Vise PreCjednik uzme kad tuzi Miki Mausa4.648 konvertibilnih maraka
Milorad Dodik ALL ABOUT
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50776 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#50777 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
beslosvetska zavera, bre !seln wrote:Ispred Banjaluke su Aerodrom Mostar sa 76.000 putnika, Tuzla sa 260.000 putnika, dok je Sarajevo imalo 772.000 putnika. Kako smo nezvanično saznali, u Banjaluku su 16. juna došli avioni iz Beograda, Budimpešte i Luksemburga.
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#50778 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Budimpesta, Hotel Tuzla... you got it?quarterback wrote:beslosvetska zavera, bre !seln wrote:Ispred Banjaluke su Aerodrom Mostar sa 76.000 putnika, Tuzla sa 260.000 putnika, dok je Sarajevo imalo 772.000 putnika. Kako smo nezvanično saznali, u Banjaluku su 16. juna došli avioni iz Beograda, Budimpešte i Luksemburga.
- Danguba
- Posts: 15858
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#50779 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Ne razumijem colegu @Drzavu da ovo nije prebacio na ''Dobre vijesti iz BiH''?seln wrote:Cvetaj, republiko, s Miletom ( i kokardom) na celu...
BANJALUKA - Aerodrom Banjaluka je 16. juna, tokom manifestacije Centralnoevropske inicijative, kada je Banjaluka ugostila 19 stranih delegacija, zaradio 4.648 konvertibilnih maraka na osnovu usluga slijetanja tri aviona sa VIP tretmanom, rečeno nam je u Aerodromu Banjaluka. Dio delegacija sletio je u Banjaluku redovnim letom "Air Srbije" prethodnog dana, dok je dio, poput Sebastijana Kurca, austrijskog ministra spoljnih poslova, u Banjaluku došao iz Zagreba. Inače, 18 delegacija su zemlje članice CEI, dok je 19. delegaciju činio Johanes Han, evropski komesar za proširenje i susjedstvo. S obzirom na to da je naš aerodrom jedan od najslabije prometnih u regionu, zahvaljujući ovom međunarodnom događaju zabilježio je veći broj letova nego što je to uobičajeno jer preko njega jedina redovna linija je "Air Srbije" do Beograda. Podsjećamo, "Air Srbija" ljetnim redom letenja leti utorkom, srijedom, četvrtkom, subotom i nedjeljom. Na svu sreću, manifestacija je pala u dane kojim "Air Srbija" leti sa aerodroma, pa je dio delegacija u Banjaluku mogao doći redovnom linijom. Sanela Kasalović, portparol Aerodroma Banjaluka, rekla je da je u cijenu od 4.600 maraka tri VIP leta uključena usluga "HANDLING/LANDING/PASSENGERS". "Aerodromi RS, odnosno Aerodrom Banjaluka nije bio direktno uključen u organizaciju i aktivnosti povodom CEI sastanka u Banjaluci, osim u dijelu uobičajnih domaćinskih odnosa prema gostima koji imaju VIP karakter. Nije bilo specijalnih zahtjeva osim standardnih za tretman VIP putnika koji se nalaze u aerodromskom priručniku, odnosno dio su uobičajenih pocedura, u saradnji sa Jedinicom Granične policije brži prolazak kroz pasošku/carinsku kontrolu, korištenje VIP prostora, ponuđeni napici za osvježenje i slično", pojasnila je ona. Kako je istakla, iako se radi o nekoliko VIP letova, ne može se govoriti o značajnijem prihodu ili zaradi. "U svakom slučaju, možemo konstatovati da nisu konstatovane primjedbe na rad aerodromskog osoblja, a svaki prihod smatramo poslovno značajnim i zaslužuje našu punu pažnju", naglasila je ona. Prema podacima Direkcije za civilnu vazdušnu plovidbu BiH, banjalučki aerodrom je u prošloj godini imao 22.800 putnika, što čini dva odsto od ukupnog avionskog putničkog saobraćaja u BiH. Ispred Banjaluke su Aerodrom Mostar sa 76.000 putnika, Tuzla sa 260.000 putnika, dok je Sarajevo imalo 772.000 putnika. Kako smo nezvanično saznali, u Banjaluku su 16. juna došli avioni iz Beograda, Budimpešte i Luksemburga.
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#50780 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Jebote, vise je struje potroseno za to vrijeme.Danguba wrote:Ne razumijem colegu @Drzavu da ovo nije prebacio na ''Dobre vijesti iz BiH''?seln wrote:Cvetaj, republiko, s Miletom ( i kokardom) na celu...
