Automobilizam - sve o tome

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Naslovnica
Posts: 35447
Joined: 20/03/2013 15:38

#50701 Re: Automobilizam - All about

Post by Naslovnica »

Jbga, ti imaš firmim auto, BTQ.

Image
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#50702 Re: Automobilizam - All about

Post by bitanga_sa_otesa »

kratki je kod mene ,za ovaj tvoi treba ce kategoria

Image
etoga poyyy
artur morgan
Posts: 3705
Joined: 30/04/2020 19:47

#50703 Re: Automobilizam - All about

Post by artur morgan »

Jeli ko od vas sluzio vojsku :?

Zar moze neko ko je sluzio titinu vojsku biti neuredan i vozit se u svinjcu :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83455
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#50704 Re: Automobilizam - All about

Post by _BataZiv_0809 »



:P
izvrsni direktor
Posts: 14736
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#50705 Re: Automobilizam - All about

Post by izvrsni direktor »

Neki bi rekli da je ovo photoshop
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#50706 Re: Automobilizam - All about

Post by Evolution_IV »



ide corolla :lol: :shock:
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7116
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#50707 Re: Automobilizam - All about

Post by skrbavi-admin »

bitanga_sa_otesa wrote: 13/02/2023 19:22 kratki je kod mene ,za ovaj tvoi treba ce kategoria

Image
etoga poyyy
jbo mater protiv onakve sile ova 2 auta su tacno heroji rata.... Tamić i Cvajtara..... kaki BOVovi neas niceg prdimahovina - al tamić ko koza svuda sa malo odrzavanja..... :thumbup: vozao sam se nebrojen puta u ratu u njemu.....
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#50708 Re: Automobilizam - All about

Post by bitanga_sa_otesa »

skrbavi-admin wrote: 14/02/2023 17:37

jbo mater protiv onakve sile ova 2 auta su tacno heroji rata.... Tamić i Cvajtara..... kaki BOVovi neas niceg prdimahovina - al tamić ko koza svuda sa malo odrzavanja..... :thumbup: vozao sam se nebrojen puta u ratu u njemu.....
ovaj sa slike je bas heroj sarajeva ,nije stao cijeli rat ,bio je od nase ekipe trafostanica.sta se s njim kvarova popravilo,sta je vode s pivare dovukao...sta je trafo ulja prevukao krajem rata i poslije rata kad su se sipali trafoi iz kojih je pokradeno ulje...ovo iznad fara ga je pam spucao,a to na sajbi su nas resetali 1995. s nebodera u lenjinovoj kad smo isli pored marsalke(nas 5 bilo unutra) ,a islo se vazda 100 na sat kolko je jadan mogao .vozili ga dvojica ljudi : rahmetli fehim podgorica (on je na ovoj slici) i zvonko šarčević. ja sam ga vozao kratko vrijeme 1997. kad je vec bio sredjen i ofarban :-D
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7116
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#50709 Re: Automobilizam - All about

Post by skrbavi-admin »

bitanga_sa_otesa wrote: 14/02/2023 17:48
skrbavi-admin wrote: 14/02/2023 17:37

jbo mater protiv onakve sile ova 2 auta su tacno heroji rata.... Tamić i Cvajtara..... kaki BOVovi neas niceg prdimahovina - al tamić ko koza svuda sa malo odrzavanja..... :thumbup: vozao sam se nebrojen puta u ratu u njemu.....
ovaj sa slike je bas heroj sarajeva ,nije stao cijeli rat ,bio je od nase ekipe trafostanica.sta se s njim kvarova popravilo,sta je vode s pivare dovukao...sta je trafo ulja prevukao krajem rata i poslije rata kad su se sipali trafoi iz kojih je pokradeno ulje...ovo iznad fara ga je pam spucao,a to na sajbi su nas resetali 1995. s nebodera u lenjinovoj kad smo isli pored marsalke(nas 5 bilo unutra) ,a islo se vazda 100 na sat kolko je jadan mogao .vozili ga dvojica ljudi : rahmetli fehim podgorica (on je na ovoj slici) i zvonko šarčević. ja sam ga vozao kratko vrijeme 1997. kad je vec bio sredjen i ofarban :-D
ah jebote.... :thumbup:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#50710 Re: Automobilizam - All about

Post by bitanga_sa_otesa »

skrbavi-admin wrote: 14/02/2023 17:58
ah jebote.... :thumbup:
84. godina proizvodnje 75 T 35,rashodovan je nekad 2003. mislim... bas dao sve od sebe :D
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#50711 Re: Automobilizam - All about

Post by Evolution_IV »

vozio se u njemu kratko, ima nesto u drhtanju i mirisu 8-)
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#50712 Re: Automobilizam - All about

Post by ZoomZoomKiwi »

🫡 :thumbup:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#50713 Re: Automobilizam - All about

Post by bitanga_sa_otesa »

nista tu ne mirise ,poslije sat vremena svi unutra smrde na naftu :lol:
zimi propuh,smrznes se ko govno,ljeti ubi vrucina iz one haube :run:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#50714 Re: Automobilizam - All about

Post by Evolution_IV »

:D :D
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#50715 Re: Automobilizam - All about

Post by F&N »

Jedno pitanje, ima li i jedan dobar servis za KIA vozila da radi nedjeljom na teritoriji Tuxlanskog kantona.

