Barça-Madrid (Los Clásicos)
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Distortion
- Posts: 3208
- Joined: 08/09/2007 19:56
#5076 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Nisam ni rekao za CR bilo sta, on i nema nekih defanzivnih zadataka tako da nema ni priliku kao ovi ostali. Pregledaj detaljno zadnje ove utakmice i vidjet ces koliko su nabrijani da udarajuci, koliko su udarali i sve je to rezultat nemoci. Jedno je igrati cvrsto i sportski a tako se moze protiv Barcelone a drugo je prgavo i nesportski...
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#5077 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
I would like to apologize if Messi has felt attacked, even though I've only tried to defend my team and my club. I give my body and my soul

btw. valencia levante 4:1
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#5078 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Meni je smiješno Ronalda isticati kao nesportski nastrojenog. Nije takav. Ali ima Real čitav kontigent takvih. Pepe nije normalan definitivno.
- Bosanski_kralj
- Posts: 10177
- Joined: 31/03/2007 00:07
#5079 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Zašto svi pored onako briljantne igre Pepea u mnogim utakmicama, posebno u fazi odbrane, sada gledate samo njegovu lošu stranu?
Pored toliko dobih njegovih poteza, vi ste se uhvatili ofih par faulova, koje između ostalih čine i mnogi drugi igrači.
P.S. Naravno, u ovom postu se koristim pisanjem u stilu Barcinih navijača kada pokušavaju opravdati ono što se opravdati ne može.
Pored toliko dobih njegovih poteza, vi ste se uhvatili ofih par faulova, koje između ostalih čine i mnogi drugi igrači.
P.S. Naravno, u ovom postu se koristim pisanjem u stilu Barcinih navijača kada pokušavaju opravdati ono što se opravdati ne može.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#5080 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
i to bas nasao simulirati na fabregasu. covjek dobio jedan crveni karton u cijeloj karijeriDistortion wrote:
Pepeu oskara za glumu sinoc
- BHF_Manijak
- Posts: 28525
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#5081 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Real ima krvnika i igraca sa poganim mentalitetom to je istina, ali ja ne znam sta je Mourinho uradio Ronaldu no taj momak se promjeno za 180 stpeni sto se tice padanja i glumatanja... I sad je on i arogantan i ufuran, vakav nakav, ali daleko daleko manje simulira nego li npr dok je u Unitedu igro! Ili je skonto da mu to vise ne prolazi kod sudija ili je doso pameti.
-
harisaga
- Posts: 335
- Joined: 17/03/2011 00:02
#5082 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Ronaldo se promijenio drama.Nije mi ni sad nesto previse drag,ali je ko igrac ekstra;D.Vrhunski sportista,igracina i karakter.a ovaj pepe preofiran XD.CUj nije im'o namjeru haha
- Abu FEED el-Castro
- Posts: 1655
- Joined: 19/04/2006 11:41
- Location: BH Teheran
#5083 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Ja bih volio da nisam ovo nikad pogledao.amal1 wrote:Pepe u elementu![]()
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52680
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#5084 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
505sCrtom wrote:![]()
I would like to apologize if Messi has felt attacked, even though I've only tried to defend my team and my club. I give my body and my soul, and I've never thought of a colleague of violating
"
kapetan prevrnutog kruzera
Schettino: Zapeo sam i slučajno upao u čamac za spašavanje
ne znaš ko je luđi
- Riddle
- Posts: 8503
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
- citadela
- Posts: 739
- Joined: 29/11/2011 01:56
#5086 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
- Riddle
- Posts: 8503
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#5087 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Ocito je da je prethodno jednom nogom zapeo za Messievu ruku i da ne bi izgubio ravnotezu, slucajno je nagazio drugom nogom. 
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#5088 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Riddle wrote:Ocito je da je prethodno jednom nogom zapeo za Messievu ruku i da ne bi izgubio ravnotezu, slucajno je nagazio drugom nogom.
podsjeti me hod na ono 'skolsko' mjerenje gola. 1, 2, 3 i po
-
Bušman
- Posts: 2146
- Joined: 08/04/2008 08:48
#5089 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Spanjolski savez nece reagovati protiv Pepea zbog gazenja Messia.
