Hame_ wrote:Uletiše prije SIPE i odnesoše dokumentaciju![]()
MUP Srpske ušao u Investiciono-razvojnu banku RS!
Upravo to a i pokrice za preCednika da je istraga uradjena.
Hame_ wrote:Uletiše prije SIPE i odnesoše dokumentaciju![]()
MUP Srpske ušao u Investiciono-razvojnu banku RS!
Pozivi na ubistvo čelnika opozicije
Savez za promjene pozvao je Policiju Republike Srpske da utvrdi ko je grafitima prijetio čelnicima Saveza za promjene.
Vijesti Republika Srpska
Četvrtak, 09.06.2016. | 22:56
U Prijedoru je jutros osvanuolo nekoliko uvrijedljivih grafita sadržaja: "Smrti izdajnicima. Ubiti (Dragana) Čavića, (Mladena) Bosića,
(Dušana) Berića, (Bransilava) Borenovića, (Mladena) Ivanića i (Milanka) Mihaljicu".
ja bih prije rekao da je ove grafite napisao neko iz saveza za poturcavanje rs-a da bi se lazno optuzili precednikovi branioci srpstva iz snsd-aprljavi Hare wrote:BUĐENJE NARODA!!!![]()
Pozivi na ubistvo čelnika opozicije
Savez za promjene pozvao je Policiju Republike Srpske da utvrdi ko je grafitima prijetio čelnicima Saveza za promjene.
Vijesti Republika Srpska
Četvrtak, 09.06.2016. | 22:56
U Prijedoru je jutros osvanuolo nekoliko uvrijedljivih grafita sadržaja: "Smrti izdajnicima. Ubiti (Dragana) Čavića, (Mladena) Bosića,
(Dušana) Berića, (Bransilava) Borenovića, (Mladena) Ivanića i (Milanka) Mihaljicu".
Narodu je dozlogrdilo od Bakirovih poturica iz tzv Saveza za prenos nadležnosti,ljudi su shvatili da se više ne može skrštenih ruku gledati
kako ove minder sluge razaraju slobodarsku šumsku po Bakirovim željama,odnosno po uputstvima iz "Islamske deklaracije" bez koje više
ni na spavanje ne idu.![]()
Njihove akcije same za sebe govore!Sad su napravili pobunu i dižu dio zavedenog naroda na noge samo zato jer će se neki bezvrijedni mali
rudnik prodati kćerki od Zombi Dede-Livnea...![]()
![]()
Zombi Dedo je toliko uradio za šumsku,da to ne treba ni pominjati,svako malo dijete zna koliko se taj kreposni starćić borio za slobodarsku
šumsku i sad kao neki zločin da njegova kćerka kupi nekakav rudnik....Pa kako nije stid i sram ove Bosnićeve poturice kojima iz usta još
vire busenovi teheranskog kadaifa natopljeni agdom!
Kako vidimo na ovim grafitima,narod je spontano odlučio da........ pobije ovu izdajničku bagru!!!![]()
STOP IZDAJI!!!
prljavi Hare wrote:BUĐENJE NARODA!!!![]()
Pozivi na ubistvo čelnika opozicije
Savez za promjene pozvao je Policiju Republike Srpske da utvrdi ko je grafitima prijetio čelnicima Saveza za promjene.
Vijesti Republika Srpska
Četvrtak, 09.06.2016. | 22:56
U Prijedoru je jutros osvanuolo nekoliko uvrijedljivih grafita sadržaja: "Smrti izdajnicima. Ubiti (Dragana) Čavića, (Mladena) Bosića,
(Dušana) Berića, (Bransilava) Borenovića, (Mladena) Ivanića i (Milanka) Mihaljicu".
Narodu je dozlogrdilo od Bakirovih poturica iz tzv Saveza za prenos nadležnosti,ljudi su shvatili da se više ne može skrštenih ruku gledati
kako ove minder sluge razaraju slobodarsku šumsku po Bakirovim željama,odnosno po uputstvima iz "Islamske deklaracije" bez koje više
ni na spavanje ne idu.![]()
Njihove akcije same za sebe govore!Sad su napravili pobunu i dižu dio zavedenog naroda na noge samo zato jer će se neki bezvrijedni mali
rudnik prodati kćerki od Zombi Dede-Livnea...![]()
![]()
Zombi Dedo je toliko uradio za šumsku,da to ne treba ni pominjati,svako malo dijete zna koliko se taj kreposni starćić borio za slobodarsku
šumsku i sad kao neki zločin da njegova kćerka kupi nekakav rudnik....Pa kako nije stid i sram ove Bosnićeve poturice kojima iz usta još
vire busenovi teheranskog kadaifa natopljeni agdom!
Kako vidimo na ovim grafitima,narod je spontano odlučio da........ pobije ovu izdajničku bagru!!!![]()
STOP IZDAJI!!!

kolko ja znam ćirilicu, a znam je pravo, ovde piše boJića a ne boSića.prljavi Hare wrote:BUĐENJE NARODA!!!![]()
Pozivi na ubistvo čelnika opozicije
Savez za promjene pozvao je Policiju Republike Srpske da utvrdi ko je grafitima prijetio čelnicima Saveza za promjene.
Vijesti Republika Srpska
Četvrtak, 09.06.2016. | 22:56
U Prijedoru je jutros osvanuolo nekoliko uvrijedljivih grafita sadržaja: "Smrti izdajnicima. Ubiti (Dragana) Čavića, (Mladena) Bosića,
(Dušana) Berića, (Bransilava) Borenovića, (Mladena) Ivanića i (Milanka) Mihaljicu".
