Cekaj, nije mu prvi put da prica. Je li dosad dobijao kazne?skenderija04 wrote:Pa on zna da je izvan zakona. Drzavni neprijatelj broj jedan, tako da sta god kaze ne iznenadjuje. Vidjecemo da li ce ga kazniti danasTomahawk11 wrote:Slozio bih se sa skenderom, rano je za razanj.
A Pique kad vec istjeruje pravdu, trebao je i sebe spomenuti
Je li dobio za kup?
Ako dosad nije, onda nema smisla ni sad da bude.
A trebao bi i savez, ako nista, malo pregledati snimke. Da vide o cemu je rijec.
Pa ako su sudije mrtva tacka spanskog fudbala, nesto da se uradi.
Ali, izgleda su po tom pitanju poput naseg saveza (citaj: boli ih neka stvar).
Jasno, moze se i ovo adresirati Perezu, mada cisto sumnjam da on ima veze s tim sto sudije naprave kamion greski tokom bilo koje utakmice u Primeri.
