SDP

Digresija
Posts: 321
Joined: 09/01/2019 22:28

#50676 Re: SDP

Post by Digresija »

Kikibombona wrote:
Digresija wrote:
Chmoljo wrote:što, jel to ne smije?
Jesi ti Ustavni sud? Mozes li ocijeniti ustavnost njegove teznje da spocitava drugima sklonosti koje i sam posjeduje?
Nisam fan Sarajeva radi nepostene raspodjele zajednickih dobara.

Medjutim, Sarajevo je nas glavni grad i generator promjena. To je cinjenica svidjalo se nekome ili ne.

Nadam se da ce NS i NiP slomiti kicmu SDA cobanima u Sarajevu. Kada se to desi, a siguran sam da hoce, samo je pitanje trenutka, bice i nama u ZE lakse osloboditi se kriminalnog kartela.
Tako isto i SDA misli, eto imate vise zajednickog nego sto mislite. :lol:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#50677 Re: SDP

Post by kmirsad »

Digresija wrote:S obzirom da se predstavljas starijim covjekom Mirso sramota je da lazes.
Šta sam slagao... za kikija ili za DF
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#50678 Re: SDP

Post by kmirsad »

bunk wrote:kmirso jarane,vidis da sam stavio smajli,relax man,otkud ja znam sta ce bit il kako,samo sam to napisao jer ovdje preburno dozivljavate ovih 100 dana..
Nisam rekao da znaš. Postavio sa hipotetičko pitanje, šta ti MISLIŠ... smajlija sam vidio... ali smijeh se nekada može tumačiti i kao ono U šali, zavali...
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#50679 Re: SDP

Post by Kikibombona »

nemampojma0 wrote:
Kikibombona wrote:
nemampojma0 wrote:Slusaj derane, ja sam dio BH bloka i pritom sam i Bosnjak i Bosanac i zivo sam zainteresovan da opstane drzava BiH. I ono sto znam je da se sigurno vise za drzavu moze uciniti kad imas mehanizme vlasti, nego kad si opozicija. To sto je izborni rezultat takav kakav je, pa da se ne moze bez nekih stranaka nije moja volja. Rado bih ja da sam BH blok pravi vlast na svim nivoima, al moja masta je nesto drugo u odnosu na realno stanje stvari.
To sto si ti politicki kratkovid i sto mislis da ce stvari ostati uvijek iste, pa da imas prostora i vremena za eksperimente, je tvoj problem, ali to nije dovoljno da bi bio u pravu.
I evo, clanice BH bloka su bile opozicija cijelo vrijeme, sta su ucinile, unaprijedile, poboljsale iz te opozicije? Nista, naravno.
Dok je jedan Milan Dunovic sam ucinio vise nego cijela opozicija, jer je imao mehanizme vlasti koliko-toliko.
Uvijek su politicke neznalice najiskljucivije u svojim stavovima, a to kriju pod principijelnost.
Opet kazem, ako se radi o tome, ako nije neka skrivena namjera iza sve price. :wink:
A sta su do sada SDP i DF ucinili u koaliciji sa SDA?

Odgovor na ovo pitanje ce sve reci.
Koliko je samo autoputa izgradjeno 2010.-2014. u odnosu na mandat koji je slijedio?
DF bio pola godine, realno nije mogao puno, ali je barem kroz Potpredsjednika FBIH radio dobre stvari, u prvom redu za radnike.
Jel dovoljno?
Druze, autoput nije mjerilo nicega. Izaberi mene, dici cu 500 miliona eura kredit i graditi puteve kao laik za putne komunikacije. Dodole gradi puteve i dici se time. Obicna ubleha.

U Zenicu u proteklih 10 godina nije dosla nijedna znacajna firma. Jebena katastorfa. Grad kriminala, korupcije, nepotizma i mita. Napredak mali ili nikakav.

Sud i tuzilastvo u sluzbi kriminala i SDA. Da li hocemo takvu drzavu? Bez nezavisnog i pravicnog suda i tuzilastva nema prosperitetne drzave.

Uveliko gazim tridesete i nemam iluziju da cu vidjeti bolje vrijeme. Promasena generacija. Hajmo nesto normlno ostaviti nasoj djeci.