Bas se pitam sta se mora dogoditi pa da oni reaguju?
Bas se pitam sta se mora dogoditi pa da oni reaguju?
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#5090 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
gdje izvuce ovo?Bušman wrote:Spanjolski savez nece reagovati protiv Pepea zbog gazenja Messia.![]()
Bas se pitam sta se mora dogoditi pa da oni reaguju?
- citadela
- Posts: 739
- Joined: 29/11/2011 01:56
#5091 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Ma za njega vise nije nadlezan Savez. Trebaju prenijeti nadleznost Tuzilastvu.Bušman wrote:Spanjolski savez nece reagovati protiv Pepea zbog gazenja Messia.![]()
Bas se pitam sta se mora dogoditi pa da oni reaguju?
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#5093 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
nikad da dosadi


-
HARISF
- Posts: 75
- Joined: 12/06/2008 23:50
#5094 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
meni samo jedno nije jasno kako sudac dopusti ono gestikuliranje poslije svakog faula u engleskoj bi davno dobili crvene stvarno ciganski i smjesno ono samo ima u spanskoj rinaka ligi
- BHF_Manijak
- Posts: 28525
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#5095 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Spanski savez - picke! Kratko i jasno, ako ne puknu suspenziju od 9-10 utakmica, nule su! Ali gdje ce oni protiv jednog velikog Reala! 
- prljavi Hare
- Posts: 10559
- Joined: 28/02/2011 09:14
- Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi
#5096 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Nakon starta nad Messijem
Rooney: Pepe, koji idiot; Wilshere: Kakav bijednik!
Pepe je odlučio da Rooney-a i Wilshere-a nakon njihovih uvredljivih izjava o njegovoj stamenoj,požrtvovanoj i
nadasve fair-play igri,tuži Specijalnom tužilaštvu republike Crpcke!
Rooney: Pepe, koji idiot; Wilshere: Kakav bijednik!
Pepe je odlučio da Rooney-a i Wilshere-a nakon njihovih uvredljivih izjava o njegovoj stamenoj,požrtvovanoj i
nadasve fair-play igri,tuži Specijalnom tužilaštvu republike Crpcke!
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#5097 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Pa odmah sam vam govorio šta će se desiti... nema to veze sa Realom, oni su jednostavno takvi. Nije bilo kazne ni za Granadu kad je lik kišobranom pogodio sudiju, čak se utakmica nastavilaBHF_Manijak wrote:Spanski savez - picke! Kratko i jasno, ako ne puknu suspenziju od 9-10 utakmica, nule su! Ali gdje ce oni protiv jednog velikog Reala!
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#5098 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Najbolje da se napravi peticija forumasha sa-x da se Pepe kazni i da se sve uredno potpisano dostavi spanjolskom savezu.
A ko mi jos jednom spomene Rooneya
cuj on i fair play 
A ko mi jos jednom spomene Rooneya
-
Cafe Camargue
- Posts: 1048
- Joined: 25/09/2008 22:55
#5099 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Onaj prekršaj na Messiju, kad ga je s leđa puko po koljenu, je klasičan izraz nemoći i želje da ga povrijedi.ultima_palabra wrote:Carvalho nikad ne ide da povrijedi nekoga
Ono nije bilo obično saplitanje, već baš šut s leđa direkt u koljeno. Hvala Bogu pa je Messi bettttooonn
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#5100 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Au contraireCafe Camargue wrote:Onaj prekršaj na Messiju, kad ga je s leđa puko po koljenu, je klasičan izraz nemoći i želje da ga povrijedi.ultima_palabra wrote:Carvalho nikad ne ide da povrijedi nekoga
Ono nije bilo obično saplitanje, već baš šut s leđa direkt u koljeno. Hvala Bogu pa je Messi bettttooonn
Igrači koji su imali ružnih startova protiv Barce su Pepe, Ramos i Marcelo... Carvalho, Xabi, Lass i još poneki igraju oštro ali fer.


