izjava razlog za otkaz ovog lika? Ima li neko vise informacija?
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#50841 Re: FC Barcelona

Post by Entropio »

tufahija12345 wrote:Cisto sumnjam da je jedna izjava razlog za otkaz ovog lika? Ima li neko vise informacija?
Nije nista slagao... To sto je rekao je istina. Ali navodno ovaj lik je jedina osoba u Barceloni koja se lose ponasala prema Messiju kad je jos kao mali tek dosao, i onda kroz cijelo odrastanje u La Masiji. Sjecam se nekog intervjua Messija kada je rekao da mu nije sve bilo med i mlijeko i da ga je ovaj bas gazio. Onda je ovaj lik isto rekao da u Africi ima jos puno Messija, ali nemaju sansu da se razvijaju...

Ocigledno je sve to malo dosadilo Messiju, pa je naredio (sad to moze) da ga vise sklone.
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50842 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Jel rijec o doticnom? :D

"Mundo Deportivo" piše da je Leo Messi razočaran zbog toga što je klub odlučio otpustiti Perea Gratacosa s kojim je Argentinac u sjajnim odnosima!
Podsjećamo, Gratacos je do jučer obnašao funkciju direktora za institucionalne odnose FC Barcelone, a otpušten je nakon što je izjavio da Messi ne bi bio tako dobar igrač da nema ovakve suigrače u redovima Blaugrane. Inače, Pere je dvije godine trenirao Messija u B momčadi Barcelone i upravo je on preporučio Rijkaardu da Lionela krene koristiti u prvom timu."
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50843 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Sve ovo pocinje da biva tragikomicno i opasno nervira. Prvo Oscar Grau daje izjavu koja je vise nego logicna i napadose covjeka. Grau nije nikakva budala , ako neko nekada posjeti Palau Blaugrana, vidjece njegov dres okacen o plafon. Prva rukometna legenda Barcelone . Nakon toga Pere Gratacos. Sta je rekao? Isto sto i Messi, da bez saigraca ne bi bio to sto jeste. Na kraju, Gratacos je bio trener kod koga je Messi i debitovao za Barsu B.

E sad, ili je taktika da bi ispalo da klub stoji iza Messija i Barto dolazi da rijesi problem, ili su stvarno imbecili. Ova uprava ima veliki problem sa komunikacijom i socijalnom parcelom.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#50844 Re: FC Barcelona

Post by Kemal Malovčić »

Gomes odličan, Vidal ograiso.
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50845 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Kemal Malovčić wrote:Gomes odličan, Vidal ograiso.
:D :D
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50846 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

vidal u odsutnom trenutku, za pobjedu
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#50847 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Koji beg je ovaj Paco, on bi da Messi za njega trci :lol: uđe lik i lagano se šeta, boli ga tuki :nargila:
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50848 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Poraz Reala, Ramos doktor. Polako se približavamo. Sevilja zauzela poziciju Atletika iz proslih sezona. Bice ludo do zadnjeg kola.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50849 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Hm....Real ima utakmicu manje, tako da ne znam bas sa tim priblizavanjem.
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50850 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Tomahawk11 wrote:Hm....Real ima utakmicu manje, tako da ne znam bas sa tim priblizavanjem.
hahhaha slab si sa matematikom :D
Post Reply