Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10259
Joined: 12/10/2014 01:12

#50751 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by skupljac_zeljeza »

ILVIIR wrote: nadam se da je ovo neka sala :shock:
Nije šala.

http://www.rtvbn.com/3821609/banjalucan ... ili-sljive
mekaba
Posts: 1089
Joined: 19/11/2009 15:17

#50752 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mekaba »

skupljac_zeljeza wrote:Dodik iznad Napoleona i Draže, tako se i treba.

Image
Na ovoj slici jedino ovaj prvi momak izgleda normalno ,ostalo sve retardi a uciteljicu bi i ja krehno za nevolju. Ovaj u duxu ko vostana figura :D
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#50753 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KB9 »

politicari rodili ko ludi :izet:
User avatar
Danguba
Posts: 15850
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#50754 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

skupljac_zeljeza wrote:
ILVIIR wrote: nadam se da je ovo neka sala :shock:
Nije šala.

http://www.rtvbn.com/3821609/banjalucan ... ili-sljive
:lol: :lol:
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#50755 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by jazzer »

Ovaj sto je prigrlio uciteljicu osjedio a jos skolu nije zavrsio :) . Al zato mu je i pripala ta cast da bude prvi do uciteljice :)
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#50756 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Innovation »

Maturanti Srednjoškolskog centra "Pale" pokazali su svoju humanost jer su sredstva u iznosu od oko 15.000 KM, namijenjena za kupovinu skupih toaleta i odijela, donirali djeci oboljeloj od leukemije.
http://www.klix.ba/vijesti/bih/umjesto- ... /160617024
:thumbup:
User avatar
čaika
Posts: 826
Joined: 05/04/2012 11:56
Location: Bakinci, downtown

#50757 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by čaika »

Veća grupa nerotkinja iz Srbije posjetila je prije par dana našeg Guardiana. Nevješto su se kamuflirale kao nekakav košarkaški tim, čak su i odigrale jednu utakmicu, ali svima je jasno da sa sportom nemaju veze i da su došle samo radi opodnje od strane Guardiana. Guardian ih je ljubazno primio, oplodio jednu po jednu, poklonio prikladnu odjeću za bebe i ispratio nazad u Srbiju. Oduševljenje ovih žena koje su izgubile svaku nadu, a zahvaljujući Guardianu ipak će postati majke, ne može se riječima izraziti. Zato je dežurni guardianski fotograf ovjekovječio ove srećne momente, da uspomena u srcima nerotkinja nikad ne izblijedi.

Image
NEROTKINJE PAŽLJIVO SLUŠAJU NAUČNO IZLAGANJE GUARDIANA O PROCESU OPLODNJE


Image
VESELJE I UZBUĐENJE NA LICIMA NEROTKINJA KOJE ZNAJU DA ĆE UBRZO BITI OPLOĐENE OD STRANE GUARDIANA

Image
GUARDIAN POKLANJA ODJEĆU ZA BEBU PRVOOPLOĐENOJ NEROTKINJI: BEBA ĆE BITI GIGANTSKIH DIMENZIJA OD ROĐENJA

Image
I GUARDIAN JE VESEO: NOVI REZIDENTNI DRŽAVLJANIN ŠUMSKE SA NADMOĆNIM GENETSKIM PREDISPOZICIJAMA SAMO ŠTO NIJE ROĐEN

Image
GRUPNI PORTRET POSLIJE SESIJE OPLODNJE:NEROTKINJE NASMIJANE I RASPOLOŽENE, GUARDIANA POLAKO HVATA UMOR
User avatar
parappa
Posts: 3706
Joined: 02/09/2014 21:43
Grijem se na: struju
Vozim: Lotus Esprit TurboSE

#50758 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by parappa »

cuj hvata ga umor???
da nisi mozda malo federalni dnevnik gledao pa te prenijelo?

edit: dali neko zna zasto ove prve dvije drze ruzu u rukama?
Qoom
Posts: 1690
Joined: 17/10/2012 12:36

#50759 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Qoom »

Ja kol'ka je ovoj ruka, k'o da je cijeli život kanistere po 50l nosila.

Image
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#50760 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by quarterback »

Qoom wrote:Ja kol'ka je ovoj ruka, k'o da je cijeli život kanistere po 50l nosila.

Image
haha nije bolan, to je ruka od ove do nje :D
User avatar
argyle
Posts: 1911
Joined: 17/10/2010 09:56
Location: Džamahirija Bosna

#50761 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by argyle »

ŠUMANUTI ZAHTJEVI IZ RS-a: Traže od ministra Šarovića da zabrani izvoz mesa preko Tuzlanskog aerodroma!!!

Ministar saobraćaja i veza Vlade RS Neđo Trninić izjavio je prije nekoliko dana da aerodrom Banjaluka trpi veliku štetu zbog toga što se odnedavno svježe meso za izvoz u Tursku transportuje i sa tuzlanskog aerodroma.

Image

On je rekao da će o tome razgovarati sa turskim partnerima i da će pokušati osporiti takvu odluku, tim prije što, kako tvrdi, ni tuzlanski ni mostarski aerodrom ne ispunjavaju osnovne uslove za izvoz mesa!

