FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#50801 Re: FC Barcelona

Post by Mustang1 »

Jebat ga par puta sam sa moba napisao neznam tako da.. omaklo se :D
User avatar
Logovan
Posts: 102738
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#50802 Re: FC Barcelona

Post by Logovan »

Eto gola, Barcelona ide dalje.

Neće biti plakanja, dajte Realu trofej, bla, bla. :oops: :D
User avatar
2002
Posts: 207
Joined: 06/11/2016 23:31

#50803 Re: FC Barcelona

Post by 2002 »

Sto ne mijenja cinjenicu da se iz Madrida vidjelo da je Neymar u ofsajdu [emoji1]
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#50804 Re: FC Barcelona

Post by Charuga »

Generalno, opet sudija loš sa dosta grešaka na obje strane.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#50805 Re: FC Barcelona

Post by Charuga »

Mesi, tri utakmice za redom, tri gola, sva tri iz slobodnjaka.
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50806 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Ovo je bila utakmica u inat sudijama. Ponisten gol, skidanje mesija na za zuti - sudija nista, opet skidanje messija za drugi zuti - opet nista. Zakinuti smo debelo i u ovoj utakmici - al pobjeda iz inata i odlicnu igru.
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#50807 Re: FC Barcelona

Post by lakilaka »

trebalo je biti 6:1 za barcelonu. veoma vazna pobjeda. sada ce sve doci na svoje.
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#50808 Re: FC Barcelona

Post by kory_galaktikos »

opet messi dobar gol, samo sam to uspio vidjet kasno upalio jbg
User avatar
Point.
Posts: 33474
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#50809 Re: FC Barcelona

Post by Point. »

Muhamed Đakmić wrote: Ne bih da vodim temu u pogrešnom smjeru, ali Espanyolu samo ime sve govori. Bez da ne daj Bože povlačim paralele između Katalonije i Republike Srpske u širem smislu, Espanyol bi bio nešto kao FK Bošnjak iz Banja Luke npr :D
Odlicna ideja za novi klub. :D

Nego, niko da odgovori, sta se desilo sa Rakaticem, frajer bio standardan sad odjednom nema ga nigdje, hoce da ide iz Barce. Sta se tu desilo?
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50810 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Losa forma po meni najvise, a prica se i da je zapostavljen na ustrb Gomeza za kojeg su se dale velike pare a nema prostora puno... Mada ja iskreno mislim da je u pitanju losa forma samo.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#50811 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Point. wrote:
Nego, niko da odgovori, sta se desilo sa Rakaticem, frajer bio standardan sad odjednom nema ga nigdje, hoce da ide iz Barce. Sta se tu desilo?
Ocito da je nešto puklo na relaciji Enrique - Raketa, što se vješto krije od javnosti....vjerovatno ce na ljeto spakovati kofere.
Ne može biti slucajnost da igrac koji je bio prvotimac u prve dvije sezone, odjednom grije klupu nekom Rafinhi ili Gomesu.
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50812 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Mislio sam jer se tako pricalo, odnosno cini mi se da su komentatori rekli da ovaj par ide na boljeg iz duela Sevilla-Real, a evo sad citam da je izvlacenje i da nema nostitelja i da svako moze igrati sa svakim.
User avatar
Distortion
Posts: 3208
Joined: 08/09/2007 19:56

#50813 Re: FC Barcelona

Post by Distortion »

Barcelona je zasluzeno prosla. Trebalo je biti bar tri razlike po sansama ali realizacija je zakazala. Opet se mnogo komplikuje i pokusava se usetat u gol iz nekih nemogucih akcija....
Barceloni ponisten cist gol jer Neymar nije bio u ofsajdu a i da je u liniji daje se prednost napadacu. Onaj faul j
U prvom poluvremenu nad Messijem (Laporte cini mi se) je moglo bit i za crvenog jer je zadnji igrac bio a 100% gol sansa a on pokaza zuti. Prije tog nisam siguran jel on namjerno igrao rukom (za zuti) i sudija namjernu ruku ne daje karton. Cini mi se jos dvije situacije nad Messijem ne pokazuje kartone u opasnim napadima.

Konacno i da se penal svira :mrgreen:

Lijepi golovi Suareza i Messija :thumbup: Messi opet odlucuje svojim slobodnjakom...

