FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#50776 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

:mrgreen: :lol:

Vidi ove dvije mahaluše :per: ...pa šta vas boli tuki za price Barcinog trenera :P ne zanima vas Barca, posebno Pointa starog hejtera casne Blaugrane :nargila:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50777 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Cuj ne zanima me....sto me ne bi zanimala :?
Real, Primera, najveci rival....na sta ce iduci Clasico liciti ako Real ode na 10+ bodova prednosti :oops: :mrgreen:
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#50778 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Tomahawk11 wrote:Cuj ne zanima me....sto me ne bi zanimala :?
Real, Primera, najveci rival....na sta ce iduci Clasico liciti ako Real ode na 10+ bodova prednosti :oops: :mrgreen:
Malo memorija zakazala, ha

Ali da osvježim, lani je Barca bila na +12 u odnosu na Real, na pola sezone - pa je opet u zadnjem kolu morala tražiti pobjedu za titulu ;-) svašta se izdešava u 38 kola
tek je 16 kolo, smiri doživljaje :nargila:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50779 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

LSD wrote:
Tomahawk11 wrote:Cuj ne zanima me....sto me ne bi zanimala :?
Real, Primera, najveci rival....na sta ce iduci Clasico liciti ako Real ode na 10+ bodova prednosti :oops: :mrgreen:
Malo memorija zakazala, ha

Ali da osvježim, lani je Barca bila na +12 u odnosu na Real, na pola sezone - pa je opet u zadnjem kolu morala tražiti pobjedu za titulu ;-) svašta se izdešava u 38 kola
tek je 16 kolo, smiri doživljaje :nargila:
Pa jeste, al bilo je otpisano, to sto se Real primakao pred kraj nista ne znaci, jasno je bilo kome ide titula.

Nisam ja nista dozivio, naravno da nije gotovo, samo upozoravam da se probudi Barcina eskadrila dok nije dobro zahladnilo 8-)
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50780 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Point. wrote:
skenderija04 wrote:Maestralna presica Lus Enriquea. :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Postavio je stvari na svoje mjesto,
Pricaj.
Izletio si sa informacijom. Sad objasni kako si to vidio. Popzuri, nema izgovora tipa pukla konekcija, nestalo struje :D :D :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50781 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Ukratko ( u frci sam)

- Nema plakanja oko sudija
- Stao je uz igrace oko ove dodjele nagrada
-
User avatar
Point.
Posts: 33473
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#50782 Re: FC Barcelona

Post by Point. »

LSD wrote::mrgreen: :lol:

Vidi ove dvije mahaluše :per: ...pa šta vas boli tuki za price Barcinog trenera :P ne zanima vas Barca, posebno Pointa starog hejtera casne Blaugrane :nargila:
Sto me nebi zanimala Barca, volim ja fudbal opcenito. :mrgreen: Zanima me sta je Enrique ispricao na presici, svi govore da je razvalio.

Viva España - nikad Catalunya!
User avatar
Point.
Posts: 33473
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#50783 Re: FC Barcelona

Post by Point. »

tufahija12345 wrote:
Point. wrote:
skenderija04 wrote:Maestralna presica Lus Enriquea. :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Postavio je stvari na svoje mjesto,
Pricaj.
Izletio si sa informacijom. Sad objasni kako si to vidio. Popzuri, nema izgovora tipa pukla konekcija, nestalo struje :D :D :D
Hm......njigga whaaat? :?
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#50784 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Point. wrote:
LSD wrote::mrgreen: :lol:

Vidi ove dvije mahaluše :per: ...pa šta vas boli tuki za price Barcinog trenera :P ne zanima vas Barca, posebno Pointa starog hejtera casne Blaugrane :nargila:
Sto me nebi zanimala Barca, volim ja fudbal opcenito. :mrgreen: Zanima me sta je Enrique ispricao na presici, svi govore da je razvalio.

Viva España - nikad Catalunya!
:shock: stidi se :mrgreen:

FC Barca je ponos Katalunje, ako te ko upita.

I samo da znaš da je grad Barcelona zapravo grad pobratim sa Sarajevom, prvi takav, još od 2000 godine.
Katalonci, ne španci, obnovili ekonomski fakultet u Sa, imaš tablu zahvale Barceloni na ekonomiju, obnovili naselje Mojmilo (u njihovu čast je sada tamo Trg Barcelone), pokojni Samaran prijatelj grada Sarajeva takođe iz Barcelone obnovio Zetru itd.

Samo ti furaj VivA Espana i tu Franco spiku...služba te prati :per:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#50785 Re: FC Barcelona

Post by AmiĐa_Idriz »

Kad već pričamo o Katalonskim ljudima, veliki su humanisti, pomogli mom članu porodice sa zdravstvenog aspekta puno puno tokom rata, tako da Katalonija od mene ima veliko 'štovanje :)
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#50786 Re: FC Barcelona

Post by Tito_i_Partija »

Point. wrote: Sto me nebi zanimala Barca, volim ja fudbal opcenito. :mrgreen: Zanima me sta je Enrique ispricao na presici, svi govore da je razvalio.