Prvi kargo avion natovaren junetinom iz bijeljinskog „Mesoprodukta“ poletio je 2. juna sa piste tuzlanskog aerodroma, i to je bio razlog da se podigne uzbuna u RS-u i da se pokrene nova medijsko-politička kampanja protiv državnog ministra Mirka Šarovića, od koga se gotovo eksplicitno traži da zaustavi izvoz mesa u Tursku preko Tuzlanskog aerodroma i osigura nastavak ranijeg monopola koji je u tom poslu imao Banjalučki aerodorom!

Od kraja 2014. pa do kraja prošle godine, koliko su trajali kargo letovi iz Banjaluke, prevezeno je oko 5,5 hiljada tona rashlađenog junećeg mesa za Tursku. S obzirom da pritom nije bilo nijednog propusta, u Ministarstvu RS –a smatraju logičnim da banjalučki aerodrom dobije podršku da i dalje obavlja taj posao.

To bi onda značilo da naprimjer farmeri iz Bijeljine ne koriste usluge Tuzlanskog aerodoma koji im je pred nosom, nego da meso u hladnjačama voze 200 kilometara do Banjalučkog aerodroma.

Dodikov ministar Trninić ne vidi da bi takva odluka najviše pogodila farmere iz Semberije, odnosno istočnog dijela RS-a, jer bi zbog viših troškova transporta bili manje konkurentni i čak bi mogli potpuno ispasti iz posla s izvozom mesa.

Suprotno sumanutim zahtjevima kratkovidog ministra Trninića, država je dužna svim farmerima osigurati fer tržišne uslove, a to znači da svi farmeri uključeni u ovaj biznis moraju imati približno jednake troškove transporta. To se mora osigurati po svaku cijenu, čak i po cijenu da se iz federalnog budžeta izdvoji novac potreban za nabavku odgovarajuće opreme na Tuzlanskom i Mostarskom aerodromu. Cijeli projekat Izvoza mesa u Tursku zamišljen je kao podrška razvoju primarne proizvodnje mesa u BiH, pri čemu su zarade aerodroma u toj priči u drugom planu jer u cijelom biznisu ukupni troškovi transpeorta sudjelju s tek 10-tak posto.

Odluka da se meso u Tursku izvozi sa četriri aerodroma (Banja Luka, Tuzla, Sarajevo, Mostar) dovodi sve farmere u približno jednaku poziciju.

Ministar Mirko Šarović pojasnio je da Vijeće ministara BiH ne može spriječiti neki aerodrom da se uključi u posao s izvozom mesa ako ispunjava potrebne uslove.

"Naša je obaveza da zajedno sa turskim vlastima i nadležnim institucijama kontrolišemo i nadziremo ovaj važan posao, uključujući i institucije iz entiteta i kantona u BiH, u prvom redu veterinarske i inspekcijske organe i službe. Sve ostalo je komercijalni posao onog ko je pobijedio na tenderu i onih koji sklapaju ugovore sa jednom od turskih kargo avio-kompanija", rekao je Šarović.

On kaže da o tome ne odlučuje nijedna institucija u BiH, nego turska strana koja odlučuje kada će i s kim ugovoriti posao za transport navedene količine rashlađenog i smrznutog mesa i njena je obaveza da o tome obavijesti BiH.

Šarović je dodao da nadležne institucije BiH moraju da budu obaviještene o mjestu i vremenu izvoza mesa u Tursku, a posebno Kancelarija za veterinarstvo BiH koja sprovodi inspekcijski nadzor, bez čega nema dozvole za izvoz ni sa jednog međunarodnog aerodroma u BiH.

A.M.
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/333 ... droma.html

User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#50762 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

Image

Joj šlivo,prokleta bila,
od popisa poštena šumnjaka
ti si udaljila.

Napala te suša,led i biljne vaši,
tolike se poturice popisaše,
a gdje su bili naši?

Šljivo izdajice,šljivo poturice!!!
daboga da se osušila i sva se savila,
ma kad bi se brlja od govana pravila!


Image
krater
Posts: 6991
Joined: 27/09/2012 07:00

#50763 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by krater »

prljavi Hare wrote:Image

Joj šlivo,prokleta bila,
od popisa poštena šumnjaka
ti si udaljila.

Napala te suša,led i biljne vaši,
tolike se poturice popisaše,
a gdje su bili naši?

Šljivo izdajice,šljivo poturice!!!
daboga da se osušila i sva se savila,
ma kad bi se brlja od govana pravila!



Image
:lol: :lol: :lol:
User avatar
ILVIIR
Posts: 1347
Joined: 23/01/2014 21:13

#50764 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by ILVIIR »

prljavi Hare wrote:Image

Joj šlivo,prokleta bila,
od popisa poštena šumnjaka
ti si udaljila.

Napala te suša,led i biljne vaši,
tolike se poturice popisaše,
a gdje su bili naši?

Šljivo izdajice,šljivo poturice!!!
daboga da se osušila i sva se savila,
ma kad bi se brlja od govana pravila!


