Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
Danguba
Posts: 15864
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#50701 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

Hame_ wrote:Uletiše prije SIPE i odnesoše dokumentaciju :run:

MUP Srpske ušao u Investiciono-razvojnu banku RS!
:thumbup:

Upravo to a i pokrice za preCednika da je istraga uradjena. :izet: :D
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#50702 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

BUĐENJE NARODA!!! :mrgreen:

Pozivi na ubistvo čelnika opozicije

Savez za promjene pozvao je Policiju Republike Srpske da utvrdi ko je grafitima prijetio čelnicima Saveza za promjene.

Vijesti Republika Srpska

Četvrtak, 09.06.2016. | 22:56

U Prijedoru je jutros osvanuolo nekoliko uvrijedljivih grafita sadržaja: "Smrti izdajnicima. Ubiti (Dragana) Čavića, (Mladena) Bosića,
(Dušana) Berića, (Bransilava) Borenovića, (Mladena) Ivanića i (Milanka) Mihaljicu".

Image

Image




Narodu je dozlogrdilo od Bakirovih poturica iz tzv Saveza za prenos nadležnosti,ljudi su shvatili da se više ne može skrštenih ruku gledati
kako ove minder sluge razaraju slobodarsku šumsku po Bakirovim željama,odnosno po uputstvima iz "Islamske deklaracije" bez koje više
ni na spavanje ne idu. :mrgreen:

Njihove akcije same za sebe govore!Sad su napravili pobunu i dižu dio zavedenog naroda na noge samo zato jer će se neki bezvrijedni mali
rudnik prodati kćerki od Zombi Dede-Livnea... :? :-)
Zombi Dedo je toliko uradio za šumsku,da to ne treba ni pominjati,svako malo dijete zna koliko se taj kreposni starćić borio za slobodarsku
šumsku i sad kao neki zločin da njegova kćerka kupi nekakav rudnik.... :-) Pa kako nije stid i sram ove Bosnićeve poturice kojima iz usta još
vire busenovi teheranskog kadaifa natopljeni agdom! :oops:

Kako vidimo na ovim grafitima,narod je spontano odlučio da........ pobije ovu izdajničku bagru!!! :mrgreen:


STOP IZDAJI!!! :oops:
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#50703 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by hizo ramidovic »

prljavi Hare wrote:BUĐENJE NARODA!!! :mrgreen:

Pozivi na ubistvo čelnika opozicije

Savez za promjene pozvao je Policiju Republike Srpske da utvrdi ko je grafitima prijetio čelnicima Saveza za promjene.

Vijesti Republika Srpska

Četvrtak, 09.06.2016. | 22:56

U Prijedoru je jutros osvanuolo nekoliko uvrijedljivih grafita sadržaja: "Smrti izdajnicima. Ubiti (Dragana) Čavića, (Mladena) Bosića,
(Dušana) Berića, (Bransilava) Borenovića, (Mladena) Ivanića i (Milanka) Mihaljicu".

Image

Image




Narodu je dozlogrdilo od Bakirovih poturica iz tzv Saveza za prenos nadležnosti,ljudi su shvatili da se više ne može skrštenih ruku gledati
kako ove minder sluge razaraju slobodarsku šumsku po Bakirovim željama,odnosno po uputstvima iz "Islamske deklaracije" bez koje više
ni na spavanje ne idu. :mrgreen:

Njihove akcije same za sebe govore!Sad su napravili pobunu i dižu dio zavedenog naroda na noge samo zato jer će se neki bezvrijedni mali
rudnik prodati kćerki od Zombi Dede-Livnea... :? :-)
Zombi Dedo je toliko uradio za šumsku,da to ne treba ni pominjati,svako malo dijete zna koliko se taj kreposni starćić borio za slobodarsku
šumsku i sad kao neki zločin da njegova kćerka kupi nekakav rudnik.... :-) Pa kako nije stid i sram ove Bosnićeve poturice kojima iz usta još
vire busenovi teheranskog kadaifa natopljeni agdom! :oops:

Kako vidimo na ovim grafitima,narod je spontano odlučio da........ pobije ovu izdajničku bagru!!! :mrgreen:


STOP IZDAJI!!! :oops:
ja bih prije rekao da je ove grafite napisao neko iz saveza za poturcavanje rs-a da bi se lazno optuzili precednikovi branioci srpstva iz snsd-a
u prijevodu, dakle, jeftin propagandni trik bosnicevih izdajnika koji ce dakako prepoznati istinske i prave patriote a pocinioce ce dabome kazniti pravedni mup rs-a...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50704 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

prljavi Hare wrote:BUĐENJE NARODA!!! :mrgreen:

Pozivi na ubistvo čelnika opozicije

Savez za promjene pozvao je Policiju Republike Srpske da utvrdi ko je grafitima prijetio čelnicima Saveza za promjene.