Narodu je dozlogrdilo od Bakirovih poturica iz tzv Saveza za prenos nadležnosti,ljudi su shvatili da se više ne može skrštenih ruku gledati
kako ove minder sluge razaraju slobodarsku šumsku po Bakirovim željama,odnosno po uputstvima iz "Islamske deklaracije" bez koje više
ni na spavanje ne idu.![]()
Njihove akcije same za sebe govore!Sad su napravili pobunu i dižu dio zavedenog naroda na noge samo zato jer će se neki bezvrijedni mali
rudnik prodati kćerki od Zombi Dede-Livnea...![]()
![]()
Zombi Dedo je toliko uradio za šumsku,da to ne treba ni pominjati,svako malo dijete zna koliko se taj kreposni starćić borio za slobodarsku
šumsku i sad kao neki zločin da njegova kćerka kupi nekakav rudnik....Pa kako nije stid i sram ove Bosnićeve poturice kojima iz usta još
vire busenovi teheranskog kadaifa natopljeni agdom!
Kako vidimo na ovim grafitima,narod je spontano odlučio da........ pobije ovu izdajničku bagru!!!![]()
STOP IZDAJI!!!
Crknite dushmani!Predsjednik Dodik na dan održavanja ruskog prijema boravio u Istočnom Sarajevu, gdje je, dan ranije, pored ostalih aktivnosti, dobio i priznanje-povelju tamošnjeg javnog preduzeća Vodovod i kanalizacija za doprinos razvoju infrastrukture.
Nek se jebu ovi rusi.ŠTO, BRE, BRAĆO? Rusi ne vole Srbe
Najveći neprijatelji Rusije, smatraju obični Rusi, su SAD, Ukrajina i Turska, dok prijateljskim zemljama smatraju Belorusiju, Kazahstan i Kinu.
Međutim, Srbi se ne kotiraju kako bi želeli - njih na listi uopšte nema.
„Braća Rusi“ nas ne drže baš previsoko u svom srcu, ili bar ne toliko koliko bi dobar deo srpske javnosti želeo, pokazuje anketa sprovedena od 20. do 23. maja među 2.400 ljudi širom Rusije. Belorusija, Kazahstan i Kina su tri zemlje koje Rusi smatraju najvećim prijateljima.
U analizi Centra za istraživanje javnog mnjenja „Levada“, stoji da se Srbi i Srbija na prijateljskom delu liste kotiraju negde kao i Venecuelci - oko dvanaestog mesta.
BHCluster wrote:Jos jedno veliko priznanje za guardiana:Crknite dushmani!Predsjednik Dodik na dan održavanja ruskog prijema boravio u Istočnom Sarajevu, gdje je, dan ranije, pored ostalih aktivnosti, dobio i priznanje-povelju tamošnjeg javnog preduzeća Vodovod i kanalizacija za doprinos razvoju infrastrukture.
Uz prigodnu muzicku numeru: ''pustite vodu da govna odu''BHCluster wrote:Jos jedno veliko priznanje za guardiana:Crknite dushmani!Predsjednik Dodik na dan održavanja ruskog prijema boravio u Istočnom Sarajevu, gdje je, dan ranije, pored ostalih aktivnosti, dobio i priznanje-povelju tamošnjeg javnog preduzeća Vodovod i kanalizacija za doprinos razvoju infrastrukture.
Kroz cevovod ispod šaHtaTomahawk11 wrote:Uz prigodnu muzicku numeru: ''pustite vodu da govna odu''BHCluster wrote:Jos jedno veliko priznanje za guardiana:Crknite dushmani!Predsjednik Dodik na dan održavanja ruskog prijema boravio u Istočnom Sarajevu, gdje je, dan ranije, pored ostalih aktivnosti, dobio i priznanje-povelju tamošnjeg javnog preduzeća Vodovod i kanalizacija za doprinos razvoju infrastrukture.![]()
asker wrote:Precednik nije trebao produzivati zivot za 4 godine pojedinim clanovima i simpatizerima SIID-a (savez za izucavanje islamske deklaracije)..................vidi kako mu vraca bagra izdajnicka.
Prije sam ga ocekivao u Srbiji.glockov kolac wrote:Jesam li ja to dobro pročitao da je Mile dobacio samo do iStočnog Sarajeva na dan kada je Rusija slavila državni praznik u ambasadi u Sarajevu?! Što to nije bio na prijemu?!

Citiracu jednog komentatora:mO k3 wrote:Ponovo referendum
Uh! Eto sad ispade Federacija Svicarska za RS!Gradjani u Federaciji imaju stednju od 7,4 milijarde KM, a u RS 2 milijarde KM
Ma nije to to, isto je to sveTomahawk11 wrote:Ovi sa BHT-a opet podmecu!
Uh! Eto sad ispade Federacija Svicarska za RS!Gradjani u Federaciji imaju stednju od 7,4 milijarde KM, a u RS 2 milijarde KM![]()
Na stranu to, otkud narodu 2 milijardesve ce to PreCjednik oporezovati
nije odavnomO k3 wrote:Ponovo referendum
Pišem datum 11/06/2016Danguba wrote:nije odavnomO k3 wrote:Ponovo referendum![]()
a i svi pokusaji opstruiranja objave rezultata pali u vodu iako su se svi upregli...![]()
naravno da se iz rukava izvlaci jos jedan ali stari referendum.![]()
ho's dva, ho's dva![]()