Nije šala.ILVIIR wrote: nadam se da je ovo neka sala
http://www.rtvbn.com/3821609/banjalucan ... ili-sljive
Nije šala.ILVIIR wrote: nadam se da je ovo neka sala
Na ovoj slici jedino ovaj prvi momak izgleda normalno ,ostalo sve retardi a uciteljicu bi i ja krehno za nevolju. Ovaj u duxu ko vostana figuraskupljac_zeljeza wrote:Dodik iznad Napoleona i Draže, tako se i treba.
skupljac_zeljeza wrote:Nije šala.ILVIIR wrote: nadam se da je ovo neka sala
http://www.rtvbn.com/3821609/banjalucan ... ili-sljive
http://www.klix.ba/vijesti/bih/umjesto- ... /160617024Maturanti Srednjoškolskog centra "Pale" pokazali su svoju humanost jer su sredstva u iznosu od oko 15.000 KM, namijenjena za kupovinu skupih toaleta i odijela, donirali djeci oboljeloj od leukemije.






haha nije bolan, to je ruka od ove do njeQoom wrote:Ja kol'ka je ovoj ruka, k'o da je cijeli život kanistere po 50l nosila.

prljavi Hare wrote:
Joj šlivo,prokleta bila,
od popisa poštena šumnjaka
ti si udaljila.
Napala te suša,led i biljne vaši,
tolike se poturice popisaše,
a gdje su bili naši?
Šljivo izdajice,šljivo poturice!!!
daboga da se osušila i sva se savila,
ma kad bi se brlja od govana pravila!
pa ti totalno otkacen..prljavi Hare wrote:
Joj šlivo,prokleta bila,
od popisa poštena šumnjaka
ti si udaljila.
Napala te suša,led i biljne vaši,
tolike se poturice popisaše,
a gdje su bili naši?
Šljivo izdajice,šljivo poturice!!!
daboga da se osušila i sva se savila,
ma kad bi se brlja od govana pravila!
Ma ovi njemu zavidni ne popuštaju....Danguba wrote:Dajte ba popustite malo preCednika.
Ukupni budžet sva tri člana Predsjedništva BiH, Dragana Čovića, Mladena Ivanića i Bakira Izetbegovića, za oko 30 posto je manji od budžeta predsjednika Republike Srpske Milorada Dodika!
U 2015. godini, tri člana Predsjedništva BiH koštali su poreske obveznike BiH oko 7,5 miliona KM, dok je u isto vrijeme predsjednik RS Milorad Dodik sam potrošio 9,8 miliona KM!
ccccc sta je 10 miliona za ovakog predcednikaTomahawk11 wrote:Bijednih 10 miliona....nije PreCjednik kriv sto su ovi na nivou tzv. BiH fukare
nego sta drugoTomahawk11 wrote:milijardi![]()
BANJALUKA - Aerodrom Banjaluka je 16. juna, tokom manifestacije Centralnoevropske inicijative, kada je Banjaluka ugostila 19 stranih delegacija, zaradio 4.648 konvertibilnih maraka na osnovu usluga slijetanja tri aviona sa VIP tretmanom, rečeno nam je u Aerodromu Banjaluka. Dio delegacija sletio je u Banjaluku redovnim letom "Air Srbije" prethodnog dana, dok je dio, poput Sebastijana Kurca, austrijskog ministra spoljnih poslova, u Banjaluku došao iz Zagreba. Inače, 18 delegacija su zemlje članice CEI, dok je 19. delegaciju činio Johanes Han, evropski komesar za proširenje i susjedstvo. S obzirom na to da je naš aerodrom jedan od najslabije prometnih u regionu, zahvaljujući ovom međunarodnom događaju zabilježio je veći broj letova nego što je to uobičajeno jer preko njega jedina redovna linija je "Air Srbije" do Beograda. Podsjećamo, "Air Srbija" ljetnim redom letenja leti utorkom, srijedom, četvrtkom, subotom i nedjeljom. Na svu sreću, manifestacija je pala u dane kojim "Air Srbija" leti sa aerodroma, pa je dio delegacija u Banjaluku mogao doći redovnom linijom. Sanela Kasalović, portparol Aerodroma Banjaluka, rekla je da je u cijenu od 4.600 maraka tri VIP leta uključena usluga "HANDLING/LANDING/PASSENGERS". "Aerodromi RS, odnosno Aerodrom Banjaluka nije bio direktno uključen u organizaciju i aktivnosti povodom CEI sastanka u Banjaluci, osim u dijelu uobičajnih domaćinskih odnosa prema gostima koji imaju VIP karakter. Nije bilo specijalnih zahtjeva osim standardnih za tretman VIP putnika koji se nalaze u aerodromskom priručniku, odnosno dio su uobičajenih pocedura, u saradnji sa Jedinicom Granične policije brži prolazak kroz pasošku/carinsku kontrolu, korištenje VIP prostora, ponuđeni napici za osvježenje i slično", pojasnila je ona. Kako je istakla, iako se radi o nekoliko VIP letova, ne može se govoriti o značajnijem prihodu ili zaradi. "U svakom slučaju, možemo konstatovati da nisu konstatovane primjedbe na rad aerodromskog osoblja, a svaki prihod smatramo poslovno značajnim i zaslužuje našu punu pažnju", naglasila je ona. Prema podacima Direkcije za civilnu vazdušnu plovidbu BiH, banjalučki aerodrom je u prošloj godini imao 22.800 putnika, što čini dva odsto od ukupnog avionskog putničkog saobraćaja u BiH. Ispred Banjaluke su Aerodrom Mostar sa 76.000 putnika, Tuzla sa 260.000 putnika, dok je Sarajevo imalo 772.000 putnika. Kako smo nezvanično saznali, u Banjaluku su 16. juna došli avioni iz Beograda, Budimpešte i Luksemburga.