Barça-Madrid (Los Clásicos)

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
Distortion
Posts: 3208
Joined: 08/09/2007 19:56

#5076 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Distortion »

Nisam ni rekao za CR bilo sta, on i nema nekih defanzivnih zadataka tako da nema ni priliku kao ovi ostali. Pregledaj detaljno zadnje ove utakmice i vidjet ces koliko su nabrijani da udarajuci, koliko su udarali i sve je to rezultat nemoci. Jedno je igrati cvrsto i sportski a tako se moze protiv Barcelone a drugo je prgavo i nesportski...
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#5077 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by 5 0 5 »

:lol:
I would like to apologize if Messi has felt attacked, even though I've only tried to defend my team and my club. I give my body and my soul :cry: , and I've never thought of a colleague of violating :-? "

Image

btw. valencia levante 4:1
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#5078 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Baudelaire »

Meni je smiješno Ronalda isticati kao nesportski nastrojenog. Nije takav. Ali ima Real čitav kontigent takvih. Pepe nije normalan definitivno.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10177
Joined: 31/03/2007 00:07

#5079 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Bosanski_kralj »

Zašto svi pored onako briljantne igre Pepea u mnogim utakmicama, posebno u fazi odbrane, sada gledate samo njegovu lošu stranu? :oops:
Pored toliko dobih njegovih poteza, vi ste se uhvatili ofih par faulova, koje između ostalih čine i mnogi drugi igrači.


P.S. Naravno, u ovom postu se koristim pisanjem u stilu Barcinih navijača kada pokušavaju opravdati ono što se opravdati ne može. ;-)
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#5080 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by 5 0 5 »

Distortion wrote:Image

Pepeu oskara za glumu sinoc :lol:
i to bas nasao simulirati na fabregasu. covjek dobio jedan crveni karton u cijeloj karijeri :lol:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28525
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#5081 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by BHF_Manijak »

Real ima krvnika i igraca sa poganim mentalitetom to je istina, ali ja ne znam sta je Mourinho uradio Ronaldu no taj momak se promjeno za 180 stpeni sto se tice padanja i glumatanja... I sad je on i arogantan i ufuran, vakav nakav, ali daleko daleko manje simulira nego li npr dok je u Unitedu igro! Ili je skonto da mu to vise ne prolazi kod sudija ili je doso pameti.
harisaga
Posts: 335
Joined: 17/03/2011 00:02

#5082 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by harisaga »

Ronaldo se promijenio drama.Nije mi ni sad nesto previse drag,ali je ko igrac ekstra;D.Vrhunski sportista,igracina i karakter.a ovaj pepe preofiran XD.CUj nije im'o namjeru haha
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#5083 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Abu FEED el-Castro »

amal1 wrote:Pepe u elementu :thumbup:

Ja bih volio da nisam ovo nikad pogledao.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52680
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#5084 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Chmoljo »

505sCrtom wrote: :lol:
I would like to apologize if Messi has felt attacked, even though I've only tried to defend my team and my club. I give my body and my soul :cry: , and I've never thought of a colleague of violating :-? "
:lol:

kapetan prevrnutog kruzera
Schettino: Zapeo sam i slučajno upao u čamac za spašavanje

:lol:

ne znaš ko je luđi :lol:
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#5085 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Riddle »

Image
User avatar
citadela
Posts: 739
Joined: 29/11/2011 01:56

#5086 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by citadela »

:lol: Iz treceg pokusaja je uspio nagaziti.
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#5087 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Riddle »

Ocito je da je prethodno jednom nogom zapeo za Messievu ruku i da ne bi izgubio ravnotezu, slucajno je nagazio drugom nogom. :lol:
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#5088 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by ascari »

Riddle wrote:Ocito je da je prethodno jednom nogom zapeo za Messievu ruku i da ne bi izgubio ravnotezu, slucajno je nagazio drugom nogom. :lol:
:lol:
podsjeti me hod na ono 'skolsko' mjerenje gola. 1, 2, 3 i po :lol:
Bušman
Posts: 2146
Joined: 08/04/2008 08:48

#5089 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Bušman »

Spanjolski savez nece reagovati protiv Pepea zbog gazenja Messia. :-)