Image
pa ti totalno otkacen.. :lol:
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#50765 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KB9 »

sljivo poturice :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18744
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#50766 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by problemnatravunu »

Šljiviko čemeriko
User avatar
Danguba
Posts: 15850
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#50767 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

Dajte ba popustite malo preCednika.

Dva predsjednika vidio u dva dana. Cova je u transu. Ne moze sebi doci do kraja godine. :)
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10259
Joined: 12/10/2014 01:12

#50768 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by skupljac_zeljeza »

Danguba wrote:Dajte ba popustite malo preCednika.
Ma ovi njemu zavidni ne popuštaju....
Ukupni budžet sva tri člana Predsjedništva BiH, Dragana Čovića, Mladena Ivanića i Bakira Izetbegovića, za oko 30 posto je manji od budžeta predsjednika Republike Srpske Milorada Dodika!

U 2015. godini, tri člana Predsjedništva BiH koštali su poreske obveznike BiH oko 7,5 miliona KM, dok je u isto vrijeme predsjednik RS Milorad Dodik sam potrošio 9,8 miliona KM!
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50769 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Bijednih 10 miliona....nije PreCjednik kriv sto su ovi na nivou tzv. BiH fukare :oops:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#50770 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

Tomahawk11 wrote:Bijednih 10 miliona....nije PreCjednik kriv sto su ovi na nivou tzv. BiH fukare :oops:
ccccc sta je 10 miliona za ovakog predcednika :) dajte mu 100
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50771 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

milijardi :oops: :mrgreen:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#50772 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

Tomahawk11 wrote:milijardi :oops: :mrgreen:
nego sta drugo :mrgreen:
User avatar
Danguba
Posts: 15850
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#50773 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

http://www.klix.ba/vijesti/bih/prodaja- ... /160621093

:-) :-)

pu, pu, puuu...neda mu se da klepi jos par milioncica... :izet: :D
sarajevo999999
Posts: 852
Joined: 28/02/2012 14:44

#50774 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by sarajevo999999 »

Šigziliona milijardi trilijona
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#50775 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by seln »

Cvetaj, republiko, s Miletom ( i kokardom) na celu...
BANJALUKA - Aerodrom Banjaluka je 16. juna, tokom manifestacije Centralnoevropske inicijative, kada je Banjaluka ugostila 19 stranih delegacija, zaradio 4.648 konvertibilnih maraka na osnovu usluga slijetanja tri aviona sa VIP tretmanom, rečeno nam je u Aerodromu Banjaluka. Dio delegacija sletio je u Banjaluku redovnim letom "Air Srbije" prethodnog dana, dok je dio, poput Sebastijana Kurca, austrijskog ministra spoljnih poslova, u Banjaluku došao iz Zagreba. Inače, 18 delegacija su zemlje članice CEI, dok je 19. delegaciju činio Johanes Han, evropski komesar za proširenje i susjedstvo. S obzirom na to da je naš aerodrom jedan od najslabije prometnih u regionu, zahvaljujući ovom međunarodnom događaju zabilježio je veći broj letova nego što je to uobičajeno jer preko njega jedina redovna linija je "Air Srbije" do Beograda. Podsjećamo, "Air Srbija" ljetnim redom letenja leti utorkom, srijedom, četvrtkom, subotom i nedjeljom. Na svu sreću, manifestacija je pala u dane kojim "Air Srbija" leti sa aerodroma, pa je dio delegacija u Banjaluku mogao doći redovnom linijom. Sanela Kasalović, portparol Aerodroma Banjaluka, rekla je da je u cijenu od 4.600 maraka tri VIP leta uključena usluga "HANDLING/LANDING/PASSENGERS". "Aerodromi RS, odnosno Aerodrom Banjaluka nije bio direktno uključen u organizaciju i aktivnosti povodom CEI sastanka u Banjaluci, osim u dijelu uobičajnih domaćinskih odnosa prema gostima koji imaju VIP karakter. Nije bilo specijalnih zahtjeva osim standardnih za tretman VIP putnika koji se nalaze u aerodromskom priručniku, odnosno dio su uobičajenih pocedura, u saradnji sa Jedinicom Granične policije brži prolazak kroz pasošku/carinsku kontrolu, korištenje VIP prostora, ponuđeni napici za osvježenje i slično", pojasnila je ona. Kako je istakla, iako se radi o nekoliko VIP letova, ne može se govoriti o značajnijem prihodu ili zaradi. "U svakom slučaju, možemo konstatovati da nisu konstatovane primjedbe na rad aerodromskog osoblja, a svaki prihod smatramo poslovno značajnim i zaslužuje našu punu pažnju", naglasila je ona. Prema podacima Direkcije za civilnu vazdušnu plovidbu BiH, banjalučki aerodrom je u prošloj godini imao 22.800 putnika, što čini dva odsto od ukupnog avionskog putničkog saobraćaja u BiH. Ispred Banjaluke su Aerodrom Mostar sa 76.000 putnika, Tuzla sa 260.000 putnika, dok je Sarajevo imalo 772.000 putnika. Kako smo nezvanično saznali, u Banjaluku su 16. juna došli avioni iz Beograda, Budimpešte i Luksemburga.
Locked