Viva España - nikad Catalunya!
Nadam se da se salis. Procitaj malo sta je Katalonija sve uradila za BiH, i to kad nam je najgore bilo.
User avatar
Point.
Posts: 33473
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#50787 Re: FC Barcelona

Post by Point. »

LSD wrote:
FC Barca je ponos Katalunje, ako te ko upita.

I samo da znaš da je grad Barcelona zapravo grad pobratim sa Sarajevom, prvi takav, još od 2000 godine.
Katalonci, ne španci, obnovili ekonomski fakultet u Sa, imaš tablu zahvale Barceloni na ekonomiju, obnovili naselje Mojmilo (u njihovu čast je sada tamo Trg Barcelone), pokojni Samaran prijatelj grada Sarajeva takođe iz Barcelone obnovio Zetru itd.

Samo ti furaj VivA Espana i tu Franco spiku...služba te prati :per:
A Espanyol? :mrgreen:
Ma nemam ti ja nista sa Sarajevom, tako da me to nista ne tangira. :mrgreen:
Nego sad ozbilje, citam da Rakitic hoce da fura u City i da je u nemilosti Enrikea. Sta se tu desilo, bio je standardan?
User avatar
Point.
Posts: 33473
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#50788 Re: FC Barcelona

Post by Point. »

Tito_i_Partija wrote:
Point. wrote: Sto me nebi zanimala Barca, volim ja fudbal opcenito. :mrgreen: Zanima me sta je Enrique ispricao na presici, svi govore da je razvalio.

Viva España - nikad Catalunya!
Nadam se da se salis. Procitaj malo sta je Katalonija sve uradila za BiH, i to kad nam je najgore bilo.
Ma zajebavam se. Znam ja za katalonce i njihovu velikodusnost. :bih:
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50789 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Sa stranice General poslije bitke, dio analize:

Utisak je da promene Enriquea uvek donesu boljitak u igri Barce, međutim, takođe je utisak i da se one dešavaju prekasno u toku utakmice. Ukoliko bi ih ranije implementirao, verovatno bi i rezultat bio bolji, a obzirom na trenutnu situaciju u prvenstvu, ovakve promene će mu biti neophodne.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50790 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Cillessen; Sergi Roberto, Piqué, Umtiti, Alba; Sergio Busquets, Rafinha, Iniesta; Messi, Suárez y Neymar
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50791 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

ofsajd :D :D
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50792 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Uf kakav ofsajd :run:
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#50793 Re: FC Barcelona

Post by bordo gandalf »

Ima li neki link??
User avatar
R9..
Posts: 1973
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#50794 Re: FC Barcelona

Post by R9.. »

bordo gandalf wrote:Ima li neki link??
probaj ovo...ace
[url]acestream://c7cb44ddfe40d96503169f87c3619235dad63105[/url]
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#50795 Re: FC Barcelona

Post by bordo gandalf »

Hvala
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#50796 Re: FC Barcelona

Post by Muhamed Đakmić »

Point. wrote:
LSD wrote:
FC Barca je ponos Katalunje, ako te ko upita.

I samo da znaš da je grad Barcelona zapravo grad pobratim sa Sarajevom, prvi takav, još od 2000 godine.
Katalonci, ne španci, obnovili ekonomski fakultet u Sa, imaš tablu zahvale Barceloni na ekonomiju, obnovili naselje Mojmilo (u njihovu čast je sada tamo Trg Barcelone), pokojni Samaran prijatelj grada Sarajeva takođe iz Barcelone obnovio Zetru itd.

Samo ti furaj VivA Espana i tu Franco spiku...služba te prati :per:
A Espanyol? :mrgreen:
Ma nemam ti ja nista sa Sarajevom, tako da me to nista ne tangira. :mrgreen:
Nego sad ozbilje, citam da Rakitic hoce da fura u City i da je u nemilosti Enrikea. Sta se tu desilo, bio je standardan?
Ne bih da vodim temu u pogrešnom smjeru, ali Espanyolu samo ime sve govori. Bez da ne daj Bože povlačim paralele između Katalonije i Republike Srpske u širem smislu, Espanyol bi bio nešto kao FK Bošnjak iz Banja Luke npr :D
omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#50797 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

kilavo sve ovo, kilavo
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#50798 Re: FC Barcelona

Post by sumirprimus »

jebiga ne ide..nije ovo ni do sudija ni do kog...
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#50799 Re: FC Barcelona

Post by Mustang1 »

Jel idu produzetci ovako ili?
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#50800 Re: FC Barcelona

Post by sumirprimus »

ne.idu produzeci.
nema t ba... cccc
Post Reply