Bas se pitam sta se mora dogoditi pa da oni reaguju?
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#5090 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by ascari »

Bušman wrote:Spanjolski savez nece reagovati protiv Pepea zbog gazenja Messia. :-)

Bas se pitam sta se mora dogoditi pa da oni reaguju?
gdje izvuce ovo?
User avatar
citadela
Posts: 739
Joined: 29/11/2011 01:56

#5091 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by citadela »

Bušman wrote:Spanjolski savez nece reagovati protiv Pepea zbog gazenja Messia. :-)

Bas se pitam sta se mora dogoditi pa da oni reaguju?
Ma za njega vise nije nadlezan Savez. Trebaju prenijeti nadleznost Tuzilastvu.
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#5092 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by just principe »

:(
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#5093 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by ascari »

nikad da dosadi :lol:
Image
HARISF
Posts: 75
Joined: 12/06/2008 23:50

#5094 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by HARISF »

meni samo jedno nije jasno kako sudac dopusti ono gestikuliranje poslije svakog faula u engleskoj bi davno dobili crvene stvarno ciganski i smjesno ono samo ima u spanskoj rinaka ligi
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28525
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#5095 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by BHF_Manijak »

Spanski savez - picke! Kratko i jasno, ako ne puknu suspenziju od 9-10 utakmica, nule su! Ali gdje ce oni protiv jednog velikog Reala! :oops:
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#5096 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by prljavi Hare »

Nakon starta nad Messijem
Rooney: Pepe, koji idiot; Wilshere: Kakav bijednik!


Pepe je odlučio da Rooney-a i Wilshere-a nakon njihovih uvredljivih izjava o njegovoj stamenoj,požrtvovanoj i
nadasve fair-play igri,tuži Specijalnom tužilaštvu republike Crpcke! :oops:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#5097 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by ultima_palabra »

BHF_Manijak wrote:Spanski savez - picke! Kratko i jasno, ako ne puknu suspenziju od 9-10 utakmica, nule su! Ali gdje ce oni protiv jednog velikog Reala! :oops:
Pa odmah sam vam govorio šta će se desiti... nema to veze sa Realom, oni su jednostavno takvi. Nije bilo kazne ni za Granadu kad je lik kišobranom pogodio sudiju, čak se utakmica nastavila :-) Barca je onomad prošla bez kazne kad su letjele svinjske glave i boce Jack Danielsa :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5098 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Tomahawk11 »

Najbolje da se napravi peticija forumasha sa-x da se Pepe kazni i da se sve uredno potpisano dostavi spanjolskom savezu.
A ko mi jos jednom spomene Rooneya :oops: cuj on i fair play :lol:
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#5099 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Cafe Camargue »

ultima_palabra wrote:Carvalho nikad ne ide da povrijedi nekoga
Onaj prekršaj na Messiju, kad ga je s leđa puko po koljenu, je klasičan izraz nemoći i želje da ga povrijedi.
Ono nije bilo obično saplitanje, već baš šut s leđa direkt u koljeno. Hvala Bogu pa je Messi bettttooonn :)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#5100 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by ultima_palabra »

Cafe Camargue wrote:
ultima_palabra wrote:Carvalho nikad ne ide da povrijedi nekoga
Onaj prekršaj na Messiju, kad ga je s leđa puko po koljenu, je klasičan izraz nemoći i želje da ga povrijedi.
Ono nije bilo obično saplitanje, već baš šut s leđa direkt u koljeno. Hvala Bogu pa je Messi bettttooonn :)
Au contraire :D Carvalho je profesionalac u svakom smislu riječi... Messi ide prema golu, ovaj mora učiniti nešto da ga zaustavi a nema tu brzinu. Ako pogledaš snimak, vidi se da ga dotiče po koljenu onoliko koliko je dovoljno da ga zaustavi... možda je trebao biti crveni jer je spriječio gol šansu, ali nema govora o namjernom povrijeđivanju.

Igrači koji su imali ružnih startova protiv Barce su Pepe, Ramos i Marcelo... Carvalho, Xabi, Lass i još poneki igraju oštro ali fer.
Locked