
RUSIJA
-
Drvenija87
- Posts: 1027
- Joined: 13/08/2014 05:06
#5076 Re: RUSIJA
Rublja dostigla rekord u posljednjih 6 mjeseci,razina 72 naspram 1 eura.


- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#5077 Re: RUSIJA
perad
otkad nisam cuo tu rijec
-
Avetinho
- Posts: 7135
- Joined: 07/09/2012 21:22
- Location: Ja sam odavle
#5078 Re: RUSIJA
Ubi rublja.Drvenija87 wrote:Rublja dostigla rekord u posljednjih 6 mjeseci,razina 72 naspram 1 eura.
- japin_mutapi
- Posts: 11829
- Joined: 11/06/2011 19:00
- Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.
#5079 Re: RUSIJA
rusi će staviti veto na pad rublje i spasiti situaciju ... ili mogu staviti veto na spas rublje ako im odgovara propast rublje i tako se izvući iz sranja
- JohnnyS
- Posts: 17541
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#5083 Re: RUSIJA
Na današnji datum 1939. SSSR i nacistička Njemačka potpisali su savezništvo. Hoće li u Brest-Litovsku ponovno organizirati paradu?
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#5084 Re: RUSIJA
To nije je bio pakt o "savezništvu" nego o nenapadanju, kakvih se nagledala Evropa, prvo sa Britanijom a poslije sa Kraljevinom Jugoslavijom, npr. Razumijem ja naci-faši komplekse, oni bi da izjednače Valtera i Antu, ali kurac moj, ne ide, niti će ići dok se zemlja oko sunca kreće.
- JohnnyS
- Posts: 17541
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#5085 Re: RUSIJA
To bi imalo smisla da pakt o nenapadanju nije podrazumijevao napadanje i komadanje Poljske.
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#5086 Re: RUSIJA
Kako ih pucaju kompleksi, to je za psihopatologiju.
- Leons
- Posts: 1037
- Joined: 16/08/2013 23:52
#5088 Re: RUSIJA
Ne znam jel' već bilo na temi ali evo ruski BDP pao 4,6% prije desetak dana
http://www.bloomberg.com/news/articles/ ... -recession
Jbt, kad pogledaš kolika je to zemlja, svi ti resursi, 150 miliona ljudi tržište a dobar dio nema šta jesti dok im se despotu bogatstvo procjenjuje na 80 milijardi $ .. ko tri četiri bosne...
http://www.bloomberg.com/news/articles/ ... -recession
Jbt, kad pogledaš kolika je to zemlja, svi ti resursi, 150 miliona ljudi tržište a dobar dio nema šta jesti dok im se despotu bogatstvo procjenjuje na 80 milijardi $ .. ko tri četiri bosne...
- Đinajlu
- Posts: 460
- Joined: 24/05/2012 02:38
- Location: Marijan's left nut
#5089 Re: RUSIJA
Šta je fazon?5 0 5 wrote:
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#5090 Re: RUSIJA
covjek unistava strane proizvode zbog sankcija koje je rusija uvela na robu sa zapada. ali to je, po meni, samo karikatura u odnosu na rusku politiku unistavanja hrane.Đinajlu wrote: Šta je fazon?
http://www.wsj.com/articles/russia-mark ... 1438854776
https://www.stratfor.com/analysis/russi ... g-its-food
ma komedija od drzave.
-
flexibila
- Posts: 847
- Joined: 20/10/2013 03:05
#5091 Re: RUSIJA
haug ChelliChallenger__ wrote:To nije je bio pakt o "savezništvu" nego o nenapadanju, kakvih se nagledala Evropa, prvo sa Britanijom a poslije sa Kraljevinom Jugoslavijom, npr. Razumijem ja naci-faši komplekse, oni bi da izjednače Valtera i Antu, ali kurac moj, ne ide, niti će ići dok se zemlja oko sunca kreće.
nekima nije jasno da im nije jasno
-
Drvenija87
- Posts: 1027
- Joined: 13/08/2014 05:06
#5092 Re: RUSIJA
Kojeg Valtera? Nigdje ga nema u srpskim zemljama, a Draze svugdje..Challenger__ wrote:To nije je bio pakt o "savezništvu" nego o nenapadanju, kakvih se nagledala Evropa, prvo sa Britanijom a poslije sa Kraljevinom Jugoslavijom, npr. Razumijem ja naci-faši komplekse, oni bi da izjednače Valtera i Antu, ali kurac moj, ne ide, niti će ići dok se zemlja oko sunca kreće.
Pakt o podjeli interesnih sfera u neovisnim zemljama i agresivni vojni savez,to je po tebi nenapadanje.
Pa tko ih onda okupira?
Zanzibar ili?
- pici
- Posts: 46391
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#5093 Re: RUSIJA
jahhh cranja u kini... ode u qurac... spašavaj babuka liliputanko...ćek ćek ono strateški partmeri 

Hamerikanci ne smiju otvorit berze... EU 400 milijardi u minusu, odoH opljačkat bamku pa na haiti da doĆekam kijametski danPosljedice se osjete širom svijeta
Berze u Evropi osjetile su posljedice odmah nakon današnjeg otvorenja. Londonska i njemačka berza bodovno su pale za oko 2,6 posto, a 13 od 18 evrospkih berzi pale su u posljednjih sedam dana za više od 10 posto.
Dionice ruskog Gazproma pale su za sedam posto, a dionice Sberbanke za 7,4 posto. Ruska rublja pala je na najniži nivo u odnosu na dolar još od decembra 2014. godine, a cijene nafte na evropskom (43 dolara) i američkom (38 dolara) tržištu pale su zbog problema u Aziji na najniži nivo u posljednjih šest i po godina.
Južnoafrička valuta također je pala u odnosu na američki dolar, ali ovoga puta na najniži nivo u svojoj historiji. Također, indijska berza doživjela je najveći pad još od vremena globalne krize 2009. godine.
Last edited by pici on 24/08/2015 15:59, edited 1 time in total.
- pici
- Posts: 46391
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#5095 Re: RUSIJA
flexibila wrote:haug Chelli![]()
Đe si Fleksi.
- pici
- Posts: 46391
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
- pici
- Posts: 46391
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
- pici
- Posts: 46391
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
- KUZNETSOV
- Posts: 1078
- Joined: 04/07/2015 15:57
- Location: nosač aviona
#5100 Re: RUSIJA
Ljepotica, raketna krstarica Moskva






