Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4622
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#50726 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bh.tornjak »

japin_mutapi wrote:16 Činjenica o RS koje niste znali

1. U RS ne postoje računi za struju. Električna energija je besplatna za sve građane.
2. U RS ne postoji kamata na kredite. Sve banke u RS su u državnom vlasništvu i po zakonu se bankarski krediti za građane RS izdaju sa 0% kamate.

3. Imati kuću i dom se u RS smatra ljudskim pravom.
4. Svi mladenci u RS od države dobijaju 60.000 KM da kupe kuću i započnu zajednički život.

5. Obrazovanje i medicinska zaštita u RS su besplatni. Pre Dodika, svega 25% Republikosrpšćana je bilo pismeno. Danas je taj broj mnogo veći, čak 103%.
6. Ukoliko u RS želite da započnete poljoprivrednu proizvodnju, od države ćete dobiti: kuću, njivu, opremu, sjeme, stoku... I sve to besplatno. Da lakše započnete biznis.

7. Ukoliko građanin RS ne može da pronađe odgovarajuće medicinske i obrazovne usluge u svojoj zemlji, država ce mu platiti put u inostranstvo uz 2500 KM pomoći mjesečno za vrijeme trajanja odsustva.
8. Ukoliko građanin RS kupi novi automobil, država ce subvencionisati 50% cijene.

9. Cijena benzina u RS je 0,9 KM po litru.
10. RS je zemlja koja nikome ne duguje ništa. Njene devizne rezerve su 250 milijardi dolara.

11. Ukoliko građanin RS nakon što završi školu ne može da pronađe odgovarajuće zanimanje, država ce mu plaćati prosječnu platu za njegovu profesiju sve dok ne pronađe posao.
12. Dio suficita koju RS ostvari, uplacuje se na račun svakog stanovnika RS.

13. Majka koja rodi dijete, dobije od države pomoć od 15.000 KM, a dječiji dodatak iznosi 800 KM po djetetu.
14. 1 kg hljeba u RS košta 0.15 KM.

15. 45% građana RS ima diplomu fakulteta.
16. Dodik je sproveo najveći projekat razvoja ekonomije i privlačenja investicija na svijetu, za deset godina vlasti. Zato je RS najbolja zemlja u svemiru.
17. cinjenica je:
-Ako niste sposobni ili ne znate da oplodite svoju ljepsu polovicu tu je pecednik....besplatno ce vasa ljepsa polovina biti oplodjena od precednika licno
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4622
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#50727 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bh.tornjak »

Patriotska_Liga wrote:To je laž, muslimanska ujdurma. Gorivo je džaba za sve osim za Bakirove muslimane iz Teherana.

istina....cak svaki sumljak dobije 30 KM po rezervoaru koji naspe...doduse, samo ako sipa gorivorafinerije iz Srpskog Broda

za srpske vozace srpskih auta, srpsko gorivo srpske rafinerije iz srpskog broda...

srpskije ne moze biti da ga je*bes
User avatar
Danguba
Posts: 15848
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#50728 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

18. Podizanje kredita kako u IRB-u tako i u komercijalnim bankama ne znaci i vracanje istog.
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4622
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#50729 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bh.tornjak »

Danguba wrote:18. Podizanje kredita kako u IRB-u tako i u komercijalnim bankama ne znaci i vracanje istog.
sto u prevodu znaci.....mi vam nudimo veliki ili mali....vase je samo da ga povucete...
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#50730 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KB9 »

15. 45% građana RS ima diplomu fakulteta.

zato postavljate ovako nizak broj? zelite gradjane rs prikazat kao glupe pa ih ni pola nema diplomu?????
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50731 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Čelinac: Prijavio medvjeda policiji jer mu je polomio košnice :mrgreen:

uškarac inicijala M.B. (1937.) iz Banje Luke prijavio je jučer policiji da je prethodnog dana, oko 22 sata, u mjestu Lipovac kod Čelinca, u ograđeno dvorište njegovog posjeda ušao medvjed i počinio štetu na pčelinjim košnicama.

Na mjesto događaja izašli su policijski službenici Policijske stanice Čelinac, a o svemu je obaviješten općinski inspektor u Čelincu.
PreCjednice, reaguj!
Medvjed da se nadje i da se propisno kazni!
A postoji mogucnost da su u pitanju djihatlije prerusene u medvjeda....vidjecemo sa Dzevadom 8-) :mrgreen:
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#50732 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by GeeTnT »

Ne nadje li se medo, odma....Referendum!
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10259
Joined: 12/10/2014 01:12

#50733 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by skupljac_zeljeza »

Dodik iznad Napoleona i Draže, tako se i treba.