Vijesti Republika Srpska

Četvrtak, 09.06.2016. | 22:56

U Prijedoru je jutros osvanuolo nekoliko uvrijedljivih grafita sadržaja: "Smrti izdajnicima. Ubiti (Dragana) Čavića, (Mladena) Bosića,
(Dušana) Berića, (Bransilava) Borenovića, (Mladena) Ivanića i (Milanka) Mihaljicu".

Image

Image




Narodu je dozlogrdilo od Bakirovih poturica iz tzv Saveza za prenos nadležnosti,ljudi su shvatili da se više ne može skrštenih ruku gledati
kako ove minder sluge razaraju slobodarsku šumsku po Bakirovim željama,odnosno po uputstvima iz "Islamske deklaracije" bez koje više
ni na spavanje ne idu. :mrgreen:

Njihove akcije same za sebe govore!Sad su napravili pobunu i dižu dio zavedenog naroda na noge samo zato jer će se neki bezvrijedni mali
rudnik prodati kćerki od Zombi Dede-Livnea... :? :-)
Zombi Dedo je toliko uradio za šumsku,da to ne treba ni pominjati,svako malo dijete zna koliko se taj kreposni starćić borio za slobodarsku
šumsku i sad kao neki zločin da njegova kćerka kupi nekakav rudnik.... :-) Pa kako nije stid i sram ove Bosnićeve poturice kojima iz usta još
vire busenovi teheranskog kadaifa natopljeni agdom! :oops:

Kako vidimo na ovim grafitima,narod je spontano odlučio da........ pobije ovu izdajničku bagru!!! :mrgreen:


STOP IZDAJI!!! :oops:

Evo i prvih potjernica:

Image
User avatar
biske
Posts: 1925
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#50705 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by biske »

prljavi Hare wrote:BUĐENJE NARODA!!! :mrgreen:

Pozivi na ubistvo čelnika opozicije

Savez za promjene pozvao je Policiju Republike Srpske da utvrdi ko je grafitima prijetio čelnicima Saveza za promjene.

Vijesti Republika Srpska

Četvrtak, 09.06.2016. | 22:56

U Prijedoru je jutros osvanuolo nekoliko uvrijedljivih grafita sadržaja: "Smrti izdajnicima. Ubiti (Dragana) Čavića, (Mladena) Bosića,
(Dušana) Berića, (Bransilava) Borenovića, (Mladena) Ivanića i (Milanka) Mihaljicu".

Image

Image




Narodu je dozlogrdilo od Bakirovih poturica iz tzv Saveza za prenos nadležnosti,ljudi su shvatili da se više ne može skrštenih ruku gledati
kako ove minder sluge razaraju slobodarsku šumsku po Bakirovim željama,odnosno po uputstvima iz "Islamske deklaracije" bez koje više
ni na spavanje ne idu. :mrgreen:

Njihove akcije same za sebe govore!Sad su napravili pobunu i dižu dio zavedenog naroda na noge samo zato jer će se neki bezvrijedni mali
rudnik prodati kćerki od Zombi Dede-Livnea... :? :-)
Zombi Dedo je toliko uradio za šumsku,da to ne treba ni pominjati,svako malo dijete zna koliko se taj kreposni starćić borio za slobodarsku
šumsku i sad kao neki zločin da njegova kćerka kupi nekakav rudnik.... :-) Pa kako nije stid i sram ove Bosnićeve poturice kojima iz usta još
vire busenovi teheranskog kadaifa natopljeni agdom! :oops:

Kako vidimo na ovim grafitima,narod je spontano odlučio da........ pobije ovu izdajničku bagru!!! :mrgreen:


STOP IZDAJI!!! :oops:
kolko ja znam ćirilicu, a znam je pravo, ovde piše boJića a ne boSića. :D najveći izdajnik je novinar koji gura ime koje nikom nije interesantno! :oops:
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#50706 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by BHCluster »

Jos jedno veliko priznanje za guardiana:
Predsjednik Dodik na dan održavanja ruskog prijema boravio u Istočnom Sarajevu, gdje je, dan ranije, pored ostalih aktivnosti, dobio i priznanje-povelju tamošnjeg javnog preduzeća Vodovod i kanalizacija za doprinos razvoju infrastrukture.
Crknite dushmani!
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#50707 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by BHCluster »

ŠTO, BRE, BRAĆO? Rusi ne vole Srbe

Najveći neprijatelji Rusije, smatraju obični Rusi, su SAD, Ukrajina i Turska, dok prijateljskim zemljama smatraju Belorusiju, Kazahstan i Kinu.

Međutim, Srbi se ne kotiraju kako bi želeli - njih na listi uopšte nema.

„Braća Rusi“ nas ne drže baš previsoko u svom srcu, ili bar ne toliko koliko bi dobar deo srpske javnosti želeo, pokazuje anketa sprovedena od 20. do 23. maja među 2.400 ljudi širom Rusije. Belorusija, Kazahstan i Kina su tri zemlje koje Rusi smatraju najvećim prijateljima.

U analizi Centra za istraživanje javnog mnjenja „Levada“, stoji da se Srbi i Srbija na prijateljskom delu liste kotiraju negde kao i Venecuelci - oko dvanaestog mesta.
Nek se jebu ovi rusi.
User avatar
Danguba
Posts: 15864
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#50708 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

BHCluster wrote:Jos jedno veliko priznanje za guardiana:
Predsjednik Dodik na dan održavanja ruskog prijema boravio u Istočnom Sarajevu, gdje je, dan ranije, pored ostalih aktivnosti, dobio i priznanje-povelju tamošnjeg javnog preduzeća Vodovod i kanalizacija za doprinos razvoju infrastrukture.
Crknite dushmani!
:lol: :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50709 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

BHCluster wrote:Jos jedno veliko priznanje za guardiana:
Predsjednik Dodik na dan održavanja ruskog prijema boravio u Istočnom Sarajevu, gdje je, dan ranije, pored ostalih aktivnosti, dobio i priznanje-povelju tamošnjeg javnog preduzeća Vodovod i kanalizacija za doprinos razvoju infrastrukture.
Crknite dushmani!
Uz prigodnu muzicku numeru: ''pustite vodu da govna odu'' :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#50710 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by BHCluster »

Tomahawk11 wrote:
BHCluster wrote:Jos jedno veliko priznanje za guardiana:
Predsjednik Dodik na dan održavanja ruskog prijema boravio u Istočnom Sarajevu, gdje je, dan ranije, pored ostalih aktivnosti, dobio i priznanje-povelju tamošnjeg javnog preduzeća Vodovod i kanalizacija za doprinos razvoju infrastrukture.
Crknite dushmani!
Uz prigodnu muzicku numeru: ''pustite vodu da govna odu'' :mrgreen: :mrgreen:
Kroz cevovod ispod šaHta
Plovi moja braon jaHta.
asker
Posts: 3018
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#50711 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by asker »

Precednik nije trebao produzivati zivot za 4 godine pojedinim clanovima i simpatizerima SIID-a (savez za izucavanje islamske deklaracije)..................vidi kako mu vraca bagra izdajnicka.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#50712 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

asker wrote:Precednik nije trebao produzivati zivot za 4 godine pojedinim clanovima i simpatizerima SIID-a (savez za izucavanje islamske deklaracije)..................vidi kako mu vraca bagra izdajnicka.

To je paušalan zaključak,naravno da izdajnicima nije produžen život.Kako stoje stvari neće proživjeti ni onaj normalni životni vijek jer
se grafitima u Prijedoru narod jasno izjasnio šta misli o toj problematici.Životni vijek je u prosjeku produžen 4 godine,što znači da će
onaj dio naroda koji se ponaša patriotski i odgovorno živjeti i daleko duže od te famozne 4 godine,pojedinci bi mogli živjeti i do 125-130
godina,procijene su zavoda za statistiku šumske. :-D


Što se tiče ove nagrade koju je Guardian dobio od kanalizacije iz I.Sarajeva...?Samo još jedna u nizu nagrada,plaketa,ordenja i počasti za
našeg Guardiana!!

Svaka čast!! :kiss:
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10259
Joined: 12/10/2014 01:12

#50713 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by skupljac_zeljeza »

U tako presudnim momentima za opstanak Republike i ovi bi da podrivaju....

“Upravni odbor Vijeća za provedbu mira (PIC) je 6. juna 2016. godine prihvatio odluku Ustavnog suda BiH prema kojoj konstitutivni narodi i Ostali imaju ustavno pravo da daju ime svom jeziku, te da Ustav RS ne osporava to pravo. Upravni odbor PIC-a je pozvao sve nivoe vlasti, uključujući i vlasti Republike Srpske, da ovo pravo priznaju jednako za sve konstitutivne narode i Ostale", ističu iz OHR-a.
glockov kolac
Posts: 1453
Joined: 30/04/2011 15:53

#50714 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by glockov kolac »

Jesam li ja to dobro pročitao da je Mile dobacio samo do iStočnog Sarajeva na dan kada je Rusija slavila državni praznik u ambasadi u Sarajevu?! Što to nije bio na prijemu?! :D
User avatar
Danguba
Posts: 15864
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#50715 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

glockov kolac wrote:Jesam li ja to dobro pročitao da je Mile dobacio samo do iStočnog Sarajeva na dan kada je Rusija slavila državni praznik u ambasadi u Sarajevu?! Što to nije bio na prijemu?! :D
Prije sam ga ocekivao u Srbiji. :D
User avatar
argyle
Posts: 1911
Joined: 17/10/2010 09:56
Location: Džamahirija Bosna

#50716 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by argyle »

Meso za Tursku samo preko Tuzle, Banjaluka ostala praznih šaka.

Image

BANJALUKA, TUZLA - Izvoz goveđeg mesa iz BiH za Tursku trenutno se odvija isključivo preko Međunarodnog aerodroma Tuzla, što znači da do daljeg turski kargo avioni, natovareni govedinom, neće polijetati sa pista u Banjaluci, Sarajevu niti Mostaru. Time je banjalučki aerodrom, sa kojeg se redovni letovi sprovode jedino za Beograd, u ovom poslu ostao praznih šaka, dok se ostali aerodromi mogu osloniti bar na putnički saobraćaj, koji im je lani bio u usponu. "Izvoz mesa goveda iz BiH u Tursku obavlja firma 'Ettat et' Bijeljina, dok na osnovu ugovora o međusobnoj saradnji firme 'Bajra' iz Travnika i 'Mesoprodukt' iz Bijeljine za ovu firmu vrše usluge klanja i iskoštavanja goveđeg mesa koje se plasira na tržište Turske. Prevoz se vrši sa aerodoroma Tuzla", kazali su za "Nezavisne" iz Kancelarije za veterinarstvo BiH. Međutim, zaposleni i na ostalim aerodromima nadaju se da će i oni biti dio ovog posla. Kada tačno, ne znaju. Na Međunarodnom aeordromu Banjaluka ističu da su njihove pretpostavke za nastavak poslova u procesu izvoza mesa za Tursku veće, ili najmanje jednake u odnosu na konkurenciju, te po tom osnovu računaju da će kao takve biti prepoznate i uvažene. "Samim tim očekujemo nastavak predmetnog posla u bližoj perspektivi", kažu na Međunarodnom aerodromu Banjaluka, a koji se nalazi u Mahovljanima. Kada im se, kako dodaju, 2014. godine pružila prilika za kargo letove od strane turskog kargo avio-prevoznika "MNG Airlines", potrudili su se da angažuju sve raspoložive ljudske i tehničke resurse kako bi pružili uslugu u skladu sa zahtjevima kupaca i vazduhoplovnim standardima. "Od kraja 2014. godine pa do kraja 2015. godine, koliko su trajali letovi kargo kompanije 'MNG Airlines', prevezeno je okvirno 5.500 tona rashlađenog junećeg mesa sa našega aerodroma za Tursku, i pri tom nije konstatovan nijedan propust sa naše strane prema učesnicima u realizaciji ovog posla", ističu sa Međunarodnog aerodroma Banjaluka. I sa Međunarodnog aerodroma Sarajevo još nisu uspostavljeni kargo letovi pomoću kojih se mesne prerađevine iz BiH izvoze u Tursku. "Svakako da postoji inicijativa i od strane izvoznika i sa naše strane, ali još nemamo saznanja kada bi se letovi mogli uspostaviti", navela je Sabina Kovač, stručni saradnik za odnose s javnošću Međunarodnog aerodroma Sarajevo. S druge strane, iz bijeljinskog "Mesoprodukta" kažu da je njihov posao koji se odnosi na izvoz mesa u Tursku preusmjeren za Tuzlu. "Ranije je to rađeno preko banjalučkog aerodroma, ali pošto je tuzlanskom aerodromu dozvoljeno da se bavi ovim poslom, idemo preko njih, jer nam je Tuzla svega 70 kilometara udaljenosti", kazali su iz "Mesoprodukta". Podsjetimo, prvi avion, sa blizu 63 tone namirnica animalnog porijekla, poletio je za Tursku 2. juna sa Međunarodnog aerodroma Tuzla, i to je bila prva isporuka mesa iz BiH za tursko tržište nakon višemjesečne pauze zbog afere sa izvozom mesa koje nije porijeklom iz BiH. U Tursku ćemo, kako je ranije objavljeno, ove godine izvesti blizu 6.000 tona goveđeg mesa.