BANJALUKA - Aerodrom Banjaluka je 16. juna, tokom manifestacije Centralnoevropske inicijative, kada je Banjaluka ugostila 19 stranih delegacija, zaradio 4.648 konvertibilnih maraka na osnovu usluga slijetanja tri aviona sa VIP tretmanom, rečeno nam je u Aerodromu Banjaluka. Dio delegacija sletio je u Banjaluku redovnim letom "Air Srbije" prethodnog dana, dok je dio, poput Sebastijana Kurca, austrijskog ministra spoljnih poslova, u Banjaluku došao iz Zagreba. Inače, 18 delegacija su zemlje članice CEI, dok je 19. delegaciju činio Johanes Han, evropski komesar za proširenje i susjedstvo. S obzirom na to da je naš aerodrom jedan od najslabije prometnih u regionu, zahvaljujući ovom međunarodnom događaju zabilježio je veći broj letova nego što je to uobičajeno jer preko njega jedina redovna linija je "Air Srbije" do Beograda. Podsjećamo, "Air Srbija" ljetnim redom letenja leti utorkom, srijedom, četvrtkom, subotom i nedjeljom. Na svu sreću, manifestacija je pala u dane kojim "Air Srbija" leti sa aerodroma, pa je dio delegacija u Banjaluku mogao doći redovnom linijom. Sanela Kasalović, portparol Aerodroma Banjaluka, rekla je da je u cijenu od 4.600 maraka tri VIP leta uključena usluga "HANDLING/LANDING/PASSENGERS". "Aerodromi RS, odnosno Aerodrom Banjaluka nije bio direktno uključen u organizaciju i aktivnosti povodom CEI sastanka u Banjaluci, osim u dijelu uobičajnih domaćinskih odnosa prema gostima koji imaju VIP karakter. Nije bilo specijalnih zahtjeva osim standardnih za tretman VIP putnika koji se nalaze u aerodromskom priručniku, odnosno dio su uobičajenih pocedura, u saradnji sa Jedinicom Granične policije brži prolazak kroz pasošku/carinsku kontrolu, korištenje VIP prostora, ponuđeni napici za osvježenje i slično", pojasnila je ona. Kako je istakla, iako se radi o nekoliko VIP letova, ne može se govoriti o značajnijem prihodu ili zaradi. "U svakom slučaju, možemo konstatovati da nisu konstatovane primjedbe na rad aerodromskog osoblja, a svaki prihod smatramo poslovno značajnim i zaslužuje našu punu pažnju", naglasila je ona. Prema podacima Direkcije za civilnu vazdušnu plovidbu BiH, banjalučki aerodrom je u prošloj godini imao 22.800 putnika, što čini dva odsto od ukupnog avionskog putničkog saobraćaja u BiH. Ispred Banjaluke su Aerodrom Mostar sa 76.000 putnika, Tuzla sa 260.000 putnika, dok je Sarajevo imalo 772.000 putnika. Kako smo nezvanično saznali, u Banjaluku su 16. juna došli avioni iz Beograda, Budimpešte i Luksemburga.![]()
![]()
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#50781 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
al vrte paru, nisu dzaba bolji dio drzave 
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#50782 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
11/06
24/06
Referendum
24/06
Referendum
-
smjesko071
- Posts: 696
- Joined: 07/04/2014 22:48
#50783 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Izgleda da ide i ta finalna najavamO k3 wrote:11/06
24/06
Referendum
- mayab
- Posts: 30835
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#50784 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
DODIK O BOSANSKOM JEZIKU: „Mi u RS ne pretendujemo da imamo ijedno bosansko obilježje“
- skupljac_zeljeza
- Posts: 10259
- Joined: 12/10/2014 01:12
#50785 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Zato će biti rusko...mayab wrote:DODIK O BOSANSKOM JEZIKU: „Mi u RS ne pretendujemo da imamo ijedno bosansko obilježje“
24.06.2013
BIJELJINA - Porodice ruskih dobrovoljaca koji su poginuli ili su ranjeni u Otadžbinskom ratu za Republiku Srpsku dobile su danas u Bijeljini rješenja o penzijama i invalidninama.
Od 43 predmeta u radu, rješenja su okončana za 19 ruskih porodica poginulih i ratnih vojnih invalida na području Republike Srpske.
U Odjeljenju za boračku i invalidsku zaštitu Bijeljine objedinjeno je izdavanje rješenja porodicama ruskih dobrovoljaca iz svih krajeva Republike Srpske kako bi se olakšala administrativna procedura za članove njihovih porodica. Na prijemu za porodice koje su doputovale iz Rusije, gradonačelnik Bijeljine Mićo Mićić zahvalio je ruskim dobrovoljcima i članovima njihovih porodica na pomoći srpskom narodu u proteklom ratu.
Savo Cvjetinović, predsjednik Udruženja "Srpsko-ruski most", koje je domaćin ruskim porodicama, najavio je da će u naredna dva dana obići 40 grobova ruskih dobrovoljaca koji su sahranjeni u Istočnom Sarajevu, Milićima, Loparama i Višegradu, gdje se nalazi i centralni spomenik ruskim dobrovoljcima.
