
Automobilizam - sve o tome
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Naslovnica
- Posts: 35447
- Joined: 20/03/2013 15:38
#50701 Re: Automobilizam - All about
Jbga, ti imaš firmim auto, BTQ.


- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#50702 Re: Automobilizam - All about
kratki je kod mene ,za ovaj tvoi treba ce kategoria

etoga poyyy

etoga poyyy
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#50703 Re: Automobilizam - All about
Jeli ko od vas sluzio vojsku
Zar moze neko ko je sluzio titinu vojsku biti neuredan i vozit se u svinjcu
Zar moze neko ko je sluzio titinu vojsku biti neuredan i vozit se u svinjcu
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83455
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
-
izvrsni direktor
- Posts: 14736
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#50705 Re: Automobilizam - All about
Neki bi rekli da je ovo photoshop
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#50706 Re: Automobilizam - All about
ide corolla
- skrbavi-admin
- Posts: 7116
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#50707 Re: Automobilizam - All about
jbo mater protiv onakve sile ova 2 auta su tacno heroji rata.... Tamić i Cvajtara..... kaki BOVovi neas niceg prdimahovina - al tamić ko koza svuda sa malo odrzavanja.....bitanga_sa_otesa wrote: ↑13/02/2023 19:22 kratki je kod mene ,za ovaj tvoi treba ce kategoria
etoga poyyy
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#50708 Re: Automobilizam - All about
ovaj sa slike je bas heroj sarajeva ,nije stao cijeli rat ,bio je od nase ekipe trafostanica.sta se s njim kvarova popravilo,sta je vode s pivare dovukao...sta je trafo ulja prevukao krajem rata i poslije rata kad su se sipali trafoi iz kojih je pokradeno ulje...ovo iznad fara ga je pam spucao,a to na sajbi su nas resetali 1995. s nebodera u lenjinovoj kad smo isli pored marsalke(nas 5 bilo unutra) ,a islo se vazda 100 na sat kolko je jadan mogao .vozili ga dvojica ljudi : rahmetli fehim podgorica (on je na ovoj slici) i zvonko šarčević. ja sam ga vozao kratko vrijeme 1997. kad je vec bio sredjen i ofarbanskrbavi-admin wrote: ↑14/02/2023 17:37
jbo mater protiv onakve sile ova 2 auta su tacno heroji rata.... Tamić i Cvajtara..... kaki BOVovi neas niceg prdimahovina - al tamić ko koza svuda sa malo odrzavanja.....vozao sam se nebrojen puta u ratu u njemu.....
- skrbavi-admin
- Posts: 7116
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#50709 Re: Automobilizam - All about
ah jebote....bitanga_sa_otesa wrote: ↑14/02/2023 17:48ovaj sa slike je bas heroj sarajeva ,nije stao cijeli rat ,bio je od nase ekipe trafostanica.sta se s njim kvarova popravilo,sta je vode s pivare dovukao...sta je trafo ulja prevukao krajem rata i poslije rata kad su se sipali trafoi iz kojih je pokradeno ulje...ovo iznad fara ga je pam spucao,a to na sajbi su nas resetali 1995. s nebodera u lenjinovoj kad smo isli pored marsalke(nas 5 bilo unutra) ,a islo se vazda 100 na sat kolko je jadan mogao .vozili ga dvojica ljudi : rahmetli fehim podgorica (on je na ovoj slici) i zvonko šarčević. ja sam ga vozao kratko vrijeme 1997. kad je vec bio sredjen i ofarbanskrbavi-admin wrote: ↑14/02/2023 17:37
jbo mater protiv onakve sile ova 2 auta su tacno heroji rata.... Tamić i Cvajtara..... kaki BOVovi neas niceg prdimahovina - al tamić ko koza svuda sa malo odrzavanja.....vozao sam se nebrojen puta u ratu u njemu.....
![]()
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#50710 Re: Automobilizam - All about
84. godina proizvodnje 75 T 35,rashodovan je nekad 2003. mislim... bas dao sve od sebe
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#50711 Re: Automobilizam - All about
vozio se u njemu kratko, ima nesto u drhtanju i mirisu 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#50713 Re: Automobilizam - All about
nista tu ne mirise ,poslije sat vremena svi unutra smrde na naftu
zimi propuh,smrznes se ko govno,ljeti ubi vrucina iz one haube
zimi propuh,smrznes se ko govno,ljeti ubi vrucina iz one haube