SDA je bolesna stranka. Bosnjacima treba desnica, etnicka, vjerska stranka. Bosnjacima ne treba kriminlna stranka. Za SDA bi bilo najbolje da ode u opoziciju i ocisti se od kriminalaca.

Bosnjaci su vecinski narod u BiH i imaju ogromnu odgovornost za njenu buducnost.
Digresija
Posts: 321
Joined: 09/01/2019 22:28

#50680 Re: SDP

Post by Digresija »

kmirsad wrote:
Digresija wrote:S obzirom da se predstavljas starijim covjekom Mirso sramota je da lazes.
Šta sam slagao... za kikija ili za DF
Oboje.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#50681 Re: SDP

Post by Banksy »

Kikibombona wrote:
A sta su do sada SDP i DF ucinili u koaliciji sa SDA?
Propali k'o kauč.

Sad je dilema zbrinjavanje SDA penzionera u sostvenim redovima i gašenje stranke, ili principijelno zadržavanje i formiranje vlasti s opozicijom tamo gdje se bude moglo, a onda i ozbiljna konsolidacija redova i zbližavanje s Našom strankom i formiranje nekog novog, ojačanog građanskog bloka za Općinske izbore 2020 i Opće 2020.

Iako Lazović svakodnevno kmeči na svakom dostupnom mediju, dileme, zapravo i nema.
User avatar
MarshalDodik
Posts: 1602
Joined: 20/11/2018 16:45

#50682 Re: SDP

Post by MarshalDodik »

cyprus wrote:
Palermo je ovdje upravu... Za koga god on glasao, sa druge strane će se nalaziti HDZ... I tu priča "mi nećemo da koaliramo sa nacionalistima" jednostavno ne pije vode... I ta mantra od strane mnogih lijevo i građanski orijentisanih glasača je po meni ništa drugo nego politički autizam...

Ja se slažem i čvrsto zalažem za to da se nacionalisti izbace gdje god je to moguće... Ali obzirom da nacionalisti čine većinu stanovnika Bosne i Hercegovine, na većini mjesta ih jednostavno nije moguće izbaciti ili zaobići... Ali to ne znači da im se zbog toga mora pokloniti 100% vlasti... Jesu većina, ali nisu ni izbliza 100%... Ja sam stava da lijeve političke partije, a tu naročito mislim na SDP (eto NS nek izigrava hipstera, treba neko i takav valjda), moraju iskoristiti svaku priliku da učestvuju u vlasti, sa udjelom koliko god je moguće zagrabiti... To je suština politike... A ne da nam ovi jebu mater deceniju za decenijom, a mi lijevo-liberalni ćemo se eto snebivat, iseljavat i dominirat na forumima... Zajebi to...
Joj kako mi ovaj dio zasmrdi :(
Eh ako je ovo sustina politike opozicionih stranaka i predvodnica promjena, od srca vam zelim zagrljaj sa SDA.
ZA mene je mnogo manje licemjerno ( ako je uopste licemjerje predati se nakon dugogodisnje borbe, vec vise znak slabosti) je otici direktno uclaniti se u SDA, nego zagovarati nesto slicno ovome.

Parola: Uhljebimo se ravnomjerno :bih: :run:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#50683 Re: SDP

Post by Banksy »

MarshalDodik wrote:
cyprus wrote:
Ja sam stava da lijeve političke partije, a tu naročito mislim na SDP (eto NS nek izigrava hipstera, treba neko i takav valjda), moraju iskoristiti svaku priliku da učestvuju u vlasti,
a udjelom koliko god je moguće zagrabiti...To je suština politike.
Joj kako mi ovaj dio zasmrdi :(
:
Strašno.

Baška što nema veze s bilo čim, istinom najprije.
User avatar
drug_profi
Posts: 65402
Joined: 16/07/2012 16:00

#50684 Re: SDP

Post by drug_profi »

Ja zapravo prizeljkujem raspad BH bloka. Mazohisticki naravno.
Da maske padnu, da se ublehe pokazu, a aferimi naplate.

Ja zapravo razumijem i oportunizam stare garde koja nema vise fleksibilnosti da mijenja zivotne navike i trazi drugi posao, vec zeli da do penzije ostane u i oko vlasti.
Ja samo ne razumijem da mlada inteligencija ne shvata u sta srlja i sta cini sojoj zemlji.
Jer vec dvije generacije su izgubljene, a trecoj se o glavi upravo radi.

Ali ima to i svoje dobre strane. Odlivom radne snage raste priliv doznaka iz inozemstva, tako da ne moramo jos neko vrijeme brinuti za vanjski deficit i unutrasnji platni promet.
SDA (a mozda i SDP) se moze hvaliti da su ucinili da glavni izvozni brend iz BiH postane perspektivna radna snaga.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#50685 Re: SDP

Post by bunk »

kmirsad wrote:
bunk wrote:kmirso jarane,vidis da sam stavio smajli,relax man,otkud ja znam sta ce bit il kako,samo sam to napisao jer ovdje preburno dozivljavate ovih 100 dana..
Nisam rekao da znaš. Postavio sa hipotetičko pitanje, šta ti MISLIŠ... smajlija sam vidio... ali smijeh se nekada može tumačiti i kao ono U šali, zavali...
Ma to nikad ne radim,ciganski mi je to.
Mozemo imat suprotna gledista,stranke,fudbalske klubove al jarane na kraju dana ne poznajem nikog sa kime ne bih pivo popio..
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#50686 Re: SDP

Post by kmirsad »

bunk wrote:
kmirsad wrote:
bunk wrote:kmirso jarane,vidis da sam stavio smajli,relax man,otkud ja znam sta ce bit il kako,samo sam to napisao jer ovdje preburno dozivljavate ovih 100 dana..
Nisam rekao da znaš. Postavio sa hipotetičko pitanje, šta ti MISLIŠ... smajlija sam vidio... ali smijeh se nekada može tumačiti i kao ono U šali, zavali...
Ma to nikad ne radim,ciganski mi je to.
Mozemo imat suprotna gledista,stranke,fudbalske klubove al jarane na kraju dana ne poznajem nikog sa kime ne bih pivo popio..
:-D :thumbup:
Dr Arsla
Posts: 2076
Joined: 05/01/2013 16:16

#50687 Re: SDP

Post by Dr Arsla »

Digresija wrote:
kmirsad wrote:
Digresija wrote:S obzirom da se predstavljas starijim covjekom Mirso sramota je da lazes.
Šta sam slagao... za kikija ili za DF
Oboje.
Jelde kako se čovjek mora osjećati razočarano kad uhvati starijeg čovjeka u laži :mrgreen:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#50688 Re: SDP

Post by kmirsad »

Smiješni ste, a uz to i nevješti... u postavljanju zamki... nisam puno pametan, ali nisam ni toliko glup da padnem u ovu vašu zamku da ne natjerate na bijes...
Uz to stenekulturni... jer me bez i jednog argumenta nazivate lažovom...
jer sam rekao da bih kikija kritikovao akio bi se ponašao dvolično i s različitim aršinima,
zatim pitao digresiju... pitao a ne konstatovao... je li mu mjesto odakle foruma... sjedište SDA, Enkino sjedište u SDP, ili u DF...
i na to mi digresija kaže... LAŽEŠ STARI ČOVJEČE :shock: :?
... šta bnb lažem... ,
lažeš obadvoje, sram te bilo. a ovdje glumiš starijeg čovjeka...
Onda to, kao več utvrđenu činjenicu, dođe doktor Arsla da se ibreti starom čovjeku koji laže i divi kolegi koji me u laži uhvatio... :lol: :lol: :lol: ... montirani procesi, tehnika koja meni, na vas liči...
Ali mrsko mi da analiziram dalje, a ako se odlučim da to razlažem, to bi vas odvelo u dokazano kršenje pravila foruma, a to opet prema Banovičima...
Ali sam preumoran, i mrsko mi...
Hvala najljepše na ponudi... možda drugi puta... :-D
starisalko
Posts: 632
Joined: 27/07/2014 18:10

#50689 Re: SDP

Post by starisalko »

kmirsad wrote:Smiješni ste, a uz to i nevješti... u postavljanju zamki... nisam puno pametan, ali nisam ni toliko glup da padnem u ovu vašu zamku da ne natjerate na bijes...
Uz to stenekulturni... jer me bez i jednog argumenta nazivate lažovom...
jer sam rekao da bih kikija kritikovao akio bi se ponašao dvolično i s različitim aršinima,
zatim pitao digresiju... pitao a ne konstatovao... je li mu mjesto odakle foruma... sjedište SDA, Enkino sjedište u SDP, ili u DF...
i na to mi digresija kaže... LAŽEŠ STARI ČOVJEČE :shock: :?
... šta bnb lažem... ,
lažeš obadvoje, sram te bilo. a ovdje glumiš starijeg čovjeka...
Onda to, kao več utvrđenu činjenicu, dođe doktor Arsla da se ibreti starom čovjeku koji laže i divi kolegi koji me u laži uhvatio... :lol: :lol: :lol: ... montirani procesi, tehnika koja meni, na vas liči...
Ali mrsko mi da analiziram dalje, a ako se odlučim da to razlažem, to bi vas odvelo u dokazano kršenje pravila foruma, a to opet prema Banovičima...
Ali sam preumoran, i mrsko mi...
Hvala najljepše na ponudi... možda drugi puta... :-D
Prijavi ih pedji nek ih posalje na sud casti
Digresija
Posts: 321
Joined: 09/01/2019 22:28

#50690 Re: SDP

Post by Digresija »

Dr Arsla wrote: Jelde kako se čovjek mora osjećati razočarano kad uhvati starijeg čovjeka u laži :mrgreen:
Sramota, umjesto da nam primjer bude. Zato nam je drzava ovako intelektualno potonula jer nemas se na koga ugledati.
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#50691 Re: SDP

Post by putokaz1 »

pemanapemani wrote:
putokaz1 wrote:Mora biti HDZ jer nepostoje više
HDZ90
HSPBH
NSRZB
Pojavljuju se novi poput HNL ili HRS ali i oni liče na HDZ
A postoje li Hrvati u SDP, DF, NS, HS BiH...?

Ili da njih po velikosrpskoj matrici utefterimo u bošnjačke stranke da se više ne zajebavamo.
Hrvati u SDP DF NS.... nemogu dobit ni 5% Hrvatskog biračkog tijela
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#50692 Re: SDP

Post by kmirsad »

Digresija wrote:
Dr Arsla wrote: Jelde kako se čovjek mora osjećati razočarano kad uhvati starijeg čovjeka u laži :mrgreen:
Sramota, umjesto da nam primjer bude. Zato nam je drzava ovako intelektualno potonula jer nemas se na koga ugledati.

Evo digresija & kompani... ovaj nemoralni, pokvareni djedica/lažov slabašno sakriven iza nika kmirsad... sklanja vam se i bježi... sa vašeg svetog puta kojim ste se ko brzi voz zahuktali.
Puta intelektualnog prosvjetljenja, moralnog oporavljanja truhle države i traženja moralnih vertikala idola na koje bi se mogli ugledati.
Shvatio sam, omladino, da vas ja nemam šta naučiti, da sam ja obična bijedna moralna horizontala... vi već sve već znate... i red je da sklonim. da vas ne ometam u vašim plemenitim ciljevama i proširivanja znanja i vidika.
Shvatio sam da nemam šta da tražim s vama... savršeno jasno... i neču se više kvartati gdje mi nije mjesto.

Shvatio još onda, kad si usput, pomenuo otkrivanje IP adresa.

Nadam se nisam okasnio.

Pozdrav i tebi stari salko. Pouči dječicu štogod.
pemanapemani
Posts: 6065
Joined: 09/09/2008 15:12

#50693 Re: SDP

Post by pemanapemani »

putokaz1 wrote:
pemanapemani wrote:
putokaz1 wrote:Mora biti HDZ jer nepostoje više
HDZ90
HSPBH
NSRZB
Pojavljuju se novi poput HNL ili HRS ali i oni liče na HDZ
A postoje li Hrvati u SDP, DF, NS, HS BiH...?

Ili da njih po velikosrpskoj matrici utefterimo u bošnjačke stranke da se više ne zajebavamo.
Hrvati u SDP DF NS.... nemogu dobit ni 5% Hrvatskog biračkog tijela
Ali mogu dobiti 6 zastupnika u klubu Hrvata u Domu naroda FBiH.
Dok HDZ vodi separatističku politiku treba igrati svim dozvoljenim sredstvima i pokušati sprječiti da imaju 2/3 zastupnika u klubu Hrvata.
Onda, prilikom popunjavanja različitih pozicija pozitivnom diskriminacijom pokazati da nemaš ništa protiv Hrvata, nego protiv HDZ.
starisalko
Posts: 632
Joined: 27/07/2014 18:10

#50694 Re: SDP

Post by starisalko »

kmirsad wrote:
Digresija wrote:
Dr Arsla wrote: Jelde kako se čovjek mora osjećati razočarano kad uhvati starijeg čovjeka u laži :mrgreen:
Sramota, umjesto da nam primjer bude. Zato nam je drzava ovako intelektualno potonula jer nemas se na koga ugledati.

Evo digresija & kompani... ovaj nemoralni, pokvareni djedica/lažov slabašno sakriven iza nika kmirsad... sklanja vam se i bježi... sa vašeg svetog puta kojim ste se ko brzi voz zahuktali.
Puta intelektualnog prosvjetljenja, moralnog oporavljanja truhle države i traženja moralnih vertikala idola na koje bi se mogli ugledati.
Shvatio sam, omladino, da vas ja nemam šta naučiti, da sam ja obična bijedna moralna horizontala... vi već sve već znate... i red je da sklonim. da vas ne ometam u vašim plemenitim ciljevama i proširivanja znanja i vidika.
Shvatio sam da nemam šta da tražim s vama... savršeno jasno... i neču se više kvartati gdje mi nije mjesto.

Još onda kad si pomenuo otrivanje IP adresa.

Nadam se nisam okasnio.

Pozdrav i tebi stari salko. Pouči dječicu štogod.
Ne glumi nevinasce,imao si i ti postova kao i ja sam u kojima nisi birao ni rijeci ni kvalifikacije prema drugim forumasima.Jebiga kmirso dolaze mladji i opasniji po nas sa ubitacnom kombinacijom. Jalijasi sa akademskim obrazovanjem.
Mi cemo i dalje pomalo ujedat i podjebavat koliko mozemo i ako nam dozvole.
:kiss: :kiss:
starisalko
Posts: 632
Joined: 27/07/2014 18:10

#50695 Re: SDP

Post by starisalko »

kmirsad wrote:
Digresija wrote:
Dr Arsla wrote: Jelde kako se čovjek mora osjećati razočarano kad uhvati starijeg čovjeka u laži :mrgreen:
Sramota, umjesto da nam primjer bude. Zato nam je drzava ovako intelektualno potonula jer nemas se na koga ugledati.

Evo digresija & kompani... ovaj nemoralni, pokvareni djedica/lažov slabašno sakriven iza nika kmirsad... sklanja vam se i bježi... sa vašeg svetog puta kojim ste se ko brzi voz zahuktali.
Puta intelektualnog prosvjetljenja, moralnog oporavljanja truhle države i traženja moralnih vertikala idola na koje bi se mogli ugledati.
Shvatio sam, omladino, da vas ja nemam šta naučiti, da sam ja obična bijedna moralna horizontala... vi već sve već znate... i red je da sklonim. da vas ne ometam u vašim plemenitim ciljevama i proširivanja znanja i vidika.
Shvatio sam da nemam šta da tražim s vama... savršeno jasno... i neču se više kvartati gdje mi nije mjesto.

Još onda kad si pomenuo otrivanje IP adresa.

Nadam se nisam okasnio.

Pozdrav i tebi stari salko. Pouči dječicu štogod.
Ne glumi nevinasce,imao si i ti postova kao i ja sam u kojima nisi birao ni rijeci ni kvalifikacije prema drugim forumasima.Jebiga kmirso dolaze mladji i opasniji po nas sa ubitacnom kombinacijom. Jalijasi sa akademskim obrazovanjem.
Mi cemo i dalje pomalo ujedat i podjebavat koliko mozemo i ako nam dozvole.
:kiss: :kiss:
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#50696 Re: SDP

Post by malakh »

meme_machine wrote:Nece moci SDA formirati vecinu u KS, nema sanse da je iko od sestorke spreman na takav salto mortale :lol:
:lol: :lol: :lol:

sbb im se svakodnevno nudi. red bi bio da par forumaša, sarajlija, posjeti onu kafanu kod kibeta da malo promotre ko intezivno sjedi sa sdaovcima.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#50697 Re: SDP