- Point.
- Posts: 33473
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#50787 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Haj sve na stranu, ali kako moze biti otadzbinski rat za RS?
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#50788 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
pa citav svet bre je nebeska babovina 
- Šunj
- Posts: 1621
- Joined: 13/02/2010 04:02
- Location: American Samoa
#50789 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Da se malo podsjetimo predcetnikovih rijeci:
25.06.2016. / 22:05h Politika - Podsjećanja
Dodik u maju 2015: Referendum za nezavisnost RS-a ako Britanija napusti EU

Izlazak Velike Britanije iz Europske unije veoma je važan za Bosnu i Hercegovinu i našu regiju u cjelini. Danas je važno podsjetiti na Deklaraciju o slobodnoj i samostalnoj Republici Srpskoj koju je usvojio SNSD u aprilu 2015.godine, odnosno na ono što je najavljivao Milorad Dodik u maju prošle godine.
Spomenuta deklaracija najavljuje organiziranje referenduma za samostalnu Republiku Srpsku u 2018.godini. Kao razlog zbog kojeg RS planira napraviti referendum baš 2018.godine, Milorad Dodik je ovako pojasnio.
“Vi misilite da smo mi tek tako izabrali 2018.godinu za referendum. U Velikoj Britaniji pobijedili su konzervativci i oni su najavili održavanje referenduma o Europskoj uniji. Mi čekamo da vidimo što će biti. Ako Britanija glasa za napuštanje onda nema ni Europske unije, što ćemo mi onda tamo”.
Danas vidimo da je velikosrpska politika dobro znala što radi prije dvije godine, napominje Saff.ba.
Odluka Britanaca da napuste Europsku uniju za nas u Bosni i Hercegovini znači kako ulazimo u novu fazu opstanka zemlje. Već danas se može reći da su neprijatelji Bosne i Hercegovine dobili novi apetit da krenu u svoj višestoljetni san rušenja naše zemlje.
(Vijesti.ba / Dnevno.ba)
http://vijesti.ba/clanak/315025/dodik-u ... napusti-eu
25.06.2016. / 22:05h Politika - Podsjećanja
Dodik u maju 2015: Referendum za nezavisnost RS-a ako Britanija napusti EU
Izlazak Velike Britanije iz Europske unije veoma je važan za Bosnu i Hercegovinu i našu regiju u cjelini. Danas je važno podsjetiti na Deklaraciju o slobodnoj i samostalnoj Republici Srpskoj koju je usvojio SNSD u aprilu 2015.godine, odnosno na ono što je najavljivao Milorad Dodik u maju prošle godine.
Spomenuta deklaracija najavljuje organiziranje referenduma za samostalnu Republiku Srpsku u 2018.godini. Kao razlog zbog kojeg RS planira napraviti referendum baš 2018.godine, Milorad Dodik je ovako pojasnio.
“Vi misilite da smo mi tek tako izabrali 2018.godinu za referendum. U Velikoj Britaniji pobijedili su konzervativci i oni su najavili održavanje referenduma o Europskoj uniji. Mi čekamo da vidimo što će biti. Ako Britanija glasa za napuštanje onda nema ni Europske unije, što ćemo mi onda tamo”.
Danas vidimo da je velikosrpska politika dobro znala što radi prije dvije godine, napominje Saff.ba.
Odluka Britanaca da napuste Europsku uniju za nas u Bosni i Hercegovini znači kako ulazimo u novu fazu opstanka zemlje. Već danas se može reći da su neprijatelji Bosne i Hercegovine dobili novi apetit da krenu u svoj višestoljetni san rušenja naše zemlje.
(Vijesti.ba / Dnevno.ba)
http://vijesti.ba/clanak/315025/dodik-u ... napusti-eu
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#50790 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Dobro al' on je tada bio naivan i previše je vjerovao... 
- bosan
- Posts: 1581
- Joined: 15/05/2005 21:34
#50791 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Milorad Dodik sutra će odlikovati Jose Mujicu
Covjeka koji je 90% svojih primanja dijelio siromasnima odlikuje jedan Milorad Dodik
Pa ovo je jebalo svim vicevima mater

Covjeka koji je 90% svojih primanja dijelio siromasnima odlikuje jedan Milorad Dodik
Pa ovo je jebalo svim vicevima mater
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#50792 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Nek je on poletio doci u RS
Smrad
Smrad
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#50793 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Nema ba čojk pojma gdje dolazi, vodaju ga a da i ne zna, nije on o UZP-u ništa čuo niti je mogao čuti u ono malo vremena kad bi upalio tranzistor da čuje malo vijesti i muzike dok sjedi u hladovini prid kućom...insomnia78 wrote:Nek je on poletio doci u RS
Smrad
- bosan
- Posts: 1581
- Joined: 15/05/2005 21:34
#50795 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Covjek nema veze ni gdje je supalj . To je Kustina navlakusa .insomnia78 wrote:Nek je on poletio doci u RS
Smrad
- Edin H.