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#50715 Re: Automobilizam - All about
Jedno pitanje, ima li i jedan dobar servis za KIA vozila da radi nedjeljom na teritoriji Tuxlanskog kantona.
Hvala puno
Hvala puno
- Haris.ba
- Posts: 35294
- Joined: 08/09/2005 20:08
#50716 Re: Automobilizam - All about
Ahaahahahahahah
https://www.klix.ba/biznis/privreda/zva ... /230214108
https://www.klix.ba/biznis/privreda/zva ... /230214108
Poslanici Evropskog parlamenta danas su zvanično odobrili zakon kojim se u EU od 2035. godine zabranjuje prodaja novih automobila na benzinski i dizelski pogon.
-
izvrsni direktor
- Posts: 14736
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#50717 Re: Automobilizam - All about
Ali nisu rekli da mora biti na struju, pa bujrum inzinjerima. Mada, ovim je sebi njemacka polomila obje noge, u koljenu..Haris.ba wrote: ↑14/02/2023 19:20 Ahaahahahahahah
https://www.klix.ba/biznis/privreda/zva ... /230214108
Poslanici Evropskog parlamenta danas su zvanično odobrili zakon kojim se u EU od 2035. godine zabranjuje prodaja novih automobila na benzinski i dizelski pogon.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#50718 Re: Automobilizam - All about
njemacka se od 1945 ne pita ni zasta, tako da moraju klepit usima...izvrsni direktor wrote: ↑14/02/2023 19:37Ali nisu rekli da mora biti na struju, pa bujrum inzinjerima. Mada, ovim je sebi njemacka polomila obje noge, u koljenu..Haris.ba wrote: ↑14/02/2023 19:20 Ahaahahahahahah
https://www.klix.ba/biznis/privreda/zva ... /230214108
- Slo Burner
- Posts: 5899
- Joined: 09/03/2012 14:20
- Location: Apsurdistan
- Grijem se na: Pelet
- Vozim: Bembaru
- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#50720 Re: Automobilizam - All about
Što samo Njemačka?izvrsni direktor wrote: ↑14/02/2023 19:37Ali nisu rekli da mora biti na struju, pa bujrum inzinjerima. Mada, ovim je sebi njemacka polomila obje noge, u koljenu..Haris.ba wrote: ↑14/02/2023 19:20 Ahaahahahahahah
https://www.klix.ba/biznis/privreda/zva ... /230214108
Daleko je 2035....može se opet nešto drugo izglasati
-
izvrsni direktor
- Posts: 14736
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#50721 Re: Automobilizam - All about
Nijedna drzava u svijetu se ne oslanja na auto industriju toliko kao njemacka. Brojne su firme koje proizvode za auta, a koji ne trebaju npr prelaskom na struju. Previse su spori u prilagodjavanju novim trendovima.konektovan wrote: ↑14/02/2023 20:43Što samo Njemačka?izvrsni direktor wrote: ↑14/02/2023 19:37
Ali nisu rekli da mora biti na struju, pa bujrum inzinjerima. Mada, ovim je sebi njemacka polomila obje noge, u koljenu..
Daleko je 2035....može se opet nešto drugo izglasati
Pogledaj sve moderne elektronske (iliti smart) proizvodjace, njemacka nema nije veliki brend. Apple, samsung, microsoft, huawei itd,brojni svjetski start-upovi u oblasti elektroauta a nijedan iz njemacke..
Al najvise seru o ekologiji, sami sebi pucaju u noge
- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#50722 Re: Automobilizam - All about
Njemci će se za 10 godina posrati po svim drugim proizvodjacima.....ziv bio, pa dozivio.izvrsni direktor wrote: ↑14/02/2023 20:52Nijedna drzava u svijetu se ne oslanja na auto industriju toliko kao njemacka. Brojne su firme koje proizvode za auta, a koji ne trebaju npr prelaskom na struju. Previse su spori u prilagodjavanju novim trendovima.konektovan wrote: ↑14/02/2023 20:43
Što samo Njemačka?
Daleko je 2035....može se opet nešto drugo izglasati
Pogledaj sve moderne elektronske (iliti smart) proizvodjace, njemacka nema nije veliki brend. Apple, samsung, microsoft, huawei itd,brojni svjetski start-upovi u oblasti elektroauta a nijedan iz njemacke..
Al najvise seru o ekologiji, sami sebi pucaju u noge
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#50723 Re: Automobilizam - All about
zivi u realnosti, to ce kinezi uradit ako ih ameri ne sjebu 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#50724 Re: Automobilizam - All about
uuu dobrih alu fela,petokrake ocam
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:


