Vidi ove dvije mahaluše
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#50776 Re: FC Barcelona
Vidi ove dvije mahaluše
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50777 Re: FC Barcelona
Cuj ne zanima me....sto me ne bi zanimala
Real, Primera, najveci rival....na sta ce iduci Clasico liciti ako Real ode na 10+ bodova prednosti

Real, Primera, najveci rival....na sta ce iduci Clasico liciti ako Real ode na 10+ bodova prednosti
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#50778 Re: FC Barcelona
Malo memorija zakazala, haTomahawk11 wrote:Cuj ne zanima me....sto me ne bi zanimala![]()
Real, Primera, najveci rival....na sta ce iduci Clasico liciti ako Real ode na 10+ bodova prednosti![]()
Ali da osvježim, lani je Barca bila na +12 u odnosu na Real, na pola sezone - pa je opet u zadnjem kolu morala tražiti pobjedu za titulu
tek je 16 kolo, smiri doživljaje
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50779 Re: FC Barcelona
Pa jeste, al bilo je otpisano, to sto se Real primakao pred kraj nista ne znaci, jasno je bilo kome ide titula.LSD wrote:Malo memorija zakazala, haTomahawk11 wrote:Cuj ne zanima me....sto me ne bi zanimala![]()
Real, Primera, najveci rival....na sta ce iduci Clasico liciti ako Real ode na 10+ bodova prednosti![]()
Ali da osvježim, lani je Barca bila na +12 u odnosu na Real, na pola sezone - pa je opet u zadnjem kolu morala tražiti pobjedu za titulusvašta se izdešava u 38 kola
tek je 16 kolo, smiri doživljaje
Nisam ja nista dozivio, naravno da nije gotovo, samo upozoravam da se probudi Barcina eskadrila dok nije dobro zahladnilo
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50780 Re: FC Barcelona
Izletio si sa informacijom. Sad objasni kako si to vidio. Popzuri, nema izgovora tipa pukla konekcija, nestalo strujePoint. wrote:Pricaj.skenderija04 wrote:Maestralna presica Lus Enriquea.![]()
![]()
![]()
Postavio je stvari na svoje mjesto,
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50781 Re: FC Barcelona
Ukratko ( u frci sam)
- Nema plakanja oko sudija
- Stao je uz igrace oko ove dodjele nagrada
-
- Nema plakanja oko sudija
- Stao je uz igrace oko ove dodjele nagrada
-
- Point.
- Posts: 33473
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#50782 Re: FC Barcelona
Sto me nebi zanimala Barca, volim ja fudbal opcenito.LSD wrote:![]()
![]()
Vidi ove dvije mahaluše...pa šta vas boli tuki za price Barcinog trenera
ne zanima vas Barca, posebno Pointa starog hejtera casne Blaugrane
Viva España - nikad Catalunya!
- Point.
- Posts: 33473
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#50783 Re: FC Barcelona
Hm......njigga whaaat?tufahija12345 wrote:Izletio si sa informacijom. Sad objasni kako si to vidio. Popzuri, nema izgovora tipa pukla konekcija, nestalo strujePoint. wrote:Pricaj.skenderija04 wrote:Maestralna presica Lus Enriquea.![]()
![]()
![]()
Postavio je stvari na svoje mjesto,![]()
![]()
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#50784 Re: FC Barcelona
Point. wrote:Sto me nebi zanimala Barca, volim ja fudbal opcenito.LSD wrote:![]()
![]()
Vidi ove dvije mahaluše...pa šta vas boli tuki za price Barcinog trenera
ne zanima vas Barca, posebno Pointa starog hejtera casne Blaugrane
Zanima me sta je Enrique ispricao na presici, svi govore da je razvalio.
Viva España - nikad Catalunya!
FC Barca je ponos Katalunje, ako te ko upita.
I samo da znaš da je grad Barcelona zapravo grad pobratim sa Sarajevom, prvi takav, još od 2000 godine.
Katalonci, ne španci, obnovili ekonomski fakultet u Sa, imaš tablu zahvale Barceloni na ekonomiju, obnovili naselje Mojmilo (u njihovu čast je sada tamo Trg Barcelone), pokojni Samaran prijatelj grada Sarajeva takođe iz Barcelone obnovio Zetru itd.
Samo ti furaj VivA Espana i tu Franco spiku...služba te prati
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50785 Re: FC Barcelona
Kad već pričamo o Katalonskim ljudima, veliki su humanisti, pomogli mom članu porodice sa zdravstvenog aspekta puno puno tokom rata, tako da Katalonija od mene ima veliko 'štovanje 
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#50786 Re: FC Barcelona
Nadam se da se salis. Procitaj malo sta je Katalonija sve uradila za BiH, i to kad nam je najgore bilo.Point. wrote: Sto me nebi zanimala Barca, volim ja fudbal opcenito.Zanima me sta je Enrique ispricao na presici, svi govore da je razvalio.
Viva España - nikad Catalunya!
- Point.
- Posts: 33473
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#50787 Re: FC Barcelona
A Espanyol?LSD wrote:
FC Barca je ponos Katalunje, ako te ko upita.
I samo da znaš da je grad Barcelona zapravo grad pobratim sa Sarajevom, prvi takav, još od 2000 godine.
Katalonci, ne španci, obnovili ekonomski fakultet u Sa, imaš tablu zahvale Barceloni na ekonomiju, obnovili naselje Mojmilo (u njihovu čast je sada tamo Trg Barcelone), pokojni Samaran prijatelj grada Sarajeva takođe iz Barcelone obnovio Zetru itd.
Samo ti furaj VivA Espana i tu Franco spiku...služba te prati
Ma nemam ti ja nista sa Sarajevom, tako da me to nista ne tangira.
Nego sad ozbilje, citam da Rakitic hoce da fura u City i da je u nemilosti Enrikea. Sta se tu desilo, bio je standardan?
- Point.
- Posts: 33473
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#50788 Re: FC Barcelona
Ma zajebavam se. Znam ja za katalonce i njihovu velikodusnost.Tito_i_Partija wrote:Nadam se da se salis. Procitaj malo sta je Katalonija sve uradila za BiH, i to kad nam je najgore bilo.Point. wrote: Sto me nebi zanimala Barca, volim ja fudbal opcenito.Zanima me sta je Enrique ispricao na presici, svi govore da je razvalio.
Viva España - nikad Catalunya!
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50789 Re: FC Barcelona
Sa stranice General poslije bitke, dio analize:
Utisak je da promene Enriquea uvek donesu boljitak u igri Barce, međutim, takođe je utisak i da se one dešavaju prekasno u toku utakmice. Ukoliko bi ih ranije implementirao, verovatno bi i rezultat bio bolji, a obzirom na trenutnu situaciju u prvenstvu, ovakve promene će mu biti neophodne.
Utisak je da promene Enriquea uvek donesu boljitak u igri Barce, međutim, takođe je utisak i da se one dešavaju prekasno u toku utakmice. Ukoliko bi ih ranije implementirao, verovatno bi i rezultat bio bolji, a obzirom na trenutnu situaciju u prvenstvu, ovakve promene će mu biti neophodne.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50790 Re: FC Barcelona
Cillessen; Sergi Roberto, Piqué, Umtiti, Alba; Sergio Busquets, Rafinha, Iniesta; Messi, Suárez y Neymar
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#50793 Re: FC Barcelona
Ima li neki link??
- R9..
- Posts: 1973
- Joined: 03/06/2009 08:35
- Location: Soda
#50794 Re: FC Barcelona
probaj ovo...acebordo gandalf wrote:Ima li neki link??
[url]acestream://c7cb44ddfe40d96503169f87c3619235dad63105[/url]
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#50795 Re: FC Barcelona
Hvala
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#50796 Re: FC Barcelona
Ne bih da vodim temu u pogrešnom smjeru, ali Espanyolu samo ime sve govori. Bez da ne daj Bože povlačim paralele između Katalonije i Republike Srpske u širem smislu, Espanyol bi bio nešto kao FK Bošnjak iz Banja Luke nprPoint. wrote:A Espanyol?LSD wrote:
FC Barca je ponos Katalunje, ako te ko upita.
I samo da znaš da je grad Barcelona zapravo grad pobratim sa Sarajevom, prvi takav, još od 2000 godine.
Katalonci, ne španci, obnovili ekonomski fakultet u Sa, imaš tablu zahvale Barceloni na ekonomiju, obnovili naselje Mojmilo (u njihovu čast je sada tamo Trg Barcelone), pokojni Samaran prijatelj grada Sarajeva takođe iz Barcelone obnovio Zetru itd.
Samo ti furaj VivA Espana i tu Franco spiku...služba te prati![]()
Ma nemam ti ja nista sa Sarajevom, tako da me to nista ne tangira.![]()
Nego sad ozbilje, citam da Rakitic hoce da fura u City i da je u nemilosti Enrikea. Sta se tu desilo, bio je standardan?
-
omar little
- Posts: 17377
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50797 Re: FC Barcelona
kilavo sve ovo, kilavo
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#50798 Re: FC Barcelona
jebiga ne ide..nije ovo ni do sudija ni do kog...
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#50799 Re: FC Barcelona
Jel idu produzetci ovako ili?
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#50800 Re: FC Barcelona
ne.idu produzeci.
nema t ba... cccc
nema t ba... cccc