Hvala puno
User avatar
Haris.ba
Posts: 35294
Joined: 08/09/2005 20:08

#50716 Re: Automobilizam - All about

Post by Haris.ba »

Ahaahahahahahah

https://www.klix.ba/biznis/privreda/zva ... /230214108
Poslanici Evropskog parlamenta danas su zvanično odobrili zakon kojim se u EU od 2035. godine zabranjuje prodaja novih automobila na benzinski i dizelski pogon.
izvrsni direktor
Posts: 14736
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#50717 Re: Automobilizam - All about

Post by izvrsni direktor »

Haris.ba wrote: 14/02/2023 19:20 Ahaahahahahahah

https://www.klix.ba/biznis/privreda/zva ... /230214108
Poslanici Evropskog parlamenta danas su zvanično odobrili zakon kojim se u EU od 2035. godine zabranjuje prodaja novih automobila na benzinski i dizelski pogon.
Ali nisu rekli da mora biti na struju, pa bujrum inzinjerima. Mada, ovim je sebi njemacka polomila obje noge, u koljenu..
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#50718 Re: Automobilizam - All about

Post by Evolution_IV »

izvrsni direktor wrote: 14/02/2023 19:37
Ali nisu rekli da mora biti na struju, pa bujrum inzinjerima. Mada, ovim je sebi njemacka polomila obje noge, u koljenu..
njemacka se od 1945 ne pita ni zasta, tako da moraju klepit usima...
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#50719 Re: Automobilizam - All about

Post by Slo Burner »

Image
User avatar
konektovan
Posts: 51433
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#50720 Re: Automobilizam - All about

Post by konektovan »

izvrsni direktor wrote: 14/02/2023 19:37
Ali nisu rekli da mora biti na struju, pa bujrum inzinjerima. Mada, ovim je sebi njemacka polomila obje noge, u koljenu..
Što samo Njemačka?
Daleko je 2035....može se opet nešto drugo izglasati
izvrsni direktor
Posts: 14736
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#50721 Re: Automobilizam - All about

Post by izvrsni direktor »

konektovan wrote: 14/02/2023 20:43
izvrsni direktor wrote: 14/02/2023 19:37
Ali nisu rekli da mora biti na struju, pa bujrum inzinjerima. Mada, ovim je sebi njemacka polomila obje noge, u koljenu..
Što samo Njemačka?
Daleko je 2035....može se opet nešto drugo izglasati
Nijedna drzava u svijetu se ne oslanja na auto industriju toliko kao njemacka. Brojne su firme koje proizvode za auta, a koji ne trebaju npr prelaskom na struju. Previse su spori u prilagodjavanju novim trendovima.
Pogledaj sve moderne elektronske (iliti smart) proizvodjace, njemacka nema nije veliki brend. Apple, samsung, microsoft, huawei itd,brojni svjetski start-upovi u oblasti elektroauta a nijedan iz njemacke..
Al najvise seru o ekologiji, sami sebi pucaju u noge
User avatar
konektovan
Posts: 51433
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#50722 Re: Automobilizam - All about

Post by konektovan »

izvrsni direktor wrote: 14/02/2023 20:52
konektovan wrote: 14/02/2023 20:43

Što samo Njemačka?
Daleko je 2035....može se opet nešto drugo izglasati
Nijedna drzava u svijetu se ne oslanja na auto industriju toliko kao njemacka. Brojne su firme koje proizvode za auta, a koji ne trebaju npr prelaskom na struju. Previse su spori u prilagodjavanju novim trendovima.
Pogledaj sve moderne elektronske (iliti smart) proizvodjace, njemacka nema nije veliki brend. Apple, samsung, microsoft, huawei itd,brojni svjetski start-upovi u oblasti elektroauta a nijedan iz njemacke..
Al najvise seru o ekologiji, sami sebi pucaju u noge
Njemci će se za 10 godina posrati po svim drugim proizvodjacima.....ziv bio, pa dozivio.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#50723 Re: Automobilizam - All about

Post by Evolution_IV »

zivi u realnosti, to ce kinezi uradit ako ih ameri ne sjebu :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#50724 Re: Automobilizam - All about

Post by bitanga_sa_otesa »

Slo Burner wrote: 14/02/2023 20:08 Image
uuu dobrih alu fela,petokrake ocam :-D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#50725 Re: Automobilizam - All about

Post by bitanga_sa_otesa »

Image
Post Reply