Više detalja na: http://www.nezavisne.com/novosti/bih/Me ... aka/373573
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#50717 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

Ponovo referendum :mrgreen:
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#50718 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KB9 »

mesni referendum :izet:
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#50719 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by GeeTnT »

mO k3 wrote:Ponovo referendum :mrgreen:
Citiracu jednog komentatora:
Dodik
Pola covjek - pola referendum!
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50720 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Ovi sa BHT-a opet podmecu!
Gradjani u Federaciji imaju stednju od 7,4 milijarde KM, a u RS 2 milijarde KM
Uh! Eto sad ispade Federacija Svicarska za RS! :roll:
Na stranu to, otkud narodu 2 milijarde :shock: sve ce to PreCjednik oporezovati :D
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#50721 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Juliuscezar »

Tomahawk11 wrote:Ovi sa BHT-a opet podmecu!
Gradjani u Federaciji imaju stednju od 7,4 milijarde KM, a u RS 2 milijarde KM
Uh! Eto sad ispade Federacija Svicarska za RS! :roll:
Na stranu to, otkud narodu 2 milijarde :shock: sve ce to PreCjednik oporezovati :D
Ma nije to to, isto je to sve :D
User avatar
Danguba
Posts: 15864
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#50722 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

mO k3 wrote:Ponovo referendum :mrgreen:
nije odavno :D

a i svi pokusaji opstruiranja objave rezultata pali u vodu iako su se svi upregli... :izet:

naravno da se iz rukava izvlaci jos jedan ali stari referendum. :D

ho's dva, ho's dva :D :D
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#50723 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

Danguba wrote:
mO k3 wrote:Ponovo referendum :mrgreen:
nije odavno :D

a i svi pokusaji opstruiranja objave rezultata pali u vodu iako su se svi upregli... :izet:

naravno da se iz rukava izvlaci jos jedan ali stari referendum. :D

ho's dva, ho's dva :D :D
Pišem datum 11/06/2016
Najava novog referenduma , referendumi prije me ne zanimaju . Od sada svaka najava će da se broji


1.
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11829
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#50724 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by japin_mutapi »

16 Činjenica o RS koje niste znali

1. U RS ne postoje računi za struju. Električna energija je besplatna za sve građane.
2. U RS ne postoji kamata na kredite. Sve banke u RS su u državnom vlasništvu i po zakonu se bankarski krediti za građane RS izdaju sa 0% kamate.

3. Imati kuću i dom se u RS smatra ljudskim pravom.
4. Svi mladenci u RS od države dobijaju 60.000 KM da kupe kuću i započnu zajednički život.

5. Obrazovanje i medicinska zaštita u RS su besplatni. Pre Dodika, svega 25% Republikosrpšćana je bilo pismeno. Danas je taj broj mnogo veći, čak 103%.
6. Ukoliko u RS želite da započnete poljoprivrednu proizvodnju, od države ćete dobiti: kuću, njivu, opremu, sjeme, stoku... I sve to besplatno. Da lakše započnete biznis.

7. Ukoliko građanin RS ne može da pronađe odgovarajuće medicinske i obrazovne usluge u svojoj zemlji, država ce mu platiti put u inostranstvo uz 2500 KM pomoći mjesečno za vrijeme trajanja odsustva.
8. Ukoliko građanin RS kupi novi automobil, država ce subvencionisati 50% cijene.

9. Cijena benzina u RS je 0,9 KM po litru.
10. RS je zemlja koja nikome ne duguje ništa. Njene devizne rezerve su 250 milijardi dolara.

11. Ukoliko građanin RS nakon što završi školu ne može da pronađe odgovarajuće zanimanje, država ce mu plaćati prosječnu platu za njegovu profesiju sve dok ne pronađe posao.
12. Dio suficita koju RS ostvari, uplaćuje se na račun svakog stanovnika RS.

13. Majka koja rodi dijete, dobije od države pomoć od 15.000 KM, a dječiji dodatak iznosi 800 KM po djetetu.
14. 1 kg hljeba u RS košta 0.15 KM.

15. 45% građana RS ima diplomu fakulteta.
16. Dodik je sproveo najveći projekat razvoja ekonomije i privlačenja investicija na svijetu, za deset godina vlasti. Zato je RS najbolja zemlja u svemiru.
Last edited by japin_mutapi on 12/06/2016 21:43, edited 1 time in total.
Patriotska_Liga
Posts: 2220
Joined: 24/05/2015 22:12

#50725 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Patriotska_Liga »

To je laž, muslimanska ujdurma. Gorivo je džaba za sve osim za Bakirove muslimane iz Teherana.
Locked