- Posts: 53551
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#50796 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Joj frajeraŠunj wrote:Da se malo podsjetimo predcetnikovih rijeci:
25.06.2016. / 22:05h Politika - Podsjećanja
Dodik u maju 2015: Referendum za nezavisnost RS-a ako Britanija napusti EU
Izlazak Velike Britanije iz Europske unije veoma je važan za Bosnu i Hercegovinu i našu regiju u cjelini. Danas je važno podsjetiti na Deklaraciju o slobodnoj i samostalnoj Republici Srpskoj koju je usvojio SNSD u aprilu 2015.godine, odnosno na ono što je najavljivao Milorad Dodik u maju prošle godine.
Spomenuta deklaracija najavljuje organiziranje referenduma za samostalnu Republiku Srpsku u 2018.godini. Kao razlog zbog kojeg RS planira napraviti referendum baš 2018.godine, Milorad Dodik je ovako pojasnio.
“Vi misilite da smo mi tek tako izabrali 2018.godinu za referendum. U Velikoj Britaniji pobijedili su konzervativci i oni su najavili održavanje referenduma o Europskoj uniji. Mi čekamo da vidimo što će biti. Ako Britanija glasa za napuštanje onda nema ni Europske unije, što ćemo mi onda tamo”.
Danas vidimo da je velikosrpska politika dobro znala što radi prije dvije godine, napominje Saff.ba.
Odluka Britanaca da napuste Europsku uniju za nas u Bosni i Hercegovini znači kako ulazimo u novu fazu opstanka zemlje. Već danas se može reći da su neprijatelji Bosne i Hercegovine dobili novi apetit da krenu u svoj višestoljetni san rušenja naše zemlje.
(Vijesti.ba / Dnevno.ba)
http://vijesti.ba/clanak/315025/dodik-u ... napusti-eu
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#50797 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
pravi vodjabosan wrote:Milorad Dodik sutra će odlikovati Jose Mujicu![]()
![]()
![]()
Covjeka koji je 90% svojih primanja dijelio siromasnima odlikuje jedan Milorad Dodik![]()
![]()
Pa ovo je jebalo svim vicevima mater![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
-
Papastadopulos
- Posts: 197
- Joined: 25/06/2016 20:52
#50798 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Mao ce tung

-
155_mm
- Posts: 12057
- Joined: 25/03/2011 17:44
#50799 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
mislis na milorada?Edin H. wrote:Joj frajeraŠunj wrote:Da se malo podsjetimo predcetnikovih rijeci:
25.06.2016. / 22:05h Politika - Podsjećanja
Dodik u maju 2015: Referendum za nezavisnost RS-a ako Britanija napusti EU
Izlazak Velike Britanije iz Europske unije veoma je važan za Bosnu i Hercegovinu i našu regiju u cjelini. Danas je važno podsjetiti na Deklaraciju o slobodnoj i samostalnoj Republici Srpskoj koju je usvojio SNSD u aprilu 2015.godine, odnosno na ono što je najavljivao Milorad Dodik u maju prošle godine.
Spomenuta deklaracija najavljuje organiziranje referenduma za samostalnu Republiku Srpsku u 2018.godini. Kao razlog zbog kojeg RS planira napraviti referendum baš 2018.godine, Milorad Dodik je ovako pojasnio.
“Vi misilite da smo mi tek tako izabrali 2018.godinu za referendum. U Velikoj Britaniji pobijedili su konzervativci i oni su najavili održavanje referenduma o Europskoj uniji. Mi čekamo da vidimo što će biti. Ako Britanija glasa za napuštanje onda nema ni Europske unije, što ćemo mi onda tamo”.
Danas vidimo da je velikosrpska politika dobro znala što radi prije dvije godine, napominje Saff.ba.
Odluka Britanaca da napuste Europsku uniju za nas u Bosni i Hercegovini znači kako ulazimo u novu fazu opstanka zemlje. Već danas se može reći da su neprijatelji Bosne i Hercegovine dobili novi apetit da krenu u svoj višestoljetni san rušenja naše zemlje.
(Vijesti.ba / Dnevno.ba)
http://vijesti.ba/clanak/315025/dodik-u ... napusti-eukako li je ovaj uspio povezati brexit sa RS-om?
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#50800 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Odbise ssp
ako ridjabrada klepi usima zbog ovoga na pitanju popisa treba ga objesiti za onaj jedan testis sto im
ako ridjabrada klepi usima zbog ovoga na pitanju popisa treba ga objesiti za onaj jedan testis sto im