Bilbao uvijek nabrijan i sa mnogo trke nezgodan protivnik! Omjer udaraca i sansi govori ko je bio bolji i ko je zasluzeno prosao...
User avatar
Point.
Posts: 33474
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#50814 Re: FC Barcelona

Post by Point. »

LSD wrote:
Point. wrote:
Nego, niko da odgovori, sta se desilo sa Rakaticem, frajer bio standardan sad odjednom nema ga nigdje, hoce da ide iz Barce. Sta se tu desilo?
Ocito da je nešto puklo na relaciji Enrique - Raketa, što se vješto krije od javnosti....vjerovatno ce na ljeto spakovati kofere.
Ne može biti slucajnost da igrac koji je bio prvotimac u prve dvije sezone, odjednom grije klupu nekom Rafinhi ili Gomesu.
Ako je istina da Enrique napusta Barcu na ljeto, bila bi blesava ideja da se Raketa proda jer ce trener ionako ici. Ako je do toga.
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50815 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Point. wrote:
LSD wrote:
Point. wrote:
Nego, niko da odgovori, sta se desilo sa Rakaticem, frajer bio standardan sad odjednom nema ga nigdje, hoce da ide iz Barce. Sta se tu desilo?
Ocito da je nešto puklo na relaciji Enrique - Raketa, što se vješto krije od javnosti....vjerovatno ce na ljeto spakovati kofere.
Ne može biti slucajnost da igrac koji je bio prvotimac u prve dvije sezone, odjednom grije klupu nekom Rafinhi ili Gomesu.
Ako je istina da Enrique napusta Barcu na ljeto, bila bi blesava ideja da se Raketa proda jer ce trener ionako ici. Ako je do toga.
nece biti nista :D :D
User avatar
B6Redhell
Posts: 7814
Joined: 25/12/2010 04:56

#50816 Re: FC Barcelona

Post by B6Redhell »

Nema pikača da se buni kad se zaletio tijelom na williamsa koji je bio u napadu sa loptom i izbacio ga iz takta, pri tom ni opomene...
Ako cemo o propustima sudija ovo jeste bacelona tema al brate bilo je svega i svacega...
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50817 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

B6Redhell wrote:Nema pikača da se buni kad se zaletio tijelom na williamsa koji je bio u napadu sa loptom i izbacio ga iz takta, pri tom ni opomene...
Ako cemo o propustima sudija ovo jeste bacelona tema al brate bilo je svega i svacega...
Dobio je zuti za simuliranje. Pogledaj snimak i vidjeces da je sudija bio 5 metara udaljen i onako pokusat hinjski prevarit, to je neoprostivo.
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50818 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Mislim da je dobio zuti za prigovor a ne za simuliranjr. Ruku na srce i ja mislim da je ono bio faul.
User avatar
B6Redhell
Posts: 7814
Joined: 25/12/2010 04:56

#50819 Re: FC Barcelona

Post by B6Redhell »

tufahija12345 wrote:
B6Redhell wrote:Nema pikača da se buni kad se zaletio tijelom na williamsa koji je bio u napadu sa loptom i izbacio ga iz takta, pri tom ni opomene...
Ako cemo o propustima sudija ovo jeste bacelona tema al brate bilo je svega i svacega...
Dobio je zuti za simuliranje. Pogledaj snimak i vidjeces da je sudija bio 5 metara udaljen i onako pokusat hinjski prevarit, to je neoprostivo.
Zuti je sto je prigovorio. Ali ako ono nije faul na ivici sesnesterca onda ne znam sta je faul..
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50820 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

B6Redhell wrote:
tufahija12345 wrote:
B6Redhell wrote:Nema pikača da se buni kad se zaletio tijelom na williamsa koji je bio u napadu sa loptom i izbacio ga iz takta, pri tom ni opomene...
Ako cemo o propustima sudija ovo jeste bacelona tema al brate bilo je svega i svacega...
Dobio je zuti za simuliranje. Pogledaj snimak i vidjeces da je sudija bio 5 metara udaljen i onako pokusat hinjski prevarit, to je neoprostivo.
Zuti je sto je prigovorio. Ali ako ono nije faul na ivici sesnesterca onda ne znam sta je faul..
nije faul
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#50821 Re: FC Barcelona

Post by kory_galaktikos »

Ma nije, gdje ce ono bit faul. Pred kraj utakmice u blizini gola barse cc.
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#50822 Re: FC Barcelona

Post by AmirBaa »

kory_galaktikos wrote:Ma nije, gdje ce ono bit faul. Pred kraj utakmice u blizini gola barse cc.
:lol: :lol: :lol:
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#50823 Re: FC Barcelona

Post by kory_galaktikos »

Umij se, profulo si svemir.
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50824 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

kory_galaktikos wrote:Ma nije, gdje ce ono bit faul. Pred kraj utakmice u blizini gola barse cc.
A jel bio ofsajd kod prvog ponistenog gola?
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#50825 Re: FC Barcelona

Post by kory_galaktikos »

Vertig0 wrote:
kory_galaktikos wrote:Ma nije, gdje ce ono bit faul. Pred kraj utakmice u blizini gola barse cc.
A jel bio ofsajd kod prvog ponistenog gola?
Ma gledao sam samo zadnjih pola sata, napisao sam vec. Nisam to stvarno vidjeo, ma ne bi ni ovo komentarisao vec neko je spomenuo vec pa da iznesem svoje misljenje. Nisam zlonamjeram Tita mi ;)
Post Reply