Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50776 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

4.648 konvertibilnih maraka
Vise PreCjednik uzme kad tuzi Miki Mausa 8)
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#50777 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by quarterback »

seln wrote:Ispred Banjaluke su Aerodrom Mostar sa 76.000 putnika, Tuzla sa 260.000 putnika, dok je Sarajevo imalo 772.000 putnika. Kako smo nezvanično saznali, u Banjaluku su 16. juna došli avioni iz Beograda, Budimpešte i Luksemburga.
beslosvetska zavera, bre ! :evil:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#50778 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by seln »

quarterback wrote:
seln wrote:Ispred Banjaluke su Aerodrom Mostar sa 76.000 putnika, Tuzla sa 260.000 putnika, dok je Sarajevo imalo 772.000 putnika. Kako smo nezvanično saznali, u Banjaluku su 16. juna došli avioni iz Beograda, Budimpešte i Luksemburga.
beslosvetska zavera, bre ! :evil:
Budimpesta, Hotel Tuzla... you got it? :D
User avatar
Danguba
Posts: 15858
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#50779 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

seln wrote:Cvetaj, republiko, s Miletom ( i kokardom) na celu...
BANJALUKA - Aerodrom Banjaluka je 16. juna, tokom manifestacije Centralnoevropske inicijative, kada je Banjaluka ugostila 19 stranih delegacija, zaradio 4.648 konvertibilnih maraka na osnovu usluga slijetanja tri aviona sa VIP tretmanom, rečeno nam je u Aerodromu Banjaluka. Dio delegacija sletio je u Banjaluku redovnim letom "Air Srbije" prethodnog dana, dok je dio, poput Sebastijana Kurca, austrijskog ministra spoljnih poslova, u Banjaluku došao iz Zagreba. Inače, 18 delegacija su zemlje članice CEI, dok je 19. delegaciju činio Johanes Han, evropski komesar za proširenje i susjedstvo. S obzirom na to da je naš aerodrom jedan od najslabije prometnih u regionu, zahvaljujući ovom međunarodnom događaju zabilježio je veći broj letova nego što je to uobičajeno jer preko njega jedina redovna linija je "Air Srbije" do Beograda. Podsjećamo, "Air Srbija" ljetnim redom letenja leti utorkom, srijedom, četvrtkom, subotom i nedjeljom. Na svu sreću, manifestacija je pala u dane kojim "Air Srbija" leti sa aerodroma, pa je dio delegacija u Banjaluku mogao doći redovnom linijom. Sanela Kasalović, portparol Aerodroma Banjaluka, rekla je da je u cijenu od 4.600 maraka tri VIP leta uključena usluga "HANDLING/LANDING/PASSENGERS". "Aerodromi RS, odnosno Aerodrom Banjaluka nije bio direktno uključen u organizaciju i aktivnosti povodom CEI sastanka u Banjaluci, osim u dijelu uobičajnih domaćinskih odnosa prema gostima koji imaju VIP karakter. Nije bilo specijalnih zahtjeva osim standardnih za tretman VIP putnika koji se nalaze u aerodromskom priručniku, odnosno dio su uobičajenih pocedura, u saradnji sa Jedinicom Granične policije brži prolazak kroz pasošku/carinsku kontrolu, korištenje VIP prostora, ponuđeni napici za osvježenje i slično", pojasnila je ona. Kako je istakla, iako se radi o nekoliko VIP letova, ne može se govoriti o značajnijem prihodu ili zaradi. "U svakom slučaju, možemo konstatovati da nisu konstatovane primjedbe na rad aerodromskog osoblja, a svaki prihod smatramo poslovno značajnim i zaslužuje našu punu pažnju", naglasila je ona. Prema podacima Direkcije za civilnu vazdušnu plovidbu BiH, banjalučki aerodrom je u prošloj godini imao 22.800 putnika, što čini dva odsto od ukupnog avionskog putničkog saobraćaja u BiH. Ispred Banjaluke su Aerodrom Mostar sa 76.000 putnika, Tuzla sa 260.000 putnika, dok je Sarajevo imalo 772.000 putnika. Kako smo nezvanično saznali, u Banjaluku su 16. juna došli avioni iz Beograda, Budimpešte i Luksemburga.
Ne razumijem colegu @Drzavu da ovo nije prebacio na ''Dobre vijesti iz BiH''? :roll:

:lol: :lol:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#50780 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by seln »