Image
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#50734 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

skupljac_zeljeza wrote:Dodik iznad Napoleona i Draže, tako se i treba.

Image
putin iznad... :mrgreen:
Ne kontam ovo staljinova slika i mahatme gandija ..... to ne pase nikako
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50735 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Sta imas kontati....babi se snilo sto joj je milo.
Inace, uvreda je ovo sto je PreCjednik ovako na cosku :oops:
User avatar
Danguba
Posts: 15848
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#50736 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

:sretan: :sretan:

preCednik nam donosi mapu puta... :ljulja:
Patriotska_Liga
Posts: 2220
Joined: 24/05/2015 22:12

#50737 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Patriotska_Liga »

Lincoln i Draža jedan do drugog?

Od dva brata djeca.
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 5157
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#50738 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by ¤ jelena ¤ »

skupljac_zeljeza wrote:Dodik iznad Napoleona i Draže, tako se i treba.

Image

ok, kome je smiješno slatko se ismijao, sve super,

al hajd sad, svega vam, recite mi da je ovo samo nekakav crnohumorni fotošop i (dobra) zajebancija... :(
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#50739 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by General War »

skupljac_zeljeza wrote:Dodik iznad Napoleona i Draže, tako se i treba.

Image
Koji je onaj celo gore na vrhu? odkuda to da preCednik nije na vrhu...vec negdje sa strane, opet neke podvale iz kuhinje teheransko esdeesovske. :-)
ovo je sigurno skola gdje se jos uci "Bosanski" :D
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#50740 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

mO k3 wrote:
skupljac_zeljeza wrote:Dodik iznad Napoleona i Draže, tako se i treba.

Image
putin iznad... :mrgreen:
Ne kontam ovo staljinova slika i mahatme gandija ..... to ne pase nikako
Ne paše muslimanima, Bošnjacima i američkoj ambasadi možda...
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#50741 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

Neki ponavljač obujmio nastavnicu, lepo, džentlmenski :mrgreen:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#50742 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by General War »

arzuhal wrote:
mO k3 wrote:
skupljac_zeljeza wrote:Dodik iznad Napoleona i Draže, tako se i treba.

Image
putin iznad... :mrgreen:
Ne kontam ovo staljinova slika i mahatme gandija ..... to ne pase nikako
Ne paše muslimanima, Bošnjacima i američkoj ambasadi možda...
Nemere...eno i messcini Obame na zidu...ju es embasi lajk dis! :D
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#50743 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

Nema Obame, ali ima Arčibald Linkoln...Čkaljina slika se odlijepila, između Dalaj lame i Tite bila...
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#50744 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by BHCluster »

skupljac_zeljeza wrote:Dodik iznad Napoleona i Draže, tako se i treba.

Image
Ma ja bi puko ovu plavusu, pa nek sve slike popadaju...
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10259
Joined: 12/10/2014 01:12

#50745 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by skupljac_zeljeza »

BHCluster wrote: Ma ja bi puko ovu plavusu, pa nek sve slike popadaju...
Meni ne daju mira one dvije praznine. Ko je to dvoje spalo?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#50746 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

BHCluster wrote:
skupljac_zeljeza wrote:Dodik iznad Napoleona i Draže, tako se i treba.

Image
Ma ja bi puko ovu plavusu, pa nek sve slike popadaju...
Vidi mu ruke na struku od plavuse
UterivacDugoga
Posts: 324
Joined: 13/06/2016 11:53

#50747 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by UterivacDugoga »

Dao bih ja plavki Mog Jonga...kineskog cara iz dinastije tvrdoglavih :lol:
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#50748 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by jao_situacije »

ko je između linkolna i napoleona

vidi li iko malu sliku iznad ovih

ove dvije što fale to su asad i franco ili možda mugabe i biya :-?
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10259
Joined: 12/10/2014 01:12

#50749 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by skupljac_zeljeza »

Zbog mučenice...nerezidentni...

Image
User avatar
ILVIIR
Posts: 1347
Joined: 23/01/2014 21:13

#50750 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by ILVIIR »

skupljac_zeljeza wrote:Zbog mučenice...nerezidentni...

Image
nadam se da je ovo neka sala :shock:
Locked