Post by Banksy »

kmirsad wrote:

Evo digresija & kompani... ovaj nemoralni, pokvareni djedica/lažov slabašno sakriven iza nika kmirsad... sklanja vam se i bježi... sa vašeg svetog puta kojim ste se ko brzi voz zahuktali.
Puta intelektualnog prosvjetljenja, moralnog oporavljanja truhle države i traženja moralnih vertikala idola na koje bi se mogli ugledati.
Shvatio sam, omladino, da vas ja nemam šta naučiti, da sam ja obična bijedna moralna horizontala... vi već sve već znate... i red je da sklonim. da vas ne ometam u vašim plemenitim ciljevama i proširivanja znanja i vidika.
Shvatio sam da nemam šta da tražim s vama... savršeno jasno... i neču se više kvartati gdje mi nije mjesto.

Shvatio još onda, kad si usput, pomenuo otkrivanje IP adresa.

Nadam se nisam okasnio.

Pozdrav i tebi stari salko. Pouči dječicu štogod.
Hoće to kad ozbiljno razgovaraš s botovima.
Digresija
Posts: 321
Joined: 09/01/2019 22:28

#50698 Re: SDP

Post by Digresija »

Banksy wrote:
kmirsad wrote:

Evo digresija & kompani... ovaj nemoralni, pokvareni djedica/lažov slabašno sakriven iza nika kmirsad... sklanja vam se i bježi... sa vašeg svetog puta kojim ste se ko brzi voz zahuktali.
Puta intelektualnog prosvjetljenja, moralnog oporavljanja truhle države i traženja moralnih vertikala idola na koje bi se mogli ugledati.
Shvatio sam, omladino, da vas ja nemam šta naučiti, da sam ja obična bijedna moralna horizontala... vi već sve već znate... i red je da sklonim. da vas ne ometam u vašim plemenitim ciljevama i proširivanja znanja i vidika.
Shvatio sam da nemam šta da tražim s vama... savršeno jasno... i neču se više kvartati gdje mi nije mjesto.

Shvatio još onda, kad si usput, pomenuo otkrivanje IP adresa.

Nadam se nisam okasnio.

Pozdrav i tebi stari salko. Pouči dječicu štogod.
Hoće to kad ozbiljno razgovaraš s botovima.
Morate malo razgovarati i sa botovima drugih stranaka. Nema smisla da se samo vi botovi NS-a niz dlaku gladite. Ne vidim onda smisao forumarenja.
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#50699 Re: SDP

Post by putokaz1 »

Ali mogu dobiti 6 zastupnika u klubu Hrvata u Domu naroda FBiH.
Dok HDZ vodi separatističku politiku treba igrati svim dozvoljenim sredstvima i pokušati sprječiti da imaju 2/3 zastupnika u klubu Hrvata.
Onda, prilikom popunjavanja različitih pozicija pozitivnom diskriminacijom pokazati da nemaš ništa protiv Hrvata, nego protiv HDZ.[/quote]
Nemogu ni to
USK-Hrvat Laburisti
BPK-Hrvat Stranka dijaspore ili Liberalna stranka
ZDK-HDZ prođe uz pomoć Hrvata iz SDA i SBB
KS-NPR Zvonko Marić Hrvat SBB
Samo BHBLOK može imati 2 Hrvatai to iz TK
pemanapemani
Posts: 6065
Joined: 09/09/2008 15:12

#50700 Re: SDP

Post by pemanapemani »

putokaz1 wrote: Nemogu ni to
USK-Hrvat Laburisti
BPK-Hrvat Stranka dijaspore ili Liberalna stranka
ZDK-HDZ prođe uz pomoć Hrvata iz SDA i SBB
KS-NPR Zvonko Marić Hrvat SBB
Samo BHBLOK može imati 2 Hrvatai to iz TK
Ti baš strogi bukvalist.
Nisam ni rekao da mogu ovaj izborni ciklus, nego da su općenito mogli i mogu sljedeće izbore imati 6 Hrvata za klub Hrvata.
Post Reply