Danguba wrote:
seln wrote:Cvetaj, republiko, s Miletom ( i kokardom) na celu...
BANJALUKA - Aerodrom Banjaluka je 16. juna, tokom manifestacije Centralnoevropske inicijative, kada je Banjaluka ugostila 19 stranih delegacija, zaradio 4.648 konvertibilnih maraka na osnovu usluga slijetanja tri aviona sa VIP tretmanom, rečeno nam je u Aerodromu Banjaluka. Dio delegacija sletio je u Banjaluku redovnim letom "Air Srbije" prethodnog dana, dok je dio, poput Sebastijana Kurca, austrijskog ministra spoljnih poslova, u Banjaluku došao iz Zagreba. Inače, 18 delegacija su zemlje članice CEI, dok je 19. delegaciju činio Johanes Han, evropski komesar za proširenje i susjedstvo. S obzirom na to da je naš aerodrom jedan od najslabije prometnih u regionu, zahvaljujući ovom međunarodnom događaju zabilježio je veći broj letova nego što je to uobičajeno jer preko njega jedina redovna linija je "Air Srbije" do Beograda. Podsjećamo, "Air Srbija" ljetnim redom letenja leti utorkom, srijedom, četvrtkom, subotom i nedjeljom. Na svu sreću, manifestacija je pala u dane kojim "Air Srbija" leti sa aerodroma, pa je dio delegacija u Banjaluku mogao doći redovnom linijom. Sanela Kasalović, portparol Aerodroma Banjaluka, rekla je da je u cijenu od 4.600 maraka tri VIP leta uključena usluga "HANDLING/LANDING/PASSENGERS". "Aerodromi RS, odnosno Aerodrom Banjaluka nije bio direktno uključen u organizaciju i aktivnosti povodom CEI sastanka u Banjaluci, osim u dijelu uobičajnih domaćinskih odnosa prema gostima koji imaju VIP karakter. Nije bilo specijalnih zahtjeva osim standardnih za tretman VIP putnika koji se nalaze u aerodromskom priručniku, odnosno dio su uobičajenih pocedura, u saradnji sa Jedinicom Granične policije brži prolazak kroz pasošku/carinsku kontrolu, korištenje VIP prostora, ponuđeni napici za osvježenje i slično", pojasnila je ona. Kako je istakla, iako se radi o nekoliko VIP letova, ne može se govoriti o značajnijem prihodu ili zaradi. "U svakom slučaju, možemo konstatovati da nisu konstatovane primjedbe na rad aerodromskog osoblja, a svaki prihod smatramo poslovno značajnim i zaslužuje našu punu pažnju", naglasila je ona. Prema podacima Direkcije za civilnu vazdušnu plovidbu BiH, banjalučki aerodrom je u prošloj godini imao 22.800 putnika, što čini dva odsto od ukupnog avionskog putničkog saobraćaja u BiH. Ispred Banjaluke su Aerodrom Mostar sa 76.000 putnika, Tuzla sa 260.000 putnika, dok je Sarajevo imalo 772.000 putnika. Kako smo nezvanično saznali, u Banjaluku su 16. juna došli avioni iz Beograda, Budimpešte i Luksemburga.
Ne razumijem colegu @Drzavu da ovo nije prebacio na ''Dobre vijesti iz BiH''? :roll:

:lol: :lol:
Jebote, vise je struje potroseno za to vrijeme.
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#50781 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KB9 »

al vrte paru, nisu dzaba bolji dio drzave :izet:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#50782 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

11/06
24/06
Referendum :)
smjesko071
Posts: 696
Joined: 07/04/2014 22:48

#50783 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by smjesko071 »

mO k3 wrote:11/06
24/06
Referendum :)
Izgleda da ide i ta finalna najava
User avatar
mayab
Posts: 30835
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#50784 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mayab »

DODIK O BOSANSKOM JEZIKU: „Mi u RS ne pretendujemo da imamo ijedno bosansko obilježje“
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10259
Joined: 12/10/2014 01:12

#50785 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by skupljac_zeljeza »

mayab wrote:
DODIK O BOSANSKOM JEZIKU: „Mi u RS ne pretendujemo da imamo ijedno bosansko obilježje“
Zato će biti rusko...
24.06.2013
BIJELJINA - Porodice ruskih dobrovoljaca koji su poginuli ili su ranjeni u Otadžbinskom ratu za Republiku Srpsku dobile su danas u Bijeljini rješenja o penzijama i invalidninama.
Od 43 predmeta u radu, rješenja su okončana za 19 ruskih porodica poginulih i ratnih vojnih invalida na području Republike Srpske.

U Odjeljenju za boračku i invalidsku zaštitu Bijeljine objedinjeno je izdavanje rješenja porodicama ruskih dobrovoljaca iz svih krajeva Republike Srpske kako bi se olakšala administrativna procedura za članove njihovih porodica. Na prijemu za porodice koje su doputovale iz Rusije, gradonačelnik Bijeljine Mićo Mićić zahvalio je ruskim dobrovoljcima i članovima njihovih porodica na pomoći srpskom narodu u proteklom ratu.

Savo Cvjetinović, predsjednik Udruženja "Srpsko-ruski most", koje je domaćin ruskim porodicama, najavio je da će u naredna dva dana obići 40 grobova ruskih dobrovoljaca koji su sahranjeni u Istočnom Sarajevu, Milićima, Loparama i Višegradu, gdje se nalazi i centralni spomenik ruskim dobrovoljcima.
User avatar
zunazu
Posts: 1429
Joined: 02/11/2014 11:20

#50786 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by zunazu »

Image
User avatar
Point.
Posts: 33473
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#50787 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Point. »

Haj sve na stranu, ali kako moze biti otadzbinski rat za RS?
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#50788 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KB9 »

pa citav svet bre je nebeska babovina :izet:
User avatar
Šunj
Posts: 1621
Joined: 13/02/2010 04:02
Location: American Samoa

#50789 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Šunj »

Da se malo podsjetimo predcetnikovih rijeci:
25.06.2016. / 22:05h Politika - Podsjećanja
Dodik u maju 2015: Referendum za nezavisnost RS-a ako Britanija napusti EU
Image
Izlazak Velike Britanije iz Europske unije veoma je važan za Bosnu i Hercegovinu i našu regiju u cjelini. Danas je važno podsjetiti na Deklaraciju o slobodnoj i samostalnoj Republici Srpskoj koju je usvojio SNSD u aprilu 2015.godine, odnosno na ono što je najavljivao Milorad Dodik u maju prošle godine.

Spomenuta deklaracija najavljuje organiziranje referenduma za samostalnu Republiku Srpsku u 2018.godini. Kao razlog zbog kojeg RS planira napraviti referendum baš 2018.godine, Milorad Dodik je ovako pojasnio.

“Vi misilite da smo mi tek tako izabrali 2018.godinu za referendum. U Velikoj Britaniji pobijedili su konzervativci i oni su najavili održavanje referenduma o Europskoj uniji. Mi čekamo da vidimo što će biti. Ako Britanija glasa za napuštanje onda nema ni Europske unije, što ćemo mi onda tamo”.

Danas vidimo da je velikosrpska politika dobro znala što radi prije dvije godine, napominje Saff.ba.

Odluka Britanaca da napuste Europsku uniju za nas u Bosni i Hercegovini znači kako ulazimo u novu fazu opstanka zemlje. Već danas se može reći da su neprijatelji Bosne i Hercegovine dobili novi apetit da krenu u svoj višestoljetni san rušenja naše zemlje.

(Vijesti.ba / Dnevno.ba)
http://vijesti.ba/clanak/315025/dodik-u ... napusti-eu
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#50790 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

Dobro al' on je tada bio naivan i previše je vjerovao... :mrgreen:
User avatar
bosan
Posts: 1581
Joined: 15/05/2005 21:34

#50791 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bosan »

Milorad Dodik sutra će odlikovati Jose Mujicu :D :D :D

Covjeka koji je 90% svojih primanja dijelio siromasnima odlikuje jedan Milorad Dodik :D :D

Pa ovo je jebalo svim vicevima mater :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#50792 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by insomnia78 »

Nek je on poletio doci u RS
Smrad
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#50793 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

insomnia78 wrote:Nek je on poletio doci u RS
Smrad
Nema ba čojk pojma gdje dolazi, vodaju ga a da i ne zna, nije on o UZP-u ništa čuo niti je mogao čuti u ono malo vremena kad bi upalio tranzistor da čuje malo vijesti i muzike dok sjedi u hladovini prid kućom...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#50794 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by insomnia78 »

:lol:
User avatar
bosan
Posts: 1581
Joined: 15/05/2005 21:34

#50795 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bosan »

insomnia78 wrote:Nek je on poletio doci u RS
Smrad
Covjek nema veze ni gdje je supalj . To je Kustina navlakusa . :D :D
User avatar
Edin H.
Posts: 53551
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#50796 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Edin H. »

Šunj wrote:Da se malo podsjetimo predcetnikovih rijeci:
25.06.2016. / 22:05h Politika - Podsjećanja
Dodik u maju 2015: Referendum za nezavisnost RS-a ako Britanija napusti EU
Image
Izlazak Velike Britanije iz Europske unije veoma je važan za Bosnu i Hercegovinu i našu regiju u cjelini. Danas je važno podsjetiti na Deklaraciju o slobodnoj i samostalnoj Republici Srpskoj koju je usvojio SNSD u aprilu 2015.godine, odnosno na ono što je najavljivao Milorad Dodik u maju prošle godine.

Spomenuta deklaracija najavljuje organiziranje referenduma za samostalnu Republiku Srpsku u 2018.godini. Kao razlog zbog kojeg RS planira napraviti referendum baš 2018.godine, Milorad Dodik je ovako pojasnio.

“Vi misilite da smo mi tek tako izabrali 2018.godinu za referendum. U Velikoj Britaniji pobijedili su konzervativci i oni su najavili održavanje referenduma o Europskoj uniji. Mi čekamo da vidimo što će biti. Ako Britanija glasa za napuštanje onda nema ni Europske unije, što ćemo mi onda tamo”.

Danas vidimo da je velikosrpska politika dobro znala što radi prije dvije godine, napominje Saff.ba.

Odluka Britanaca da napuste Europsku uniju za nas u Bosni i Hercegovini znači kako ulazimo u novu fazu opstanka zemlje. Već danas se može reći da su neprijatelji Bosne i Hercegovine dobili novi apetit da krenu u svoj višestoljetni san rušenja naše zemlje.

(Vijesti.ba / Dnevno.ba)
http://vijesti.ba/clanak/315025/dodik-u ... napusti-eu
Joj frajera :D kako li je ovaj uspio povezati brexit sa RS-om? :lol:
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#50797 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KB9 »

bosan wrote:Milorad Dodik sutra će odlikovati Jose Mujicu :D :D :D

Covjeka koji je 90% svojih primanja dijelio siromasnima odlikuje jedan Milorad Dodik :D :D

Pa ovo je jebalo svim vicevima mater :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
pravi vodja :izet:
Papastadopulos
Posts: 197
Joined: 25/06/2016 20:52

#50798 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Papastadopulos »

Mao ce tung :razz: :razz:
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#50799 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

Edin H. wrote:
Šunj wrote:Da se malo podsjetimo predcetnikovih rijeci:
25.06.2016. / 22:05h Politika - Podsjećanja
Dodik u maju 2015: Referendum za nezavisnost RS-a ako Britanija napusti EU
Image
Izlazak Velike Britanije iz Europske unije veoma je važan za Bosnu i Hercegovinu i našu regiju u cjelini. Danas je važno podsjetiti na Deklaraciju o slobodnoj i samostalnoj Republici Srpskoj koju je usvojio SNSD u aprilu 2015.godine, odnosno na ono što je najavljivao Milorad Dodik u maju prošle godine.

Spomenuta deklaracija najavljuje organiziranje referenduma za samostalnu Republiku Srpsku u 2018.godini. Kao razlog zbog kojeg RS planira napraviti referendum baš 2018.godine, Milorad Dodik je ovako pojasnio.

“Vi misilite da smo mi tek tako izabrali 2018.godinu za referendum. U Velikoj Britaniji pobijedili su konzervativci i oni su najavili održavanje referenduma o Europskoj uniji. Mi čekamo da vidimo što će biti. Ako Britanija glasa za napuštanje onda nema ni Europske unije, što ćemo mi onda tamo”.

Danas vidimo da je velikosrpska politika dobro znala što radi prije dvije godine, napominje Saff.ba.

Odluka Britanaca da napuste Europsku uniju za nas u Bosni i Hercegovini znači kako ulazimo u novu fazu opstanka zemlje. Već danas se može reći da su neprijatelji Bosne i Hercegovine dobili novi apetit da krenu u svoj višestoljetni san rušenja naše zemlje.

(Vijesti.ba / Dnevno.ba)
http://vijesti.ba/clanak/315025/dodik-u ... napusti-eu
Joj frajera :D kako li je ovaj uspio povezati brexit sa RS-om? :lol:
mislis na milorada?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#50800 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by kamen spoticanja »

Odbise ssp
ako ridjabrada klepi usima zbog ovoga na pitanju popisa treba ga objesiti za onaj jedan testis sto im
Locked