Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#5076 Re: Gledate seriju - preporucite je
zavrsio BB, zavrsio Dexter, Suits na pauzi,...Scandal jednom sedmicno...pomagajte

-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#5077 Re: Gledate seriju - preporucite je
gledaj nedjeljom poslije kupanja, na federalnoj neka nova

- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
- ortodont
- Posts: 1958
- Joined: 02/02/2011 12:34
- Location: Sarajevo
#5079 Re: Gledate seriju - preporucite je
Zero hour, homeland..Not My Idea wrote:zavrsio BB, zavrsio Dexter, Suits na pauzi,...Scandal jednom sedmicno...pomagajte![]()
Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#5080 Re: Gledate seriju - preporucite je
koja,armine? u koliko se ti kupas?
ne mogu revenge, probala i ne ide..
ne mogu revenge, probala i ne ide..
sad cu zaguglat. hvalaortodont wrote: Zero hour, homeland..
-
sgunited
- Posts: 307
- Joined: 15/05/2011 02:10
- Location: Sarajevo
- Kal El
- Posts: 6291
- Joined: 07/04/2013 21:49
#5082 Re: Gledate seriju - preporucite je
Supernatural, Arrow?Not My Idea wrote:zavrsio BB, zavrsio Dexter, Suits na pauzi,...Scandal jednom sedmicno...pomagajte![]()
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#5083 Re: Gledate seriju - preporucite je
oko 8, još od vremena vize za budućnost i školskih danaNot My Idea wrote:koja,armine? u koliko se ti kupas?![]()
ne mogu revenge, probala i ne ide..
sad cu zaguglat. hvalaortodont wrote: Zero hour, homeland..
ma neka domaća, bože sačuvaj
ako gledaš Zero Hour, moš' komotno i Sleepy Hollow
- yoda82
- Posts: 1993
- Joined: 27/09/2013 09:53
- Location: Dagobah
#5084 Re: Gledate seriju - preporucite je
Not My Idea wrote:zavrsio BB, zavrsio Dexter, Suits na pauzi,...Scandal jednom sedmicno...pomagajte![]()
http://www.imdb.com/title/tt1586680/?ref_=ttep_ep_tt
Shameless (Extra serija)
http://www.imdb.com/title/tt2215797/?ref_=fn_al_tt_1
Zero Hour
(pregledao prvih pet epizoda i obećava)
http://www.imdb.com/title/tt2017109/?ref_=fn_al_tt_1
Banshee (prilično dobra)
http://www.imdb.com/title/tt0286486/?ref_=fn_al_tt_4
The Shield (malo starija policijska serija, ali meni jedna od najboljih u tom žanru)
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#5085 Re: Gledate seriju - preporucite je
Suitors, we have exciting news for you. #Suits has been renewed for a fourth season! SHARE the good news.
- Sanchez22
- Posts: 1254
- Joined: 23/08/2012 16:02
#5086 Re: Gledate seriju - preporucite je
Kako su mi Sons of anarchy i Walking dead poceli ici na zivce
Ipak ne odustajem
Ipak ne odustajem
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#5087 Re: Gledate seriju - preporucite je
Sanchez22 wrote:Kako su mi Sons of anarchy i Walking dead poceli ici na zivce![]()
Ipak ne odustajem
Ne znam za prvu jer ne gledam, mrtvaci i nisu toliko losi koliko je recimo AHS.
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#5088 Re: Gledate seriju - preporucite je
od mrtvaca sam odustao pocetkom druge sezone.
preporucujem breaking bad.
preporucujem breaking bad.
-
Murisno1
- Posts: 2040
- Joined: 06/10/2005 09:10
- Location: Sarajevo
#5089 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ima potencijala


- CoCoLoCo
- Posts: 1455
- Joined: 12/10/2012 14:29
- Location: Letim na mixeru...trazhim shtekdoznu :P
#5090 Re: Gledate seriju - preporucite je
pregledah u dahu prve dvije sezone american horor story, znaci ludilo 
- Kyuss
- Posts: 970
- Joined: 13/07/2007 14:17
-
Hell.is.here
- Posts: 3056
- Joined: 03/09/2013 07:52
#5092 Re: Gledate seriju - preporucite je
Suits , samo steta sto je do sad snimljeno samo 3 sezone i to ne citave 3 sezone, a nastavlja se u januaru snimanje 
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
- madFlava
- Posts: 2143
- Joined: 11/12/2009 13:41
#5093 Re: Gledate seriju - preporucite je
karanana wrote:od mrtvaca sam odustao pocetkom druge sezone.
preporucujem breaking bad.
najjaca definitivno !
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#5094 Re: Gledate seriju - preporucite je
http://www.imdb.com/title/tt2215797/?ref_=fn_al_tt_1
Zero Hour
Sinoć počeh s ovom serijom. Nije loša, al' tek jutros vidjeh da je otkazana. Šteta.
Zero Hour
Sinoć počeh s ovom serijom. Nije loša, al' tek jutros vidjeh da je otkazana. Šteta.
- Sanchez22
- Posts: 1254
- Joined: 23/08/2012 16:02
#5095 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jbt,uvijek otkazu koje ne treba
Evo ova naprimjer,tako dobro krenula
http://www.imdb.com/title/tt2172103/
Evo ova naprimjer,tako dobro krenula
http://www.imdb.com/title/tt2172103/
- Kal El
- Posts: 6291
- Joined: 07/04/2013 21:49
#5096 Re: Gledate seriju - preporucite je
Evo već pola godine možda i više nisam gledao drame,horror serije, sad se vraćam mom najdražem Supernatural-u
Stao sam bio kod s08e17, ima da se nadgledam epizoda, uh

Sent from my LT26i using Tapatalk 4
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#5097 Re: Gledate seriju - preporucite je
Dvije sezone dosta..irac300 wrote:http://www.imdb.com/title/tt2215797/?ref_=fn_al_tt_1
Zero Hour
Sinoć počeh s ovom serijom. Nije loša, al' tek jutros vidjeh da je otkazana. Šteta.
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#5098 Re: Gledate seriju - preporucite je
A zbog čega je otkazana Zero Hour zna li se?
-
Mutivoda
- Posts: 12506
- Joined: 03/10/2013 13:09
#5099 Re: Gledate seriju - preporucite je
Loša gledanostButmiran wrote:A zbog čega je otkazana Zero Hour zna li se?
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#5100 Re: Gledate seriju - preporucite je
Šteta, bio sam baš zagrijan i vokri mi bilo drama kad sam pregled'o.Mutivoda wrote:Loša gledanostButmiran wrote:A zbog čega je otkazana Zero Hour zna li se?

